Programul centrelor în anul școlar 2020 – 2021

În această pagină vom anunța informații despre selecția elevilor și primele cursuri. Actualizăm permanent cu detalii conform informațiilor primite din partea profesorilor coordonatori.

Alexandria - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

* Vor fi admiși elevii care îndeplinesc cel puțin unul dintre criterii: participanți la etapa județeană a Olimpiadei de Fizică în anul școlar 2019-2020 care au obținut premiul I, II, III sau mențiune la Concursul de Fizică on-line PHI
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

București - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

București - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

București - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pentru ca, mai mult ca sigur, lectiile vor fi online, vor fi acceptati (pe cat posibil) toti elevii.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Sâmbătă, 31 octombrie, 2020.

Deoarece pe 1 noiembrie va avea loc Balcaniada de Matematica, lectiile pentru liceu vor incepe (cel mai probabil) in luna noiembrie.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pentru ca, mai mult ca sigur, lectiile vor fi online, vor fi acceptati (pe cat posibil) toti elevii.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Sâmbătă, 31 octombrie, 2020.

Deoarece pe 1 noiembrie va avea loc Balcaniada de Matematica, lectiile pentru liceu vor incepe (cel mai probabil) in luna noiembrie.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pentru ca, mai mult ca sigur, lectiile vor fi online, vor fi acceptati (pe cat posibil) toti elevii.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Sâmbătă, 31 octombrie, 2020.

Deoarece pe 1 noiembrie va avea loc Balcaniada de Matematica, lectiile pentru liceu vor incepe (cel mai probabil) in luna noiembrie.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pentru ca, mai mult ca sigur, lectiile vor fi online, vor fi acceptati (pe cat posibil) toti elevii. La clasa a 12, in functie de numarul de elevi inscrisi, lectiile este posibil sa nu se desfasoare saptamanal.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Sâmbătă, 31 octombrie, 2020.

Deoarece pe 1 noiembrie va avea loc Balcaniada de Matematica, lectiile pentru liceu vor incepe (cel mai probabil) in luna noiembrie.

Bârlad - Fizică

Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Joi, 30 septembrie, 202.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Bârlad - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Beclean - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Beclean - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Beclean - Matematică

Clasa a 5-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Bistrița - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Bistrița - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Bistrița - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Baia Mare - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Brașov - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Se va organiza testare daca se depaseste numarul maxim admis/ grupa- 15 elevi. Se va reveni cu precizari dupa finalizarea inscrierilor. Inscrierile sunt finalizate. Se va functiona cu doua grupe. Sunt admisi toti elevii inscrisi.
Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 11:30

Durata 2h

Locație

Colegiul National Andrei Saguna, Parter P3, Sirul Andrei Saguna Nr.1

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Se va organiza selectie daca numarul de elevi inscrisi depaseste 15. Sunt admisi 15 elevi in grupa. Inscrierile sunt finalizate. Sunt admisi toti elevii inscrisi.
Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 14:30

Durata 3h

Locație

Colegiul National Andrei Saguna, Parter P4, Sirul Andrei Saguna Nr.1

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Se va organiza selectie daca numarul de elevi inscrisi depaseste 15. Se vor comunica detaliile procedurii ulterior. Inscrierile sunt finalizate. Sunt admisi toti elevii inscrisi. Se va functiona cu doua grupe.
Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 11:30

Durata 3h

Locație

Colegiul National Andrei Saguna, Parter P2, Sirul Andrei Saguna Nr.1

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Se va organiza selectie daca numarul elevilor inscrisi depaseste 15. Se vor comunica detaliile procedurii ulterior. Inscrierile sunt finalizate. Sunt admisi toti elevii inscrisi.
Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 14:30

Durata 3h

Locație

Colegiul National Andrei Saguna, Parter P6, Sirul Andrei Saguna Nr.1

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 14:30

Durata 3h

Locație

Colegiul National Andrei Saguna, Parter P7, Sirul Andrei Saguna Nr.1

Brașov - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Brașov - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Selectia se va face dupa primele patru saptamani de lucru. Detalii vor primi participantii la cursuri.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatea se desfasoara online, pe platforma educationala edu.unitbv.ro, unde participantii trebuie sa aiba cont. Va rog contul sa fie pe aceeasi adresa de e-mail cu care v-ati inscris pe HLO.

Clasa a 6-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Selectia se face in a patra saptamana de lucru. Detalii primesc participantii la cursuri.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatea se desfasoara online, pe platforma educationala edu.unitbv.ro, unde participantii trebuie sa aiba cont. Va rog contul sa fie pe aceeasi adresa de e-mail cu care v-ati inscris pe HLO.

Clasa a 7-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Selectia se face in a patra saptamana de lucru. Detalii primesc participantii la cursuri.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatea se desfasoara online, pe platforma educationala edu.unitbv.ro, unde participantii trebuie sa aiba cont. Va rog contul sa fie pe aceeasi adresa de e-mail cu care v-ati inscris pe HLO.

Clasa a 8-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Selectia se face in a patra saptamana de lucru. Detalii primesc participantii la cursuri.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatea se desfasoara online, pe platforma educationala edu.unitbv.ro, unde participantii trebuie sa aiba cont. Va rog contul sa fie pe aceeasi adresa de e-mail cu care v-ati inscirs pe HLO.

Clasa a 9-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Selectia se face in a patra sapatamana de cursuri. Detalii primesc participantii.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatea se desfasoara online, pe platforma educationala edu.unitbv.ro, unde participantii trebuie sa aiba cont. Va rog contul sa fie pe aceeasi adresa de e-mail cu care v-ati inscris pe HLO.

Clasa a 10-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Selectia se face in a patra saptamana de lucru. Detalii primesc participantii la cursuri.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatea se desfasoara online, pe platforma educationala edu.unitbv.ro, unde participantii trebuie sa aiba cont. Va rog contul sa fie pe aceeasi adresa de e-mail cu care v-ati inscris pe HLO.

Clasa a 11-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Selectia se face in a patra saptamana de lucru. Detalii primesc participantii la cursuri.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatea se desfasoara online, pe platforma educationala edu.unitbv.ro, unde participantii trebuie sa aiba cont. Va rog contul sa fie pe aceeasi adresa de e-mail cu care v-ati inscris pe HLO.

Clasa a 12-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Selectia se face in a patra saptamana de lucru. Detalii primesc participantii la cursuri.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatea se desfasoara online, pe platforma educationala edu.unitbv.ro, unde participantii trebuie sa aiba cont. Va rog contul sa fie pe aceeasi adresa de e-mail cu care v-ati inscris pe HLO.

Buzău - Astronomie și Astrofizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Joi, 30 septembrie, 202.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Buzău - Fizică

Clasa a 9-a Clasa a 10-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Buzău - Matematică

Clasa a 9-a Clasa a 10-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Cluj-Napoca - Astronomie și Astrofizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 16:00

Durata: 4h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 16:00

Durata: 4h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 16:00

Durata: 4h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 16:00

Durata: 4h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Cluj-Napoca - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Cluj-Napoca - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Selectia se va face online in a patra saptamana de lucru, daca este cazul. Detalii vor fi anuntate la curs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatile se desfasoara online sambata de la orele 10 la 12. Prima sedinta are loc in data de 10 octombrie 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Selectia se va face in a patra saptamana de lucru, daca va fi cazul. Detalii vor fi anuntate la curs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatile se desfasoara online sambata de la orele 10 la 12. Prima sedinta are loc in data de 10 octombrie 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Selectia se va face in a patra saptamana de lucru, daca va fi cazul. Detalii vor fi anuntate la curs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatile se desfasoara online sambata de la orele 10 la 12. Prima sedinta are loc in data de 10 octombrie 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Selectia se va face in a patra saptamana de lucru, daca va fi cazul. Detalii vor fi anuntate la curs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatile se desfasoara online sambata de la orele 10 la 12. Prima sedinta are loc in data de 10 octombrie 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Selectia se va face in a patra sambata de lucru, daca va fi cazul. Detalii vor fi date la curs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatile se desfasoara online sambata de la orele 12 la 14. Prima sedinta are loc in data de 10 octombrie 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Selectia se va face in a patra saptamana de lucru, daca va fi cazul. Detalii vor fi anuntate la curs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatile se desfasoara online sambata de la orele 12 la 14. Prima sedinta are loc in data de 10 octombrie 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Selectia se va face in a patra saptamana de lucru, daca va fi cazul. Detalii vor fi anuntate la curs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatile se desfasoara online sambata de la orele 12 la 14. Prima sedinta are loc in data de 10 octombrie 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Selectia se va face in a patra saptamana de lucru, daca va fi cazul. Detalii vor fi anuntate la curs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Activitatile se desfasoara online sambata de la orele 12 la 14. Prima sedinta are loc in data de 10 octombrie 2020.

Constanța - Chimie

Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Sunt admisi toti elevii din judetul Constanta. Nu pot fi admisi elevii din alte judete, deoarece cursurile se pot desfasura si in sali de clasa, cu respectarea conditiilor de igiena impuse de pandemie.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.În cadrul programului HLO, cursurile online se vor desfășura prin aplicația CLASSROOM, pe platforma GSUITE găzduită de Colegiul Național Mircea cel Bătrân Constanța. Elevii din CNMB Constanța au deja conturi GSuite. Elevii admiși care nu aparțin CNMB Constanța vor primi pe email codurile și tutorialul de creare a conturilor pe GSuite.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Sunt admisi toti elevii din judetul Constanta. Nu pot fi admisi elevii din alte judete, deoarece cursurile se pot desfasura si in sali de clasa, cu respectarea conditiilor de igiena impuse de pandemie.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.În cadrul programului HLO, cursurile online se vor desfășura prin aplicația CLASSROOM, pe platforma GSUITE găzduită de Colegiul Național Mircea cel Bătrân Constanța. Elevii din CNMB Constanța au deja conturi GSuite. Elevii admiși care nu aparțin CNMB Constanța vor primi pe email codurile și tutorialul de creare a conturilor pe GSuite.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Sunt admisi toti elevii din judetul Constanta. Nu pot fi admisi elevii din alte judete, deoarece cursurile se pot desfasura si in sali de clasa, cu respectarea conditiilor de igiena impuse de pandemie.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.În cadrul programului HLO, cursurile online se vor desfășura prin aplicația CLASSROOM, pe platforma GSUITE găzduită de Colegiul Național Mircea cel Bătrân Constanța. Elevii din CNMB Constanța au deja conturi GSuite. Elevii admiși care nu aparțin CNMB Constanța vor primi pe email codurile și tutorialul de creare a conturilor pe GSuite.

Constanța - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Joi, 30 septembrie, 202.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Constanța - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Joi, 30 septembrie, 202.

Constanța - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Drobeta-Turnu Severin - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Hunedoara - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Joi, 30 septembrie, 202.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Huși - Fizică

Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Iași - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom decide în funcţie de numărul de elevi înscrişi modalitatea de selecţie. Urmariti https://www.facebook.com/infogimiasi si https://profs.info.uaic.ro/~infogim/
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Centrul de pregătire HLO din Iaşi - InfoGim, va începe pe data de 17 Octombrie 2020, online. Mai multe detalii în curand, pe https://profs.info.uaic.ro/~infogim/ si https://www.facebook.com/infogimiasi

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Luni, 21 septembrie, 2020.

Vor fi admisi tot elevii care au obtinut cel putin 60 puncte inclusiv la olimpiada judeteana de informatica in anul 2020, sau 200 puncte in total la concursurile de pregatire din anul scolar anterior https://profs.info.uaic.ro/~infogim/ si https://www.facebook.com/infogimiasi
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Centrul de pregătire HLO din Iaşi - InfoGim, va începe pe data de 17 Octombrie 2020, online. Mai multe detalii în curand, pe https://profs.info.uaic.ro/~infogim/ si https://www.facebook.com/infogimiasi

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Luni, 21 septembrie, 2020.

Vor fi admisi tot elevii care au obtinut cel putin 80 puncte inclusiv la olimpiada judeteana de informatica in anul 2020, sau 200 puncte in total la concursurile de pregatire din anul scolar anterior https://profs.info.uaic.ro/~infogim/ si https://www.facebook.com/infogimiasi
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Centrul de pregătire HLO din Iaşi - InfoGim, va începe pe data de 17 Octombrie 2020, online. Mai multe detalii în curand, pe https://profs.info.uaic.ro/~infogim/ si https://www.facebook.com/infogimiasi

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Luni, 21 septembrie, 2020.

Detalii: Vor fi admisi tot elevii care au obtinut cel putin 80 puncte inclusiv la olimpiada judeteana de informatica in anul 2020, sau 200 puncte in total la concursurile de pregatire din anul scolar anterior https://profs.info.uaic.ro/~infogim/ si https://www.facebook.com/infogimiasi
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Centrul de pregătire HLO din Iaşi - InfoGim, va începe pe data de 17 Octombrie 2020, online. Mai multe detalii în curand, pe https://profs.info.uaic.ro/~infogim/ si https://www.facebook.com/infogimiasi

Năsăud - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Năsăud - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Năsăud - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Oradea - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Oradea - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Piatra Neamț - Astronomie și Astrofizică

Clasa a 9-a Clasa a 10-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Piatra Neamț - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Piatra Neamț - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Piatra Neamț - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Duminică, 20 septembrie, 2020.

Vor fi constituite 2 grupe de câte 25 de elevi: 5A și 5B. Mai întâi vor fi admiși elevii care au obținut premii și mențiuni la concursurile „α și ω” și „Lumina Math”, 2019; apoi elevii care au obținut punctaje mai mari de 7 pct la concursul „α și ω”, 2019, în ordinea descrescătoare a punctajului; cel puțin 10 locuri vor fi ocupate de elevi care au urmat cursurile CJENT în anul trecut, în ordinea descrescătooare a punctajului în baza căruia au fost admiși în anul 2019, la Mathesis sau la testare
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Prima oră de curs se va desfășura la ora 9 pentru ambele grupe pe aplicația ZOOM. Elevii admiși vor primi o invitație (un link) cu ajutorul căruia vor putea intra în videoconferință cu profesorul lector de la care vor primi detalii privind utilizarea aplicației. Ulterior, 5B va începe cursul la ora 11.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Duminică, 20 septembrie, 2020.

Vor fi constituite 2 grupe de câte 25 de elevi: 6A și 6B. Elevii vor fi admiși în ordinea punctajului obținut la faza locală a olimpiadei de matematică în anul 2020; 10 locuri vor fi ocupate de elevi care au urmat cursurile „Hai la Olimpiadă!” în anul școlar 2019-2020, în ordinea descrescătooare a punctajului în baza căruia au fost admiși în anul 2019 (la concursuri sau la testare).
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Prima oră de curs se va desfășura la ora 9 pentru ambele grupe pe aplicația ZOOM. Elevii admiși vor primi o invitație (un link) cu ajutorul căruia vor putea intra în videoconferință cu profesorul lector de la care vor primi detalii privind utilizarea aplicației. Ulterior, 6B va începe cursul la ora 11.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Duminică, 20 septembrie, 2020.

Va fi constituită o grupă cu 25 de elevi. Elevii vor fi admiși în ordinea punctajului obținut la faza locală a olimpiadei de matematică în anul 2020; 5 locuri vor fi ocupate de elevi care au frecventat cursurile „Hai la Olimpiadă!” în anul școlar 2019-2020, în ordinea descrescătooare a punctajului în baza căruia au fost admiși în anul 2019 (la concursuri sau la testare).
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura pe aplicația ZOOM. La prima oră de curs elevii admiși vor primi o invitație (un link) cu ajutorul căruia vor putea intra în videoconferință cu profesorul lector de la care vor primi detalii privind utilizarea aplicației.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Duminică, 20 septembrie, 2020.

Va fi constituită o grupă cu 25 de elevi. Elevii vor fi admiși în ordinea punctajului obținut la faza locală a olimpiadei de matematică în anul 2020; 5 locuri vor fi ocupate de elevi care au frecventat cursurile „Hai la Olimpiadă!” în anul școlar 2019-2020, în ordinea descrescătooare a punctajului în baza căruia au fost admiși în anul 2019 (la concursuri sau la testare).
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura pe aplicația ZOOM. La prima oră de curs elevii admiși vor primi o invitație (un link) cu ajutorul căruia vor putea intra în videoconferință cu profesorul lector de la care vor primi detalii privind utilizarea aplicației.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Duminică, 20 septembrie, 2020.

Va fi constituită o grupă cu 25 de elevi. Elevii vor fi admiși în ordinea punctajului obținut la faza locală a olimpiadei de matematică în anul 2020; 5 locuri vor fi ocupate de elevi care au frecventat cursurile „Hai la Olimpiadă!” în anul școlar 2019-2020, în ordinea descrescătooare a punctajului în baza căruia au fost admiși în anul 2019 (la concursuri sau la testare).
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura pe aplicația ZOOM. La prima oră de curs elevii admiși vor primi o invitație (un link) cu ajutorul căruia vor putea intra în videoconferință cu profesorul lector de la care vor primi detalii privind utilizarea aplicației.

Rădăuți - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Sângeorz-Băi - Fizică

Clasa a 6-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Sângeorz-Băi - Matematică

Clasa a 7-a Clasa a 8-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Suceava - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Târgoviște - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Târgu Mureș - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Târgu Mureș - Matematică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Timișoara - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Timișoara - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Vatra Dornei - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Vaslui - Fizică

Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 6-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 7-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 30 septembrie, 2020.

Vaslui - Informatică

Clasa a 5-a Clasa a 6-a Clasa a 7-a Clasa a 8-a Clasa a 9-a Clasa a 10-a Clasa a 11-a Clasa a 12-a
Mai multe detalii despre centru Vezi lista elevilor admiși

Clasa a 5-a

Selecție

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 1h

Locație

Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu Vaslui, Amfiteatru, Strada Mihail Kogălniceanu, VasluiVor fi probleme de matematică elementară și logică
Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata 2h

Locație

Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu Vaslui, Laborator informatică, Strada Mihail Kogălniceanu, Vaslui

Clasa a 6-a

Selecție

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 1h

Locație

Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu Vaslui, Amfiteatru, Strada Mihail Kogălniceanu, VasluiSe va susține un test de matematică elementară și logică
Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata 2h

Locație

Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu Vaslui, Laborator informatică, Strada Mihail Kogălniceanu, Vaslui

Clasa a 7-a

Selecție

Testare online

Data

Miercuri, 07 octombrie, 2020, ora 19:00

Durata: 1h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Am decis prelungirea termenului de înscriere la cursuri până pe data de 5 octombrie. Testarea va avea loc pe www.pbinfo.ro și pentru a putea participa la test trebuie să solicitați accesul trimițând un mail la dpracsiu@yahoo.com. Trebuie ca datele voastre să fie foarte clare, să arate că sunteți elev la o școală din Vaslui și că aveți o adresă de e-mail validă la care să răspundeți prompt. Înscrierea în clasă se va face până pe data de 6 octombrie ora 16,00
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Orele se vor desfășura pe Google meet, deci elevii trebuie să aibă un cont pe google. Cei admiși vor primi prin e-mail detalii despre prima întâlnire

Clasa a 8-a

Selecție

Testare online

Data

Miercuri, 07 octombrie, 2020, ora 19:00

Durata: 1h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Am decis prelungirea termenului de înscriere la cursuri până pe data de 5 octombrie. Testarea va avea loc pe www.pbinfo.ro și pentru a putea participa la test trebuie să solicitați accesul trimițând un mail la dpracsiu@yahoo.com. Trebuie ca datele voastre să fie foarte clare, să arate că sunteți elev la o școală din Vaslui și că aveți o adresă de e-mail validă la care să răspundeți prompt. Înscrierea în clasă se va face până pe data de 6 octombrie ora 16,00
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Orele se vor desfășura pe Google meet, deci elevii trebuie să aibă un cont pe google. Cei admiși vor primi prin e-mail detalii despre prima întâlnire

Clasa a 9-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 1h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Testarea va avea loc pe www.pbinfo.ro și pentru a putea participa la test trebuie să solicitați accesul trimițând un mail la dpracsiu@yahoo.com. Trebuie ca datele voastre să fie foarte clare, să arate că sunteți elev la o școală din Vaslui și că aveți o adresă de e-mail validă la care să răspundeți prompt. Înscrierea în clasă se va face până pe data de 1 octombrie ora 16,00
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Orele se vor desfășura pe Google meet, deci elevii trebuie să aibă un cont pe google. Cei admiși vor primi prin e-mail detalii despre prima întâlnire

Clasa a 10-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 1h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Testarea va avea loc pe www.pbinfo.ro și pentru a putea participa la test trebuie să solicitați accesul trimițând un mail la dpracsiu@yahoo.com. Trebuie ca datele voastre să fie foarte clare, să arate că sunteți elev la o școală din Vaslui și că aveți o adresă de e-mail validă la care să răspundeți prompt. Înscrierea în clasă se va face până pe data de 1 octombrie ora 16,00
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Orele se vor desfășura pe Google meet, deci elevii trebuie să aibă un cont pe google. Cei admiși vor primi prin e-mail detalii despre prima întâlnire

Clasa a 11-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 1h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Testarea va avea loc pe www.pbinfo.ro și pentru a putea participa la test trebuie să solicitați accesul trimițând un mail la dpracsiu@yahoo.com. Trebuie ca datele voastre să fie foarte clare, să arate că sunteți elev la o școală din Vaslui și că aveți o adresă de e-mail validă la care să răspundeți prompt. Înscrierea în clasă se va face până pe data de 1 octombrie ora 16,00
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Orele se vor desfășura pe Google meet, deci elevii trebuie să aibă un cont pe google. Cei admiși vor primi prin e-mail detalii despre prima întâlnire

Clasa a 12-a

Selecție

Testare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 1h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Testarea va avea loc pe www.pbinfo.ro și pentru a putea participa la test trebuie să solicitați accesul trimițând un mail la dpracsiu@yahoo.com. Trebuie ca datele voastre să fie foarte clare, să arate că sunteți elev la o școală din Vaslui și că aveți o adresă de e-mail validă la care să răspundeți prompt. Înscrierea în clasă se va face până pe data de 1 octombrie ora 16,00
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Orele se vor desfășura pe Google meet, deci elevii trebuie să aibă un cont pe google. Cei admiși vor primi prin e-mail detalii despre prima întâlnire