Lista elevilor înscriși în programul Hai la Olimpiadă!

Elevii înscriși în programul Hai la Olimpiadă! pentru anul școlar 2019 – 2020 pănă în momentul de față sunt următorii:

  1. MACAHON IUSTIN-IOAN clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  2. Ibram Tahir clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3. Ibram Tahir clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4. Ibram Harun clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5. Abu Shanab Amina clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6. Balaur FRANCESCA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  7. Tache David Stefan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  8. Balaur FRANCESCA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  9. POP RARES MIHAI clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  10. ERCULESCU SARA IOANA clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  11. TACHE DAVID STEFAN clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  12. Potfalean Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  13. Dobre Andreea Maria clasa 10 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  14. BADOIU DARIA STEFANIA clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  15. Costea Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  16. Potfalean Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  17. BADOIU DARIA STEFANIA clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  18. Potfalean Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  19. Dinu Stefan clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  20. Mocioi Tudor-Gabriel clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  21. CARDAN DAVID ANDREI clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  22. Pandele Bogdan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  23. Cojocaru Andrei clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  24. Stefan Nicoleta Cristina clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  25. Baltaru Tamara Anastasia clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  26. Boicu Ioana clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  27. Cojocaru Andrei clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  28. Marin Andrei clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  29. Popa Mihnea Florin clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  30. Cojocariu Amina Teodorq clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  31. Suliman Erkan clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  32. Scurtu Ana clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  33. Alexandru Catinca clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  34. Dolejan Filip-Dimitri clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  35. Merisescu Nadine Alexia clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  36. Pantea Andrei-Tiberiu clasa 12 – București – Matematică (clasele 5-12)
  37. Lörincz Carla Rebeca clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  38. Cojocariu Ioan Dragos Nicolae clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  39. Malacopol Dina-Iordana clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  40. Dolejan Filip-Dimitri clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  41. Zob Alexandru clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  42. Avram Adelina clasa 11 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  43. Grigore Radu Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  44. Croitoru Andrei clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  45. Dolejan Filip Dimitri clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  46. MIHAI STEFAN HORIA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  47. Dobre Radu Fabian clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  48. MIHAI STEFAN HORIA clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  49. Dobre Razvan Erich clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  50. Melega Teodor clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  51. Tatar Alexandra clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  52. Dobre Radu Fabian clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  53. Pandele Bogdan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  54. Cojocaru Ioana Amalia clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  55. Picu George clasa 12 – București – Matematică (clasele 5-12)
  56. Voicu Tudor clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  57. COJOCARU IOANA AMALIA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  58. SAVIN EVA-MARIA clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  59. Voicu Tudor clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  60. IMRE TAMÁS clasa 11 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  61. Marinescu Medeea Maria clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  62. Vrînceanu Radu-Tudor clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  63. Marinescu Medeea Maria clasa 8 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  64. Marinescu Medeea Maria clasa 8 – București – Informatică (clasele 5-12)
  65. SOCACIU ALEXANDRA GABRIELA clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  66. Socaciu Alexandra Gabriela clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  67. Lauran David clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  68. Ghiorghi Ioana-Cristina clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  69. SOVER MIHAI clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  70. Lauran David clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  71. Niculescu Radu clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  72. Gavrlioaia Darius clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  73. Niculescu Radu clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  74. Dima Ileana clasa 12 – București – Matematică (clasele 5-12)
  75. Niculescu Radu clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  76. Dumitras Corneliu clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  77. Zob Alexandru clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  78. Gavriloaia Darius clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  79. POPESCU-OLTIANU ALEXIA IOANA clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  80. Dumbrava Victor-Ioan clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  81. Radu Alexandru clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  82. Barbat Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  83. Ivan Paul Andrei clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  84. Topor Tosa Jenica Alexandru Cristian clasa 10 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  85. Barbat Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  86. Iordache Maria Emilia clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  87. Bucovan Mihnea clasa 8 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  88. Costescu Antonia Gabriela clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  89. Petras Kevin-Andrei clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  90. Costescu Nicolas Cristian clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  91. Burlacu Stefan Matei clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  92. Kurtuhuz Filip-Nicolae clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  93. Spataru Vlad clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  94. Achim Ema clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  95. Achim Cristian clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  96. HOISAN MIHNEA clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  97. Stefan Andreea-Maria clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  98. Aldica Maria-Miruna clasa 11 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  99. HOISAN MIHNEA clasa 7 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  100. Georgescu Alexandra-Elena clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  101. HOISAN MIHNEA clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  102. Dobre Razvan Erich clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  103. Dragan Maria Bianca clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  104. Osman Arun clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  105. Sirbu Daniel Alexandru clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  106. Hristache Ruxandra clasa 12 – București – Informatică (clasele 5-12)
  107. Vaida Serban Andrei clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  108. Vaida Serban Andrei clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  109. Miu Ana Corina clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  110. Miu Ana clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  111. Stancu Stefan clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  112. Ciuchilan Bianca- Maria clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  113. Ciuchilan Bianca- Maria clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  114. Guta Adriana clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  115. Tudor Dan Andrei clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  116. ciui cristina-violeta clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  117. Huza Mihai Marian clasa 7 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  118. Serban Alexandru clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  119. Barbulescu Robert Andrei clasa 6 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  120. Curtu Tudor clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  121. Stanciu Andrei-Cristian clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  122. POJUM ANA ELIZA clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  123. POJUM ANA ELIZA clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  124. POJUM ANA ELIZA clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  125. SERBAN TUDOR clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  126. Garalbatin Rares clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  127. Ciobanu Daria Alice clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  128. Gavra Luca-Mihai clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  129. Pantea Mihnea Stefan clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  130. Mihailescu Ioana Cristina clasa 12 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  131. SCHEUSAN ANDREI-IOAN clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  132. MORARIU RAZVAN-MIHAI clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  133. SCHEUSAN IOAN-ALEXANDRU clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  134. Rîșnoveanu Lucia clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  135. MORARIU RAZVAN-MIHAI clasa 7 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  136. MORARIU RAZVAN-MIHAI clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  137. Stefan Horia clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  138. Tulceanu Cezar clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  139. Cretu Sebastian Ilie clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  140. Chirilă David clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  141. Bildea Toma Rares clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  142. Stanoiu Ioana clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  143. Homeghi Mircea-Ștefan clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  144. Stanoiu Ioana clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  145. Chirilă David clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  146. Toplician Mihai clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  147. Chitu-Vlad Daniela Anne-Marie clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  148. Chitu-Vlad Daniela Anne-Marie clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  149. Mălinoiu Ioana clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  150. Sofronea Vlad clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  151. Nitoiu Evelina Maria clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  152. Cristescu Rami- Mihai clasa 10 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  153. Iscru Daria Maria clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  154. Riza Aris-George clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  155. Bingöl Zehra clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  156. Iscru Daria clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  157. Asan Selin clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  158. Asan Selin clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  159. VLAD RARES clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  160. Tarfulea Antonia clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  161. Bartha Aron clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  162. Tarfulea Antonia clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  163. Asan Ailin clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  164. Asan Ailin clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  165. Iordache Pavel Sebastian clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  166. Voicu Vlad Ioan clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  167. Iordache Miruna Teodora clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  168. Stoian Maria-Alexandra clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  169. Trandafir Nedelcu Alexandra clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  170. Marcu Ilinca Ioana clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  171. Mîndrilă Mihail Alexandru clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  172. JARDAN ANDREI clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  173. Baban Bogdan Andrei clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  174. LASLĂU ANTONIO LUCA clasa 7 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  175. SOFIAN ADELINA DRAGA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  176. SOFIAN ADELINA DRAGA clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  177. ILOVAN CRISTIAN clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  178. Burlacu Matei clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  179. Rapa-Balan Tudor-Florin clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  180. Rapa-Balan Tudor-Florin clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  181. Nicu Alexandru Cristian clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  182. Nicu Alexandru Cristian clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  183. Nicu Alexandru Cristian clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  184. Sandea Iancu-Ioan clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  185. Sandea Iancu-Ioan clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  186. Bratu Maria Diana clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  187. Cernea Bianca Ioana clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  188. Ignat Andrei clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  189. Baciu Misoaga Rareș Mihail clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  190. Baciu Misoaga Rareș Mihail clasa 8 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  191. VOINEA IONUT FLORIN clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  192. CUPANACHE ANA-MARIA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  193. Manea Luca Mihail clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  194. Danciu Tudor Gabriel clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  195. Danciu Tudor Gabriel clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  196. FLOREA ALEXANDRU FLORIN clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  197. Albu Stefan Victor clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  198. Albu Stefan Victor clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  199. Albu Stefan Victor clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  200. cHICIOREA RADU STAFAN clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  201. cHICIOREA RADU STAFAN clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  202. Ghita Bogdan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  203. Ciupala Ana clasa 12 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  204. Gasan Carol Luca clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  205. Gasan Carol Luca clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  206. MARIN TUDOR CONSTANTIN clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  207. MARIN TUDOR CONSTANTIN clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  208. Johrend Hans-Christian clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  209. Negoita Tudor Mihai clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  210. Pislaru Luca Emilian clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  211. Negoita Ana Theodora clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  212. Negoita Vlad Andrei clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  213. Pascu Alessia Andra clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  214. Deparateanu Mihai clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  215. Negoita Tudor Mihai clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  216. Negoita Ana Theodora clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  217. Negoita Tudor Mihai clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  218. Negoita Ana Theodora clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  219. NITA MIHAI clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  220. Nita Mihai clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  221. Nita Mihai clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  222. CIBOTARIU ANDREI clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  223. Istrate Andreea Ruxandra clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  224. Radu Alesia Cristina clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  225. Istrate Andreea Ruxandra clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  226. Fetcu Marcos Dimitris clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  227. Teodorescu Luca Nicolae clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  228. Gidea Robert Gabriel clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  229. Ungureanu Andrei clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  230. Geambazu Iulia clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  231. SLANINA SIMON clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  232. SLANINA SIMON clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  233. SLANINA SIMON clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  234. SLANINA SIMON clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  235. SLANINA SIMON clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  236. Stinghe Mara Elisabeta clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  237. Radu Alesia clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  238. Tipeiu Sara clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  239. Pintilei Bianca Emilia clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  240. Badea Robert Mihai clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  241. Badea Robert Mihai clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  242. Nacu Andreea clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  243. Ciurdas Alexandra clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  244. Kiss Naomi clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  245. Vepreciuc Alexandra clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  246. Ciurdas Alexandra clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  247. Costea Ana-Maria clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  248. Ardelean Dan Andrei clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  249. Popa Ionut clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  250. Kacso Chris Sandor clasa 10 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  251. Radu Denis Ioan clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  252. Antonescu Alex Andrei clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  253. Bolog Teodora clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  254. Stoica Justin clasa 8 – București – Informatică (clasele 5-12)
  255. Stoica Justin clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  256. DEACONU CLARA-MARIA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  257. Alexandrescu Teodora Elena clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  258. CRISAN PAUL – ANDREI clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  259. Constantinescu Mihai clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  260. Marcu Elena Nicoleta clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  261. Cadir Timur clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  262. Volintiru Fabian Gabriel clasa 6 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  263. Cadir Timur clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  264. Vasiliu Piniuc Adrian Junior clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  265. Ursu Roxana clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  266. Nemes Mara-Alexandra clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  267. Bradea Adrei Stefan clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  268. Coțofrei Andrei clasa 12 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  269. Bulbuc Daniel Adrian clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  270. Bradea Adrei Stefan clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  271. Bingöl Zehra clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  272. Rus Vasti clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  273. Dragan Flavia clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  274. Rus Vastu clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  275. Beldean Ștefania clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  276. Bors Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  277. TURC MIHAI – VLAD clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  278. TURC MIHAI – VLAD clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  279. Harlab Liana clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  280. Pascaru Mihnea Ionut clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  281. TANISLAV LUCA ANDREI clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  282. Barabas Catalin – Gabriel clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  283. Mihalachi Daria-Maria clasa 11 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  284. Tipeiu Iulia clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  285. Sisan Yunus-Amiri clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  286. Şanta Roxana-Steluța clasa 11 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  287. Sisan Yunus-Amiri clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  288. Todosi Ioana Ruxanda clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  289. Stan Brianna-Alexandra clasa 9 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  290. Bancea Tudor clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  291. Toma Eliza Maria clasa 8 – București – Informatică (clasele 5-12)
  292. SIMON LÁSZLÓ clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  293. Căpățînă Alexia clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  294. Căpățînă Alexia clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  295. Popa Maria Daria clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  296. Bartis Tudor clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  297. Beldean Ștefania clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  298. Bălan Miruna Elena clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  299. Hruban Andrada clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  300. Hruban Andrada clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  301. Hruban Andrada clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  302. Stupariu Teodor-Mihai clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  303. Magherusan Rares clasa 8 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  304. Badea Robert Mihai clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  305. PANA ALEXANDRA-EMILIA clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  306. Harlab Liana clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  307. Loghinoaia Ilinca Ioana clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  308. Palcu Stefan clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  309. Bata Andrei clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  310. Crișan Bogdan clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  311. Bancila Andrei clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  312. Palcu Vlad clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  313. NICOARA MIHAI clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  314. Asgari Armin clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  315. Roua Sergiu Vlad clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  316. Asgari Armin clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  317. TUCHILA ADI-BOGDAN clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  318. TUCHILA ADI-BOGDAN clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  319. Kurtuhuz David Constantin clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  320. Borgovan Andreea clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  321. Kurtuhuz David Constantin clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  322. Stefan Serafim Ioan clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  323. Danciu Ana Cezara clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  324. Borgovan Andreea clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  325. Anghel David Andrei clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  326. Stoichici Robert Mihail clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  327. Kiss Naomi clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  328. Cîrceie Lorena Diana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  329. Cîrceie Lorena Diana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  330. TUDURUT IOANA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  331. Ivan Octavian clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  332. Caracaș Radu clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  333. Moldovan Catalin clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  334. Serban George-Serban clasa 12 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  335. Mirea Monica clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  336. Mihai Alexia-Andra clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  337. Palfalvi Paul-Emerik clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  338. Panter Iulia Teodora clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  339. Constantinescu Mihai clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  340. Constantinescu Mihai clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  341. Morodan Georgiana Tatiana clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  342. Morodan Irina Sofia clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  343. Moisanu Robert clasa 12 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  344. Bingöl Zehra clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  345. CONSTANTINESCU DAVID clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  346. Bonto Bogdan clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  347. Borgovan Maria clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  348. Borgovan Alexandra clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  349. DIMULESCU VLAD – MIHAI clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  350. Sabou Sasha clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  351. DIMULESCU VLAD – MIHAI clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  352. Boaca Andrei clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  353. Andreica Sebastian Grigore clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  354. DIMULESCU VLAD MIHAI clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  355. Ani Antonia-Emanuela clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  356. Ani Antonia-Emanuela clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  357. Oprica Maria clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  358. Popescu Ioana clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  359. ZUGA TUDOR MIHAI clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  360. Cârcu Anca Maria clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  361. Cârcu Anca Maria clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  362. Ionascu Calin clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  363. Mazilu Adelina-Dora clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  364. TOMITA MATEI ALEXANDRU clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  365. Nicoara Lorena Maria clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  366. Taus Cristian Mihai clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  367. Tudor Radu Ioan clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  368. Melintioi George Alexandru clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  369. Melintioi George Alexandru clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  370. JECZA IRENE clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  371. Melintioi George Alexandru clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  372. Melintioi George Alexandru clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  373. Iliescu Emanuel clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  374. Mihalcioiu Tudor Octavian clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  375. Ciociu Carmen Alexandra clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  376. Stroe Arina clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  377. Pietreanu Daniel clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  378. Ungureanu Andrei clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  379. Ungureanu Andrei clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  380. JACHET MATEI clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  381. Ungureanu Andrei clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  382. JACHET MATEI clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  383. Tudosescu Mihai-Vladimir clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  384. Tanase Cristina Antonia clasa 12 – București – Informatică (clasele 5-12)
  385. Iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  386. George Dan-Cristian clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  387. Herasteanu George Lucian clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  388. Păsărică Alexandru clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  389. Herasteanu George Lucian clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  390. Dragomir Daria Nicoleta clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  391. Dobrea Matei-Alexandru clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  392. Dobromir Vlad Andrei clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  393. Dobromir Vlad Andrei clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  394. Sima Nicoleta clasa 12 – București – Informatică (clasele 5-12)
  395. Ani Antonia-Emanuela clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  396. Ani Antonia-Emanuela clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  397. Florea Ariana clasa 9 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  398. Florea flaviu clasa 11 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  399. Dociu Elena-Roxana clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  400. Kollar Multeanu Thomas clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  401. Gruia Gabriel clasa 12 – București – Informatică (clasele 5-12)
  402. Dima Carol Valentin clasa 12 – București – Matematică (clasele 5-12)
  403. Conea David – Ioan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  404. Conea David Ioan clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  405. Diaconescu Teodora clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  406. Iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  407. Paunica Andrei clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  408. Mirea Stefan clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  409. Gresoiu Liviu Andrei clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  410. Chivu Maria-Alexandra clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  411. Aliciuc Alexandru Gabriel clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  412. STAN MARIA DENISA clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  413. Bălăuță Amargheoalei Albert Ionut clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  414. Daniel Medeea clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  415. MARIN STEFAN clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  416. MARIN STEFAN clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  417. Beldean Ștefania clasa 10 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  418. CUPSA EMILIA clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  419. CUPSA EMILIA clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  420. Donisan Mihai Gabriel clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  421. Rus David-Ciprian clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  422. VANCEA VLAD clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  423. Chelan Maria Estera clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  424. BERINDE DIANA-MARIA clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  425. ANDREI VICTOR clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  426. Nastase Anamaria Stefania clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  427. Nedelcu Sara Maria clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  428. Sucaliuc Vlad clasa 12 – București – Matematică (clasele 5-12)
  429. Lazar Maria Irina clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  430. Maxim Anca Ștefania clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  431. Maxim Anca Ștefania clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  432. BACAIN OCTAVIAN-TIBERIU clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  433. Ghica Alexandru Darius clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  434. BACAIN OCTAVIAN-TIBERIU clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  435. BACAIN OCTAVIAN-TIBERIU clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  436. TUGURLAN CRISTIAN DRAGOS clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  437. CAZACU BRINDUSA ALEXANDRA clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  438. CAZACU BRINDUSA ALEXANDRA clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  439. CAZACU BRINDUSA ALEXANDRA clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  440. Lanen Anna Elisa Maria clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  441. BURAC VLAD-ALEXANDRU clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  442. BADIU VLAD clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  443. George Dan-Cristian clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  444. SLEAM VLAD clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  445. SLEAM VLAD clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  446. Bîldea Toma Rareș clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  447. SLEAM VLAD clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  448. Dragomir Daria Nicoleta clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  449. Onescu Ivana clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  450. Coroi Razvan clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  451. Ferseta Matei clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  452. Ferseta Stefan clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  453. Trifan Alexandru clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  454. Pitur Stefan – Alexandru clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  455. Gospodin Rareș Andrei clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  456. Ion Lucian clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  457. pop kara clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  458. Debren Andrei Constantin clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  459. Darabaneanu Liviu Eugen clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  460. Danciu DELIA LUCIANA clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  461. Danciu DELIA LUCIANA clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  462. Stratan Nadiw clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  463. Abrudan David clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  464. Boca Filip-Cristian clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  465. Iordan Cristiana clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  466. LOBONTIU VLAD clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  467. Opincă Andrei clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  468. PAUN ARTHUR-OCTAVIAN clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  469. PAUN ARTHUR-OCTAVIAN clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  470. Curea Alexandra Maria clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  471. LAVRENTE SIMION clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  472. Matasaru Patrick clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  473. Matasaru Patrick clasa 10 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  474. Sărbu Dragos clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  475. Dioclitean Andreea-Madalina clasa 11 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  476. Popa Andrei clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  477. Aldea Iulia-Maria clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  478. Pop Tudor-Stefan clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  479. Federicis Alexandru clasa 11 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  480. Tudurachi Calin Emanuel clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  481. Stan Andrei clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  482. Stan Andrei clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  483. Stan Andrei clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  484. Weber Cifor Sebastian Florin clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  485. Haisan Luciano manuel clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  486. Duicu Ruxandra clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  487. Bejan Stefan clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  488. Duicu Tudor clasa 8 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  489. Nastore Pavel clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  490. toscuta teodora maria clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  491. Regep Radu clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  492. ILIESCU CRISTINA – IOANA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  493. Cirstina Ana Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  494. Achihai Sofia Maria clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  495. Stoica Vlad clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  496. Carare George Andrei clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  497. Manolescu Șerban Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  498. Nitescu Luminita clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  499. Bolocan Vlad-Constantin clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  500. Nitescu Luminita clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  501. Bolocan Vlad-Constantin clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  502. Nitescu Luminita clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  503. Balaban Robert clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  504. Colesneac Stefania-Alexandra clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  505. Pricop Andreea-Alexia clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  506. nicoara lorena maria clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  507. Riciu Alexandra clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  508. Hebriștean Daria Andrea clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  509. Dan Patrick-Cristian clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  510. Beudean Rares clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  511. Nete Andrei Octavian clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  512. Lungu Andreea Catalina clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  513. Croitoriu Andrei-Bogdan clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  514. TRANDAFILOV MIHAI clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  515. CALIN ALEXANDRU FLORIN clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  516. CALIN ALEXANDRU FLORIN clasa 8 – București – Informatică (clasele 5-12)
  517. Serban Elena-Raisa clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  518. Serban Elena-Raisa clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  519. Chifor Stefan clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  520. Chifor Stefan clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  521. Dumitrascu Gabriel clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  522. Murat Vlad Stefan clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  523. Murat Vlad Stefan clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  524. Murat Vlad Stefan clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  525. Andrei Denis Teodor clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  526. Blegu-Duta Matei-Cosmin clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  527. Hantig Lorena-Maria clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  528. Hantig Lorena-Maria clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  529. Manolache Sebastian Stefan clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  530. MUSAT EVELINA DANIELA clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  531. TOADER MATEI clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  532. RADUCANU GEORGE – CRISTIAN clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  533. RADUCANU GEORGE – CRISTIAN clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  534. RADUCANU GEORGE – CRISTIAN clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  535. Bejinaru Manoila Angel clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  536. Frandes Patric clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  537. Tatomir Teodor clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  538. Bostan Luca – Stefan clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  539. Robu Dacian clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  540. Robu Vlad clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  541. Verestiuc Andrei clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  542. Raileanu Bogdan clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  543. Sovei Andreea-Magdalena clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  544. POPA MARIA clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  545. POPA MARIA clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  546. POPA GABRIEL clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  547. Șchiopu Cosmina Andreea clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  548. Șchiopu Cosmina Andreea clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  549. Plosceac Alexandre-Joaquim clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  550. VODA IOANA CRAITA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  551. Ghimpu Gelu-Gabriel clasa 11 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  552. NEDELCU Sara Maria clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  553. BALAN ANA MARIA clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  554. Suciava Ioana clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  555. Zainea Jessica clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  556. Matei Ioana clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  557. PRAMASTOLEA ALMA clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  558. Ciofu Dinuța Dumitrița clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  559. Diac Paul Flavian clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  560. Nicolae Antonio-Cristian clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  561. Nicolae Antonio-Cristian clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  562. Nicolae Antonio-Cristian clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  563. Stanca Victor Andrei clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  564. Matei Ioana clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  565. Matei Ioana clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  566. Haralambie Ana Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  567. Pupeza Ciprian clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  568. DURDUN CEZAR NICOLAE clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  569. Pupeza Ciprian clasa 7 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  570. Rusu Sebastian Matei clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  571. Danila Antonia clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  572. Danila Antonia clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  573. Popoiu Andra-Stefania clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  574. panduru vlad virgil clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  575. Leolea Ioan clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  576. Buga Florina Cristina clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  577. Buga Florina Cristina clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  578. Filipescu Radu clasa 12 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  579. Ciurescu Andreea Florina clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  580. DUMBRAVA ALEXANDRU clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  581. PETRUTESC-BOARU RARES-IUSTIN clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  582. Gorea Denisa Maria clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  583. Roman Denis-Iosua clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  584. Petrui Cezara clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  585. AILENEI ILINCA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  586. GAVRIL IUSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  587. IONITA ANDREI MIHAI clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  588. Mocanu Raluca Maria clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  589. Beke-Szabo Bence clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  590. Matei Crina-Maria clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  591. Lung George clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  592. Matei Crina-Maria clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  593. Grigoras Denisa Esmeralda clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  594. Marcu George Robert clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  595. Ganea Vasile Andrei clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  596. Alexandru Norina-Stefania clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  597. Alexandru Norina-Stefania clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  598. PROOROCU ERIC ANDREI clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  599. Vlasin Tudor Fabian clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  600. Ghinea Andrei-Robert clasa 12 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  601. POPA ANDREI clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  602. ANDRONACHE BOGDAN clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  603. ANDRONACHE BOGDAN clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  604. Sandu Justinian clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  605. Martita Rares clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  606. Constantin Ioan clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  607. Tarachiu Paul clasa 12 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  608. Catana Diana Ioana clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  609. Sima Mario-Robert clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  610. VORNICU RARES FLORIN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  611. Iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  612. Sima Mario-Robert clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  613. VORNICU DARIUS ALEXANDRU clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  614. Ciripescu Vlad clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  615. Ciripescu Vlad clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  616. Cozma Andreea clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  617. Gorea Denisa Maria clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  618. Pintea Daria Ioana clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  619. PACURAR IULIA – NADINA clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  620. Barnea Matei clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  621. Dutu Bianca Elena clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  622. Balintoni Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  623. Balintoni Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  624. Bistriceanu Andreea-Maria clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  625. SOUCA THOMAS clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  626. Istrate Andreea Ruxandra clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  627. Lascu Alina clasa 12 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  628. Andronache Mara Ruxandra clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  629. RASANU TUDOR GEORGE clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  630. Suroiu Arina clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  631. SLANINA Iulia clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  632. SLANINA Iulia clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  633. Axenie Raisa clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  634. SLANINA Iulia clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  635. APALAGHIEI IOAN clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  636. APALAGHIEI IOAN clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  637. Bercovici Vlad-Ștefan clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  638. APALAGHIEI IOAN clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  639. APALAGHIEI STEFAN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  640. Dragomir Andrei-Darius clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  641. APALAGHIEI STEFAN clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  642. Fares Zina clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  643. Lazurca Daniel-Vasile clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  644. Fares Zina clasa 8 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  645. Onose Alina-Iulia clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  646. Varvari Andreea clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  647. Kupas-Spunei Ana Maria clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  648. Znaceni Daniel clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  649. Kupas-Spunei Ana Maria clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  650. Fares Yusuf clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  651. Fares Yusuf clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  652. Fares Yusuf clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  653. Dumitru Andreea clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  654. Mitache Monica Andreea clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  655. Mitache Monica Andreea clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  656. Marin Crina Beatrice clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  657. Cotoi Rareş-Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  658. FLOROAE IOAN ANDREAS clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  659. Dinu Andreea Maria clasa 12 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  660. Necula Loredana clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  661. Osman Arun clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  662. Hațegan Vlad clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  663. Rosu Radu Gabriel clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  664. Debreteni Daria Maria clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  665. Zota Ana clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  666. IONESCU VLAD clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  667. BOGHIAN IULIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  668. Veltan Victor clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  669. Boghian Gabriel clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  670. Boghian Gabriel clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  671. Radulescu Razvan Ion clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  672. Comaniciu Cristina clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  673. Ciofalău Dragoș Paul clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  674. Ghiurtu Andrei-Stefan clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  675. Breaz Maria Angela clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  676. Tudor Iarina-Maria clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  677. Borgovan Alexandru clasa 10 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  678. Constantin Marian clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  679. Popa Albert clasa 10 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  680. Macsuta Cosmin-Iulian clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  681. Ortoanu Raul clasa 10 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  682. Hociung Robert clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  683. Birsan Robert clasa 10 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  684. Racz Erica Bianca clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  685. Coneac Andrada Ioana clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  686. NITA ALEXANDRA clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  687. Toader Mihnea clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  688. COROIU ALEXANDRU clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  689. Ciurea Filip clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  690. ANDREI SILVIA STEFANIA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  691. Darie Andreea clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  692. ANDREI SILVIA STEFANIA clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  693. Sofronea Georgian clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  694. Gaina Florin clasa 10 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  695. Sfarlea Sebastian clasa 10 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  696. SMARANDACHE MARCO-SAMUEL clasa 9 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  697. Cantor Dan Alexandru clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  698. STEFANUTI Mihai clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  699. Isaia Elena clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  700. Veclenit Andrei clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  701. Dobranis Mara clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  702. MORAR ADELA clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  703. Morar Tiberius clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  704. OANCEA DENNIS clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  705. MERCAN HORIA clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  706. Morar Tiberius clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  707. PASTRAV ANDREI COSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  708. POP DORIAN DUMITRU clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  709. Morar Tiberius clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  710. PASTRAV ANDREI COSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  711. Filip Andrei clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  712. MERCAN HORIA clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  713. POP MARCUS ALEXANDRU clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  714. POP MARCUS AKEXANDRU clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  715. Darabana Rares Cristian clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  716. Pintiliciuc Ana-Maria clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  717. Rășcanu Robert clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  718. Szekrenyes Peter clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  719. Szekrenyes Peter clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  720. Andone Alexandru clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  721. Bănilean Alexandru-Ioan clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  722. Nistor Razvan clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  723. Croitor Alexandru clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  724. Moisii Lucian clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  725. Brandis Razvan-Vlad clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  726. Airinei Andrei Cristian clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  727. Georgescu Ioana Maria clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  728. Balmoș Cosmin Ștefan clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  729. Balmoș Cosmin Ștefan clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  730. Turturean David-Corneliu clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  731. Coriciuc Tudor clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  732. Grigorescu Lorena clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  733. Bivolaru Catalina Andreea clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  734. HURBAN VLAD clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  735. ATANASESCU ALEXIA ARINA clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  736. Semeniuc Călin clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  737. dimofte cosmin mihai clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  738. Budurlean Andrei clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  739. Tatar Dragos-Vlad clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  740. Borcani Robert-Raul clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  741. Ştirbu Andrei Valentin clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  742. Silasi Marius-Adrian clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  743. ANGHEL EMA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  744. Neagu Denisa clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  745. Takacs Robert clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  746. BACAOANU ROXANA-IOANA clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  747. STAFIE ALEXANDRA MARIA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  748. Andriciuc Andreea-Cristina clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  749. Florea George clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  750. Luchian Maria clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  751. Dianu Alexandru Catalin clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  752. Dianu Alexandru Catalin clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  753. DENCIU ANDREI CRISTIAN clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  754. DENCIU ANDREI CRISTIAN clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  755. Murărița Daniel clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  756. Murărița Daniel clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  757. Murărița Daniel clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  758. Macra Sergiu clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  759. Furcoiu Marisa clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  760. Lugojan Emanuel clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  761. Vatră Radu Teodor clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  762. Gavriloaie Maria Teodora clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  763. RUS RAMONA ALINA clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  764. Sabou Sasha clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  765. Murariu Rusalin – Cosmin clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  766. ARGINT MARIA THEODORA clasa 8 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  767. Gavriloaie Maria Teodora clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  768. Gavriloaie Maria Teodora clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  769. ARGINT MARIA THEODORA clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  770. Gavril Iustin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  771. Hadarau Raul Natanael clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  772. Tirla Ovidiu clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  773. TALOS ANDREI CRISTIAN clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  774. Boca Filip-Cristian clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  775. Bojincă Denisa Sara clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  776. Macra Sergiu clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  777. Hadarau Raul Natanael clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  778. Steopoaie Vlad clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  779. Iorga Stefan clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  780. Mureșan Mihai clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  781. Moldovan Ilie Gabriel clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  782. Burlacu Codrin Mihai clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  783. APETRI RARES clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  784. Maxim Alexandru clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  785. Rusu Codrin George clasa 8 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  786. Buia Aurelian clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  787. Caldarea Ciprian Iulian clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  788. Tanase Irina Georgiana clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  789. Caldarea Ciprian Iulian clasa 6 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  790. Caldarea Ciprian Iulian clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  791. Bumb Timotei clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  792. Pop Lăcrimioara clasa 11 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  793. Strugar Sofia clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  794. Bumb Timotei clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  795. Vasile Lorena clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  796. Vasile Lorena clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  797. PAUN ROBERT-CRISTIAN clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  798. Acul Mathyas clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  799. Acul Mathyas clasa 8 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  800. Cmeciu Alexandru-Cristian clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  801. Szecsi Antonia clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  802. Ionascu Calin Mihai clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  803. Pintilie Teodor clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  804. Pop Tudor clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  805. Novac Iustina-Aurelia clasa 8 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  806. Soloan Albert Gabriel clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  807. Tîrlişan Tudor Antoniu clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  808. Telcian Carmen Maria clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  809. Moldovan Darius Razvan clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  810. Tîrlişan Tudor Antoniu clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  811. Murărița Nadia-Emilia clasa 4 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  812. Catrina Mirela-Magdalena clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  813. Puica Andrei clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  814. Militaru David clasa 11 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  815. Bobeș Bianca Maria clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  816. Puică Ștefan clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  817. BONCIOAGA STEFANIA clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  818. Deaconu Vlad – Stefan clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  819. Bretfelean Raluca clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  820. Trușcă Daria clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  821. BENTE SARAH clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  822. Nedelescu David clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  823. Boca Matia clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  824. Boca Matia clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  825. Stan Cristi clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  826. Nicoara Lorena Petruta clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  827. Heidel Raul clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  828. Heidel Raul clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  829. Pantalir Ioana clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  830. Heidel Raul clasa 8 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  831. Gönczi Noa clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  832. Mocanu Adrian clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  833. Petritan Ioan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  834. Tiganetea Razvan clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  835. chiriac casian clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  836. ATODIRESEI ANDREI clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  837. Andron Radu-Stefan clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  838. Palacean David clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  839. Mardaru Darius clasa 11 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  840. Melicianu Sara Eveline clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  841. BORCA BOGDAN – GABRIEL clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  842. BORCA BOGDAN-GABRIEL clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  843. Velcherean Mathias clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  844. Popa Ioana clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  845. Popa Ioana clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  846. CĂTINEAN RĂZVAN CĂTĂLIN clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  847. Bosi Emanuel Aurelian clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  848. CĂTINEAN RĂZVAN CĂTĂLIN clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  849. Dumitru Iarina-Maria clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  850. Bosi Emanuel Aurelian clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  851. Cârcu Anca Maria clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  852. Cârcu Anca Maria clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  853. Sofronie Andrei clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  854. Cârcu Anca Maria clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  855. Cârcu Anca Maria clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  856. Popescu Bianca clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  857. Popescu Bianca clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  858. BALATICI ALEXANDRA MARIA clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  859. Morar Andrei clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  860. Capatina Razvan Nicolae clasa 10 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  861. Capatina Razvan Nicolae clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  862. Cristurean Alissa clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  863. Pavel Elena-Georgiana clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  864. Ciocoiu Sabina-Antonia clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  865. Benescu Alexandru Andrei clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  866. Vladescu Serban – Bogdan clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  867. Condrea Alexandru clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  868. Ifrosă Diana-Maria clasa 12 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  869. Solomon Stefan clasa 11 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  870. Bota Olelei Bogdan Paul clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  871. Zob Alexandru clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  872. Solomon Stefan clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  873. Moldovan Ruben clasa 8 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  874. Berințan Emanuel Natanael clasa 8 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  875. Rotariu Daniel Paul clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  876. Macra Sergiu clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  877. Ianchis Iulia Maria clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  878. Avadanei Denis clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  879. Iftime Alexendru Stefan clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  880. Bartha Aron clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  881. Tiplea Matei clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  882. Artin Nicole Alesia clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  883. Pricopie Renata Antonia clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  884. Anghelina Mara clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  885. IFRIM GABRIELA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  886. Sirbu Matei clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  887. Bachiș Ovidiu clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  888. Rusu Bianca Maria clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  889. Necula Iulia clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  890. SCHENKER ANNEMARE clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  891. Chiriac Laura-Florina clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  892. Ciocan Radu Andrei clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  893. Flueras Ana-Maria clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  894. Ciocan Radu Ciocan clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  895. Radu Răzvan clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  896. Caranescu Rebecca clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  897. Iordache Crina Bianca clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  898. Zamfirescu Giulia Ioana clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  899. Cosar Antonia Maria clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  900. Sabo Ariana Mara clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  901. Condrea Alexandru clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  902. Timisescu Stefan – Adrian clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  903. Ursu Stefan clasa 11 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  904. Bolea Alexandra clasa 9 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  905. Ciorbea Alina Alesia clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  906. Bloj Raul clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  907. Hura Tudor Ana Maria clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  908. Hulpan Robert Constantin clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  909. Dragan Iulian Alexandru clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  910. Cretiu Aida Ocsana clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  911. CHIRILA TEODOR COSMIN clasa 6 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  912. Ciuchilan Aleandru clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  913. Zahariea Bănică clasa 11 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  914. BOZBICI ADRIAN DAVID clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  915. BOZBICI ADRIAN DAVID clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  916. BOZBICI ADRIAN DAVID clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  917. Ciuchilan Aleandru clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  918. Blaj Claudio clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  919. Predoiu Maria clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  920. Blaga Cristian Adrian clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  921. Colev Thomas Daniel clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  922. Vana Marc-Aurelius clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  923. MINDRU BIANCA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  924. Vana Marc-Aurelius clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  925. Herman Ioana-Teodora clasa 11 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  926. Roșu Parascheva clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  927. Stanescu Alexandru clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  928. Fîntîna Vlad clasa 11 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  929. Popa Alex clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  930. Pascu Bianca-Andreea clasa 11 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  931. Mindrican Simona Cristina clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  932. Niculai Marius clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  933. Iftime Alexendru Stefan clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  934. Chitan Rares clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  935. Dragusin Matei clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  936. Boabes Razvan clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  937. UNGUREANU MIHAI clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  938. Șulea Alexia clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  939. STAN LUCIANA-GABRIELA clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  940. Vasilescu Radu-Alexandru clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  941. Ignat Alex clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  942. Naom Octavian Giovanni clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  943. Georgescu David clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  944. Androne Stefan clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  945. Catrina Sorana Aurelia clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  946. Zamă Raluca clasa 11 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  947. Pana Ioana clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  948. Negura Adrian clasa 12 – București – Informatică (clasele 5-12)
  949. SIMIAN RALUCA clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  950. Biris Radu Ionut clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  951. Padure Damian clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  952. MIHAILESCU MATTEO clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  953. Stratulat Cosmin clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  954. Steopoaie Vlad clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  955. Zotolea Mihai Alexandru clasa 8 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  956. Mocanu Cristian clasa 12 – București – Informatică (clasele 5-12)
  957. Morar Andrei clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  958. Hrisman Cornelia clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  959. Groza Cosmin Gabriel clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  960. ANGHELINA STEFAN-EMILIAN clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  961. Ilea Bogdan Vasile clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  962. Ilea Bogdan Vasile clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  963. Andrecuț Daria Maria clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  964. Rusu Cosmin clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  965. Gaina Alexandru clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  966. Cozma Gheorghe Alexanfru clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  967. Cozma Gheorghe Alexandru clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  968. Șutac Diana clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  969. Ghiarasim Alexandru clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  970. ILIN RADU-ȘTEFAN clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  971. Tomescu Mircea Andrei clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  972. Ciobanu Catalin Alexandru clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  973. Ilin Radu-Stefan clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  974. TIULIULIUC GEORGIANA clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  975. Todosia Mihai-Theodor clasa 11 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  976. Costan Gabriel clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  977. Costan Gabriel clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  978. Onea Vlad clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  979. Andrecut Marius Daniel clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  980. ICHIM TOMA ANDREI clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  981. Buruiana Stefan clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  982. Pinzari Alexandru clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  983. Pinzari Alexandru clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  984. Macovei Rares-Stefan clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  985. Rusu Denis Andrei clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  986. BUTOI ALEXANDRU – GABRIEL clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  987. Badita Ruben clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  988. PLOSCARU DAVIDE CHRISTIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  989. PLOSCARU DAVIDE CHRISTIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  990. Badita Ruben clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  991. Crihan David clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  992. Jianu Francesco Georgiana clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  993. Suditu Darius clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  994. BOȚA-AVRAM CRISTIAN FLORIN clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  995. Giurgiu Andreea clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  996. DEVLET AMIR-IDAR clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  997. Măluțan David clasa 8 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  998. Cotoi Rares-Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  999. Gheorghe Andrei clasa 11 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1000. Ciui Ioana Stefania clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  1001. Neagu Denisa clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1002. Somesan Paul clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1003. Ihut Andra clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1004. Barna Ruxandra Georgiana clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1005. IONESCU TUDOR clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1006. Forfota Ioana clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1007. Toadere Cristian clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1008. Tentis Catalin Andrei clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1009. ION VLAD VASILE clasa 11 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1010. Flueras Ana-Maria clasa 9 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1011. ION VLAD VASILE clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1012. ION VLAD VASILE clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1013. gorea stefan clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  1014. Cîțcăuan Antonia clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1015. Carp Alexandru clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1016. Axenia Alexandru clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1017. BERES ROBERT clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1018. Petre Robert-Cristian clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1019. Carp Alexandru clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1020. Nitoiu Mara clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1021. Catrinoi Darius Ionut clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1022. Vulpe Mihnea-Aurelian clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1023. Ionescu Serban-Mihai clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1024. Ionescu Serban-Mihai clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1025. Ionescu Serban-Mihai clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1026. Stoica Andrei clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  1027. Moldovan Mihai clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1028. Bor Bianca Maria clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1029. Moldovan Mihai clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1030. Dohotariu Alexia clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  1031. PUSCAS CHRISTIANA clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1032. Bârsan Flavius-Cristian clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1033. Tcaciuc Andrea clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1034. MATEA Augustin Ioan clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  1035. PUSCAS CHRISTIANA clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1036. Moge Antonia clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1037. Ciurus Sofia Ana clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1038. Coman Marcus clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1039. Stanoiu Ioana clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1040. BUIA VICTOR clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1041. Cîrcu Miriam clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1042. Stanoiu Ioana clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1043. Ciurus Sofia Ana clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1044. Cîrcu Miriam clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  1045. Popescu David Alexandru clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1046. HUTANU ANDREI-HORIA clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  1047. Ene Maria Sara clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1048. Ion Dragos clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1049. Ion Dragos clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1050. Creta Darius clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1051. Radu Andrei clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1052. Linul Niculina Ionela clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1053. Creta Darius clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1054. Marc Maria clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  1055. Ghergheles Mihai clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1056. RADULESCU ANA MARIA CORINA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1057. Aron Luca clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1058. Lușcan Alexandru Mihai clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1059. Lușcan Alexandru Mihai clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1060. Luca Aron clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1061. Nicola Alessia clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1062. Coperza Victoria clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1063. Luchian Cristian clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1064. Luchian Cristian clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1065. Onaca Iulia Miruna clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1066. Luchian Cristian clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1067. Timofticiuc Iosif Aliodor clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1068. Grigoriu Cosmin-Catalin clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1069. Krech Samuel clasa 10 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  1070. Dragu Alexandra clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1071. Strimbu Edward clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1072. Dănilă Alexandra Nicoleta clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1073. Dănilă Alexandra Nicoleta clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1074. Dănilă Alexandra Nicoleta clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1075. Strimbu Edward clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  1076. Cira Radu clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1077. Cira Radu clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1078. Marica Elisabeta clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1079. Cosma Denisa clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1080. Cosma Denisa clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1081. Abrudan Alexandru clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1082. Cojocaru Ștefan cătălin clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1083. ADASCALITEI GRASU GABRIELA DANIELA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1084. ADASCALITEI GRASU GABRIELA DANIELA clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1085. birta sara clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  1086. BOANTA TANIA MARIA clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1087. Nicolae Antonio Cristian clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1088. Racovita Cristina Gabriela clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1089. Suciu Alexandru clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1090. Ignat Denis clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1091. Corodan Mihai clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1092. Radu Denis Ioan clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1093. Radu Denis Ioan clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1094. Marcu Mihai clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1095. Radu Denis Ioan clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1096. Sabau Tiberiu clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1097. Pandele Bogdan clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1098. Dumitru Andreea clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1099. Mecea Corina clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1100. Gheorghe Valentina clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1101. MIHAILESCU SABINA IOANA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1102. Alexandru Matei clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1103. Alexandru Matei clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1104. Zama Robert Adrian clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1105. Sofronea Georgian clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1106. Scânteie Alexandru Ioan clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1107. Tarta Tudor Andrei clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1108. Stoichici Horia Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1109. Alex-Dian Bureția clasa 12 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1110. Tanasa George Octavian clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1111. Martac Mihnea clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1112. Bălătici Florin Marius clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1113. Mărginean Florin Adrian clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1114. Gheorghieș Petruț-Rareș clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1115. Linul Niculina clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1116. Gheorghieș Petruț-Rareș clasa 9 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1117. Sighiartau Caleb clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1118. Matasaru Stephanie clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1119. Sighiartau Achim clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1120. Sighiartau Caleb clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1121. Pînzariu Diana-Maria clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1122. ANTON GEORGIANA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1123. Căluș Alexandru clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1124. Nita Calin Mihai clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1125. Beșu-Roca Andrei clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1126. Nita Calin Mihai clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1127. Debu Andreea Iulia Andreea clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1128. BREBAN LUKAS YANIS clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1129. KIRALY MARIA clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1130. Chifor Darius clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  1131. Dragomir-Serboiu Alexandru Darius clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1132. Hategan Lorena Amalia clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1133. Pop Cristian Andrei clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1134. Pop Cristian Andrei clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1135. Avadanei Denis clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1136. Handru Radu clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1137. Beșu-Roca Andrei clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1138. Avadanei Denis clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1139. Vrinceanu Sanziana clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1140. Cot Catalin clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1141. Cot Catalin clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1142. Costea Ciprian Mihai clasa 11 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1143. Marc Bogdan clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1144. Sava Giorgiana Alexia clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1145. Rus Raluca clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1146. Coada Alexandra Georgiana clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1147. david andreea mara clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1148. Rus Raluca clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1149. Coada Alexandra Georgiana clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1150. david stefania ioana clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1151. Hartzos Calin clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1152. MOCANU STEFAN DANIEL clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1153. MOCANU STEFAN DANIEL clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1154. Moisan Catalin Ionut clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1155. Suciu Antonie Amir clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1156. Filipoi Eleonora clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1157. Radu Alexia Gabriela clasa 8 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  1158. Sasaran Serban clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1159. RACHIERU IOANA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1160. Fodorca Rares clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1161. Fodorca Rares clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1162. Fodorca Rares clasa 8 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1163. Stelea Sanziana clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1164. Drăgușanu FABIAN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1165. Udroiu Mihnea Alexandru clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1166. Lazea Darius clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1167. Tudose Maria clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1168. Bucsa Robert Andrei clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1169. Garcineanu Elena Laura clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1170. BULUC ALEXANDRA-ELENA clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1171. Georgescu Cosmin Gabriel clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1172. Grecu Tudor clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1173. RUCAREANU ERIC clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1174. RADU DIMITRIE OCTAVIAN clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1175. Vlonga Ştefan Radu clasa 9 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1176. Bejenaru Ioana clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1177. Gheorghiu Alexandru clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1178. Gheorghiu Alexandru clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1179. Romanciuc Octavian Gabriel clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1180. Sava Antonie clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1181. Romanciuc David Mihai clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1182. Preda Calin Matei clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1183. Moldovan Alexandru clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1184. Guranda Myriam clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1185. BULUC ALEXANDRA-ELENA clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1186. Ungureanu Rares clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1187. Sturzu Matei Alexandru clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1188. Cîrstea Daria Ioana clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  1189. Bunduc Maria – Magdalena clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1190. Tomniuc Matei clasa 6 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1191. Bondar Dragos clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1192. Sturzu Matei Alexandru clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1193. Bechea Flavia clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1194. Robu Delia Andreea clasa 8 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1195. Rus Gabriel Emanuel clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1196. Pirvan Rares clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1197. Pavel Bogdan Stefan clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1198. Coman Andrei clasa 12 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1199. Rosu Bogdan clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1200. Mare Lucas clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1201. Pavel Bogdan Stefan clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1202. Harangus Paul-Andrei clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1203. Pavel Bogdan Stefan clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1204. Rosu Bogddan clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1205. Joita Octavian Ionut clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1206. Joita Octavian Ionut clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1207. Galitianu Andrei clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1208. Chiriac Laura-Florina clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1209. Bors Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1210. Busuioc Sara-Ana clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1211. DUMITRESCU ANA GABRIELA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1212. Bataraga Matei Casian clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1213. DUMITRESCU ANA GABRIELA clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1214. DUMITRESCU SARA MARIA clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1215. Bolbos Daniel clasa 7 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1216. Bataraga Luca Iustin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1217. Somesan Eduard clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1218. Șorecău Adrian-Vasile clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1219. Steopoaie Vlad clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1220. Șorecău Adrian-Vasile clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1221. Pop-Moldovan Claudiu Razvan clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1222. Șorecău Adrian-Vasile clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1223. Jula Diana clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1224. Jula Diana clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1225. Bacila Anastasia clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1226. Rebrean Ioan Sidor clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1227. Rebrean Ioan Sidor clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1228. Cazan Mircea-Andrei clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1229. Tudora Dan clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1230. Ilas Armand Viorel clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1231. Butum Andrei clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1232. Ficard Antoniu clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1233. TIPLEA ȘTEFAN clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1234. CHIS ANDREI- HORATIU clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1235. MORAR ADELA clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1236. CALUGARU TUDOR ANDREI clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1237. Rebenciuc Razvan clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1238. TINT STEFAN MAXIMILIAN clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1239. Tarziu Adrian clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1240. Hordoan Darius-Marian clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1241. AURSULESEI MARIA clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1242. Gheorghiu Vlad Andrei clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1243. Brasoveanu Bogdan-Ionut clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1244. Dumitriu Marian clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1245. Brasoveanu Bogdan -Ionut clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1246. Lupascu Peter Gabriel clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1247. Buburuzan Alexandru Stefan clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1248. POPA ALEX clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1249. Cioată Ana Irina clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1250. Stober Maxim Toluwani clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1251. Mogosan Mario clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1252. Stober Maxim Toluwani clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1253. Stober Maxim Toluwani clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1254. Dănilă Cătălin clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1255. CREANGA COSMIN ANDREI clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1256. CREANGA COSMIN ANDREI clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1257. Hosu George Bogdan clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1258. Hosu George Bogdan clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1259. Teleptean Amalia clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1260. HUTANU STEFAN ALEXANDRU clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1261. Reuss Adelheid clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1262. Busuioc Sara-Ana clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1263. Munteanu George clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1264. Urzica Brianna clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1265. MOCIAN ANDREI clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1266. Georgescu Albert clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1267. CREANGA COSMIN ANDREI clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1268. Covaci Andrei-Gabriel clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1269. Dumitru Razvan-Andrei clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1270. COZMA MIRUNA MARIA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1271. COZMA CATALINA clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1272. Ghergheleș Mihai George clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1273. Carstea Irina clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1274. Mihalcea Tudor Andrei clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1275. Bîgiu Andrei clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1276. Tusa Stefan Adrian clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1277. Grigore Alexandru clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1278. Vata Alexandra clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1279. Anea Stefan clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1280. Muresan Lara Maria clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  1281. Onea Amalia Mihaela clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1282. Kun Édua-Boróka clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1283. Társi Zsolt-Kristóf clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1284. CHIRITESCU DENIS clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1285. Székedi Dávid clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1286. CHIRITESCU DENIS clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1287. Voinescu David Ioan clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1288. Veclenit Andrei clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1289. Neculaita Sabin-Robert clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1290. Veleșcu Alexandru-Cristian clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1291. Miron Mara Adriana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1292. Laboncz Gergő-József clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1293. LUPASCU MIRUNA-STEFANIA clasa 12 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1294. Gal David clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1295. Dinu Alexandru clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1296. Dusceac Bogdan clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1297. Dinu Alexandru clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1298. Dolha David clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1299. Dan Alexandru clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1300. Macovei Mara-Ioana clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1301. Petre-Spiru Mihai clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1302. Lelu Floroaiegeoreviorel clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1303. Robu Andrei clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1304. El Seedy Omar clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1305. Negrea Andrei Bogdan clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1306. Pusca Eusebiu Andrei clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1307. GAFTONE MARIAN clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1308. Eid Jennifer Maria clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1309. Constantin Andreea-Augustina clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1310. Mogosan Mario clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1311. Ros Nicolas Emiliano clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1312. Dimancea Cristian Andrei clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1313. NALAȚ DENIS RĂZVAN clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1314. Cojocnean Dragoș Florin clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1315. Sfrijan-Penciu Ilinca clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1316. Smausz Marc-Eduard clasa 11 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1317. Cojocnean Rareș Mihai clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1318. BENGA ANA-TAMARA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1319. Smausz Marc-Eduard clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1320. Chileban Dragos-Andrei clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1321. Buga Cristina clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1322. Ceuca Maria clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1323. Razoare Paul clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1324. Buga Cristina clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  1325. Damian Babineți Paul clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1326. Costea Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1327. Râpeanu Rareș Andrei clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1328. GIURGIU ALEX clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1329. ORZA RAZVAN clasa 6 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1330. FLOREA ALEXANDRU FLORIN clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1331. Schlupek Sabrina clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  1332. Eftimie Iris Teodora clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1333. ASAVEI METEI SEBASTIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1334. Chirila Laura clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1335. Badea Lucian-Andrei clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1336. Cristian Sara-Francisca clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1337. Cimpean Imola Henrietta clasa 8 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  1338. Melicianu Serena Gabriela clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1339. Cristian Sara-Francisca clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1340. ORZA SERBAN clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1341. Cîrcu Șrefania clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1342. Chebeleu Daria clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1343. Cîrcu Ștefania clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  1344. Asiminei Iustina-Daniela clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1345. chebeleu daria clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1346. LAZARESCU MARIA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1347. Gheorghe Arina-Ilinca clasa 11 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1348. Eftimie Iris Teodora clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1349. Popa Tudor clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1350. Asavei Roxana clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1351. Palincas Iulia-Maria clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1352. Zlamparet George clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1353. Palincas Mihai-Andrei clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1354. GAVRILAS ARTHUR-DENIS clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1355. Vidican Alexandru Daniel clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1356. Oul Gabriel Alin clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1357. Ganea Vasile Andrei clasa 7 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1358. Ganea Vasile Andrei clasa 7 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1359. Popa Mihai Razvan clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1360. NEMTAN SOFIA IOANA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1361. Pop David Alexandru clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1362. Popa Mihai Razvan clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1363. Sultan Roxana clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1364. Popa Mihai Razvan clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1365. Miron Codruta clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1366. Turcu Mihnea Alexandru clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1367. Chițea Răzvan clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1368. Silas Raul-Adrian clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1369. Mereuta Robert clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1370. Partenie-Vasiu Emma clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1371. Iuga-Horia Marie-Odette clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1372. Samoila Ciprian clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1373. Asan Ailin clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1374. Bardas Andrei clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1375. Barsan Emilian Ioan clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1376. Bardas Andrei clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  1377. Muresan Raul Andrei clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1378. Barsan Emilian Ioan clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1379. Besu Roca Andrei clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1380. Besu Roca Andrei clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1381. Bordea David clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1382. Lupșe Alexandru-Serban clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1383. Buzdea Ioana clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1384. Manolescu Șerban Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1385. Gherasim Sergiu-Robert clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1386. Sandor Viviana clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1387. Bogdan Theodora clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1388. Gherasim Sergiu-Robert clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1389. Bogdan Theodora clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1390. Bogdan Theodora clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1391. Tuburlui Mihai clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1392. Gherasim Sergiu-Robert clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1393. Pop Andreea-Gabriela clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1394. Moise Alexandru clasa 8 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  1395. Sima Mario-Robert clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1396. Ciurcau Leonardo Iulian clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1397. Campan Andreea clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1398. DANCS TANIA clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1399. Cotoară Cristian Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1400. Seracovanu Edward-Christian clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1401. Dutu Luiza Alexandra clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  1402. dobocan sara clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1403. Dan Luana Elena clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1404. Frățilă Bianca clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1405. Niculcea Sergiu clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1406. Cibotariu Denis clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1407. Creța Alina clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1408. Cibotariu Denis clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1409. Panainte Ana clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1410. Ursa Vanessa clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1411. Creța Alina clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1412. Dobre Cristina clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1413. Iloaie Laura clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1414. Iloaie Laura clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  1415. Dobre Cristina clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1416. Palimariciuc Bogdan clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1417. Săsărman Ștefania-Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1418. Iloaie Laura clasa 7 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1419. Jantea Raluca clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1420. Melean Melisa clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1421. Cristia Razvan-Cosmin clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1422. Melean Melisa clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1423. Bartha Andrea clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1424. Chivoiu Alexandru Stefan clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1425. Mureșan Delia Ana-Maria clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1426. Mureșan Daniel Vasile clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1427. Onoe Jacqueline jacoba clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1428. Rotariu Emanuel-Antonio clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  1429. Iloaie Dragos clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1430. Marcu Paul clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1431. Onoe Jacqueline jacoba clasa 5 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1432. Buga Cristina clasa 7 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1433. Fazecas Joshua clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1434. Carstea Irina clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1435. Popa Carla clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1436. TRIFA IULIA ELENA clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1437. Floare Doru clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1438. Pop Vlad Cristian clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1439. Dosoftei David clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  1440. Onoe Jacqueline jacoba clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1441. Ionescu Petru-Vlad clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1442. Ionescu Petru-Vlad clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1443. Buga Teodora Maria clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1444. Botorogeanu Andrei-Petru clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  1445. Buga Teodora Maria clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1446. Morar Herlea Cezar Andrei clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1447. BARBOS ANDRADA IOANA clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1448. Ionescu Petru-Vlad clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1449. Purcel Laura clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1450. Morar Herlea Cezar Andrei clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1451. TANASESCU ANDREI-RARES clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1452. Stangaciu Mario clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1453. TANASESCU ANDREI-RARES clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1454. TANASESCU ANDREI-RARES clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1455. Tasadan Luca clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1456. Maria-Alexandra Patrascu clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1457. Cioltan Stefan clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1458. Mera Ramona Delia clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  1459. Botorogeanu Anamaria Elisabeta clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  1460. Colescu Riana clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1461. Gherghisan Maria-Alexandra clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1462. Suharu Alexandru clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1463. Neculoiu Crina clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1464. Neculoiu Crina clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1465. Bosi Emanuel Aurelian clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1466. Havrics Sebastian Gabriel clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1467. Palaghia Andrei clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1468. rakosfalvy mark clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1469. Tanc Alexandra clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1470. Năstase Andreea-Laura clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  1471. Munteanu Nordin clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1472. Sfechiș Bogdan clasa 6 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  1473. Craciun Alexandru Andrei clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1474. Ani Antonia-Emanuela clasa 7 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1475. Tanasa Denis Andrei clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1476. Bartha Andrea clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1477. Bulbuc Daniel Adrian clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1478. Bulbuc Daniel Adrian clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1479. Pătrașcu Adina-Mihaela clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  1480. Visan David clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1481. Săsăran Aurelian Noris clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1482. BALOS IOANA-TEODORA clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1483. Onoe Jacqueline jacoba clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1484. Floristean Ioan clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  1485. Tanasa George Octavian clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1486. Igescu Rares clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1487. Matei Sebastian-Alexandru clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1488. Tanasa Denis Andrei clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1489. Irimies Denisa Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1490. Lia Sebastian clasa 8 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1491. Matei Sebastian-Alexandru clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1492. Trenisan Voica clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1493. DRAGOS VICTOR-VASILE clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1494. Tomoiaga Stefan Andrei clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1495. DRAGOMIR FILIP ALEXANDRU clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1496. DRAGOMIR FILIP ALEXANDRU clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1497. ENEA VICTOR ANDREI clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1498. Timiș Luca Andrei clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1499. Capatina Alexia clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1500. Capatina Alexia clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1501. MIhalachi Andreea Ioana clasa 9 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1502. Capatina Alexia clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1503. BALINT ADELA-MARIA clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1504. Capatina Alexia clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1505. Muresan Dan-Adrian clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1506. Alexia Paunescu clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1507. Mihalachi Andreea Ioana clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1508. Boicu Ioana clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1509. SOIMOSI BOGDAN CRISTIAN clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1510. Boicu Ioana clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1511. Stemate Adelina Ingrid clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1512. Ilie Miruna Corina clasa 11 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1513. Oprea Casian George clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1514. IONESCU LUCA SERBAN clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1515. Ilie Miruna Corina clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1516. Oprea Casian George clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1517. Predică Sayana clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1518. IONESCU LUCA SERBAN clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1519. varvari marcus clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1520. Predică Sayana clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1521. Ciorbea Alina Alesia clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1522. Chereji Iulia-Maria clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1523. varvari marcus clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1524. Pascaru Rares-Dumitru clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1525. Irimia Ionela Khatteryna clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1526. Blaga Sara Stefania clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1527. Bradea Maria Mihaela clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1528. Morutan Maria clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1529. Druhora Iasmina clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1530. Kudor Laura clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1531. Pop Mihai-Gabriel clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1532. Moldovan Andrei clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1533. BUGHIU GEORGE clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1534. Stefan Ciprian-Pavel clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  1535. Secașiu Robert clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1536. Mogovan Jonathan clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1537. Secașiu Darius clasa 8 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1538. Şofroni Darius clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1539. Frincu Theodor Florian clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1540. Constantin Stefania-Andreea clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  1541. Țabrea Gabriel Ionuț clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1542. Danciu Melisa clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1543. Levai Adnana clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1544. Oprea Marius Radu clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1545. Cristea Liviu Marian clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1546. Boteanu Iulia Alexandra clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1547. Gavrea Sara Agata clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1548. Marin Miruna rebeca clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1549. Poinaru Rares-Aurel clasa 6 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1550. Samoila Razvan Cristian clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1551. SAMSON ȘTEFAN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1552. Samoila Razvan Cristian clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1553. SAMSON ȘTEFAN clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1554. Bodolay Erich clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1555. Hot Lukas clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1556. Ureche Rafael clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1557. Grigore Mihai clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1558. Ani Bianca-Yasmina clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1559. Roș Horațiu-Gabriel clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1560. Bobocea Denisa-Nicoleta clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1561. Ani Bianca-Yasmina clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1562. Ghiță Ovidiu-Mihail clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  1563. Born Felicia clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1564. Chioran Daria clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1565. Serban Maria-Luana clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1566. Bilcu Marco clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1567. Bilcu Marco clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1568. Tudor Mihnea Ioan clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  1569. Virtopeanu Andrei clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1570. Virtopeanu Andrei clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1571. Virtopeanu Irina clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1572. ATOMULESEI TUDOR-GABRIEL clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1573. Virtopeanu Irina clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1574. Virtopeanu Andrei clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1575. Stanciu Vlad-Corneliu clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  1576. Gosler Filip clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1577. CHIORLIU MATEI clasa 11 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1578. Ihut Andra clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1579. Benta Bogdan clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1580. Dumitru Amalia-Mihaela clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1581. Hognogi Ana-Maria Cristina clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1582. Voicilă Ștefan clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  1583. Ghiman Medeea clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1584. Dinu Stefan clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1585. Iordan Andrei clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1586. Dinu Maria-Sabina clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1587. Homoranu Iustin clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1588. Trifan Robert-Gabriel clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1589. Lupu Cosmin-Daniel clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1590. Maria-Alexandra Patrascu clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1591. Sava Constantin-Alin clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1592. Brehar Ruxandra clasa 11 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1593. Brehar Ruxandra clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1594. Bureacă Emilian Octavian clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1595. Necula Mihaita clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1596. Harangus Paul-Andrei clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1597. Rusu Alexandru clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1598. TURCU LUCA RARES clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1599. BRICIU SARAH PATRICIA clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1600. Tuvichi Florina-Maria clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1601. Rusu Serban clasa 6 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  1602. IONESCU IULIA MARIA clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1603. Ona Cristian clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  1604. Mihai Teodora clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1605. Stanciu Matei clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1606. MARGINE IOAN-CRISTIAN clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1607. MARGINE IOAN-CRISTIAN clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1608. Sabo Nicole clasa 7 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  1609. Caienar Nuria clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  1610. Vlad Ilinca clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  1611. Timofte Andrei-Ioan clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1612. MARGINE IOAN-CRISTIAN clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  1613. Sabo Nicole clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  1614. Lia Sebastian clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1615. Musescu Ilinca clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1616. Popa Catalin-Dorian clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  1617. Flutur Mihail clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1618. Popa Mihnea Octavian clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1619. Popovici Ana clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1620. Focsa Stefania-Iuliana clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1621. Musescu Ilinca clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1622. Rus Viorel clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1623. Gagara Elena clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1624. Negrusa Tudor clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1625. Tudor Turcu clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1626. Murza Naomi clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1627. Laposi Bogdan clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1628. Lung Maria Dariana clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1629. Cozma Mihnea clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1630. Smuc Dragos clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1631. Spinu Rares clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1632. Micu Ioana clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1633. Diaconescu Karina clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1634. Baciu Andrei clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1635. Sandu Carla-Elena clasa 7 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  1636. Comarlau Ecaterina clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1637. Halita Maria Catalina clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1638. Cemartan Nicolae clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1639. Halita Maria Catalina clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  1640. MARICA ELISABETA clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  1641. BRINZA MARIUS clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1642. Dan Alin Constantin clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1643. COSTINAS RARES -STEFAN clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1644. Marton Timea Maria clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1645. Stoica Mario Dragoș clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1646. Bottyan Rebeca clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1647. Mitulescu Matei Lucian clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1648. Secară Diana Gabriela clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1649. Oprean Marvin clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1650. Moise Rares Mihai clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1651. Haruta Savetuca Daniela clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1652. Haruta Savetuca Daniela clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  1653. Morariu Daniela tita clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1654. Morariu Denisa emanuela clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1655. Haruta Savetuca Daniela clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  1656. DRAGAN DELIA IOANA clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1657. CHIRIAC MARIA CASANDRA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1658. Ivascu Victor clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1659. Mogovan Jonathan clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1660. Turbatu Miruna clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1661. Carp Rafael clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1662. Rosu Paul-Alexandru clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1663. Boicu Teodor-Denis clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1664. Bot George clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1665. Mihalcea Alexandru clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1666. Mateescu Alexandru clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1667. VARGA COSTINASI DAVID clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1668. Mocanu Matei clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1669. Popa Denis-Andrei clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1670. Bot George clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1671. Ivascu Victor clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1672. Hulubei Tudor clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1673. SCRIDON IONUT clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1674. Ciovnicu Gina Iuliana clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1675. GAINA MARIA clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1676. Mogîldea Raluca Maria clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1677. Miron Andra clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1678. Burlacu Cătălin clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1679. Ojica Alexandru clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1680. MATEI ANDREEA BIANCA clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1681. VARVARI PATRICIA LORENA clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1682. Niculae Dan Sebastian clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1683. Niculae Dan Sebastian clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1684. TRISCASIU STEFANIA MARIA clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1685. Puica Denisa clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1686. Russu Mihaela clasa 8 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1687. Gherghei Ionut Florin clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1688. Tatar Robert David clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1689. Tatar Robert David clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1690. Simon Florina clasa 8 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  1691. Niculae Dan Sebastian clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1692. Rozmarin Andrei clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1693. POPAN FLAVIU CĂTĂLIN clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1694. Rostogolea Tudor clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1695. PĂIȘANU ION PAUL clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1696. Bárdos Dominik clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1697. Costinas Oana Aurica clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1698. Arion Dan Vasile clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1699. Danci Elias Emanuel clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1700. FAZACAS PATRICK ANDREI clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1701. PĂIȘANU CONSTANTIN TUDOR clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  1702. Plavat Fabian-Remus clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1703. GORĂNEL THEODORA-MARIA clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1704. Plavat Fabian-Remus clasa 8 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1705. Pintea Andrei Cristian clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1706. Pintea Andrei Cristian clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1707. Chiriac Andreea Maria clasa 11 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1708. Pospai Nichita clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1709. Pantaziu Andrei-Rares clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1710. Chiriac Andreea Maria clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1711. Pospai Nichita clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1712. Sabo Nicole clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  1713. Constantinescu Sergiu clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  1714. Pospai Nichita clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1715. Pop David clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1716. Borcuti Oana clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1717. Pop David clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  1718. Dunare Stefan clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1719. Andres Florina clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1720. Ciui Ioana Stefania clasa 5 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  1721. Matei Daria Ioana clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1722. BOZGA MATEI clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1723. Nilă Mădălina clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1724. Ghergulescu Bianca Elena clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1725. Baciu Rares clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1726. Ghergulescu Bianca Elena clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1727. CHIORLIU MATEI clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1728. Sandu Maria Teodora clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1729. Pop Tudor clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1730. CHIORLIU MATEI clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1731. Mihăică Robert clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1732. Contra Mihai Bogdan clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1733. Mitreanga Laura clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1734. Bojincă Denisa Sara clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1735. Saveanu Alex-Petru clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1736. Postolică Alexandra clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1737. criveanu maria clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1738. Popescu Maria clasa 12 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1739. Balasa Nicoleta clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1740. Petrutesc Boaru Rares Iustin clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  1741. Pupeza Mihai clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1742. Malau Darius-Cristian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1743. Doce Eduard clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1744. Galusca Alexandru Cosmin clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  1745. Scuturici Nicolae Florin clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1746. Adamache Thobias clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1747. Curtuius Paul Calin clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1748. Matei George Alexandru clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1749. Pupeza Ana Maria clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1750. Ganea Andra clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1751. Adamache Thobias clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1752. Perta Ileana clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1753. ceposu vlad nicolae clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1754. Tuns Maria-Raluca clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1755. Dodiță Ioana Alessia clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1756. Tuns Maria-Raluca clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1757. iftime vlad clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1758. Dreptate Denis-Robert clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1759. Dreptate Denis-Robert clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1760. Campean Mihai clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1761. Crecan Dragos Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1762. Simionescu Raul clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1763. Ghita Nicholas Gianni clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1764. Simionescu Raul clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1765. Varodi Stelian clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1766. Ghita Sofia Maria clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1767. Togan Teodor Bogdan clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1768. Simionescu Iustin Cosmin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1769. Simionescu Iustin Cosmin clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1770. Sutu Atanasie Teo clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1771. Bolbos Cristian clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1772. Grozea Giulia Isabela clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1773. Bezdedan Eric Stefan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1774. Bezdedan Eric Stefan clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1775. OPREA THEODOR-GABRIEL clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1776. Carabinovici Elvira clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1777. Boghian Teodora clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1778. Carabinovici Elvira clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1779. Ichim TOMA ANDREI clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1780. SCORȚE DENIS clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1781. Boeriu Bianca-Maria clasa 12 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1782. Zerghe Ștefan clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1783. Găvriluț Ana clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1784. Benea Raul clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1785. Morar Iulia clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1786. Maier Damaris clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1787. Cozma Ania clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1788. Pantiș Bianca clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1789. Baltarescu Antonia Carla clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1790. Butoi Emilian clasa 7 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  1791. Butoi Emilian clasa 7 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  1792. Țuțu Filip clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1793. Gordan Timotei clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1794. Vereș Ben clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1795. Pătcaș Estera clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1796. Antal Arcadie Valentin clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1797. Mounir Julian Timotei clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1798. Tecuceanu Mihai clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1799. Sanda Sebastian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1800. Ivan Eduard Mihai clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1801. Ciobanu Bianca Maria clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1802. Baltarescu Antonia Carla clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1803. Boabes Răzvan Mihai clasa 8 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1804. Vlad Maria-Elena clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1805. Badu Catalin Ioachim clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1806. TERHES ANTONIO CLAUDIU MIHAI clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1807. Arimia Vlad clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1808. Trubacs Daniel-Iosif clasa 12 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1809. Costin Tudor clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1810. Voinea Alexia clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  1811. Morosanu Huma Dumitru clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1812. d`Albon Anand clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1813. Bocioc Alexandra Maria clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1814. Micle Alexandru Sebastian clasa 12 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1815. Bogdan Matei clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1816. Bogdan Sever Cristian clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1817. Puscas Filip Augustin clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1818. Puscas Victor Alexandru clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1819. Sutu Atanasie Teo clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1820. Dinca Izabela Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1821. Dragulescu Andrei Sebastian clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1822. Dragulescu Andrei Sebastian clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1823. Dragulescu Andrei Sebastian clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1824. Danila Iorgu Claudiu clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1825. Roman Dragos clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1826. Gonda Bogdan clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1827. VOLOSENIUC HUDESCU MATEI clasa 8 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1828. Năstase Matei-Dorian clasa 12 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1829. Ion Andrei-Robert clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1830. Gonda Bogdan clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  1831. VOLOSENIUC HUDESCU ALEXANDRU clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1832. VOLOSENIUC HUDESCU ALEXANDRU clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1833. VOLOSENIUC HUDESCU ALEXANDRU clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1834. Anghel Andrei Constantin clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1835. Nitu Daniel Eusebiu clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  1836. Ana Radu clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1837. Oprea Maya Andreea clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1838. Istrate Teodora clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1839. Stan Rares clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1840. Ignuta-Ciuncanu Iasmina clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1841. MARC OANA-ALEXANDRA clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1842. Dumitrean Luca Dragos clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1843. Cazacu Christian-Matei clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1844. Bita Găzdac Vlad Petru clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1845. Pirvulescu Serban clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1846. Taulea Armina clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1847. Stefan Ana Rebecca clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1848. Florea Bianca clasa 11 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1849. Florea Bianca clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  1850. GHEORGHIAS MARIA-DENISA clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1851. Dima Alexandru clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1852. GALMEANU IOANA ALEXANDRA clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1853. Crisan Alexandru-Dan clasa 8 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1854. Ignat Marius Florentin clasa 8 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1855. Meze Razvan clasa 12 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1856. Gavril Horia Tiberiu clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1857. Gavril Eduard Mihai clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1858. Mocanu Ariana clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1859. Bundau Petru Bogdan clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1860. Pavel Maurizio clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1861. Copilu Tudor clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1862. OLTEAN ARIANA GABRIELA clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1863. Șenchiu Ștefan clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1864. Sivache Daria clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1865. OLTEAN ARIANA GABRIELA clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1866. Ariciu Andra Maria clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1867. Radu Alexandru clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1868. Augustin Rares Andrei clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  1869. Rus Bianca Margareta clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1870. Valeanu Matei clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1871. Iova Ioan-Alexandru clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1872. LEONTE MALINA IOANA clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1873. LEONTE MALINA IOANA clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1874. Moldovan Alexandru clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1875. Crețu Eric-Andrei clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1876. Oros Vlad Stefan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1877. Mihai Raluca clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1878. Pescar Denis clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1879. Borza Iris Cristina clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1880. Focsa Stefania-Iuliana clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1881. Vasilescu Mara Stefania clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1882. Loghin Antonia clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1883. Ichim Ana Maria clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1884. Cazan Mircea- Andrei clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1885. Sotirca Alexandra – Cristiana clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  1886. Cazan Mircea – Andrei clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1887. Stinghe Mara – Elisabeta clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1888. Chis Roxana clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1889. Burda Alexandra clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1890. dobocan sara clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1891. Stan David clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1892. ONIGA LEVI-DANIEL clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1893. Rebengiuc Mircea Maxim clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1894. Stan David clasa 9 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1895. Buliga Mihai Bogdan clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1896. Bundau Petru Bogdan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1897. Bundau Dana Maria clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1898. Cazacu Christian Matei clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  1899. Radulescu Andrei clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1900. Cazacu Christian Matei clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1901. Bottyan Rebeca clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  1902. Teban Andreea clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1903. Gönczi Philipp clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1904. Turca Vasile clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1905. Izvoran-Oltean Stefan Petru clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1906. Izvoran-Oltean Stefan Petru clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  1907. Puflene Stefania Elena clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1908. ZBARCEA ALEXIA-MARIA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1909. VALEANU Georgeta Geanina clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1910. Izvoran-Oltean Stefan Petru clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1911. Ciuhuta Vlad Marian clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1912. Teslaru Luca clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1913. Dumitru Petre-Alexandru clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1914. El Seedy Omar clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1915. Miose Bogdan Beniamin clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  1916. Kulcsar Noemi clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1917. Cornel Diru clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  1918. Buftea Horea Alexandru clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1919. Galoiu Alexandru clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1920. Togan Teodor clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1921. Galoiu Alexandru clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1922. Galoiu Teodor clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1923. Galoiu Teodor clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1924. Fatu Mihai Ovidiu clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1925. Filip Alexandra clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1926. DUGULEANU ANA-VALERIA clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1927. Duguleanu Ana-Valeria clasa 8 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1928. Liulea David Paul clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1929. Crîjman Ioana-Florentina clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1930. Tanko Szilard clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1931. Crijman Ioana-Florentina clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1932. Afrasinei-Zevoianu Serban-Daniel clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1933. Apostoleanu Mara Elena clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1934. Pop Jasmine clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1935. Chiriac Alex clasa 7 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1936. Mercea Alexandru Adrian clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1937. SPIRIDON ELENA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1938. SPIRIDON ELENA clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  1939. Danci Cristina Mihaela clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1940. HUSAR STEFAN ALEXANDRU clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1941. Robu Delia Andreea clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1942. RADU TEODOR-MIHAI clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1943. TEMEIAN ADRIAN clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1944. Gavrea Robert clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1945. Cotruta Alexandru clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  1946. Botis George clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  1947. Jenei Daria clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  1948. Cotruta Bogdan clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  1949. Velica Maria Cristina clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1950. STĂNICĂ ȘTEFAN – RADU clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1951. Opre David Mihai clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  1952. COVACIU DARIUS clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1953. COVACIU DARIUS clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1954. Condrat Anna-Maria clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  1955. COVACIU DARIUS clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  1956. CRISAN PAUL – ANDREI clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  1957. Maidan Andreea clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  1958. Iernutan Alexandru Razvan clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1959. Pavaloaia Elena clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1960. Danila Matei Constantin clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  1961. Chiscan Alexia clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1962. COVACIU DARIUS clasa 8 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1963. Petrariu Robert Bogdan clasa 6 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1964. Enache Mihai clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  1965. Chiose Ioana Mara clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  1966. Furcea Alex clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  1967. MONITA NATALIA clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1968. MONITA NATALIA clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1969. Caciur-Aioanei Tudor clasa 6 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1970. Oprean Marvin clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  1971. DACIN MIHAI clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  1972. Petrișor Andreea Denisa clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1973. Dobre Silviu clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1974. Hurjui Alexandru-Mihai clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1975. Papuc Stefan clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1976. Hîruța Maria clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1977. MIHAI LAURA OLGUTA IUSTINA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  1978. Flutur Catalin clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  1979. Tolas Darius clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  1980. Cioncu Anne Marie clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1981. RUS ANDREI clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  1982. Blidaru Ioana clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  1983. Sarla Vlad clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  1984. Sarla Vlad clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  1985. Salcedo Cabanillas Bella Teresa Isabel clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1986. Berendi Razvan Alexandru clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1987. Buda Cornel-Iustin clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  1988. Deac Tania Maria Ariana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1989. Băcioiu Evelyn Andreea clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1990. Deac Darius Sebastian clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1991. Deac Darius Sebastian clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  1992. Dughie Victor Andrei clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  1993. Dughie Victor Andrei clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  1994. Dorgo Robert clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  1995. Buculeu Valentina clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  1996. Carlan Silvia clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  1997. Carlan Silvia clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  1998. Sonuvar Nazli Ebru clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  1999. Pană Sbârnă Emilia Maria clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2000. Pană Sbârnă Emilia Maria clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2001. Maniu Diana clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2002. Pană Sbârnă Emilia Maria clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2003. MURESAN SARA ALESSIA clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2004. Luchian Maria clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2005. CHIS ANDREEA TEODORA clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2006. NISTOR ANNE-MARIE DENISA clasa 8 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2007. Ibram Harun clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2008. NISTOR ANNE-MARIE DENISA clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2009. Badea Rares clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2010. Pană Sbârnă Emilia Maria clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2011. Qi Vîrlan Milioara clasa 8 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2012. Mogovan Jonathan clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2013. Moca Andrei Catalin clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2014. LUPU ELISYA-MARIA clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2015. Arion Cristina Maria clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2016. Moca Andrei Catalin clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2017. Platica Diana-Maria clasa 12 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2018. Vaida Filip clasa 11 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2019. Cleja Maria Beatriz clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2020. Cracana Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2021. Cupsa Emilia clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2022. LASCUS CARLA ANDREEA clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2023. Dumitrescu Stefan-Ionel clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2024. Negrea Patricia clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2025. Bogos Andrei clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2026. Iliescu Letiția-Marta clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2027. Pasca Tudor clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2028. Pavel Silviu-Mihail clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2029. Teodorescu Antonio clasa 12 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2030. MARIȘ MIRCEA clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2031. NEGREA DAVID-MIHAI clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2032. Stan Stefan clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2033. NEGREA DAVID-MIHAI clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2034. Ababei Andrei clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2035. Poli Vlad Alexandru clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2036. Popa Daria Cristiana clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2037. Roman George Mihai clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2038. Santi Cristian-Ioan clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2039. Abd El Wahab Helal Ismail Mohomed clasa 6 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  2040. Vlad Mihai-Nicolaie clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2041. Mihai ALixandru Cristian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2042. Szabo Ilinca clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2043. matei Daria Andreea clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2044. Contesi Vlad clasa 12 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2045. Icatoiu Stefan clasa 7 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2046. Vasile Ana clasa 12 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  2047. Belous Tudor clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2048. Mancinelli Raluca-Evelyne clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2049. Oniga Andrei Mihai clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2050. Bîrligea Cosmin-Aurelian clasa 12 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2051. Oniga Andrei Mihai clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2052. Chiper Stefan clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2053. Oniga Andrei Mihai clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2054. Roman George Mihai clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2055. Iliuta Matei Vasile clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2056. Roman George Mihai clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2057. Iliuta Matei Vasile clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2058. Chiper Stefan clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2059. Balescu Alexandru clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2060. Radu Tudor-Eduard clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2061. Coja Petru Ioan clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2062. RADU TUDOR- EDUARD clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2063. Botoc Indi clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2064. Copilu Tudor clasa 11 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2065. Robu Tudor-Sebastian clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2066. Serban Alexandru clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2067. Bejan Iustin clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2068. Cătescu Eduard Matei clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2069. Butnaru Vlad Andrei clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2070. Dumitru Silvia clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2071. Otel Ioana Bianca clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2072. Floare Doru clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2073. Moldoveanu Alexandru clasa 7 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  2074. CIOCHINA CATALINA-ANDREEA clasa 11 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  2075. Cocione George clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2076. COMAN RAZVAN IOAN clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2077. Diaconescu Teodora clasa 11 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2078. Harn Eric Luca clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2079. Suciu Andrei clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2080. Tigoan Matei clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2081. Harn Daria Lisa clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2082. Harn Daria Lisa clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2083. Pauna Andreea Cristina clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2084. Popovici Selis clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2085. BALAN MATEI IOAN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2086. OBOGEANU MARA clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2087. Dumitru Silvia clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2088. Pauna Stefan Ionut clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2089. Hriscu Matei clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2090. Dumitrascu Alexandru clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2091. Archiudean Mihnea Calin clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2092. Buzea Tudor Andrei clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2093. Guzu Cristiana clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2094. Dancu Tudor clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2095. POPA STEFAN ANDREI clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2096. Tompea Luca clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  2097. Pantazi Alexandra clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2098. Hirjan Fabian Andrei clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2099. POP ANDREI CALIN clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2100. Munteanu Tudor Iulian clasa 8 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2101. Petre Florin clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2102. Enăchescu Andrei Florin clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2103. Pirau Tudor Ioan clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2104. Enăchescu Alexandra-Elena clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2105. Tacu Alexandru clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2106. CiNCU Radu Stefan clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2107. Enăchescu Alexandra-Elena clasa 10 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  2108. CiNCU Radu Stefan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2109. Tacu Alexandru clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2110. Muresan Paul Nicolae clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2111. Stoica Sara Alexandra clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2112. Vasiliu Ioan Sebastian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2113. Trif Cristina clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2114. Buga Stefan Bogdan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2115. Bindea Mihnea Gabriel clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2116. Ziemba Ania clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2117. Horjea Miruna Georgiana clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2118. Ziemba Ania clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2119. POPA ANDREI ALEXANDRU clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2120. Apostol Alexandru clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2121. Apostol Alexandru clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  2122. Ontica Teodora Lucia clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2123. Ontica Teodora Lucia clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2124. Botomei Ionut clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2125. Botomei Ionut clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2126. Botomei Vladut clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2127. Botomei Vladut clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2128. Botomei Vladut clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2129. Ontica Alexandra Elena clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2130. Botomei Vladut clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2131. Botomei Vladut clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2132. Turc Ariana Ioana clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2133. Ontica Alexandra Elena clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2134. Paşca Ioana clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2135. Ontica Alexandra Elena clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2136. Tapuc Delia-Elena clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2137. Apostol Alexandru clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2138. Hoza Augustina clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2139. Hoza Augustina clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2140. Sonuvar Nazli Ebru clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2141. Lazar Patricia clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2142. Moga Marius Ioan clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2143. ROTARIU EDUARD FLORIN clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2144. Mihalcea Alexandru Gabriel clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2145. Popescu Mara-Eliana clasa 12 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2146. Lazar Andrei clasa 7 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2147. Iordan Ioana clasa 12 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2148. Ghereg Irina- Ioana clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2149. Talpai Petra clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2150. Talpai Petra clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2151. Raţ Natalia clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2152. Antofie Alexandra-Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2153. Larionesi Stefan clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2154. Raţ Natalia clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2155. Stoican Andrei Cosmin clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2156. Toma Ionut-Cristian clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2157. Raţ Natalia clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2158. SOVER MIHAI clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2159. Stroescu Matei Stefan clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2160. Sandra Patrik clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2161. Nicolaie Andreea clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2162. Durea Andrei-Victor clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2163. Tarcea Tudor ionut clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2164. Durea Andrei-Victor clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2165. SCORȚARIU RĂZVAN VLAICU clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2166. PETCU ROBERT STEFAN clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2167. Iaz Andrei Sebastian clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2168. Navadaru Calin clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2169. Caba Natalia – Ioana clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2170. Coman Sara clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2171. Caba Natalia clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2172. GLIGOR SORANA MARIA clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2173. Caba Raissa Daniela clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2174. Oglinda Cosmin Constantin clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2175. Coman Emanuel clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2176. Pop Matei clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2177. Zagrean Leon clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2178. Coman Bogdan clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2179. Butucanu Maria clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2180. Caplan Dara-Maria clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2181. Toma Stefan-Vlad clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2182. Sirbu Andrei clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2183. Sandu Justinian clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2184. Zagrean Leon clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  2185. MIHAI MIRUNA-MARIA clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2186. Ilies Ariana clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2187. Kovacs Alessia clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2188. Vandra Ana Maria clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2189. Vandra Ana Maria clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2190. Scripcaru Darius-Cosmin clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2191. Scripcaru Darius-Cosmin clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2192. Sintea Teodora clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2193. Florea Alexandru clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2194. Dradici Andrei clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2195. Kovacs Alessia clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2196. Gheboianu Rares-Andrei clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2197. Donici-Maier David clasa 6 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  2198. Donici-Maier David clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2199. Sârbu Alina clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2200. Pirvulescu Serban clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2201. Timis Diana clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2202. Metea Diana clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2203. Aron Luca Ioan clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2204. Păcurețu Sara Alina clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2205. Aron Luca Ioan clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2206. Florea Alexandra clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2207. Florea Alexandra clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2208. ONOFREI LUCA HORIA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2209. Badiu Anca clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2210. Badiu Anca clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2211. Stefanov Carla Bianca clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2212. Vatca Tudor clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2213. Vandra Ana Maria clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2214. Chiritescu Denis clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2215. Turda Maria Georgiana clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2216. VIZARU ADRIAN clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2217. Craita Marcus clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2218. Ontica Alexandra Elena clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2219. Craita Marcus clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2220. Dorneanu Cezar clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2221. Dorneanu Cezar clasa 10 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2222. PETREA MARIA-ANDREEA clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2223. Dorneanu Cezar clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2224. Tudor Andrei clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2225. TUDOR MIHNEA-IONUT clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2226. Contraș Adrian clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2227. Ilies Adriana clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2228. Tunaru Ioana Alexandra clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2229. Ianovici Ana Miruna clasa 6 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2230. SCOROPAN ILARIA MARIA clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2231. Ilovan Cristian clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  2232. Mociornita Valentin clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2233. Beu Mihai Robert clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2234. IANAS ROBERT EMANUEL clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2235. Beu Mihai Robert clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2236. Dolha Andrei clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2237. Zvonca Dania Marisa clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2238. Avram Elena Diana clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2239. POPA BOGDAN clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2240. Gramada Bianca Ionela clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2241. Turculet Alexandru clasa 8 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2242. Dolha Andrei clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2243. Pop Simina-Maria clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2244. Turculet Stefan clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2245. Tanase Cristian Matei clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2246. Gogea Andrei clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2247. Emin Sedef Eda clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2248. Emin Sedef Eda clasa 10 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2249. Pintilescu Beatrice-Teodora clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2250. Cenușe Vlad clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2251. BOBE DELIA clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2252. Morar Herlea Ingrid Elena clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2253. BOGDAN ALEXIA IOANA clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2254. Dănilă Andrei clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2255. Podariu Teodora clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2256. Bobe Delia clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2257. Pastraveanu Cosmin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2258. Ismăileanu Mara clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2259. Popa Robert-Andrei clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  2260. Mihalache Ștefan-Tudor clasa 12 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2261. Vaida Serban Andrei clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2262. Vaida Serban Andrei clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2263. Creța Maria clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2264. FLOREA ANDREI CRISTIAN clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2265. Mare Andreea Ilinca clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2266. Satnoianu Dominic Ioan clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2267. Puscas PAULA MARIANA clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2268. Diaconescu Răzvan clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2269. Ganea Ilinca clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2270. Purcar Bianca Marisa clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2271. Hulubei Andrei clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2272. Andronic Darius clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2273. Hulubei Andrei clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2274. Tivda Noemi-Marina clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2275. Robu Tudor-Sebastian clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2276. Cimpean Abel clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2277. Mocan Melissa clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2278. Marinică Ionuț Alexandru clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2279. DUMITRESCU MARIA NICOLE clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2280. Coman Elias clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2281. Coman Marcus clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2282. Crihan David clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2283. Țîrvelea Briana Elena clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2284. Șerban Paula-Beatrice clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2285. Dascălul Iulia clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2286. Iordache Maia Ștefania clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2287. Caltosu Robert clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  2288. Nețoi Amira clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2289. Nețoi Marius clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2290. Nețoi Amira clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2291. Simion Andrei-Iustin clasa 8 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2292. Somlea Marisa clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2293. Bora Andrei clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2294. SIMON LASZLO clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2295. Pintescu Ștefana clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2296. SUCIU LORENA TEODORA clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2297. Nacu Andreea clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2298. Marmandiu Ruxandra-Maria clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2299. Bindea Mihai clasa 8 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2300. Bindea Mihai clasa 8 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2301. Micu Ana Ilinca clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2302. SCORȚARIU RĂZVAN VLAICU clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2303. Turnea David-Cătălin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2304. Nistor Constantin clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2305. CROITORU CRISTIAN ALEXANDRU clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2306. Raspopa Ioana clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2307. BADESCU MIRUNA BEATRICE clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2308. Pustiu Gabriel clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2309. Pindaru Mara clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2310. MORARU ALEXANDRU NARCIS clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2311. Pindaru Mara clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2312. MORARU ALEXANDRU NARCIS clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2313. Dan Nicolae David clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  2314. Marzan Luca Christian clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2315. Balau Mihai clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2316. Lupsa Laurentiu Ioan clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2317. Ciornai Alexandru clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2318. MIREA EMANUEL STEFAN clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2319. Morosanu Alexandru clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2320. VIcu Bogdan-Andrei clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2321. Candrea Rares clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2322. Dospinescu Rares clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2323. Demian Catalin Ionut clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2324. Brumă Bogdan clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2325. BURLEA MARIA-CATALINA clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2326. Tanasa Stefan clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2327. CUPSA ANTON MARIAN clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2328. MIREA EMANUEL STEFAN clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  2329. Cmeciu Alexandru-Cristian clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2330. Demian Catalin Ionut clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2331. Bazeliuc Gabriel clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2332. Lupuleasa Cristina clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2333. Mezdrea Marian clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2334. Bulz Ana Raluca clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2335. Cocarla Vlad clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2336. Leliuc Robert clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2337. Chiriac Victor Teodor clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2338. Circeie Emilian clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2339. PANA IOANA clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2340. Cozan Ana-maria clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2341. Navadaru Calin clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2342. ANGHELUTA DIANA clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2343. PRUTEANU IULIA ALEXANDRA clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2344. PRUTEANU IULIA ALEXANDRA clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2345. Cacina Radu Stefan clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2346. Ivascu Andrei clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2347. Ciuca Tiana Maria clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2348. BALCANU CRISTIANA clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  2349. Timoficiuc Sergiu clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2350. Oanea Gabriel clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2351. Turcsa Alexandru clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2352. ATOMULESEI TUDOR-GABRIEL clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2353. Sabo Ariana Mara clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2354. Petre Teodor clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2355. TĂRĂBÎC LAURENȚIU-GABRIEL clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2356. Angheluta Filip clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2357. Tiplea Stefan clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2358. BURUIANA LUCA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2359. BURUIANA LUCA clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2360. ONTANU ALBERT clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2361. Sfrijan-Penciu Ilinca clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2362. Ciurciun Andreea clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2363. Dorobat Tudor-George clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2364. Gheorghe Andrei clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2365. FILIP DINU CRISTIAN VIRGIL clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  2366. ANDREI SILVIA STEFANIA clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2367. GEORGESCU AURELIA-IOANA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2368. Putura Emanuel-Vasile clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2369. Dogaru Dragoș George clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2370. Popescu Alexandru Iulian clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2371. Moldovan Alexandru clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2372. UNGUREANU ANA-RALUCA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2373. Tomici Vlad clasa 8 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2374. Burca Paul clasa 8 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  2375. Matei Pirlea clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2376. Cionca Madalina clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2377. Ciocoiu Raluca Iulia clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2378. Doroftei Alexandra clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2379. NICOLAESCU ROMEO GEORGE clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2380. Topala Elena clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2381. Văsieș Dragoș Constantin clasa 11 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2382. Panainte Raluca clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2383. Iancu Stfan clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2384. Bolbos Daniel clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2385. BADIU VLAD clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2386. Carabulea Andreea-Bianca clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  2387. Carabulea Andreea-Bianca clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  2388. Cires Vlad clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2389. Opre David-Mihai clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2390. Secară Diana clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2391. Doroftei Alexandra clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2392. Miclean Matei clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2393. Ciarnota Larisa Teodora clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  2394. Mihaila Raluca Maria clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2395. Petrea Alexandra clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2396. Barsan Gheorghe Ciprian clasa 7 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  2397. Stan-Soponaru Ioan-Alexandru clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2398. Huminic Angel clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2399. Mattia Marziali clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2400. Ilie Karla Ștefania clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2401. Calus Alexandru Marius clasa 7 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  2402. Gurzau Roland clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2403. Gurzau Roland clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2404. Bodnár Mónika-Brigitta clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2405. Buda Pavel Ciprian clasa 7 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  2406. Kólák Dávid clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2407. Mikó Gergő-Ruben clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2408. Andrei Lucian Laurentiu clasa 7 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  2409. Pop Călin-George clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2410. Andreicut Teofil clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2411. Andrei Alexia clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2412. Uda Theo Patrik clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2413. BUZDUGAN TUDOR STEFAN clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2414. bogdan tudor clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2415. Georgescu Armand Mihaiu clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2416. Georgescu Armand Mihaiu clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2417. Popovici Selis clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2418. Horvat-Marc Maria clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2419. GOGOTA TUDOR ANTON clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2420. Gallardo Moldovan Juana Carla clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2421. CONSTANTIN ROBERT clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2422. Casandroiu Daniel Vasile clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2423. Grec Marc clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2424. Grec Marc clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2425. Niculae Dan Sebastian clasa 6 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  2426. Mantaluta Rares clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2427. Nastrut Ianis Mihai clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2428. Damoc Andrei Razvan clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  2429. Oros Robert Iacob clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2430. Kalman Maya clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2431. Suciu Ştefan Gabriel clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2432. Suciu Ştefan Gabriel clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2433. Tănase Daria Andreea clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2434. Tănase Daria Andreea clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2435. Mureșan Lara clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2436. Soare Maia clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2437. RACHIERU IOANA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2438. Teslaru Luca clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2439. Nedelea Alexandra Maria clasa 8 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2440. Bonea Mara clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2441. Marinică Maya Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2442. Ailiesei Ana-Maria clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2443. Ailiesei Ana-Maria clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2444. Noaghi Ariana-Maria clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2445. Mantarau Matei Dumitru clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2446. Bugnar Andreea Maria clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2447. NEGRU OCTAVIAN-IONUT clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2448. Cristian Costica clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2449. STAFIE ALEXANDRA MARIA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2450. Pop Cornel ilie clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2451. Tintean Levi clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2452. ICLOZAN ANTONIO SERBAN clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2453. Moldovan Sorina Valentina clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2454. Cornut Lorena clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2455. Țiganașu Georgian clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  2456. Trif Marius Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2457. GRIGORESCU ALBERT ȘTEFAN clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2458. Buciu Emilian-Catalin-Iulian clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2459. Corpodean Alexandru clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2460. Gavril Rares-Matei clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2461. REIT SARAH-LORENA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2462. Penea Aron Stefan clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2463. Nedelea Bogdan clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  2464. Nedelea Bogdan clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2465. TIMOFTE OANA MARIA clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2466. Dogarescu Teodora clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2467. IERCOSAN ANDREI STEFAN clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2468. Pop Mihaela Roxana clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2469. Barila Matei clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2470. opritescu diana alexia clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2471. Nita Tudor clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2472. Panescu Antonia Florina clasa 11 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2473. Gogea Robert-Ciprian clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2474. Nita Radu clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2475. Bodea Avram Ianis clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2476. Stoica Mihai clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2477. Steopoae Denisa-Antonia clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2478. Bartolomeu Bianca clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2479. Muth Andrei clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2480. Stoian Bogdan Andrei clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2481. Craiescu Iustin clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2482. Panciuc Vlad Mihai clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2483. Craiescu Iustin clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2484. Ipate Elisa clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2485. Lazar Alexandru-Florin clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2486. Prusac Ana Maria clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  2487. IRIMIA ALEXANDRU clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2488. Tiron Raul clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2489. Gherman Paula-Sorana clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2490. Agafitei razvan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2491. Lazar Perseca Ionut Adrian clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2492. Lung Angela Simona clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2493. Bodiu Cristian clasa 8 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2494. PRIPON MARA clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2495. Țuvichi Florina-Maria clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2496. Țuvichi Florina-Maria clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2497. PRIPON MARA clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2498. Hirit Ianis Andrei clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2499. Pașcalău Diana clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2500. Prundar Maria-Manuela clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2501. BREBAN LUKAS YANIS clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2502. Mocanu Alexandru clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2503. Scortia Claudia clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2504. Mocanu Alexandru clasa 9 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2505. Oros Robert Iacob clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2506. Budis Ingrid clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2507. Hiruta Rebeca clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2508. Voicu Teofil clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2509. TĂNASE CRISTIAN clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  2510. Onea Iulian clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2511. Voicu Teofil clasa 8 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  2512. Simon David clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2513. Goleșie Darius clasa 8 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2514. Isip Cosmina clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2515. Rusu Feraru THEODOR clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2516. GHEORGHIAS MARIA-DENISA clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2517. Lupeș Alex Ștefan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2518. Lupeș Alex Ștefan clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2519. Jessica Chirodea clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2520. Bercu Ștefan- Alexandru clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  2521. Sasarman Gabriela clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  2522. Tuduce Iulia clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2523. Rădulescu Mihai clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2524. Cazan Rares clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2525. Buzdea Matei clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2526. Iordan Ioana clasa 12 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2527. Buzdea Matei clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2528. Pop Alexandru Marian clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2529. Iordachi Stefania clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2530. Szasz David clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2531. Lungu Petru clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2532. Haba Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2533. Lungu Petru clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2534. Voicu Andrei-Rares clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2535. BALAN RARES-ALEXANDRU clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2536. Petrec Cristian clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2537. VLAD ANA MARIA clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2538. Roman Bianca-Gabriela clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2539. Negru Alexandru clasa 12 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2540. Petrec Dragos clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2541. Draganescu Ioana-Lisandra clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2542. Gaspar Robert clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2543. Petrec Dragos clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2544. POLOSAN PAUL-ANDREI clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2545. PREDA CAMELIA clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2546. Niță Elena Andrada clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2547. Cretiu Bianca Estera clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2548. Borca Maria-Georgiana clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2549. Predescu Mihai Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2550. Cretiu Bianca Estera clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2551. Coptil Filip clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2552. Costin Oana Maria clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2553. Gafton Andreea clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2554. Pop Dragos Patrick clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2555. Crisan Maria Alexia clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2556. Rus Tudor clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2557. Verdeș Maria Ioana clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2558. craciun bianca maria clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2559. Capraru Stefan – Alexandru clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2560. Colniceanu Denisa Andreea clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2561. Kamal Yasmina clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2562. Bogatu Gabriel Vasile clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2563. Cosac Medeea-Elena clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2564. Ghete Ruxandra clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2565. Popescu Teodora clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2566. Mihai Flaviana clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2567. Despinoiu Miruna clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2568. Despinoiu Miruna clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2569. Lita Liviu clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2570. Chindea Cosmin-Mihai clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2571. Tița Matei clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2572. Burciu Razvan clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2573. Dumitrasc Matei clasa 7 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2574. Flora Andrei clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2575. Manea Iulia-Ștefania clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2576. Mitreanu Iustin-Gabriel clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2577. Papuc Ștefan clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2578. Mitreanu Iustin-Gabriel clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2579. Necula Marian-Viorel clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  2580. MELUS RARES ANDREI clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2581. Moldovan Ovidiu Mihai clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2582. Somlea Marisa clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2583. POP-TOMA DRAGOS-MIHAI clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2584. Nicoara Alexandru Mircea clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2585. Serban Andrei clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2586. Serban Andrei clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2587. Neamtu Mihai-Alexandru clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2588. Lupas Daria clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2589. Munteanu Valentin-Ioan clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2590. Domokos Anna-Maria clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2591. Afloarei Codrin-Ionut clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2592. Balog David-George clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2593. Dumitru Eduard Mihai clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2594. Gherasim-Piroska Robert clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2595. Burlacu Stefan Matei clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2596. Somesan Ioana clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2597. Afloarei Codrin-Ionut clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2598. Afloarei Codrin-Ionut clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2599. Solomon Adrian clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2600. Isac Radu Alexandru clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2601. Afloarei Codrin-Ionut clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  2602. Cimpoca Ariana clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2603. Cojocariu Denis Andres clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2604. Cojocariu Denis Andres clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2605. Dumbravă Octavian-Sebastian clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2606. Baltei Alexandra clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2607. Bărbulescu Maya Andreea clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2608. PELLE MIHAI CĂLIN clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2609. Necula Teodora clasa 12 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2610. Ghenu David clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  2611. PELLE MIHAI CĂLIN clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2612. Ciobanu Raul David clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2613. FARCAS SORANA TIMEA clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2614. Rad Hercut Denis Calin clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2615. VADEANU RAZVAN ANDREI clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2616. Pașparugă Radu-Mihai clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2617. Oprea Andrei clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2618. Sfia Anca Mihaela clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2619. Kiuș Andrei clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2620. Blaga Teodor clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  2621. Nedelcu Matei Gabriel clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2622. Nedelcu Matei Gabriel clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2623. Buhan Darius-Matei clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2624. Sofran Daniel clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2625. kallos delia clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2626. kallos delia clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2627. Chiper Teodor-Adrian clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2628. Micu Ana Ilinca clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2629. Mester Dragos clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2630. Pana Briana Teodora clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  2631. Slatinaru Andrei Alexandru clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2632. Logigan Iulia clasa 8 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2633. Olaru Marius-Alexandru clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2634. Gheorghe Mihnea Florentin clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  2635. Medesan Antonia-Elena clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2636. DRAGOMIR DENISA ELENA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2637. Șular Petra clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2638. ORMENISAN RALUCA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2639. Măluțan Andrada clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2640. Enica Antonia clasa 11 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  2641. Ilascu Beatrice-Georgiana clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2642. Cupcea Alina-Nicoleta clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2643. Ilascu Beatrice-Georgiana clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2644. Oul Gabriel Alin clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2645. Mitache Monica Andreea clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2646. Cupcea Alina-Nicoleta clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2647. Mitache Monica Andreea clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2648. Gavriș Mihai Vladimir clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2649. Niunin Matei-Gabriel clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2650. Niunin Matei-Gabriel clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2651. Niunin Matei-Gabriel clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2652. Cirstian Elena Alexandra clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  2653. MREJEA VIVIANA clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2654. Duca Andrei – Rares clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2655. Iacob Luca-Ioan clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2656. Bogdan Daria clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2657. Bogdan Daria clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2658. Giurgea Ana-Maria clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2659. Lazar Mihnea clasa 12 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2660. Lugojan Emanuel clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2661. Cristea Bogdan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2662. Coman Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2663. Topa Elena clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2664. Coman Andrei clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2665. Pitrop Giorgiana Alexandra clasa 11 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  2666. Sabo Alexandru clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2667. Mania Elena clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2668. Simion David clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2669. Bocăneț Raluca clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2670. Mihalache Diana Natalie clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2671. Chis Gabriel clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2672. Chis Gabriel clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2673. Groza Patrik clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2674. Iliuță Filip clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2675. Constantinescu Andrei clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2676. Capatina Alexia clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2677. Covaci Alexandru clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2678. Covaci Alexandru clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2679. Iova Flaviu Casian clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2680. Iova Flaviu Casian clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2681. Roșu Ovidiu clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2682. Nicoara Fabian clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2683. Pop Carina clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2684. Cătinean Daniela clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2685. Kiș Alexandra-Daria clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2686. Domnici Laura clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2687. Boji Octavian clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2688. Roșu Ovidiu clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2689. Gaitan Nicolai clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2690. Bogdan Daria clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2691. Drelciuc Petru-Alexandru clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2692. Aron Luca clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2693. Corlățeanu Teodora clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2694. Aron Luca clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2695. Bota Ana clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2696. Pasca Iulia clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2697. Bogdan Dariaa clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2698. Lucaciu Veronica clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2699. susa maya clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2700. Cioban Alex clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2701. Popa Bogdan clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2702. Necula Marian-Viorel clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  2703. Moga Vlad clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2704. Barbes Alexandru clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2705. Floruta Andrei clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2706. Robotin David clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2707. Duliba Ruben clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2708. Clitan Bianca clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2709. Ile Patricia clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2710. Afrasinei-Zevoianu Serban-Daniel clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2711. Afrasinei-Zevoianu Alessia-Ioana clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  2712. Dzeabeniuc Vladimir Anton clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2713. Berchesan Darius clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2714. Ilieș Iulia Maria clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2715. Andrei Sangeorzan clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2716. Gologan Ivana clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2717. Munteanu Vlad-Paul clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2718. Tega George-Mihai clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2719. DANILA ANA MARIA clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2720. Gorgovan Bianca Maria clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2721. Filip Anda clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2722. Tega George-Mihai clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2723. Clitan Bianca clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2724. Florescu Dragos-Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2725. Parus Stefan clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2726. AILENEI ILINCA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2727. Florescu Dragos-Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2728. Pintea Evelin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2729. PUIE TUDOR AUGUSTIN clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2730. DANILA ANA MARIA clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2731. Crețu Miruna Ilinka clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2732. Abit Emre clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2733. Nita Renate Anamaria clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2734. Abit Eian clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2735. Abit Eian clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2736. Dumitru Vlad Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2737. Gorgovan Bianca Maria clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2738. CĂTĂLIN STEFAN-ANDREI clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2739. Farkas Ábel clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2740. Gavril Horia Tiberiu clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2741. Olaru Sebastian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2742. Vraciu Rares clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2743. GLODAN RARES IOAN clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2744. Garcineanu Matei-Gabriel clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2745. Savu Tudor clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2746. Savu Tudor clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2747. Drăgoi Mircea-Tudor clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2748. Pavalau Tudor-Stefan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2749. Ursache George-Lucian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2750. Bolohan Andrei clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2751. Leoveanu Bianca-Gabriela clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2752. Molodoi Daria clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2753. CRACIUNESCU RAUL CHRISTIAN clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2754. VASILIU RARES NICOLAE clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  2755. Lupas Daria clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2756. Durdu Serdar Sebastian clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2757. Toma Alessia Maria clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2758. Voicu Alexia clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2759. Parus Stefan clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2760. Parus Stefan clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2761. Parus Anastasia clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2762. Iacoban Raul Florin clasa 12 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2763. Horj Ayanna clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2764. Nicolae Dan Stefan clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2765. FARKAS BRIANA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2766. FARKAS BRIANA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2767. Branda Vlad clasa 12 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2768. FARKAS ALISIA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2769. Rusen Alexandra Ioana clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2770. Neagu Victor-Matei clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2771. Someșan Flavius clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2772. BUIA THEODOR clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2773. ROMAN INGRID ELIANA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2774. MOICEANU DAVID ANDREI clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2775. SERBAN DAN clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2776. Becsi Paul clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2777. Vrabie David Alexandru clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2778. Popa Ioana Sofia clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2779. VICTOR POPA clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2780. DUMITRESCU DAVID LAURENTIU clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2781. Cozma Teodora clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2782. Bala Andrei clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2783. Matei Alexia Stefania clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2784. Mihalache Mihnea clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2785. Hirit Ianis andrei clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2786. Pop Mara clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2787. Ardelean Antonio clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2788. Floruta Stefania clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2789. Pop Mara clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2790. Caravan Marco clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2791. Tirlea Ionut clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2792. Penea Aron Stefan clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2793. Mos Daria -Maria clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2794. Hiticas George clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2795. Zaharie Oana clasa 11 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2796. Serban Andrei clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2797. SÎRBU Maya clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2798. ANDONE ELLA-ISABELA-VASILICA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2799. ANDONE BIANCA-MARIA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2800. Manea Csenge-Kira clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2801. Manea Csenge-Kira clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2802. FLORIAN MARA clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2803. Szatmari Viktoria clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2804. Dózsa-Kurut Alexandra clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2805. Varga Dávid-Lajos clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2806. Ban Denisa clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2807. Neaga Casiana clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2808. Petru Matei Bojoagă clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2809. Roman Bogdan clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  2810. Stratulat Cosmin clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2811. POP SAVAN CARLA clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2812. Bologa Ianis clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2813. Roșu Ovidiu clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2814. Putila Mihai-Alexandru clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2815. Udila Tiberiu clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2816. Chirilă Rebeca-Ioana clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2817. Ceban Ana-Maria clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2818. Croitoriu Stefania clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2819. Benea Rares clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2820. Mucenicu Robert clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2821. Constantin Ioana clasa 10 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  2822. Purcel Laura clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2823. SERBAN DAN clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2824. Pop Liviu Dorel clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2825. Kerekes David clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2826. CIORBA IOANA-IRINA clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2827. Muț Linette clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2828. Andriuc Paula clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2829. CIORBA SARA-MARIA clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2830. Gliția Bianca clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2831. Pop Ambra Călina clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2832. Chiș Noris clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2833. Szoke Răzvan clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2834. Zanfir Florina clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2835. Mihuț Adalia clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2836. Miclea Bogdan Eugen clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2837. CRISTISOR RADU STEFAN clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2838. Chiș David clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2839. ORDEAN MIHNEA clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2840. Hoza David clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2841. Selin Dragoș Călin clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2842. Trifu Oscar clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2843. Mihet Bogdan clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2844. Matei Daria Ioana clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2845. Tuns Elias clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2846. Ciora Ioana Cristina clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2847. Zumbiehl Budura Alexandre Christian Sebastian clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2848. Piscoi David Timotei clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2849. Murgoci Cristiana Andreea clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2850. TIMOFICIUC CRISTIANA clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2851. Trifa Iulia clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2852. Dobrescu Dragos clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2853. Precup Alexia Ariana Elena clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2854. Ciută Andrei – Călin clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2855. Iosof Alexandru clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2856. CERNAT TEODOR clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2857. Albu Mihai clasa 10 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2858. Samuel Deborah clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2859. Albu Mihai clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2860. Marginean Teodora clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2861. Rotar George clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2862. Zagarin Tudor clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2863. Baci Raluca clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2864. Bistriceanu Traian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2865. Măierean Mircea clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2866. Halep Vasilică clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2867. Măierean Mircea clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2868. Filimon Briana clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2869. Lutai Vlad clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2870. Lutai Vlad clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2871. Minut Melania Mihaela clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2872. Filimon Iasmina clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2873. Halep Vasilica clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2874. Bugnar Catalin clasa 11 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2875. Sotropa Luisa Adriana clasa 6 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2876. Sfechis Anda clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2877. Marinca Gabriel clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2878. Săsărman Florina clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2879. Bugnar Diana clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  2880. ZERIU Bogdan Mihai clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2881. Bociat Iosua clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2882. CIUCHILAN CONSTANTIN-ALEXANDRU clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2883. VARIA ANA-MARIA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2884. Chis Adrian clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2885. Burca Flavian clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2886. Costea Tudor clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2887. avram teodora clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2888. Sandu Mihnea clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2889. RUS GABRIEL IOAN clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2890. Cazacu Andrei clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2891. RUS GABRIEL IOAN clasa 6 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  2892. Biciușcă Matei-Alexandru clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2893. Hancu Robert-Alexandru clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2894. Stoian Bianca Gabriela clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2895. RUS GABRIEL IOAN clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  2896. RUS SOFIA ALEXANDRA clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2897. Abramiuc Andrei clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  2898. Macovei Daniel clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2899. Tuduce Sergiu Florian clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2900. Ibraim Eric-Andrei clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2901. ONAU PAUL clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2902. Mihalca Daniel clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2903. Dascalescu Florin-Andrei clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2904. Mihalca Daniel clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2905. Ibraim Eric-Andrei clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2906. Badoiu Miruna-Oana clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2907. Avram Victor clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  2908. GABOR ILINCA OANA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2909. CUIBUS ALEXANDRU CRISTIAN clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2910. Sâdor Lucian-Ionuț clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2911. Ovidiu Hincu clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  2912. Span Teodora clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2913. Sacalean Ada clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2914. Huci Roxana-Gabriela clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2915. Doroftei Bogdan Cristian clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2916. PUICA DARIUS NICOLAE clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  2917. Doroftei Bogdan Cristian clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2918. Bartis Brasov clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2919. ISIP DENISA EMANUELA clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2920. Bota Ana clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  2921. Ivan Alexia Stefania clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2922. Tomescu Teodora clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2923. ISIP ELIAS GABRIEL clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2924. Ghența Andreea clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  2925. Marin Andra Nicoleta clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  2926. Drăgoi Alexandru Ionuț clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2927. Rogojanu Adina clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2928. Koblicica Iulia Emma clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2929. Acai Arman clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2930. Mihalca Daniel clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  2931. Acai Arman clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2932. Patrichi Ștefan clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  2933. Patrichi Ștefan clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  2934. Poenar ANDREI Cristian clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2935. Taras Victor-Andrei clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2936. Irimes David clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2937. Acai Arman clasa 7 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  2938. Vlase Andrei-Sebastian clasa 10 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  2939. Martita Rares clasa 7 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  2940. Bindiu Alexandru Viorel clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2941. radu maria clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2942. Bindiu Alexandru Viorel clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2943. Bindiu Alexandru Viorel clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2944. Hovrea Patricia Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2945. Colcer Sonia clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2946. Dobocan Mihnea-Dan clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2947. Vlas Dumitru clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  2948. Hovrea Patricia Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2949. Vaida Filip clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2950. Voicu Traian Constantin clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2951. BLAGA ALEXANDRA clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  2952. Coman Naomi-Denisa clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2953. Liulea David Paul clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2954. Rotaru Diana Maria clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2955. Taras Victor-Andrei clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2956. ULIAN SZEKELY DAN HUGO clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2957. Cornestean Jasmina Loretta clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2958. Cobzas Claudiu Bogdan clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2959. MAHALEAN ALISA LAURA clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2960. Munteanu Andreea Valentina clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  2961. Hudin Horea clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2962. MAHALEAN ALISA LAURA clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2963. Schiopu Patricia Maria clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  2964. Sasaran Tania clasa 11 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2965. Hanos Izabella clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2966. Apetrei Eleonor Maria Pilar clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2967. Sofronie Andrei clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2968. Apetrei Eleonor Maria Pilar clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2969. Onofrei Adrian-Mihai clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  2970. Apetrei Eleonor Maria Pilar clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  2971. Costin Tudor clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  2972. Tomi Lucian-Iacob clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2973. Budurlean Andreea clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2974. CHESA DARIA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  2975. Munteanu Andrada clasa 9 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  2976. Hoza David clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  2977. Stoica Andrei-Marius clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  2978. Gavrilescu Denisa – Maria clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  2979. Lugojan Alexia-Ramona clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2980. Costin Razvan clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2981. Costin Razvan clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2982. Cioanca Vlad Antoniu clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  2983. Cioanca Vlad Antoniu clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  2984. STOIAN DARIA – ALEXANDRA clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  2985. Chereches David-Tudor clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  2986. Popa Rares clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  2987. Stanescu Mihnea Alexandru clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  2988. Budurlean Andreea clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2989. Stan Raluca Elena clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  2990. Bolocan Lucas clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2991. Harn Eric Luca clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  2992. Popescu Tudor clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  2993. Cîrlejan Andreea Nasera clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  2994. Cretu Luca clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  2995. carbune sara clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  2996. Cretu Luca clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  2997. Busoi Alexandru David clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  2998. Toma Cristian clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  2999. Rozmarin Andrei clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3000. Hordoan Roberto Sergiu clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3001. Horvath David Ianis clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3002. Chisalita Iosif Daniel clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3003. Hutanu Cezar clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3004. Pintilie Ecaterina clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3005. Nistoreanu Emanuel clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3006. Moise Matei clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3007. Nistoreanu Emanuel clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3008. Rebengiuc Mircea Maxim clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3009. Hutanu Cezar clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3010. Dumitru Cristian Andrei clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3011. Lefter Roxana Sanziana clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3012. Dragomir Ana Maria clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3013. Lefter Roxana Sanziana clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3014. LIHET CRISTINA MARIA clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3015. Ianos Alex Marian clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3016. CIUREA Luca Teodor clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3017. CIUREA Luca Teodor clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3018. Schiopu Patricia Maria clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  3019. NYILAS ROBERT clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3020. NYILAS ROBERT clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3021. Botez Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3022. NYILAS ROBERT clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3023. Ciurea Luca Teodor clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3024. CENGHER PAULA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3025. Gherman Paula-Sorana clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3026. Tudoran Eduardo Gabriel clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3027. Cicort Remiel clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3028. Miu-Baldu Dragos clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3029. Stan Crista Maria clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3030. Marcoie Laura clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3031. Rusei Marius Stefan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3032. HABA MARIA IOANA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3033. Branea Marcel clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3034. Rusu Stefan Alexandru clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3035. Balog Evelin-Beatrix clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3036. Moldovan Andrei clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3037. Moldovan Andrei clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3038. Lazar Vlad-Eduard clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3039. Iliescu Victor clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3040. Costea Tudor clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3041. Buruiana David Mircea clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3042. Toderoiu Stefan clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3043. Tiboca Davide clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3044. Iorga Miruna-Teodora clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3045. Trusca Ana-Ivenia clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3046. Doroftei Diana Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3047. Sandor Ana-Maria Stefania clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3048. Nemes Irina clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3049. Rosu Bogdan clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3050. Molnar Brigitta Izabella clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3051. Adascalitei Mihai clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3052. Trusca Ana-Ivenia clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3053. Dedu Irina Maria clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3054. Dedu Irina Maria clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3055. Ridzi Razvan clasa 9 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  3056. Pauna Alexandru clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3057. Tar Ivett clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3058. Ispir Elena Amalia clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3059. Kasai Ken clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3060. Kasai Ken clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3061. Dodea Maria clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3062. Dodea Maria clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3063. HRENIUC ANDREI clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3064. Kasai Ken clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3065. HRENIUC ANDREI clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  3066. Kasai Ken clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3067. Albu Andrei Cezar clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3068. Macovei Gabriel clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3069. Bobeica Mihai clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3070. Leahu Teodor Filip clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3071. Baraian Tudor clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3072. Sandu Ilinca clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3073. Archip Ioana Daria clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3074. Leahu Teodor Filip clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3075. Moldovan Laura clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3076. Sandu Ilinca clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3077. Micato Alexandru clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3078. Bumbu Tudor clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3079. Chisăliță Viluț-Silviu clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3080. Sîrghe Mircea-Anton clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3081. Chisăliță Viluț-Silviu clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3082. Harambas Dalida clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3083. Dobocan Diana-Mihaela clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3084. Caval David clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3085. Borcoman Bucur Andrei clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3086. Turcanu Ana-Maria clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3087. Cirsteanu Radu clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3088. Ghinoiu Stefan Alexandru clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3089. Tepeneu Razvan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3090. Pop Maia – Emanuela clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3091. burduja anastasia-elena clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3092. Suteu Teodor clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3093. Radu Răzvan clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3094. Bodescu Emilian clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  3095. Pop Ioachim-Ștefan clasa 5 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  3096. Radu Răzvan clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3097. Vaida Radu Andrei clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3098. Vaida Radu Andrei clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3099. Vaida Radu Andrei clasa 11 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3100. Bodescu Emilian clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3101. Tomi Florina Emanuela clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3102. Hodoroga Sonia clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3103. Budai Krisztian clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3104. Sermesan Iulia clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3105. Virjan Luca clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3106. Pradan Oniga Iulia clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3107. Morar Tudor clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3108. Toma Ionut-Cristian clasa 8 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3109. Nascutiu Daniela clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3110. Ciobanu Robert clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3111. Cheteles Razvan Adrian clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3112. Coroiu Matei clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3113. Ciuciu Razvan clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3114. TOLBARU SOFIA ALEXIA clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3115. Nestian Adina clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3116. Robu Andrei Ioan clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3117. Deaconu Victor Matei clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3118. Dragus Ana Maria clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3119. Meraru Ioan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3120. Benchea Rares Andrei clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3121. BORZ ALISSA ANDREEA clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3122. Cadar Ana Maria clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3123. Sturzu-Cosma Smaranda clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3124. Toba Horia clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3125. Toba Horia clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3126. CHIRA-JURJ ALESIA-MARIA clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3127. CHIRA-JURJ ALESIA-MARIA clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3128. BOTA MARIUS-IONUT clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  3129. Tudor Ilinca clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3130. Hedeș Andreea-Irina clasa 12 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3131. Cornea Paul-Ovidiu clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3132. Simion Bogdan clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3133. Hedes Andreea-Irina clasa 12 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3134. Matei Crina-Maria clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3135. Picior Alexandru-Florentin clasa 11 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  3136. Selaru Valeria clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3137. VOICU MATEEA-GABRIELA clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3138. Stanciu Vlad clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3139. Sirca Florentina clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3140. Dobrescu Lucas Christian clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3141. Selaru Valeria clasa 7 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  3142. VOICU MATEEA-GABRIELA clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3143. VOICU MATEEA-GABRIELA clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  3144. VOICU MATEEA-GABRIELA clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3145. Stroe Denis Gabriel clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3146. Pop Elisabeta clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3147. Micu Raisa-Cristiana clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3148. Apostol Mihai-Liviu clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3149. Patroescu Casian clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3150. Micu Alexia-Antonia clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  3151. Tinica Alexandru Stefan clasa 8 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3152. Brebu Daria Adria clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3153. Geiger Norbert clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3154. Stanciu Vlad clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3155. Doamna Maria Teodora clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3156. Paduraru Cristian-Daniel clasa 12 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3157. DINU ANDREEA IRINA clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3158. Doroftei Andrei clasa 12 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3159. Roman Matei Robert clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3160. Tarnaucianu Pierre Gabriel clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3161. Tarnaucianu Pierre Gabriel clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3162. DINU DAVID clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3163. Butuza Florin Alexandru Ioan clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3164. Berindean Razvan clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3165. Mureșan Vlad clasa 12 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3166. Ciobanu Bianca-Maria clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3167. OPREA ROBERT MADALIN clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3168. bondre maia elena clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3169. Petru Matei Bojoagă clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3170. Costescu Nicolas Cristian clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3171. CRISAN DARIUS BOGDAN clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3172. OPREA ROBERT MADALIN clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3173. Costescu Antonia Gabriela clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3174. Dima Luca Alexandru clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3175. OPREA ROBERT MADALIN clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3176. Dima Luca Alexandru clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3177. Daja Mihai Bogdan clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3178. Cotirla Darius-Alexandru clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3179. Tutunaru Ruxandra Ioana clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3180. Cotirla Darius-Alexandru clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3181. Samson Alexia clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3182. Cotirla Darius-Alexandru clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3183. COSTIN PAULA DENISA clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3184. TODORAN PAUL-ALEXANDRU clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3185. Chirita Adela clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3186. Asmarandei Leonard-Gabriel clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3187. Albu Andrei Cezar clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3188. Bindea Ecaterina clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3189. Odor Sînziana-Gabriela clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3190. Sfagau Alex-Emanuel clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3191. Pintea Daria clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3192. Sasarman Aura clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3193. Zahariuc Stefan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3194. Manoli Denis George Andrei clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3195. Măgherușan Maria clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3196. Badale Luca clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3197. Pop Bianca clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3198. Croitoru Nicolae Eduard clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3199. Sasarman Adina clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3200. Cătuna Miruna clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3201. apetrei alexandru clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3202. Bulachi Ioana Alexandra clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3203. Gliga Ioana- Alexandra clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3204. Toma Ştefan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3205. Doroftei Ioana-Denisa clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3206. Gârbea Georgiana-Denisa clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3207. Plosacriu Sebastian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3208. Tanasă Rareş Marian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3209. Ursu Vlăduţ Constantin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3210. Barna Iasmina Maria Melissa clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3211. Rusu Mihai clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3212. Muresan Alexandra clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3213. Cretu Luca clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3214. Zsigmond Edwina clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3215. Botezatu Norris clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3216. Atomei Rebeca Elena clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3217. cojocaru madalina andreea clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3218. Riter Stefan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3219. Alexe Denis Silviu clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  3220. Roman Anamaria clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3221. Zsigmond Edwina Timeea clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3222. ARCHIP Lucian clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3223. CAMPAN TUDOR LUCA clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3224. Roman Anamaria clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3225. MACOVEI MARA-IOANA clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3226. Agiurgioaie Daria Miruna clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3227. Tofan Sebastian Iustin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3228. Pop Denis clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3229. isleam harun-eden clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3230. Boca George Alexandru clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3231. Aliman Eduard-Bogdan clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3232. Ciuta Daria clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3233. Zaharia Robert Adrian clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3234. Spătaru Mihnea clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  3235. Oncioiu Miruna clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3236. Tarniceru Mara clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3237. Gomboș Eliza clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3238. Bucur Denisa Andreea clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3239. Chirilă Briana clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3240. Prundeanu Valentin Ioan clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3241. Sot Lusia clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3242. Sot Lusia clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3243. Rotaru Razvan – Andrei clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3244. Cheran Andrei clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3245. Pop Kara clasa 7 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  3246. DANELIUC CASIAN-MIHAI clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3247. DANELIUC CASIAN-MIHAI clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3248. Vasilescu Cezar clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3249. Necula Cristian clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3250. Cotae Darius Andrei clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3251. Iordache Rares Mihai clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3252. Cotae Darius Andrei clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3253. Mihăilă Nicolae clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3254. Culbece Rose-Marie Andreea clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3255. Serban Laurentiu clasa 12 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3256. Toderica Matei clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3257. Voda Dragos clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3258. Chivu Razvan Gabriel clasa 8 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3259. Sîrbu Maya clasa 5 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  3260. Nechita Sebastian Stefan clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3261. Chele Cristina Teodora clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3262. Constantin Patrick clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3263. DUTA STEFAN-HORIA clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3264. Pop Rares Andrei clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3265. Chivu Andreea Ana clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3266. Mates Dragos Mihai clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3267. Ignat Denis clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3268. Konnerth Mihai clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3269. Stretea Alexandru Bogdan clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3270. Gadalean Tudor Sebastian clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3271. Cuibus Dorin Iosif clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3272. Diacon David clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3273. Chelmus Arina-Maria clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3274. David Daniele clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3275. ADASCALITEI GRASU Gabriela Daniela clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3276. Chelmus Arina-Maria clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3277. Cojocariu Sara Nicole clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3278. Gheorghiu Robert-Andrei clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3279. Nenciu Victoria clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3280. Mester Darius clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3281. Alexa Maria Diana clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3282. Petrenciu Alexia Lidia clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3283. Corduneanu Huci Maria clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3284. Radu Mihai Daniel clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3285. dan patrick cristian clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3286. ASAVINEI -APOSTOL MARIA clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3287. Floria Mara clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3288. Pislaru Vlad Rares clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3289. Hariuc George clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3290. Boicu Ionut Alexandru clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3291. Fagarasanu Beatrice clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3292. Musteata Stefania clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3293. Roman Cosmin clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3294. Buruiana David Stefan clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3295. Pinzariu Cosmin clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3296. Maxim Ernest-George clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3297. Iancu Delia clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3298. Pruteanu Elena clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3299. Craiu David clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3300. Arabadji Maria clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3301. Rosu Sabina-Nicoleta clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3302. Nechita Roberta-Gabriela clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3303. Leahu Andra clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3304. Paduraru Bogdan clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3305. Craiu Andrei-David clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3306. Stirbu Stefan clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3307. Savin Petronel Daniel clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3308. Focsa Ionut – Madalin clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3309. Stamate Calin George clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3310. Birca Stefan clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3311. Maftei Sebastian-Daniel clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3312. Virlescu Ioan clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3313. Diaconu Razvan clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3314. Junc David clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3315. Rusu Mihai-Alexandru clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3316. Enache Ioana clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3317. PANAET MARIA ALEXANDRA clasa 8 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3318. Nișcov Carla clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3319. Coita Rianna Daniela clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3320. Bors Andrei Flavius clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3321. secure george sebastian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3322. Horodniceanu Andrei clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3323. Ciobanu Razvan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3324. Nedelcu Stefan Daniel clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3325. Tanasa Octavian Andrei clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3326. Hrițcu Șerban clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3327. Fuioaga Cosmin Andrei clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3328. Divin Judit clasa 11 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3329. Gradinariu Mihail clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3330. Fuioaga Andrei Cosmin clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3331. Arva Norbert clasa 11 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3332. Chirila Sara Dalida clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3333. Dumitrache Stefan Daniel clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3334. Necula Irina Catinca clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3335. Chiuariu Stefan clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3336. Bostan Roger Alex clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3337. BIANU ANDREI clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3338. Gadalean Daniel-Bogdam clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3339. Grosu Denis clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3340. Lupusoru Andreea Catalina clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3341. Tugui Radu clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3342. FLOAREA MARA CERASELA clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3343. Tulbure Alexandru Nicolae clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3344. Simion Alexandru George clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3345. MINJINA RADU clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3346. CHIRIAC MARIA CANDRA clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3347. Birca Stefan clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3348. Morganti Martina Giulia clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3349. Morganti Martina Giulia clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3350. Sipos Paul clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3351. Pop George clasa 5 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  3352. Popescu Ștefan-Dumitru clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3353. Harambas Dalida clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3354. Popescu Ștefan-Dumitru clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3355. CHIŢIMUŞ DARIUS-GABRIEL clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3356. Dima Alexandru clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3357. Lefter Roxana Sanziana clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3358. Mitrache Stefan Ioan clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3359. Vecliuc Nicolae Vladut clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3360. Borodi Bogdan clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3361. Lazar Maria clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3362. Lazar Maria-Ioana clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3363. Jurcuț Raul Gabriel clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3364. Filip Rares Andrei clasa 11 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3365. Zaborilă Flavius clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  3366. Lefter Roxana Sanziana clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3367. Bota Mihnea clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3368. Lefter Tudor Mihai clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3369. Balan Victor-Nicolae clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3370. Jurca Henriette clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3371. Lefter Roxana Sanziana clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3372. Apreotesei Rares George clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3373. Balan Victor-Nicolae clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3374. Ispir Alexandru clasa 8 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3375. Crafcenco Sebastian Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3376. Ciobanu-Cardoneanu Theodor clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3377. BRATOLOVEANU ALEXIA clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3378. Rus George clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3379. Ilies Ariana clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3380. Encian Raul clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3381. Covaci Elena clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3382. Gabor Ioana clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3383. Penea Andrei clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3384. Pavel Ilinca-Elena clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3385. Gabor Ioana clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3386. Adamache Thobias clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3387. Iordache Miruna Teodora clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3388. Maftei Tudor clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3389. Neagu Ilinca clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3390. Chira Iustin Mihai clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3391. Bodnar Andrei clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3392. Nicoara Lorena Petruta clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3393. Butaci Vanesa clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3394. Buia Aurelian clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3395. Căluș Ionel clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3396. Suciu Antonie Amir clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3397. Ignat Andrei clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3398. STRUGARU DENIS ALEXANDRU clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3399. Baciu Andrei clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3400. STANCU IUSTIN-LUCA clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3401. Ciobanu Ana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3402. MOCAN STEFANA MARIA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3403. MOCAN SERGIU IOAN clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3404. Asan Elisa Alev clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3405. CRĂCIUNESCU RAUL CHRISTIAN clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3406. Asan Emre Yener clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3407. Popescu Alexandru clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3408. Asan Elisa clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3409. Badea Andreea-Bianca clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3410. Asan Emre Yener clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3411. Motofelea Viorelia Maria clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3412. Popa Andrei clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3413. Motofelea Viorelia Maria clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3414. BONTOS BOGDAN MIHAI clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3415. Țebrean Andreea clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3416. VULPE ALEXANDRA IOANA clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3417. Banu Maria Anastasia clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3418. VULPE ALEXANDRA IOANA clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3419. Cseke Stefan clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3420. VULPE ALEXANDRA IOANA clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3421. CATINEAN RAZVAN CATALIN clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3422. Cseke Stefan clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3423. Gîrban Sava clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3424. Sztecko Viorel clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3425. Dascalu Octavian George clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3426. Sincan Alexandru Constantin clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3427. MOISAN DARIUS ALEXANDRU clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3428. Login Daiana clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  3429. Martinescu Nicolae clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3430. Borza David clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3431. Dragan Adrian-Stefan clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3432. florea david clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3433. Dragan Liliana-Maria clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3434. Puscas Darius clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3435. Chiţu Tudor clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3436. Batasan Cristian clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3437. NEAMTU ALEXANDRU clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3438. Vepreciuc Isabela clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3439. Cioroiu Alexandru clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3440. Hanganu Darius clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3441. Todie Radu-Mihnea clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3442. Stanciu Alin clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3443. Chițu Tudor clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3444. Chițu Tudor clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3445. Bota Alex clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3446. Parau Flaviu clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3447. IACOB TUDOR clasa 7 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3448. Pruna Bianca Daria clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3449. Ghita Ioana-Lavinia clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3450. Costea Raul Andrei clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3451. Rata Sorin clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3452. PRUNAS BOGDAN clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3453. Romaniuc Mihai clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3454. Butuc Mara-Silvia clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3455. MUȘAT AMALIA GABRIELA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3456. Ciortea Neamtiu Daniel clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3457. Durtea David clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3458. Ilie Miruna Corina clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3459. VLAD RADU ALIN clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3460. Silinc Alexandru Stefan clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3461. DURDUN CEZAR NICOLAE clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3462. Gorgan Alexandru-Razvan clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3463. Rus Erica Ioana clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  3464. DOBOZI MARIA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3465. Tokar Miruna clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3466. Vîrjoghe Răzvan-George clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3467. Vîrjoghe Rareș-Constantin clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3468. Bulgar Alisia Marina clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  3469. Dascalu Octavian George clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3470. Parfenie Letitzia clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3471. Cata Teodor Nicolae clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3472. Avram Antonia Adelina clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3473. Avram Victor clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3474. Mardare Ștefan clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3475. scurtu iancu matei clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  3476. scurtu iancu matei clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3477. scurtu iancu matei clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3478. Hapșa Eduard- Alexandru clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3479. Spumă Oana-Vasilica clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3480. candrea daria clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3481. candrea daria clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3482. Blaga Cristian Adrian clasa 8 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  3483. Bicajanu Maria-Madalina clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3484. Cioropariu Eduard clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3485. Petrut Mihai Andrei clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3486. Cioropariu Eduard clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3487. Chirica Andrei clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3488. Moşneguțu Adrian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3489. POPESCU CRISTIAN clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3490. Tataru Alexandru-Ștefan clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  3491. Silaș Eliza Cristina clasa 7 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3492. Țara Andreea Elena clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3493. Moşneguțu Adrian clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3494. Andronic Maria clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3495. Karaffa Denis clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3496. Indries Antonia Diana clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3497. ROSCA SEBASTIAN GABRIEL clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3498. Nohai Elena-Teona clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  3499. BALOG ANDREI RICARDO clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3500. Nohai Elena-Teona clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3501. Kordos Erik clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3502. Tisca Laurentiu Stefan clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3503. Dolha Catalin clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3504. Adamache Thobias clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3505. Palacean Bianca-Ioana clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3506. Grapinoiu Codrin – Emilian clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3507. Irimieș Vasile-Emilian clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3508. Chiriac David Mihai clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3509. Cracaoanu Klaudia Maria clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3510. Chiriac David Mihai clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3511. Guriță Eduard Adrian clasa 7 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  3512. Filip Andrei clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3513. Morar Cosmin clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3514. Bîrjovanu Dan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3515. Slavoia Alexandru clasa 11 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3516. Serban Elena clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3517. Mecea Darius clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3518. RUSU MIHAI clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3519. Marga Teodora Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3520. Chiujdea Mihaela clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3521. Brasoveanu Bogdan-Ionut clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3522. Murariu Bogdan Andrei clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3523. Bistriceanu Elisa-Antonia clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3524. ILIE ALEXANDRU clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3525. Pirpiliu Teodor clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3526. Ivanescu Teodora Iulia clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3527. Murariu Dragoș George clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3528. Ilovan Cristian Daniel clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3529. Buzgaru Bogdan Alexandru clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3530. Ilovan Cristian Daniel clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3531. Mircea Bianca clasa 11 – Bârlad – Fizică (clasele 6-8)
  3532. Timis Andreea clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3533. Ilovan Cristian Daniel clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3534. Ilovan Cristian Daniel clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3535. Dorojan Liviu-Gabriel clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3536. Toadere Patricia Stela Cristina clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3537. Mutlu Enis clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3538. Petrar Elena clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3539. Balu Gabriel clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3540. Banea Stefan clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3541. Diaconu Andrei clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  3542. Trif Maria Daiana clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3543. Stroie Tudor Andrei clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3544. Pantazi Octavian-Eduard clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  3545. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  3546. Cacina Radu Stefan clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3547. Baciu Tudor clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3548. Stroie Tudor Andrei clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3549. Popescu Ștefan-Dumitru clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3550. Pantazi Octavian-Eduard clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  3551. Voicilă Ștefan clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  3552. Trif Maria Daiana clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3553. Chirila Rares clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3554. Vamanu Petru-Gabriel clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3555. Stroie Ioana clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3556. Rat Daria clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3557. Savopol Diana-Andreea clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  3558. Chirila Rares clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3559. RUS TEODORA-MARIA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3560. costin mihai clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3561. Sirbu Ciprian Andrei clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3562. Socol Antonia clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3563. costin mihai clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3564. Ivanescu Teodora Iulia clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3565. Socol Maria clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3566. IRIMIA PAUL STEFAN clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3567. costin larisa clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3568. Săndulache Iustin- Andrei clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3569. costin larisa clasa 7 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3570. Barbu Andrei-Cristian clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3571. Pantofaru Petru Alexandru clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3572. Stancescu Teodor Gabriel clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3573. Campan Andreea clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3574. Croitoriu Cosmin clasa 10 – Bârlad – Fizică (clasele 6-8)
  3575. BIDIAN RAUL-MARIO clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3576. Paica Andreea Alexandra clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3577. Ciupitu Alexandra-Isabela clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  3578. Campan Andreea clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3579. Barca Andreea Madalina clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3580. Ciupitu Alexandra-Isabela clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  3581. Paica Victor Petru clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3582. Tanislav Rares clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3583. Balan Mihai clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3584. Apostol Diana Flavia clasa 10 – Bârlad – Fizică (clasele 6-8)
  3585. Tanase Irina Georgiana clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3586. Dîrzu Maya clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3587. Lates Ovidiu Alexandru clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3588. Dolha Raul clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3589. Dîrzu Iris clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3590. Lates Ovidiu Alexandru clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3591. Strugar Sofia clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3592. Dolha Raul clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3593. Borza Emil Daniel clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3594. Cretiu Aida Ocsana clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3595. Rosa David clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3596. Iordache Ana Maria clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  3597. Todoran Marian Victor clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3598. Clinciu Darius Cristian clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3599. Iacob Gabriel clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3600. Bucur Ioana Alissia clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3601. Stanescu Loredana Andreea clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3602. Tiut Cristian clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3603. Anghel Laura clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3604. Stanescu Loredana Andreea clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3605. Secan Silviu-Gabriel clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3606. Leonte Maria clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3607. Guran Sandra Ana-Maria clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3608. DRAGOMIR DENISA ELENA clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3609. Drugescu Alexandru clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3610. Suciu Tiana Maria clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3611. Raceala Radu-Vladimir clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3612. Raceala Radu-Vladimir clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3613. Coman Matei clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3614. Berescu Adrian clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3615. Uilacan David clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3616. Stanescu Matei Octavian clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3617. BALASESCU Tudor Mihai clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3618. Domocos Fabian clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3619. Zaharia Stremtan Alexia clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3620. Olar Briana clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3621. Bratucu David Iustin clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3622. Bratucu David Iustin clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3623. Banciu Elena clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3624. Georgescu David clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3625. Oprea Darius Andrei clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3626. Popa Raul-Mihai clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3627. BOLDEA Rares clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3628. Pitu Robert Stefan clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3629. Dragotoiu Iulia clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3630. Dumitrovici Carla clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3631. Diliță Radu clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3632. Asmarandei Cătălin-Gheorghe clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3633. Mitroi Alexandru clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3634. Didraga Victor clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3635. Marin Andrada clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3636. Bindea Andreea clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  3637. Tiron Marcu clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3638. David Maria Miruna clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3639. Bumba Olivia clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3640. Pintilie Ecaterina clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  3641. Bozac Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3642. Tiron Marcu clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3643. Gaitan Nicolai clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3644. Luca Diana clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3645. Nath Antonia clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3646. Tiron Marcu clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3647. Buțu Sebastian clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  3648. Țara Andreea Elena clasa 5 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  3649. Benchea Rares Andrei clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3650. Militaru Odette Ioana clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3651. Dutu Iulia-Monica clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3652. Banaru Alexandru clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3653. Pescariu David clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3654. Creța Cezara-Maria clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3655. MIREA EMANUEL STEFAN clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3656. Herban Antoniu George clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3657. STETCO RARES VLAD clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3658. STETCO RARES VLAD clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3659. Ilies Victor Mihai clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3660. Popa Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3661. Rotar David Rafael clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3662. Herban Antoniu George clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3663. Souca Vlad clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3664. Drelciuc Alexandru Petru clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3665. Dascal Letisia clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3666. Vrîncianu Andrei – Darius clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3667. Ghiran Sara clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3668. Crisan Anda clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3669. Lesenciuc Gabriel Alexandru clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3670. Pop Raluca Alexandra clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3671. Moldovan Andrei Gheorghe clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3672. Ilie Ioana Laura clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3673. Crisan Maria Alexia clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3674. Mihai Nicoara clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3675. Napau Dragos clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3676. Ilies Victor Mihai clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3677. MACOVEI TEODOR ANDREI clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3678. Petrila Claudiu clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3679. MACOVEI TEODOR ANDREI clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3680. Muntean Tudor clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3681. Hossu Alexandru clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3682. Marinescu Alexandru clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3683. Cruti Andrei-Marian clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3684. Creț Anda clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3685. Hossu Alexandru clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3686. Cudla Ioan Radu clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3687. Cirstea Daria clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3688. Cirstea Daria clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3689. Foarfeca Maria clasa 8 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  3690. Simon Sebastian clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3691. Marginean Andrei clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3692. Ignatescu Luca clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3693. Toader Alexandru clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3694. Romitan Flaviu clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3695. Bach Minh-Chau clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3696. Parfeni Andrei Alexandru clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3697. Toader Alexandru clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3698. Buracu Stefan clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3699. Samson Alexia clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3700. Tran Bach Nguyen clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3701. Pintilie Teodor clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3702. Mitrache Ionut clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3703. Zlatea Cezar clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3704. Oană Ioana clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3705. Agafitei Ecaterina clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3706. Neculae Ioana clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3707. Rad Nicoleta Maria clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3708. Astancai Mara Ioana clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3709. CHIOREAN ALEXANDRU CRISTIAN clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3710. Dascalescu Stefan-Cosmin clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3711. Csaki Otto Eduard clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3712. CHIRIAC MARIA CASANDRA clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3713. Rakosfalvy Mark clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3714. POP ANTONIA STEFANIA clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3715. Abrudan David clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3716. Cioroiu Mihai clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3717. Ionescu Vlad clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3718. Curtu Tudor clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3719. Popa George-Matei clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3720. Mitreanu Iustin-Gabriel clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3721. BUSTAN TUDOR GABRIEL clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3722. Vartolomei Paul Iustin clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3723. Grigore Mihnea clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3724. BATA MARIA ALEXIA clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3725. Cadar Tudor Stefan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3726. ABAIANITI ELENA-MIRUNA clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3727. Popa George-Matei clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3728. NOVAC BIANCA clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3729. Margine Kevin clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3730. Crisan Anda clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3731. Popa George-Matei clasa 10 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3732. ROTH DAVID clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3733. Zaharia Stremtan Alexia clasa 7 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3734. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  3735. Vancea Bianca clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3736. Radu Cristian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3737. Gorea Rares-Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3738. Agoston Nikolett clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3739. VERES MONICA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3740. Blujdea Daniel Mihai clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3741. Zeic Miriam clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3742. Blujdea Daniel Mihai clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3743. Ugran Radu clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3744. Neagoe Teodor clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3745. Ailincutei David Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3746. Ion Pop clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3747. TOPLICIANU BIANCA-ANDREEA clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3748. Catanet Vanessa clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3749. Roca Daniel clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3750. Cucuian Ana clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3751. Berea Ovidiu-Florin clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3752. Elamir Noreen clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3753. Patriche Dragos clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3754. Neacsu Stefan clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3755. Patranea Cosmin-Cristian clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3756. Vasilescu Maria clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3757. Leuca David Traian clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3758. Butuc Mihai-Alexandru clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3759. Neacsu Stefan clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3760. Chiriac Victor Andrei clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3761. Mihalache Matei clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3762. Butilca Rares Dumitru clasa 12 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3763. Suroiu Arina clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3764. Alexa Ioana Teodora clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3765. Caciula Sebastian clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3766. Tuduriu Mihnea Andrei clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3767. GASPAR ROBERT-ANDREI clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3768. Malutan David clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3769. Denes Amalia clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3770. DUTA STEFAN-HORIA clasa 8 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3771. Varga Mihai clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3772. Ailincutei David Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3773. Dinu Matei Alexandru clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3774. Denes Amalia clasa 8 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  3775. Ailincutei David Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3776. Portase Teodora-Anca clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3777. Balog-Ciegler Christian clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3778. Neacsu Stefan clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3779. Oprica Maria clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3780. Toroiman Mircea clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3781. Pop Lăcrimioara clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3782. LARI MIHAI DARIUS clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3783. Costache Natalia Maria clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3784. ISTOV MATEI DAN clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3785. Balha Daria Ioana clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3786. Buruiana Stefan clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3787. Stefan Nicoleta Cristina clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3788. Iazu Clara-Maria clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3789. Nilă Irina clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3790. Chenderes Daria clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  3791. Oase Andrei Alexandru clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3792. Gorea Rares-Andrei clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3793. PADUREAN ANDRADA LORENA clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  3794. cojocar natalia-maria clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  3795. STIRBU ANDREI VALENTIN clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3796. STIRBU SILVIA MARIA clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3797. Rogojan Georgiana Raluca clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3798. Afodorcei Iordache Tase Alexandru clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  3799. Costan Gabriel clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3800. Afodorcei iordache tase alexandru clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3801. Kolozsvari Matis-Victor clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3802. IRIMIA ALEXANDRU clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  3803. ZAMFIR DARIA ELENA clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3804. TURCU ELENA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3805. Kolozsvari Matis-Victor clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3806. Floricel Melissa clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3807. SPIRIDON ELENA clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3808. Alexandrescu Anamaria clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3809. HUCIU AMALIA ELENA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3810. Perzsi Bradea Paul Cristian clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  3811. Pantea Denisa Florina clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3812. Pop Anda-Cosmina clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3813. Baci Dominic Mihai clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3814. Baci Dominic Mihai clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3815. Parascan Cristian clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3816. Parfin Razvan Andrei clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3817. Panaete Andreea clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3818. Galoș Ana-Maria clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3819. Dutu Iulia-Monica clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3820. DULĂU-CONSTANTINESCU ANA-FLAVIA clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3821. Galoș Ana-Maria clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3822. Mărginean Iulia Ștefania clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3823. Rebrişorean Antonela clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3824. Ene Vlad clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3825. Conut Mihai clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3826. Mihai Andreea-Sidonia clasa 11 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3827. Pogaci Tudor Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3828. Apopei Teofil clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3829. Luca Vlad Andrei clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3830. Luca Vlad Andrei clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3831. Popa Andreea Elena clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3832. Petan Ioana Nicoleta clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3833. Otei Enes clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3834. Sbarcea Luca clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3835. Olteanu Denis clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3836. ZAMFIR LUCA-CRISTIAN clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3837. Luca Victor-Daniel clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3838. Mureșan Tudor Alex clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3839. Mureșan Tudor Alex clasa 8 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3840. Mureșan Tudor Alex clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3841. Popa Ioana clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3842. Soames Marcos Paul clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3843. Sava Sergiu clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3844. Voșloban Rareș-Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3845. Staicu Alexandra clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3846. Leonte Malina clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3847. VIERAȘU MARCU-RĂZVAN clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3848. Ismail Alsu clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3849. Lascu Ellen clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3850. Benea Renata clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3851. Ismail Alsu clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3852. CEAUSESCU PAUL-DANIEL clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3853. Soie Andreea clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  3854. Babiuc Ioan-Alexandru clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3855. Pop Antonio clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3856. Călin Amalia Ioana clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3857. Geiger Norbert clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3858. Todoran Daniela Ioana clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  3859. Ciobanu Iustin clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3860. POHRIB CRISTINA -MARIA clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3861. Tahis Cristian clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3862. Kallos Maia clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3863. Țiclea Dan-Andrei clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3864. test test clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3865. Neculae Ioana clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3866. Sava Sergiu clasa 8 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3867. Rosu Monica clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3868. Tahis Cristian clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3869. Dan Daria Georgiana clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3870. Medvedeu Sofia clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3871. Rosca Mara Mihaela clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3872. CRISAN ANDREI BOGDAN clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3873. NOEMI POP clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3874. Dănilă Daniel Adrian clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  3875. Luchian Vasile clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3876. Munteanu Denisa Maria Ionela clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3877. Dimancea Cristian Andrei clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3878. NEDELCU MATEI clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3879. Dimancea Cristian Andrei clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3880. Mikó Ágnes Anna clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3881. Priboiu Mihai clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3882. Craiescu Iustin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3883. Slabu Iasmina clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3884. Slabu Iasmina clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3885. Dalalau Vlad Gabriel clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3886. Mureșan Lara clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3887. IGHIAN ANDREI clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3888. POP ANDREEA DENISA clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3889. Sârbu Dragos clasa 11 – Bârlad – Fizică (clasele 6-8)
  3890. Moldovan Ana-Victoria clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3891. Podariu Alexandru clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3892. Mircea Diana-Maria clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3893. Aioanei Robert clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3894. Circiu Larisa-Ioana clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3895. Baltaru Anastasia Tamara clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3896. BOSTAN LUCA clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3897. Podariu Iulia clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3898. Magui Anca clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3899. Ionașcu-Strungariu Viviana clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3900. Ana Raluca Teodora clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3901. Roca Ioana clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3902. Țifrea Raul – Andrei clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3903. Țifrea Raul – Andrei clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3904. Ipate Bianca- Mihaela clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3905. Cozma Darius-Andrei clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3906. Macovei Bogdan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3907. Cozma Darius-Andrei clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3908. Trufan Alexandru clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3909. Kirkosa Alexandra clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3910. GRAVA BIANCA-ADELINA clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3911. Trufan Alexandru clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3912. GINJU ANDREI clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3913. Țiboca Alessandro clasa 5 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  3914. Scutariu Darius clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3915. Bazon David – Andrei clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3916. Boteanu Geoege-Razvan clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3917. Trufan Marcus clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3918. Buzila Nicole clasa 7 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  3919. Trufan Marcus clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3920. GINJU ANDREI clasa 7 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3921. Popa Tudor clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3922. Lazea Daria clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3923. Grava Bianca-Adelina clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  3924. Stoian Lucian clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3925. ALMASAN IONATAN clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3926. Popescu Maria Theodora clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  3927. Neamt Maria clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3928. Anca Ștefania Maxim clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3929. Popescu Maria Theodora clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3930. Neamt Maria clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3931. Chesa Robert Stefan clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3932. Rapeanu Maria clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3933. Rapeanu Maria clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3934. Dumitru Andrei Vladimir clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3935. Rapeanu Maria clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  3936. Razorea Irina Stefania clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3937. Crișan Matei Alexis clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3938. PANTEA DARIA MARIA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3939. Mociran Eduard Andrei clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3940. ALMASAN RUT clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3941. Judea Iulia clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3942. Crețu Florentina Alexandra clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3943. Demian Lavinia Sara clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3944. Anca Raul Călin clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3945. Filis Tudor Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  3946. Lupu Miruna clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  3947. Angelescu Denisa-Andreea clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  3948. Marginean Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3949. Popa Flavius clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3950. POTRA RATIU DARIUS clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3951. Giurgi Bogdan clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3952. Grama Mihai clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3953. Popovici Andrei Dumitru clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3954. Chertes Andrei clasa 7 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3955. Popa Stefan-Eduard clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  3956. Popovici Maria clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3957. Mogage Nicolae clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3958. Dinu Ioana clasa 8 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3959. Ursa Andrea Gabriela clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  3960. Grigore Alexandru clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3961. Ursa Andrea Gabriela clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  3962. Szilágyi Sándor Zsolt clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3963. MEDREA MARK clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  3964. Haimana Cezar clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  3965. Simon Catalin-Claudiu clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3966. onofrei alexandru clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  3967. Chirila Adrian-Mihail clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  3968. Cirja Stefan-Manuel clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3969. Moroșan Teodor clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3970. Veleșcu Alexandru-Cristian clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3971. petrusan stefania maria clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3972. Aninoiu David_Andrei clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3973. Vereș Raluca clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  3974. Brezan Diana clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3975. PREDA EMMA BEATRICE clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  3976. PREDA EMMA BEATRICE clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  3977. Borcoman Bucur Andrei clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  3978. Marginean Darius Ionut clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3979. Dobre Razvan Erich clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  3980. Miron Teodora clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  3981. Dan Theodor clasa 7 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  3982. Bretfelean Raluca clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3983. Someșan Miruna clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  3984. MACIUC RAZVAN clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  3985. Moldovan Brendon clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  3986. Tudose Rares Felix clasa 7 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  3987. Bata Andrei clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3988. Bata Andrei clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3989. KIRALY MARIA clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3990. Crudu Stefan clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  3991. Geogea Elisa clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  3992. ȘANDOR OANA – NARIA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3993. Gurzau Rolkand clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  3994. Fizesan Alex Denis clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  3995. ȘANDOR OANA – MARIA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  3996. OBREJA DENIS clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  3997. Bria Tudor Alexandru clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  3998. Simon Florina clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  3999. Circeie Alisia clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  4000. STEFAN IOAN clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4001. Bobiș Adrian Teodor clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4002. Coroian Radu Calin clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4003. Mureșan Tudor ALEX clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4004. Mureșan Tudor ALEX clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4005. Ionascu-Strungariu Sebastian-Constantin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4006. Bobiș Adrian Teodor clasa 8 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4007. Irimia Stefan clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4008. Starluc Alexandru clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4009. Coroian Radu Calin clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4010. Rasanu Tudor George clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4011. Buruiană Darius clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4012. Muresan Ciprian clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4013. Coroian Vlad Bogdan clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4014. Stroe Claudia clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4015. Bobiș Adrian Teodor clasa 8 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  4016. Gabriela Lakatos clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4017. Savin Cristina – Diana clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4018. Somesan Eduard clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4019. Coroian Vlad Bogdan clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4020. Nafornita Robert- Andrei clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4021. Manciu Sarah clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  4022. Pinzaru Alexandru clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  4023. Dumitrescu Robert Nicolas clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4024. Savin Cristina – Diana clasa 10 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  4025. Floarea Gabriela-Estera clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4026. Iatagan Andrei-Claudiu clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4027. POPA MIHAI-ALEXANDRU clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4028. Savin Cristina – Diana clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4029. Gliga Paul-Stefan clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4030. Crihan David clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4031. Savin Cristina – Diana clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4032. Nafornita Robert- Andrei clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4033. Arabagiu Cristiana Maria clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4034. Has Ana Cristina clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  4035. Hâruța Cătălin clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4036. Boncioaga Stefania clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4037. Dumitrașcu Daniel clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4038. Lupei Iustin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4039. Ababei Ștefania clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4040. Lupei Iustin clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4041. Boghici Emanuel clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4042. Branianu Vlad-Gabriel clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4043. Panait Teodor Dimitrie clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  4044. CRETU DAVID MATIA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4045. Panait Teodor Dimitrie clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  4046. Somogyi Brian David clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4047. Macovei Nicolae-Cristian clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  4048. Macovei Nicolae-Cristian clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  4049. Sirbu Andrei clasa 10 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4050. NALAȚ DENIS RĂZVAN clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4051. MODILCA CONSTANTIN-ANDREI clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4052. Panait Teodor Dimitrie clasa 9 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  4053. Varga Andrei clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4054. Bazarca Andrei clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4055. Codrean Gyorfi Roxana Maria clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4056. Costea Maria Ruxandra clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4057. CRETU DAVID MATIA clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4058. Aldea Nicolae Raul clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4059. Mogovan Neemia clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4060. Pomeran Ioana clasa 9 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  4061. MODILCA CONSTANTIN-ANDREI clasa 6 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4062. Somogyi Brian David clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4063. Negrea Andreea Stefania clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4064. Marcus Alexandru clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4065. MUREȘAN DAVID STEFAN clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4066. Burian Ruxandra clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  4067. AFILIPOAE TEODOR clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4068. Iacob Marius Albert clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4069. VELICEA FABIAN PAVEL clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4070. Baboi Robert Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4071. STANCU BOGDAN-ALEXANDRU clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4072. Atudosiei Andrei Cristian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4073. Pitea Teodora clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4074. Florea Darius Razvan clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4075. Baboi Robert Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4076. Baboi Robert Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4077. Baboi Robert Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4078. Stan Elisabeta clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4079. Rasanu Tudor George clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4080. Mihart Tudor Cosmin clasa 11 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  4081. Chiriac David Mihai clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4082. Pop Ana Maria clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4083. NISTOR DIANA MARIA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4084. Stanca Alexandra clasa 8 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  4085. FENTZEL ROLAND FLORIN clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4086. Harpa Paul Alexandru clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4087. Lorintiu Marius Avram clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4088. Stiru Razvan clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4089. Morar Herlea Cezar Andrei clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4090. Iujan Beatriz-Andrea clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4091. Ichim Vlad clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4092. Allen Myia Ramona clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4093. Lupei Ana clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4094. Moraru Mario clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4095. Bivolaru Iustin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4096. Chilu Mihnea Ioan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4097. Niculaes Tudor clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4098. Grigore Mihai-Cătălin clasa 11 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4099. Allen Myia Ramona clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4100. Allen Myia Ramona clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4101. Lazar Stefan clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4102. Patrascu Sebastian clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4103. OBOGEANU Rares clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4104. Cadar Tudor Ștefan clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4105. Olteanu Denis clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4106. Cadar Tudor Ștefan clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4107. Taloi Alexandru Gabriel clasa 11 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  4108. Cadar Tudor Ștefan clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4109. Cadar Tudor Ștefan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4110. Savu Matei Florin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4111. Craciun Bianca clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4112. Trifan Alexandru clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4113. Coteanu Gabriela clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4114. Pohoață Alexandra- Cristina clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4115. VLAD GÂȚAN clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4116. Cocolea Constantin Valeriu clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4117. nicolae maria ioana clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4118. CALUSER ANDRA DIANA clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4119. Ilie Ruxandra clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4120. Ilie Ruxandra clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4121. DICU IARINA MARIA clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4122. Dutulescu Darius-Mihail clasa 12 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4123. Andronesi Daniela clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4124. Buca Ilinca Malina clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4125. Andronesi Daniela clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4126. Dinu Raluca Ioana clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  4127. Suciu Sergiu clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4128. Donea Dan Stefan clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4129. Suciu Sergiu clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4130. Aliciuc Alexandru Gabriel clasa 11 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  4131. Magerusan Raluca Tatiana clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4132. Savin Tatiana Gabriela clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  4133. Porumb Mihai clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4134. Ariciu Toma clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4135. Porumb Mihai clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4136. Bot Mark-Fineas clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4137. Albisteanu Matei Stefan clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4138. Verdes Enculescu David clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4139. Barna Melisa clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4140. Olar Vlad Daniel clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4141. Barna Melisa clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4142. Frunzetti Stefan Franco clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4143. Lorintiu Viorel Alex clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4144. Trifan Lucas clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  4145. Titiriga Tania clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4146. ENACHE VLAD ALEXANDRU clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4147. Lazaroaie Dorel Sebastian clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4148. Stefan Alexandru clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4149. Chibulcutean Carmen Maria clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4150. BAN Victor Gabriel clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4151. Ometita Andrada Leea clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4152. Stefan Alexandru clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4153. Chibulcutean Bogdan Marian clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4154. Sabo Medeea Bianca clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4155. Stefan Alexandru clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4156. Marian Tudor Liviu clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4157. Dumitru Andrei clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4158. Birta Virginia Maria clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4159. Muresan Victor Andrei clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4160. Mironescu Elena Ștefana clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4161. Hadarau Iacob Aurelian clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4162. Pop Carmen Amelia clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4163. ROMANTA THEA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4164. Aldea Narcis Cristian clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4165. State Emylian Stefan clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  4166. PINTA MĂNCIANU MARIA-VIRGINIA clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4167. Drinceanu Adel Laurentiu clasa 11 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  4168. Clipa Elena Sofia clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4169. Buftea Flavian clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4170. Ahmed Abed-Elrahman clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4171. Buftea Flavian clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4172. Deaconu Vlad Stefan clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4173. ANUȚĂ VANESA-DANIELA clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4174. Ahmed Abed-Elrahman clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4175. Soare Vlad Florian clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4176. Anagnoste Alexandru-Ionut clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4177. Goitescu Luca Nicolas clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4178. Ciocan Ariana Roxana clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4179. Anagnoste Alexandru-Ionut clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4180. Petre-Soldan Adela clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  4181. Petre-Soldan Adela clasa 10 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  4182. Voinea Andrei Valentin clasa 8 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4183. Nagy Evelyn-Stefania clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4184. STANCIU-GRECULESCU MARA-IOANA clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4185. Trif Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4186. Țuțuianu Rareș clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4187. Țuțuianu Rareș clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4188. Oros Victor cezar clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4189. Fritea Andrei clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4190. Florea Alexia clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4191. Gherghel Marina clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4192. Pittakis Andreas-Vanghelis clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4193. Zaha Diana clasa 11 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4194. Corpodean Alex -Călin clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4195. Nechita Anna Irina clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4196. Butnaru Ionuț clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  4197. Dinca Alexandru clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4198. Puică Andrei clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  4199. Tudor Moldovan clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4200. Dăscălescu Ioan-Casian clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4201. Stir Flaviu-Lucian clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4202. Luculescu Raul clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4203. Muresan Catalin clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4204. Pop Nicolae clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4205. Tosa Sergiu clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4206. Dragusanu Fabian clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4207. Raff Robert Catalin clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4208. Popescu Rares Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4209. Kajcsa Ida-Maria clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4210. Ilca Andrea clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4211. Nicoara Tomas clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4212. HORVAT DIANA-MARIA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4213. Pop-Mihali Mauro clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4214. Detesan Rares clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4215. Popa Iancu Paul clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4216. Balalau Andrei Valentin clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  4217. CIOCARLIE ANDREI clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4218. Petrescu Victor Gabriel clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4219. Petrescu Victor Gabriel clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4220. Petrescu Victor Gabriel clasa 6 – București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  4221. CRĂCIUN ANDREI CASIAN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4222. Gal Lucca James clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4223. ARIESAN MIRUNA clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4224. CIUCANU DENISA MIHAELA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4225. BUTESCU DARIA-ELENA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4226. Biberia Melisa clasa 12 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4227. Pop Sara Antonia clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4228. MUNTEANU ȘTEFANIA ADRIANA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4229. BOBRIC MARIA NICOLETA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4230. ARIESAN MIRUNA clasa 6 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4231. Bentea Bogdan clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4232. Boroica Adrian clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4233. Alzaitri Amjad clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4234. Ciuta Andrei-Ionuţ clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4235. Muntean Cristian clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4236. BARBU STEFAN-RADU clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4237. Bob Maria clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4238. Ciuta Andrei-Ionuţ clasa 7 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  4239. Trifan Octavian clasa 12 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4240. Alzaitri Amjad clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4241. Dinu Simina Cristiana clasa 12 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4242. Olariu Ionut-Paul clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4243. Istrate Andreea clasa 12 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4244. Lapuste Marc Stefan clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4245. MICLOȘ ANDREEA CHRISTINA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4246. Băciulescu Raul clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4247. Tototianu Antonia Andreea clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4248. RAPAS ILDIKO-ANTONIA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4249. Florea Ionuț Alexandru clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4250. RAPAS ILDIKO-ANTONIA clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4251. Gafta Cristian Alexandru clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4252. Grama Andrei Teodor clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4253. CIMPEAN OANA DARIA clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4254. TRUTA MAIA ANDREEA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4255. LINUL ELENA-SOFIA clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4256. Saimac Claudiu clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4257. Fercu Bogdan-Emil clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4258. Schiopu Alexandru clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4259. Culetu Luca clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4260. Rosu Radu Gabriel clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4261. Țăranu Georgiana clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4262. Haba Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4263. Melean Ioana Maria clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4264. Melean Ioana Maria clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4265. Cira Ionela-Alexandra clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4266. PRICOP CONSTANTIN clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4267. Dănilă Andreea clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4268. ALBU DAVID ANDREI clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4269. GRASU ANA S clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4270. UNGUREANU MIHAI-JUSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4271. GRASU ANA SÂNZIANA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4272. Alexia-Gabriela Bortun clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  4273. Moțoc Robert clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4274. Tornea Catalin clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4275. CHELARU ALEXIA ELENA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4276. Szilbereisz Francesca clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4277. AILENEI ELENA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4278. ISTRATE MARIA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4279. Chis Roxana clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4280. GRASU IOANA ECATERINA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4281. CIOLOCA MARIO GABRIEL clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4282. DEVLET AMIR-IDAR clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4283. ERAM CODRIN IULIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4284. CRETU RAZVAN ANDREI clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4285. Vlad Constantin clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4286. UNGUREANU MIHAI JUSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4287. Puscas Luca-Andrei clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4288. Cosnicenau Irisa clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4289. Popescu Andrei-Gavril clasa 7 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4290. UNGUREANU MIHAI JUSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4291. Bran Elena-Rafaela clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4292. Corduneanu Huci Maria clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4293. Nimu Andreea Denisa clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4294. Vlad Tudor clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4295. Cioca-Ionescu Catalin clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4296. Grosan Andrei clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4297. Cont Maria Ioana clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4298. Iuoras Andrei clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4299. Barila Stefana clasa 7 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4300. Onita Patrick Daniel Florin clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4301. Onita Patrick Daniel Florin clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4302. ACU MITRUT-BOGDAN clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4303. Onita Patrick Daniel Florin clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4304. Onita Patrick Daniel Florin clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4305. BUHAI SEBASTIAN-ANDREI clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4306. Oprisa Eduard clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4307. ACU ALEXANDRA-BEATRICE clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4308. ROTAR ANDREEA- ROBERTA clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4309. Stefan Georgiana clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4310. Radu Andrei-Laurentiu clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4311. Pavel Sara -Teodora clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4312. Cirlan Anastasia clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  4313. Babos Dávid clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4314. ROTAR EDUARD-NICOLAS clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4315. HANGAN ANDREI-NICOLAE clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4316. Sipos Szilard clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4317. TOFENI DENISA-ANDREEA clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4318. Pleșcan Ana-Ecaterina clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4319. VARTOLOMEI ADELA-MARIA clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4320. Potra Ștefana clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4321. Radu Andrei-Laurentiu clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4322. Fissel David Mihai clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4323. Mihaila Stefan-Alexandru clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4324. DRAGHICI DENISA MARIA clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4325. Nechita Anastasia-Nechita clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4326. Petrica Teodor-Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4327. ILENI EDUARD clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4328. ILENI IULIU clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4329. Mureșan Elena clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4330. ILENI IULIU clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4331. Pasc Ioana Iarina clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4332. Harapascu Alexandru clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4333. GORGAN SARA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4334. Simescu Radu-Adrian clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4335. Nechiti Samuel clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4336. Pralea Vasile clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4337. Dascalu Andreea clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4338. Matei Ionut-Alex clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4339. Tofan Alexandru clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4340. Vasilescu Radu-Alexandru clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4341. Grosu Otilia clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4342. Cristescu Ciprian clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4343. Zangor Mara clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4344. Salati Sebi clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4345. Bugnaru Tudor Eduard clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  4346. Chelmus Roxana clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4347. Draghici Emilian clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4348. Bugnaru Tudor Eduard clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4349. Stirbu RAZVAN clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4350. Surdu Vlad Stefan clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4351. SALICEAN DEVIAN IRINA ALISA clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4352. Puiu Miruna clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4353. Alexandrache anamaria clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4354. TECSA MARIAN NICHOLAS clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4355. TECSA MARIAN NICHOLAS clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4356. Grigore Marius clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4357. ANI MACEDON-FLAVIU clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4358. DUTA STEFAN-HORIA clasa 8 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4359. POP ALEXANDRU NICOLAE clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4360. POP ALEXANDRU NICOLAE clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4361. Musat Andrei-Ioan clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4362. MOLDOVAN EMANUEL clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4363. Bejan Teodora clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4364. Vlașin Alexandra Maria clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4365. Militaru Robert Gabriel clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4366. POP ANA VERONICA clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4367. Vadanuta Theea clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4368. POP ANA VERONICA clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4369. MOLDOVAN LEMUEL clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4370. Cîndea Benedict clasa 7 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  4371. Sasu Iulian clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4372. CIRCU MARIUS ADRIAN clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4373. Trofin Andrei-Ionut clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4374. Toderasc Mihai clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4375. Horea Cristian Gabriel clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4376. Nistor Dora Valentina clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4377. Marc Maria clasa 7 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  4378. Szabo Andrei Tudor clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4379. CAPATA ELISABETA-LIVIA clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4380. FAZEKAS CALIN ALEXANDRU clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4381. Szabo Andrei Tudor clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4382. Doboca David clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4383. Militaru Robert Gabriel clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4384. Nasoi Ioana clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4385. Lupascu Theodor Mihai clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4386. CAPATA ELISABETA-LIVIA clasa 7 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  4387. Pop Flavius clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4388. ROTAR ANDREEA ROBERTA clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  4389. AVRAM RAISA MARIA clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4390. Petrașcu Florinela Silvia clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4391. diaconescu adrian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4392. ROTAR EDUARD NICOLAS clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  4393. Petrașcu Florinela Silvia clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4394. Teusdea Fabian clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4395. Nedelcu Dennis clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4396. Stan Cristi clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4397. Sas Raul David clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4398. Guba Áron-Máté clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4399. Scurtu Patricia clasa 12 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4400. Burescu Mihai Bogdan clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4401. Vidican Patrick clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4402. Szabó Gergő clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4403. LARI MIHAI DARIUS clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4404. Blindu Constantin clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4405. ONIGA VICTOR IOAN clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4406. ONIGA VICTOR IOAN clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4407. Plavat Vlad clasa 12 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4408. Somesan Diana Lorena clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  4409. Radoi Robert clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4410. Gherman Tudor Aurelian clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4411. Krauss Andreas-Friedrich clasa 12 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4412. Finegari Emanuela-Maria clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4413. APOSTOLACHE MARIA clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  4414. Stamule Lisa-Maria clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4415. Suciu Bogdan Alin clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4416. IACOB ANDREEA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4417. Stamule Lisa-Maria clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4418. Mazalu Mara clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4419. Stetco Claudiu clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4420. Paunescu Alexia Ioana clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4421. MARTINAS ALYSIA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4422. Ros Nicolas Emiliano clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  4423. Giulia Paunescu clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4424. GIURCĂNAȘ IOANA – ALEXANDRA clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4425. JIANU VICTOR ȘTEFAN clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4426. JIANU VICTOR ȘTEFAN clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4427. Tudorache Ana-Maria clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4428. Catuna Razvan clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4429. Ticu Bogdan Valeriu clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4430. Burduhos Abel clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4431. Moroianu Cleopatra clasa 8 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4432. MAXIM EDWARD MIHAI clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4433. Iclozan Mihnea clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4434. PANA ANDREI clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4435. Catuna Razvan clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4436. PANA ANDREI clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4437. Loghin Ciprian Robert clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4438. RUSU ERIC clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4439. POPA BRIANA IOANA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4440. Botoca Stefan clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4441. ISĂCHIOAEI LUCA ANDREI clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4442. CIORNEA PAUL clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4443. IONITA ALEXANDRA clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4444. PANTALIR IOANA clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4445. Ioniță Alexandra clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4446. STOICULESCU MIHAI clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4447. Trandafir Vcitor-Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4448. ISĂCHIOAEI LUCA ANDREI clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4449. MOLDOVAN CATALIN clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4450. DOCIU BRIANA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4451. ISTRATE SABINA STEFANIA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4452. ISTRATE SABINA STEFANIA clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4453. GRIGORE VICTORIA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4454. MAGUREANU DARIA ANDREEA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4455. Balint Robert clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4456. Purece Victor clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4457. VELICU TEODORA-MARIA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4458. Munteanu Tudor Ioan clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4459. popa Raisa clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4460. Verendeanu Petru Laurențiu clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4461. NOEMI POP clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4462. Nicoara Mihai clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4463. BRATOSIN ALEXANDRA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4464. Munteanu Andrei Victor clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4465. Munteanu Andrei Victor clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4466. DAN DIANA STEFANIA clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4467. Tordai Alessandra clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4468. Munteanu Mario Iustin clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4469. Servius Paul clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4470. Munteanu Mario Iustin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4471. Mustafa Harun clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4472. Botezatu Mihail-Gabriel clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4473. Chiriac Ioana Raluca clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4474. IGNAT NATALIA IUSTINA clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4475. Irimia Elena Genoveva clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4476. Amuza Ștefan-Mihai clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4477. Dobos-Lari Soraya clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4478. Irimia Maria Casandra clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4479. Ananuta Alecsandra clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4480. Gherghisan GABRIELA BIANCA clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4481. JITEA ANDREI CRISTIAN clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4482. Baias Bianca-Maria clasa 11 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4483. Mihail Andreea Sofia clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4484. Dumitrescu Octavian Andrei clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4485. Barna Vlad clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  4486. Neagu Ștefan Claudel clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4487. Pop Ianis Razvan clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4488. Petrenciuc Daniel clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4489. Danda Ioana clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  4490. Barna Vlad clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4491. Silaghi Horea Mihai clasa 12 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4492. BLEAU TUDOR HORATIU clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4493. Baicu Maria Florina clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4494. Horea Vlad clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4495. Neagu Ștefan Claudel clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4496. Horea Vlad clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4497. JITEA ANDREI CRISTIAN clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4498. Pantis Bianca clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4499. Epure Andrei-Eduard clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4500. Tanasă George clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  4501. Tanasă George clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  4502. Chiorean Ruxandra clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4503. Popa Rafael Vlad Ionel clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4504. Florian Adela clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4505. Salian Shaan Stefan clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4506. Spanu Matei clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4507. Coman Mihnea-George clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4508. Semian Petru clasa 7 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4509. Spanu Matei clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4510. Ripan Sara clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4511. Leica Alexandru clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4512. Petrila Alexandra Maria clasa 7 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4513. Cont Maria Ioana clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4514. Irimia Eva-Cristiana clasa 5 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  4515. Bălăceanu Theodor-Vlad clasa 8 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  4516. Toma Sabrina clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4517. COROIAN NICOLL SERENA clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4518. Birlog Andrei Cristian clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4519. Petruț Raul-Sabin clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4520. Mitrea Alexandra Ioana clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4521. Onea Adrian clasa 7 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4522. Atănăsoaei Alexandra clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4523. Mitrea Alexandra Ioana clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4524. Marisescu Miruna Ioana clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4525. Avram Mihai Alexandru clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4526. Span Mihai Radu clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4527. Manole Daniel clasa 12 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4528. Statescu Mara Sorina clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4529. Rosca Emanuel-Andrei clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4530. Adascalitei Grasu Gabriela Daniela clasa 6 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  4531. Adascalitei Grasu Gabriela Daniela clasa 6 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  4532. Lazar Rares clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4533. Avram Sara Maria clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4534. Danila Eduard-Victor clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4535. Tanasă Tudor clasa 12 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4536. Radu Matei clasa 12 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4537. Costache Denis clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4538. Scorte Denis-Sebastian clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4539. GHERGHISAN SARA IRENE clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4540. carabas Ovidiu Codrin clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4541. Tarantus Giorgia clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4542. Muraru Daniel Dumitru clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4543. Podoleanu David Rares clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4544. Dumitru Mihai clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4545. Cretu Albert Marian clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4546. Salistean Sevastian clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4547. Patruta Stefan Costin clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4548. Deak Daria-Briana clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4549. Zamfirescu Patricia Maria clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4550. Pirlea Maier Maria Bianca clasa 10 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4551. Petruț Raul-Sabin clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4552. Badea Mara clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4553. Badea Mara clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4554. Ros Daria clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4555. Moruz Ioana clasa 12 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4556. Nastase Stefan clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4557. Voiculescu Daria clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4558. Iosub Dragos Casian clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4559. Badea Mara clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4560. Bodea Rares Nicodim clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4561. Tomoroga Iulia Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4562. Ciornea Ionut Cosmin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4563. Bodo Robert Gabriel clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4564. Bognovschi Elian clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4565. MOCANU DELIA ALEXANDRA clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4566. Miron Marta-Florentina clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4567. Turcea Andra Ioana clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4568. Schubert Julia clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4569. Dirjan Paul Dumitru clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4570. Enăchescu Alexandra-Elena clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4571. Andrei Stefan Cristian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4572. Novac Dragos clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4573. Rizea Vlad Andrei clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4574. Schubert Julia clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4575. Cazaceanu Roberta Stefania clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4576. Telcean Tiberiu clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4577. Budes Bianca clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4578. Stoian Robert clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4579. Cucos Matei Nicolae clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4580. Stan Mara Alessia clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4581. Groza Tudor Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4582. Olaru ioana clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4583. Olaru Andreea clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4584. Bledea Bogdan clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4585. Mihaila David Gabriel clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4586. Ifteme Teodor clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4587. Avram Robert-Florentin clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4588. Mosincat Viviana clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4589. Mariasiu Alexandra clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  4590. Magnani Patrick clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4591. Cipleu Eliza-Cristina clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4592. Cipleu Eliza-Cristina clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4593. Tunea Alexandra clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4594. Petre Vlad clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4595. Jucan Giulia Raluca clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4596. Pasca Robert Paul clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4597. Balica Darius Cristian clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4598. Stancioiu Ana Aurelia clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4599. Marc Bogdan clasa 8 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  4600. Beler Cristian clasa 10 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4601. Raff Robert Catalin clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  4602. Nosa Paul Sebastian clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4603. Pascu Daria clasa 10 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4604. Marghele Laura clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4605. Marc Octavia clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4606. Samfescu Alexandra clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4607. Chendrean Bogdan Stefan clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4608. Florean Denis Andrei clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4609. Popa Rares Luca clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4610. Marc Octavia clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4611. Chendrean Bogdan Stefan clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4612. PANTEA ANDREI-CODRUȚ clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4613. Chisalita-Cretu David clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4614. Bilbie Alex clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4615. Huidumac Alin clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4616. Marc Oana-Alexandra clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4617. Faur Maria-Stefania clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4618. Bugariu Chris clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4619. Chisalita-Cretu David clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4620. Iova Vlad clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4621. Corfu Andra-Maria clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4622. DIACICOV CALIN MARIAN clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4623. Mandila Ekatrina Ioana clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4624. Balaj Ioana clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4625. Badea Diana Maria clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4626. Dediu George Cosmin clasa 6 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4627. Mandila Ekatrina Ioana clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4628. Rotopanescu Maria Cristina clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4629. Mandila Ekatrina Ioana clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4630. Miron Lorena clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4631. MORAR LUCA MIHAI clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4632. Mandila Ekatrina Ioana clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4633. Tudor Andrei clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4634. MORAR LUCA MIHAI clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4635. Blaga Rut Estefania clasa 6 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  4636. Lazar Ovidiu marian clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4637. radu tudor andrei clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4638. Chivu Andreea – Ioana clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4639. Tuturuga Amalia clasa 8 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4640. MIHAESCU-DUTA VLAD -STEFAN clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4641. Petrașcu Ana clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4642. Radu Tudor Andrei clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4643. Petrașcu Ana clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4644. Costin Eduard clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4645. Radu Tudor Andrei clasa 7 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4646. Chivu Andreea – Ioana clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4647. Ţărnă Daria clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4648. Chivu Andreea – Ioana clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4649. mateiu irina maria clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4650. Bartolomei Vlad-Alexandru clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4651. Petrașcu Traian clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4652. Stroia Nadina Stefania clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4653. Strugari Elena Raluca clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4654. Strugari Elena Raluca clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4655. Muresan Luca clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4656. Stefanescu Theea Erin clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4657. Petrașcu Traian clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4658. Muresan Luca clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4659. Bicajanu Madalina clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4660. Poenar Martina Raluca clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  4661. Botis Alexandru Teodor clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4662. Pop Andreea Maria clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4663. Aldea Maria-Clara clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4664. Vâlsan David clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4665. Aldea Maria-Clara clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4666. Rus Alexandra Maria clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4667. Ciornei Dragos Alexandru clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4668. CADAR BRIANA-IOANA clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4669. Vâlsan David clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4670. Gugulea Maria-Alexandra clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  4671. Chirita Eva clasa 8 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  4672. Baca David-Gabriel clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4673. Cristina Alesia Sanchez Martinez Tentea clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4674. Gugulea Maria-Alexandra clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4675. Runcan Paul Marius clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4676. Gugulea Maria-Alexandra clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4677. Rus Ramona Alina clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  4678. Runcan Paul Marius clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4679. NOHAI MARA- TEODORA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4680. NOHAI MARA- TEODORA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4681. Dumitrescul Eduard Valentin clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4682. Purcaru Stefania clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4683. Gugulea Maria-Alexandra clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4684. Rus Alexandra Maria clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4685. Frunza Cristian clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4686. NOHAI MARA-TEODORA clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4687. Rus Alexandra Maria clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  4688. Oros Naomi clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4689. Nagy Anca Elena clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4690. Ignat Denis clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  4691. Crisan Anastasia clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4692. Munteanu Matei clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4693. MOCAN STEFANA MARIA clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  4694. Floroian Mara Elena clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4695. Lupașcu Alberta-Maria clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4696. Rusu Horia clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4697. Oltean Elena Maria clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4698. Rusu Horia clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4699. Stan Maia Carina clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4700. Petre Flaviu Mihai clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4701. Marincas Daria clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4702. Purcaru Stefania clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4703. Branut Ioana-Alexandra clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4704. Purcaru Stefania clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4705. SCINTEI DRAGOS GEORGE clasa 5 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4706. Dunare Stefan clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4707. Branut Ioana-Alexandra clasa 10 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  4708. Pintilei Ioana Mihaela clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4709. Dunare Stefan clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4710. Savin Tudor Alexandru clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4711. Tandea Elisa-Manuela clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4712. Leanca Razvan clasa 11 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  4713. Savin Tudor Alexandru clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4714. Chiujdea Mihaela clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  4715. Rusu Catalin clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4716. Malita Tudor Constantin clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4717. Patrascan Daniel clasa 6 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4718. Omut Rahela clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4719. Vaida Stefan clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4720. Savu Darius Stefan clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4721. Chira Tobias clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4722. SANZ ENE ANA CAMELIA clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4723. Patrascan Daniel clasa 6 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  4724. Lozonschi Razvan clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4725. Anastasoaei Andrei clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4726. Anastasoaei Andrei clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4727. Fechete Iulia Maria clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4728. Rusu Iulian Constantin clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4729. Salistean Sevastian clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4730. Farcas Tudor-Daniel clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4731. Salistean Sevastian clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4732. Budura Bogdan-Giorgio clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4733. Ritivoiu Matei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4734. Farcas Tudor-Daniel clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4735. Bogdan Tudor Alexandru clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4736. Ritivoiu Matei clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4737. SURTEA MARC clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4738. Sas Alexia clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4739. Laza Bogdan clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4740. SURTEA MARC clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4741. Soran Tudor clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4742. Suciu Alesia clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4743. Mocanu Bianca Elena clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4744. Coșoreanu Tudor clasa 6 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4745. Onu Paula-Georgiana clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4746. Nistor Ana Elena clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  4747. Miron Cristiana clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4748. Nistor Ana Elena clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  4749. Mocan Paul clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  4750. Dinco Elena Miruna clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4751. Melinte Alexandru clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4752. VALEANU Georgeta Geanina clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4753. Buzatu Giulian clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4754. Simionescu Razvan clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4755. Nemtanu Mara clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4756. BURCA ALEXANDRA MIHAELA clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4757. Ciubota David Dimitrie clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4758. Manea Alexandra Maria clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4759. Titiu Alexandru Catalin clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4760. Banescu Ema Ioana clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4761. Marcu Ion Silviu clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4762. Baraboi Alexandru Giani clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4763. Androne Eduard clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4764. Ietcu Dimitrie clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4765. Mahaleanu Stefan-Eusebiu clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4766. Dorneanu Diana clasa 8 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4767. Serban Teodora Alexandra clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4768. OLTEAN CODRIN BOGDAN clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4769. Mahaleanu Stefan-Eusebiu clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4770. Pustai-Codreanu Daniel clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4771. Sofronia Cezara clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4772. Teodorescu Robert Stefan clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4773. Pustai-Codreanu Mara clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4774. Ene Andrei clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4775. Sylveszter Eric clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4776. Pui Estera clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4777. Cretu Elena Andreea clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4778. Panainte Silviu Ioan clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4779. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4780. Guțan Dănuț clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4781. Soroaga Petru Rares clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4782. Mitrescu Maria clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4783. Gherasim Teodor-Samuel clasa 12 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  4784. Parvu Victor Andrei clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4785. PASCARU VALENTIN clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4786. Foitos Alexandru Cristian clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4787. Mocanu Delia – Elena clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4788. Dolha Ana Rebeca clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4789. Hogas Bianca clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4790. Szabó Levente clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4791. Ungureanu Bianca clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  4792. Sferlea Lorena clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4793. Sferlea Lorena clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4794. Sampalean Sorin clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4795. Munteanu Rares Florin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4796. Sorlea Alexandra clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4797. Teodorescu Luca Nicolae clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4798. Dragne Marius Gabriel clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4799. CASANDRESCU MATEI PATRIK clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4800. Prodan Teodora Elena clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4801. Stefan Alexandru clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4802. Pop Marc Alexandru clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4803. Milchi Elena Oana clasa 11 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4804. Archiudean Mihnea Calin clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4805. Gusita Mihnea Costin clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4806. Marghiloman Andrada Maria clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4807. Gidiuta Ioana clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4808. Moraru Robert Matei clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4809. Găzdac Alexandru Eugen clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4810. Gusita Mihnea Costin clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4811. Bors Mihai clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4812. Buzescu Diana Cristina clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4813. Pricop Codrin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4814. Zot Andreea clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4815. Bors Mihai clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4816. Petriceanu Alexandru clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4817. Amoraritei Laura Mihaela clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4818. BUZEA LAURENȚIU – ȘTEFAN clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4819. Netca Antonia Maria clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4820. focsaneanu ioana elena clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4821. Sandor Sara Maria clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4822. PETRESCU TEODOR-MIHAI clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4823. Stamatiu Medeea clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4824. Sintoma Tudor clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4825. Crevco Mario-Stelian clasa 7 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  4826. Login Daiana clasa 6 – Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  4827. BUZEA VICTORIA-LUISA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4828. Pandele Eric-Constantin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4829. Crisan Alexandru clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4830. Tătar Mihai clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4831. Manolache Adelin Daniel clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4832. Adam Andrei Eduard clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4833. Tătar Mihai clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4834. PETRESCU TEODOR-MIHAI clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4835. Popescul Andrei Rares clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4836. Pop Alexandra clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4837. ANDREOIU RADU clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4838. Serban Liviu clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4839. Tarcea Tudor Ionut clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4840. Marcu Bogdan Cristian clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4841. Birou Alisia clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4842. Petric Felix Iov clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4843. Mogirzan Matei Valeriu clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4844. Dumitru Alexandra Elena clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4845. BULTA ANCUTA ALEXANDRA clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4846. COVACIU DARIUS clasa 8 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4847. Balan-Niculae Silviu-Gabriel clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4848. Lupascu Tudor Alexandru clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4849. Balan-Niculae Silviu-Gabriel clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4850. Chirea Mihnea clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4851. ANDRONESI ALEX SORIN clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4852. Balan-Niculae Alexandra-Maria clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4853. Balan-Niculae Alexandra-Maria clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4854. COVACIU DARIUS clasa 8 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4855. Cibotariu Theodor Mario clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4856. Balan-Niculae Alexandra-Maria clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4857. Chirea Anastasia clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4858. ISIP RATIU EMIL clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4859. Balan Cristiana clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4860. Anghel Dan clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4861. Stefanescu Octavian clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4862. Bejan Razvan Teodor clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4863. Balan-Niculae Silviu-Gabriel clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4864. Tansanu Maya Ioana clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4865. Pascale Anamaria clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4866. Doltu Vlad Cristian clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4867. Stefanescu Medeea clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4868. Butiri Rebeca clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4869. Pascale Anamaria clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4870. Apolozan Octavian-Alexis clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4871. Apolozan Octavian-Alexis clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4872. Calofir Mihnea clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  4873. Apolozan Octavian-Alexis clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4874. Apolozan Octavian-Alexis clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  4875. Bodiu Ariana Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4876. Bodiu Ariana Maria clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4877. Paicu Iulia Maria clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4878. Stolniceanu Calin clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4879. Cătescu Eduard clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  4880. Bumb Mario clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4881. Hogea Stefan-Octavian clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4882. Berințan Emanuel Natanael clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  4883. Borgovan Alexandra clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  4884. Luca Vlad Andrei clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4885. Luca Vlad Andrei clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4886. Dobrinescu Vlad clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4887. Pop Laurian David clasa 10 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4888. Ardelean Razvan clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4889. Sabau Dragos Stefan clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4890. Cociag Raluca Maria clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4891. Jinga Serban clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4892. Dumitriu Ilinca Anastasia clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4893. Dumitriu Ilinca Anastasia clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4894. Lazar Vlad clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4895. Asavei Darius clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4896. Mihellis Mihaela clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4897. Medeleanu Ştefan clasa 10 – Bârlad – Fizică (clasele 9-12)
  4898. GAITAN Ilinca Maia clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4899. Chigozirim Tiffany Obasi clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4900. Moldovan Ruben clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  4901. Moldovan Ruben clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  4902. Lazarescu Antoneta clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  4903. PERA ALEXANDRU MIHAI clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4904. Stan Ioana clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4905. Grosan Giulia clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4906. IUSAN RAUL VALENTIN clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4907. Gîmbuță Ruxandra-Miruna clasa 11 – Bârlad – Fizică (clasele 9-12)
  4908. Bancila Andrei Mihai clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4909. Tomutiu Ionut clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4910. Popescu Rares Ionut clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4911. Popescu Rares Ionut clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4912. Popescu Rares Ionut clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4913. Voicu Sara Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4914. Turdean Robert David clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  4915. Turcu Flavius clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4916. Crisan Anastasia clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4917. ANDRE Stephanie Marie clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4918. Turcu Darius clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4919. Epure Tofanel Carlo clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  4920. Gosa Bogdan clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4921. Nan David clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4922. Todorescu Liviu clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4923. Stolear Nicoleta clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  4924. Butuc Mara-Silvia clasa 7 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4925. Medrea Lois clasa 8 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4926. Oros Vlad Ștefan clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4927. Rus Cătălin Stelian clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  4928. Georgescu Iarina Ana Maria clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4929. Georgescu Iarina Ana Maria clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4930. Bota Olelei Maria Teodora clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4931. Demian Andrada clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4932. Barbat Flavius Andrei clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4933. Costea Tudor Andrei clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4934. Mărginean Iulia Ștefania clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4935. Iova Razvan clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4936. Fechete Luca Andrei clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4937. Cristea Raul clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4938. Urzică Andreea-Simona clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4939. Kalman Suha clasa 10 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  4940. Iliescu Alexia clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4941. Iliescu Alexia clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4942. Anghel Mihaela clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  4943. MIHAI MARIA CRISTINA clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4944. Ciocoiu Sabina-Antonia clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4945. Rusu Andreea-Stefania clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4946. spataru matei -ștefan clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4947. Cojanu Andrei clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4948. spataru matei -ștefan clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4949. spataru matei -ștefan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4950. spataru matei -ștefan clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4951. spataru matei -ștefan clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4952. Șerban Sebastian-Mihai clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4953. Bănică Dragoș clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  4954. BOCHIS ROBERT-GEORGE clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  4955. Bănică Dragoș clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  4956. Sarghi Sergiu-Mihai clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  4957. Cocean Vladimir clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4958. Todica Nadia-Maria-Mihaela clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  4959. MARINESU CEZAR FILIP clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4960. Beianu Alexandra clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4961. Beianu Alexandra clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4962. Ratoi Alex clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  4963. Filip Radu clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4964. Soare Mihnea clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  4965. MARINESU TRAIAN ANDREI clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4966. Nasurla Kaan clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  4967. Copil Cristian Luis clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4968. CLOPOTARU VASILE CALIN clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  4969. Pitulice Eusebiu Ionut clasa 8 – București – Fizică (clasele 6-12)
  4970. Mardare Daniel clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4971. Ifrim Cristian clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4972. HORDOAN Tudor clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4973. Negruț Remus Andrei clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4974. Moldovan Cezara Bianca clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4975. Popa Carla Diana clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  4976. Moise – Titei David – Fabian clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  4977. Chivulescu Ștefan clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4978. Moise – Titei David – Fabian clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  4979. Badescu Beniamin-Victor clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4980. Jitea Paul Eduard clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  4981. Lazurean Oana-Teodora clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4982. Maciujec David clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4983. Maciujec David clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4984. Bodo Robert Gabriel clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4985. Maciujec David clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  4986. Grozea Alexandru Nicolae clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4987. Costrut Oana Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  4988. Rodina Radu clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  4989. Grozea Alexandru Nicolae clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  4990. Amorăriței Bianca Andreea clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  4991. Cosma George clasa 10 – Bârlad – Fizică (clasele 9-12)
  4992. Lupascu Eduardo Stefan clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  4993. Florescu Alexandra clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4994. Dima Matei clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  4995. Florescu Radu clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4996. Cojocaru Dan-Andrei clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  4997. SIMON ANDREEA NICOLETA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  4998. Robotin David clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  4999. Iosifescu Andrei clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5000. SIMON ANDREEA NICOLETA clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5001. CHIRTEȘ ANDREEA clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5002. GHERGHEL MIHAI ALEXANDRU clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5003. Butilca Lioara-Adina clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5004. Grieger Andi George clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5005. Danila Stefan Sebastian clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5006. Nohai Elena- Teona clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5007. BARNA DENISA ANDREEA clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5008. Dobrișan Rareș Florin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5009. Onișoru Iustinian-Gabriel clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5010. Grecu Rareș Constantin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5011. Rosu Mihai Bogdan clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5012. Ghitescu Cosmina Georgiana clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5013. Stan Teodor clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5014. Ruști Maria clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5015. Petrenciuc Amelia-Andreea clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5016. Utiu Valentina clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5017. STEIU MIHNEA clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5018. Strîmbu Antonela clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5019. Dragoi Mircea clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5020. Gorea Denisa clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5021. Toadere Vlad Dan clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5022. Sandor Andrei clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5023. Perșa Andreea clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5024. Budu Alexandru clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5025. Tudose Lara clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5026. Codarcea Sara Camelia clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5027. Comșa Kevin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5028. Kamal Yasmina clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5029. Kamal Yasmina clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5030. Urbanovici Laura clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5031. DIMA VICTOR – GABRIEL clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5032. Samoilă Mara clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5033. Batasan Florin clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5034. Ciurea Pavel clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5035. Lezău Andrei clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5036. Ciurea Nicolae clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5037. Zaharie Fineas clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5038. Popîrda Ana Răduța clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5039. Popîrda Ana Răduța clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5040. Ciorea Mihnea clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5041. Vraci Andreea clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5042. Pacuraru Carina clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5043. Prescornita Ioan clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5044. Zaharie Marcus clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5045. Plugaru Ioana clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5046. Chende Mihaela clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5047. Gönczi Philipp clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5048. Bosancu Nicolae Claudiu clasa 10 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  5049. Nitu Yvonne Alexandra clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5050. Velimirovici Erik-Lucas clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5051. Andreșan Teodora clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5052. Ghiran Irina clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  5053. CHICIOREA RADU-STEFAN clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5054. Corojor Mark clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5055. Constantin Dragos Ciprian clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5056. Ghiran Irina clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5057. Greu Alexandra clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5058. Monea Dragos Gabriel clasa 9 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5059. Pîrlea Andrei clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5060. Pîrlea Andrei clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5061. BUDAU RARES-MIHAI clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5062. Cenușe Vlad clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5063. Bota Selena-Maria clasa 12 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5064. Cenușe Vlad clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5065. Moldovan Cezara Bianca clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5066. Tarcan Teodor Andrei clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5067. Tiplea Stefan Alexandru clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5068. Moraru Alin Mihai clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  5069. Dobrescu Teodora clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5070. Ciobanu Ștefan clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5071. Ciobanu Ștefan clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5072. Luca Andreea clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5073. Cîrstian Daniel clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5074. Ciobanu Ștefan clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5075. Raus Ștefania clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5076. Cioata Irina clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5077. Hancu Alexandru-Andrei clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5078. Cioata Irina clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5079. Ciurea Filip clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5080. Lechintan Carina clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5081. Chisar Alexandru clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5082. Toma Octavian clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5083. Muncaciu Alexia clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5084. Muncaciu Anastasia clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5085. Cristian Ciprian clasa 12 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5086. Sabo Radu clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5087. Paraschiv Alexandru Stefan clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5088. Toth Nimrod clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5089. Butnarasu Marian-Sorin clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5090. Bor Bianca Maria clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5091. Draganescu Daria Arina clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5092. Marziali Mattia clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5093. Munteanu ADRIAN clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5094. Munteanu ADRIAN clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5095. Kis Iulia clasa 12 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5096. Antal Ovidiu clasa 12 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5097. Frandes Raul Sorin clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5098. Crutescu Andrei clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5099. Onosa Iustin clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5100. Capatina David clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5101. Capatina David clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5102. Deé Lukács András Gergely clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5103. Barna Ruxandra Georgiana clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5104. Popa Raluca clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5105. TOCU ANDREI LUCA clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5106. Muresan Iulia Carina clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5107. Stoleriu Stefan clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5108. FRATU-HALUNGA Theodor-Corneliu clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5109. Doboș Marian Traian Vlăduț clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5110. Doboș Marian Traian Vlăduț clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5111. Neagu Larisa Maria clasa 7 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5112. Onosa Iustin clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5113. Varzaru Anca Maria clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5114. Bileca Alexandru-Theodor clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5115. Verman Bogdan clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5116. Nitulescu Vlad clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5117. MĂRGINEANU VLAD CRISTIAN clasa 6 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  5118. Alexe Daria Georgiana clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5119. BUZEA IOANA clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5120. Lipan Andrei-Valentin clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5121. Dabija Paul Constantin clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5122. Cardos Aida Giulia clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5123. Anescu Filip clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5124. Manea Sonia-Irina clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5125. Hoffmann Isabella clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5126. Spiridon Miruna clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5127. Dorobant Andrei clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5128. Turcuman Ilinca clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5129. GAVRILAS ARTHUR-DENIS clasa 5 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  5130. SEBASTIAN THEODOR-IOAN clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5131. Staicu Eric-Nicolae clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5132. Buzatu Mircea Victor clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5133. Horotan Tutor Sorin clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5134. Dobrița Andrei-Gabriel clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5135. Costan Andreea clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5136. RADU ANDREI-ȘTEFAN clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5137. Macovei Bogdan clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5138. Moldovan Bianca clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5139. ISĂCHIOAEI LUCA ANDREI clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5140. Vella Carmelo Gabriel clasa 11 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5141. Bleotu Alexandru David clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5142. ISĂCHIOAEI LUCA ANDREI clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5143. Moldovan Bianca clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  5144. Balazshazi David clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5145. Dacin Mihai clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5146. Sburlan Constantin-Alexandru clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5147. Dragoi Serban clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5148. Sburlan Constantin-Alexandru clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5149. Sburlan Constantin-Alexandru clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5150. BATARAGA MATEI CASIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5151. BATARAGA MATEI CASIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5152. ISACHIOAEI MIHNEA clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5153. Berlingher Vasile Tudor clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5154. Jugariu Constantin-Daniel clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5155. Cosovanu Marius Gabriel clasa 8 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  5156. Balint Antonia Elena clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5157. BATARAGA LUCA-IUSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5158. Marin Izabela clasa 11 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5159. Cosovanu Andrei Rares clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  5160. Taranu Teona clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5161. ISACHIOAEI MIHNEA clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5162. Leanca Maia Denisa clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5163. Laza Antonio Dominic clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5164. Maior Luca clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5165. Iancu Andrei clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5166. ISACHIOAEI MIHNEA clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5167. Croitoru Andrei clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5168. Hurdea Rares-Calin-Emil clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5169. DURBALA ANA ANDREEA clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5170. Dragan Petru Bogdan clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5171. Ungureanu Bianca clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5172. Carbunaru Rares-Andrei clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5173. ȘTEFAN ADELIN MIHAIL clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5174. Gheta Andrei clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5175. Ardeleanu Alex clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5176. Iordache Rafael clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5177. Maxim Alexandru clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5178. Suciu Antonio clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5179. Cretu Robert clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5180. Nicolau Mara clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5181. Ardeleanu Alex clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5182. Bobeanu Flavius clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5183. Blaga Rut Estefania clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5184. Blaga Rut Estefania clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5185. ONIGAS IONATAN DANIEL clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5186. Dugaiasu Luca clasa 11 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5187. Dâdă Andreea clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5188. Borz Ana Maria clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5189. Anton Raluca Iris clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5190. Nemenz Dami David clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5191. Livadariu Rareș Andrei clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5192. Paglesan David clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5193. Sas Matias clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5194. Sylveszter Eric clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5195. Petre Mihnea Andrei clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5196. Stoica Cristina clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5197. Nemes Teodora clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5198. JECZA IRENE clasa 7 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5199. Neamțu Ioana clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5200. JECZA IRENE clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5201. Avram Adelina clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5202. Cluci Andrei-Florentin clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5203. Pop Julia clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5204. Ciucur Mihai Vlad clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5205. Grecu Tudor clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5206. Florea Alexandru Florin clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5207. Lapusneanu Alexandra clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5208. Tudor Adrian-Raul-Stefanel clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5209. Sima Erica Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5210. Bobeica Luana Dalia clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5211. Paicu Tanya clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5212. Dodi Mircea clasa 10 – Bârlad – Fizică (clasele 9-12)
  5213. Tapangea Erica-Georgia clasa 11 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5214. Dragan Iulian Alexandru clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5215. Amet Eden clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5216. Amet Eden clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5217. Amet Levent clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5218. Patnoschi Eliza Elena clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5219. Amet Levent clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5220. Gorgovan Bianca Maria clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5221. Rătan Luca clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5222. Moroianu Horia clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5223. Gheta Andrei clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5224. IANCU MARIUS ADRIAN clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5225. Dobrin Traian clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5226. Indries Luca Dan clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5227. Oncioiu Matei clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5228. Oncioiu Horia clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5229. Bordei Cristian Constantin clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5230. Bordei Cristian Constantin clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5231. Alexandroaie Ionela clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5232. Banioti Mihai clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5233. Banioti Mihai clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5234. LAZAR MARA IOANA clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5235. Oase Andrei Alexandru clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5236. Banioti Mihai clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5237. Cioroiu Alexandru clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5238. Costache Alexandru clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5239. Anton Sofia clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5240. Anton Sofia clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5241. Tohati Andreea Diana clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5242. Tohati Andreea Diana clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5243. Tohati Andreea Diana clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5244. Curecheriu Elena clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5245. constantin anca ioana clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5246. Ciupala Maria clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5247. Varga Mihai clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5248. Ciupala Maria clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5249. Prisecariu Andrei clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5250. Vacariu Natalia clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5251. Voaides Negustor Robert Ionut clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5252. Gafton Ioan Alecsandru clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5253. Paval David clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5254. HOZA SIMONA clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  5255. GYORGY MAYA clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  5256. Preda Hristofor clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5257. Preda Hristofor clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5258. Palcuti Emanuel clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5259. Preda Hristofor clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5260. Yildirim Ali-Baris clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5261. Tudorache Ana-Maria clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5262. Prigoreanu Alexandra clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5263. Steiu Mihnea clasa 9 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  5264. Steiu Mihnea clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5265. Mocian Beatriz clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5266. Zarea Sebastian Andrei clasa 10 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  5267. Bucur Stefania Gabriela clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5268. Postelnicu Briana Andreea clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5269. Ciubotaru Radu clasa 7 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  5270. MU:KL{}AT TUDOR STEFAN clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5271. Foti Florentina clasa 11 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5272. CONT RALUCA-DENISA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5273. Iliescu Cristina-Ioana clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5274. Santa Daniel Laszlo clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5275. Ciubotaru Dara clasa 5 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  5276. Roth David clasa 8 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5277. Iliescu Cristina-Ioana clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5278. Iliescu Cristina-Ioana clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5279. Vlase Andrei clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  5280. RAU CODRIN clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5281. Ciubotaru Radu clasa 7 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5282. Georgescu David clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5283. Iliescu Andrei-Vasile clasa 11 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5284. Pop Paul Valerian clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5285. Iliescu Andrei-Vasile clasa 11 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5286. MUSAT TUDOR STEFAN clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5287. RADU ALEXANDRU clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5288. Tulai Maria Ananda clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5289. MUSAT TUDOR STEFAN clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5290. Joldes Tudor clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5291. Lepădat Ioana-Dana clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5292. Lepădat Ioana-Dana clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5293. Artin Nicole Alesia clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5294. MUSAT TIBERIU IOAN clasa 11 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5295. Dumitru Cristian Andrei clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5296. Iancu Anda-Georgiana clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5297. Simion Sabina Ioana clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5298. Pui Andreea Nicoleta clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5299. Sidor Ioachim clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5300. Chisăliță Iosif Daniel clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5301. Giuroiu Tudor clasa 11 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5302. Ruști Mario clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5303. Necula Mara Ioana clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5304. Chisăliță David Petru clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5305. Hurubă Teodora clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5306. Necula Mara Ioana clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5307. Partene Gabriel Ionuț clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5308. Tus Traian Rares clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5309. Motofelea Alin Cristian clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5310. Avram Maria Alexandra clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5311. Sas Vlad-Stefan clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5312. Lorinț Mario Răzvan clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5313. Rebrișorean Roberta Cosmina clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5314. Broscautanu Eduard- Alexandru clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5315. Izvoran-Oltean Stefan Petru clasa 8 – Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  5316. Ozorchievici Mihai-Bogdan clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5317. Trocaru Stefan clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5318. iliescu stefan clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5319. Manea Raluca clasa 11 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5320. Feraru Rares Serban clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5321. Boteanu George-Razvan clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5322. Macarie Vlad clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5323. Chirilă Bianca Georgiana clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5324. Boteanu George-Razvan clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5325. Nichifor Mihnea- Andrei clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5326. Orzan Teodora clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5327. Mustata Andrei Cristian clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5328. Prisecariu Stefania Miruna clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5329. Mustata Andrei Cristian clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5330. Toza Victor clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5331. Angheluta Vlad Matei clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5332. Serban Theodor Mihai clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5333. Tripa Lucas Pompiliu clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  5334. Cioaca Andrei Teodor clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5335. Yildirim Ali-Baris clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5336. IBADULA EDEN clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5337. Timis Diana clasa 8 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  5338. Vîrjoghe Viviana clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5339. Matei Teodora Diana clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5340. Peter Alexia clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5341. Malancus Razvan clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5342. Peter Amalia clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5343. Vița Cristian clasa 8 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5344. Dohotari Alexia-Maria clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5345. Moise Sabin Gabriel clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5346. Vlad Ioana Teodora clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5347. Kerekes David Cristian clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5348. ENE ALEXIA clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5349. Luca Daria Alexandra clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5350. Dohotari Alexia-Maria clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5351. Forț Alexandra clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5352. Stan Mihail Iustin clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5353. Dirjan Paul -Dumitru clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5354. CHINCIU VLAD ANDREI clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5355. Pripon Timotei clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5356. BOTOȘANU IOANA TEODORA clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5357. Hagi Sophia Nicole clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5358. Moldovan Rareș clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5359. Gheorghe Ioana Alexandra clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5360. Anghel Laura clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5361. Hagi Sophia Nicole clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5362. Colniceanu Stefan clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5363. tudor maria alexandra clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5364. Gheorghe Ioana Alexandra clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5365. Gheorghe Ioana Alexandra clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5366. Jerca Darius Luca clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5367. Hosu Horia clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5368. Horceac Teodor clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5369. Gheorghe Ioana Alexandra clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5370. Covaliu Albert-Georgian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5371. Alb Iannis clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5372. Hinoveanu Cristian Razvan clasa 11 – Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  5373. Czuczusi Emil clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5374. Vlad Vladut clasa 12 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5375. Apetrei Alexandru clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5376. Lupascu Theodor Mihai clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5377. ISAC LUCA clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5378. ionescu razvan ioan clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5379. Mitroi Bogdan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5380. Moldovan Dana clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5381. Hanțu Adelina clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5382. Gherghesanu Mihnea Alexandru clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5383. Troaca Ianis-Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5384. Catrinoiu Daria clasa 11 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5385. Timbolschi-Preoteasa Maria Ioana clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5386. Efleih-Hassan Raian clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5387. Chigozirim Tiffany Obasi clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5388. Pop Paul Alexandru clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5389. Brînzea Tiberio-Cornel clasa 11 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5390. Negrut Andrei Sergiu clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5391. Muresan Raluca clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5392. Melente Anda clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5393. Serban Daria Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5394. Balint Franceska clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5395. Somesan Diana Alina clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5396. Cimpean Maria Ștefania clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5397. Bozga Bianca-Vlasia clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5398. Limbei- Pop Raluca clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5399. Trifan Paula clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5400. Cimpean Maria Ștefania clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5401. Lupu Albert Octavian clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5402. Marcu Ilinca Ioana clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5403. Badea Horia Sebastian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5404. Stan Mara clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5405. Draghici David-Costin clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5406. Lupu Albert Octavian clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5407. Draghici David-Costin clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5408. Blidaru David Stefan clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5409. Gindac Nicoleta clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5410. Anghel Mara clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5411. Rusu David clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5412. Vlonga Ștefan-Radu clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5413. Nistor Amalia-Maria clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5414. Dumitrache Stefan Daniel clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5415. Dumitrache Stefan Daniel clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5416. Flore Anca-Elena clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5417. Tanu Anamaria clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5418. Lupau Diana-Cristina clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5419. Gheorghies Alexandru clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5420. GIRIP MIHAI-CRISTIAN clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5421. Fodolica Stefan clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5422. Stoica Tudor clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5423. Oprea Canudius Luca clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5424. SIMEDREA ALEXANDRU clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5425. Codreanu Mihai Tudor clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5426. Codreanu Mihai Tudor clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5427. Popa Carla Diana clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5428. ZAFIU ANNE-MARIE clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5429. Simedrea Alexandru clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5430. Teodorescu Nicolas Alexandru clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5431. Preda Lavinia Florina clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5432. Toma Luana-Maria clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  5433. Stefanescu Ecaterina clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5434. Bocica Mircea Ștefan clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5435. Caracioni Octavian Luca clasa 7 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5436. Dogar Vlad-Andrei clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5437. Dobie David clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5438. Gherman Ian clasa 10 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  5439. Mardale Radu-Nicolae clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5440. Pogacean Daria Maria clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5441. Miscoci Luca clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5442. Tibrea Mara-Cristiana clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5443. Pogacean Daria Maria clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  5444. Mihai Ionut clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5445. Cioban Diana Sophie clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5446. Mihai Ionut clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5447. Lucuța Luca clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  5448. Dima Cristian clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5449. Miscoci Luca clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5450. Palaghean Miruna clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  5451. Bătrînu Andra Alexia clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5452. Mureanu Razvan Anton clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5453. Romaș Ștefan-Sebastian clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  5454. Tutuianu Sara clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5455. Miscoci Luca clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5456. Rosca Vlad-Antoniu clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5457. Zainea Matei Theodor clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5458. Stef Roxana clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5459. Roșu Alexandru clasa 11 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5460. Panait Eva clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5461. Popescu Mihnea clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5462. Ungureanu Razvan clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5463. NITA YARINA ELENA clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5464. NITA YARINA ELENA clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5465. NITA YARINA ELENA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5466. Ignat Emilia-Andreea clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5467. Kurcsi Norbert clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5468. Dunca Diana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5469. ALBERT MATEI clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5470. Vorovenci Alexia clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5471. Hrum Ana-Irina clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5472. Onu Rares clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5473. Mihalcea Diana-Ioana clasa 11 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5474. Onu Rares clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5475. Hamciuc Claudiu-Ioan clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5476. Dumitru Sandra-Elena clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5477. Borcea Mihai clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5478. Clim Maria clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5479. Diaconu Dragoș Adrian clasa 11 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  5480. Paulenco Iustin clasa 11 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  5481. Ferenti Sebastian clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5482. Bors Alexandru clasa 8 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5483. Radu Roxana clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5484. Paun Indru Alexandru clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5485. Mercus Alexandru Mihail clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5486. Maxim Sabin clasa 7 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  5487. Ognean Mihnea Ionut clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5488. SCUTARU MARIA ALEXANDRA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5489. Strîmbu Alessia-Maria clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  5490. Boba Cezar clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5491. Cîmpean Mara clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5492. Cîmpean Mara clasa 10 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5493. Albu Horia Andrei clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5494. Badea Alexia clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5495. Pacea Costa clasa 10 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5496. Pacea Costa clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5497. Simon Maria Cristina clasa 10 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5498. Bologa Darius clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5499. Pacea Costa clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5500. GABOR ILINCA OANA clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5501. Rozmarin Andrei clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5502. Badea Casian clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5503. Dragoș Andreea-Rita clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5504. CHIVU TEODORA-DANIELA clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5505. DUMITRASCU RADU ANDREI clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5506. ISOFACHE ANA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5507. Nita Ioana Daniela clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5508. Picu Alexandru clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5509. TEODORESCU Lara clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5510. Ometita Lauriana Alexandra clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5511. Comsa Bogdan-Gabriel clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5512. TEODORESCU Lara clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5513. Sângeorzan Cristian clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5514. Balalau Bogdan clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5515. Teacu Cosmin clasa 12 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5516. COTETIU DAVID ALEXANDRU clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5517. COSMESCU MATEI MIHAI clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5518. Vasiliu David clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5519. Radu Vasile Bogdan clasa 7 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5520. Ionita Marius-Andrei clasa 11 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5521. Sâtămărian Alexandru clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5522. BERHECI BOGDAN-MIHAIL clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5523. Furdui Cristian Gabriel clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5524. Radu Vasile Bogdan clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5525. Cirjaliu Davidescu Alexandru Andrei clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5526. Buiga Daniel clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5527. Cirjaliu Davidescu Alexandru Andrei clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5528. Radu Vasile Bogdan clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5529. Brezoi-Mirica Maria Alexandra clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5530. Tablan Matei-Christian clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5531. Stulianec Adrian clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5532. MISCOCI VLAD clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5533. Zahan Dragos Vlad clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5534. Terchea David -Cristian clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5535. BATARAGA MATEI CASIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5536. BATARAGA MATEI CASIAN clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5537. CHIŢIMUŞ DARIUS GABRIEL clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  5538. dumitru alexandru clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5539. Săpunaru Maria-Alexandra clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5540. Pavel Maria-Lorena clasa 10 – Bârlad – Fizică (clasele 9-12)
  5541. Sântămărian Alexandru clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5542. BATARAGA LUCA-IUSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5543. Teodorescu Tudor Stefan clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5544. Chiorean Ruxandra clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5545. Chisăliță Viluț clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5546. Bogya Elisa Patricia clasa 7 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5547. Suhariu-Totan Delia clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5548. VOINA PAUL-VLAD clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5549. Marin Constantin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5550. Dobanda Stefan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5551. BLAGA ALEXANDRA clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5552. VOINA PAUL-VLAD clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5553. Rusu Daria Patricia clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5554. Pop Daria-Ioana clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5555. Marton Andrea clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5556. Nagy Zsuzsa clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5557. Nicolae Mario-Alexandru clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  5558. Vasilescu Maria clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5559. Santa Ioana Maria Cezara clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5560. Gheorghiu Vlad Andrei clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5561. Bogya Elisa Patricia clasa 7 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  5562. Nicolae Mario-Alexandru clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5563. Ciubuc David Petru clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5564. Vlaicu Constantin-Alexandru clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5565. ALUPULUI BOGDAN CONSTANTIN clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5566. Nacu Ioan-Adrian clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5567. Stanila Antonia Maria clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5568. MOLDOVAN ALEXANDRA clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5569. Nacu Ioan-Adrian clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5570. ALUPULUI BOGDAN CONSTANTIN clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5571. Sabau Sabina Andreea clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5572. ALUPULUI BOGDAN CONSTANTIN clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5573. MOLDOVAN ALEXANDRA clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5574. Toma Mihai clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5575. SCRIDON NAOMI clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  5576. Durlesteanu Victor Andrei-+ clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5577. Rîmbeț Radu Ionuț clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5578. Tisca Catalin clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5579. Ichim Ovidiu clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5580. Farcas Flaviu Ioan clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5581. GABOR MARIANA clasa 6 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  5582. Bodron Simeon clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5583. Barabás Hanga-Abigél clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5584. Muresan Paul Nicolae clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5585. Gavrus Dragos clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5586. Cioc Tudor Nicolae clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5587. CIURCAU IOANA-NASTASIA clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  5588. Dumitrescu Luca andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5589. MARCU ALEXANDRU ANDREI clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5590. HANGAN MIRUNA MARIA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5591. Iova Ioan -Alexandru clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5592. Pomponiu Iulius Eugen clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5593. Toșa David clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5594. Pomponiu Iulius Eugen clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5595. Pomponiu Iulius Eugen clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5596. Tofan George clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5597. Bodron Simeon clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5598. Babutan Mihai Andrei clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5599. Telcean Tiberiu clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5600. Pintea Andreea Rebeca clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5601. Pavel Andrei Vlad clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5602. Toșa David clasa 10 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5603. Constantin Anca Maria clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5604. Ristache Ana Maria Teodora clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5605. GABARA SORIN GABRIEL clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5606. Popa Alesia clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5607. Ristache Ana Maria Teodora clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5608. Talos Raul clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5609. Balcan Rares-Ștefan clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5610. Botezatu Horia-Andrei clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  5611. CONSTANTIN ANCA MARIA clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5612. Ristache Matei Gabriel clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5613. Iuga Ioan Alexandru clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5614. Botezatu Horia-Andrei clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5615. Balcan Rares-Stefan clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5616. Ristache Matei Gabriel clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5617. Iuga Ioan Alexandru clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5618. Balcan Rares-Stefan clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5619. Iuga Ioan Alexandru clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5620. Bugnar Tudor clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5621. Săplăcan Ioana clasa 6 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  5622. Baci Cristofer clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5623. Carmacianu Andrei clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5624. Bodron Dimitrie clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5625. Ipate Andrei clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5626. Lupascu Maria clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5627. Zaha David Mihai clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  5628. Haruta Catalin clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5629. Mușat Cosmin-Ionuț clasa 10 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5630. Badea Maria Alexndra clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5631. Gherman Mihai Aurelian clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  5632. Ristache Ana Maria Teodora clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5633. Săplăcan Ioana clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5634. Ristache Matei Gabriel clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5635. Păvăluc-Gal Miriam- Cristina clasa 12 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5636. MURESAN ALEX CRISTIAN clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5637. Vinter Andrada clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5638. Hrebenaci Andreea clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5639. Istrati David clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5640. Nicolae Mihai-Valentin clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5641. Leuca David clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5642. Barbu Alice Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5643. Ghete Andrei Ionut clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5644. STOICA ANTONIO IOAN clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5645. Pripon Timotei-Ilie clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5646. Hadar Antony clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5647. Lazarovici Andrei clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5648. Muntean Radu-Gabriel clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5649. Costea Daria Ioana clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5650. Szocs Ana Andreea clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5651. Garalbatin Rares clasa 8 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5652. DURBALA ANA ANDREEA clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5653. Fazecas Joshua clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  5654. Mosut Camelia clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5655. Fatol Iulia-Cristina clasa 8 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5656. Mihai Stefania Patricia clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5657. Raducu Razvan Stefan clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5658. Albu Mihnea-Teodor clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5659. Abrudan Alexandru clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5660. Balog Horea-Luchian clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5661. Albu Mihnea-Teodor clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5662. Ursoi David clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5663. Gheorghe Vlad Matei clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5664. Abrudan Alexandru clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5665. Abrudan Alexandru clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5666. Suteu Teodor clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5667. Panga Denis Sebastian clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5668. Albu Mara – Sanziana clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5669. Dragos Monica clasa 11 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5670. Szoke Razvan Mihai clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5671. Maluțan Denis clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5672. Ursoi David clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5673. Tudor Bogdan clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5674. Albu Mara-Sanziana clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5675. Adumitresei Andrei clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5676. Vlad Diana clasa 9 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5677. Bauer Bianca Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5678. Albu Mara-Sânziana clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5679. Bauer Bianca Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5680. Cocos Raluca Maria clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5681. Albu Mara-Sanziana clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5682. Rădoi Daniel Robert clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5683. GHEORGHE RADU-MARIAN clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5684. Hancu David-Andrei clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5685. Hancu David-Andrei clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5686. Hancu David-Andrei clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5687. FRATEANU IUSTIN ALEXANDRU clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5688. Haba Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5689. Iordache Amalia-Ioana clasa 8 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5690. Ivășcanu Patricia-Emilia clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5691. Haba Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5692. Haba Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5693. Lungu Alexandru clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5694. Cristea David clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5695. Puiu Andreea Natalia clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5696. Catană Christian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5697. Razvan Lazurean clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5698. Margarit Diana Maria clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5699. Margarit Diana Maria clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5700. Dumitrache Alessia clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5701. Cimpean Imola Henrietta clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5702. Istratie Stefan clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5703. Oroian Razvan Cosmin clasa 8 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5704. Horodniceanu Stefan clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5705. Dragomir Alexandru Nicolae clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5706. Istratie Stefan clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5707. Istratie Stefan clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5708. Florea Iuliu clasa 6 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5709. NICULIȚĂ SARA ALEXIA clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5710. lstratie Stefan clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5711. Popescu Tudor clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5712. Biberia Melisa-Anamaria clasa 12 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5713. Bobeanu Flavius clasa 7 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5714. Enache Andrei clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5715. Rotar Mircea Raul clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5716. Enache Andrei clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5717. Avram Antonia Adelina clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5718. FANARAGIU CRISTINA clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5719. Enache Andrei clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5720. Bobeanu Flavius clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5721. Paicu Tanya clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5722. ADAMESCU DAVID-ANDREI clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5723. Vorovenci Alexia clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5724. Rusu Horia clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5725. Surdu Adrian clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5726. Vorovenci Alexia clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5727. CORNEA STEFANIA ROXANA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5728. Piperea Mihai Vlad clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5729. Piperea Mihai Vlad clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5730. Piperea Mihai Vlad clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  5731. Piperea Mihai Vlad clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5732. BADESCU MIRUNA BEATRICE clasa 8 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5733. Prunduș Luca clasa 7 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5734. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  5735. Preda Andrei clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5736. Vieru Alvian clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5737. Herepean Darius Traian clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5738. Isbasoiu Gabriel clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5739. Cristea Liviu Marian clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5740. Grosu Otilia clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5741. MUSAT MARIO IONUT clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5742. Catana Darius Stefan clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5743. Crucianu Mihnea Stefan clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5744. Iancu Andrei Anton clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5745. Muresan Sara clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5746. Iordache Matei clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5747. Cioranu Andrei Patrick clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5748. Todoran Diana clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5749. Ursu Tudor clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5750. Ciceu Denis clasa 11 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5751. Tompea Luca clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5752. Pali Iosua clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5753. Sârb Rareș Andrei clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5754. Harambas Diana clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5755. Cristea Alexandru clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5756. Cioranu Andrei Patrick clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  5757. Melinte Malina-Elena clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5758. Sfîntu Alexandru Mihai clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5759. Maldeș Maria clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5760. Sfîntu Alexandru Mihai clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5761. Cioanca Petruta clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5762. Grecu Stefania clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5763. Marga Luiza clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5764. Rusu Iulian Constantin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5765. Cioanca Petruta clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5766. Bota Sara Ana clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  5767. Sucala Beniamin clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5768. Spiridon Vlad-Iustin clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5769. Toderel David clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5770. Gavriloaia Mircea clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5771. Bancu Raul clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5772. Silimon Ioana-Delia clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5773. Iordan Dragos clasa 12 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  5774. Toma Radu-Constantin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5775. Ros Horatiu-Gabriel clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5776. Toma Paul Cosmin clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5777. Racovita Maria-Kinga clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5778. Voșloban Rareș-Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5779. Toadere Cristian clasa 10 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  5780. IERNUTAN ALEXANDRU-RAZVAN clasa 7 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5781. Nimigean Valentin clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  5782. Mihaita Tudor-Octavian clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5783. Albert Alistar clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5784. Ionescu Dragos clasa 10 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5785. PASCA RARES IONUT clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5786. BOSTAN PATRICIA-STEFANIA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5787. Robu Raluca clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5788. Popa Andrei clasa 8 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5789. Nicovescu Maria Amalia clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5790. Motiu Radu clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5791. Theodora Sorici clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5792. Labiş Matei Constantin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5793. Sofia Popa clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5794. Resmerita Matei clasa 10 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5795. Mija Matei clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5796. Gabnai Dominic clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5797. Florea Tudor Octavian clasa 8 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5798. ANDRIAN ANA-IOANA clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5799. Balan Maria Stefania clasa 8 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5800. Bulica Ioan clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5801. Bostan David clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5802. Novac Stefania clasa 12 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5803. Fironda David clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5804. Anton Luca clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  5805. Bulica Ioan clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5806. Todea Andrei clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5807. Murar Raul clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5808. Strugari Cristi clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5809. LITCANEANU MINZAT YANNIS STEFANUT clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5810. Coman Marcus clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5811. Popa Sofia Maria clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5812. CIUI CRISTINA VIOLETA clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5813. Popa Izabel clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5814. Pirvu George clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  5815. BALAN ANA MARIA clasa 8 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5816. DOLCOS Calin-Luca clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  5817. Carpinisan Alexandru clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5818. Ciolacu Florian Mikhail clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5819. Benghia Madalina clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5820. Negru Petrica clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  5821. Bidian Andreea clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5822. Ilovan Dacian clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5823. Szasz Alexandru clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5824. Vlasin Bogdan clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5825. Candrea Sabin clasa 9 – Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  5826. Muntean Utu-Bogdan clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5827. Iuga Cosmin clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5828. Hiticas Paul clasa 9 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5829. Mititean Adrian clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5830. Hiticas Marius clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5831. Nitu Alexandra clasa 8 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5832. Bulgar Adrian clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5833. Mititean Cristian clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5834. Ghani Abdullah clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5835. Atanasiu Maria Anisia clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5836. Constantinescu Daniel clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5837. Simion Elena Mihaela clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  5838. Ghani Abdullah clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5839. Atanasiu Maria Anisia clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5840. Rusu Nicola clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5841. Kadar Stefania clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5842. Florescu MIhai Eduard clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5843. Ghjerghel Butan Mircea clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5844. ALECSA KEVIN NICOLAS clasa 6 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5845. DECE MIHAI ALEXANDRU clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5846. GAVRIL IUSTIN clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  5847. Călinescu Amalia-Ioana clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5848. SITARU ANDREI-RAZVAN clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5849. BUCUR BRIANA clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5850. Moldovan Ionuț clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5851. Farago Tudor Andrei clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5852. Lazar Ionut-Adrian clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5853. Stan Andrei clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5854. Albu Cristian clasa 6 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  5855. Horodniceanu Stefan clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5856. ALECSA TONY-GABRIEL clasa 9 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5857. Sallay Daniel clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5858. Lușcan Alexandru Mihai clasa 11 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5859. Partene Natalia Cristina clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5860. Crețu Cristian Emanuel clasa 9 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5861. Varvari Ionuț clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5862. Varvari Ionuț clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5863. Hentes Ștefan Matei clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5864. Partene Natalia Cristina clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5865. Toth Antonio Roberto clasa 9 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5866. Partene Natalia Cristina clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5867. Stan Andrei clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5868. Zsigmond Artur clasa 9 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5869. Albu Cristian clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5870. Orban Robert clasa 9 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5871. Ciui Sebastian clasa 9 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5872. Jidavu Daria-Maria clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5873. Vasiliu Mara clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5874. Dobre Rareș Ștefan clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5875. Hadarau Lucia clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5876. Gal-Chis Naomi clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5877. FRINCU MIHNEA GABRIEL clasa 5 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  5878. Pacurar Irina clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5879. Loghin Andrei Serban clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  5880. Balan Razvan-Teodor clasa 11 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  5881. SZILAGYI Iulia Maria clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5882. Cepreaga Adrian-Vasile clasa 11 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  5883. Nechifor Sebastian clasa 11 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  5884. Todoran Maria-Cristina clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5885. GROZA DARIUS ANDREI clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5886. CHIRILĂ DARIUS IUSTIN clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5887. Pasca Robert clasa 7 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  5888. Purcarea Andrei clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5889. Rus Ioana clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5890. DINU ANDREEA IRINA clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5891. GHERGHISAN SARA IRENE clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5892. Dumitru Karina Anamaria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5893. Tufaru Alex-Gabriel clasa 11 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  5894. Teletin Sebastian clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5895. Crisan Tudor clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5896. Floroiu Darius clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5897. Cimpoesu Silviu Ionut clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  5898. Simbuan Narcis clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5899. Moldovan Lorena clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5900. Roua Sergiu Vlad clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5901. Malutan Alexandra clasa 10 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  5902. STOICA LIVIU GABRIEL clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  5903. Hutuleac Stefan clasa 11 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  5904. cuc Alexia clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5905. STOICA LIVIU GABRIEL clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  5906. Muresan Gabriel clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5907. CHIRITESCU VLAD TEODOR clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  5908. Marcu Cristina clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5909. Muresan Gabriel clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5910. Muntean Cristian-Alexandru clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5911. ANTONIE ANDREI-ALEXANDRU clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5912. Timandi Emilian Marius clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5913. Zsoldos Stefan Cristian clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5914. Bob Sebastian Bob clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5915. Buzdea Ioana clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5916. Matei Antonio clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5917. Pivoda Tudor clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5918. Moșuțan Melissa clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5919. DIMA VICTOR GABRIEL clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5920. Mărginean Ivona clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5921. Rotar Alexandru clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5922. Pal Robert clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5923. cuc Alexia clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5924. ANTONIE ALISIA GABRIELA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  5925. Cătălina Oros clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5926. Adobroaiei David Andrei clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5927. Rotar Alexandru clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  5928. Cosma Andrei Codruț clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  5929. STEFAN GEORGIANA NICOLE clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5930. Curea Eduard clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  5931. Hagima Alexia Maria clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  5932. Apopi Mihai clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  5933. Moldovan Dragos-Andrei clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5934. Mahalean Monica clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5935. Cicedea Maria clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  5936. PETRE ANDREI CATALIN clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  5937. Buda Tudor Adrian clasa 9 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  5938. test test clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5939. Ulita Radu-George clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5940. Gorgovan Bianca Maria clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5941. Buda Tudor Adrian clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5942. PASCAL FLAVIA clasa 10 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5943. Bistriceanu Traian clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5944. CHIRITESCU VLAD TEODOR clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5945. CALAGIU GEORGIA -ELENA clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5946. Muresan Alexandru clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5947. Moldovan Andrei clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5948. BRATU ALIN TEODOR clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  5949. Pintea Evelin clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5950. Bistriceanu Traian clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  5951. Osan Horge Stefan clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5952. FILIP CLAUDIU clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  5953. Rusu Roxana clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  5954. Ion Vlad clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  5955. Barticel Emanuel Mihai clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5956. Nivaci Ionuț clasa 11 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5957. CALOTA ANCA MARIA clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  5958. Avram Miruna Laura clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5959. Bălan Sarah Sonia clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  5960. Verdeanu Mircea-Matei clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5961. Nașca Mădălina Cristina clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  5962. Niculita Vlad clasa 11 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5963. Stoica Rose-Marie clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5964. Dragomir Rafaela clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5965. Blaj Nicolae Petru clasa 11 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5966. Turda Raul Tudor clasa 11 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5967. Niculita Sara clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5968. Dragos Miu-Baldu clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5969. Stoica Miriam-Dora clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5970. Maxim Sonia clasa 11 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  5971. Pop Gabriel clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  5972. Gheorghe Paul Dimitriu clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5973. SUSAN DARIA-CASANDRA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  5974. Adascalitei Stefan Alexandru clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5975. Pruteanu Antonio clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5976. Cosniceanu Cosmin clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5977. LAITIN VICTOR -NICOLAS clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  5978. Bîrliba Alexandra clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5979. Bîrliba Alexandra clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5980. Apetrei Gheorghe-Rareș clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5981. Filip-Muraru Elena clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5982. Dandu Iulian Alexandru clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5983. Ciobotaru Ioana-Alexandra clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5984. Dupu Stefan clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5985. Dupu Alexandru clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5986. Dupu Stefan clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5987. Burlacu Catalin clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5988. Bîrlădeanu Alexandru-Ștefan clasa 7 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5989. Ojica Alexandru clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5990. Ciobanu Sofia clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5991. Aniculăesei Andreea clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5992. Militaru Andrei clasa 12 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  5993. Sador Lucian Ionut clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  5994. Sandovici Mara clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5995. Bolboceanu Dominic Stefan clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  5996. Calin Busuioc clasa 7 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  5997. Acristinei Silviu clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  5998. Murgilas Mihai-Rares clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  5999. Mihalcea Tudor Andrei clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6000. Murgilas Mihai-Rares clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6001. Sima Cezar Andrei clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6002. Mucenicu Robert clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6003. GAVRILA CATALIN-GEORGIAN clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6004. GAVRILA CATALIN-GEORGIAN clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6005. Mihalaș Antonio Mihai clasa 7 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  6006. GAVRILA CRISTIAN-IOAN clasa 8 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6007. Sima Cezar Andrei clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6008. CĂȘARU VLAD clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6009. Albișteanu Albert clasa 7 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  6010. Flamand Augustin Emanuel Marian clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  6011. Bidian Larisa clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6012. Olaru Rareș-Petre clasa 7 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  6013. Letca Mara clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6014. Manea Dragoș-Andrei clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6015. Salagean Dragos clasa 12 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  6016. Vieru Codrin clasa 7 – Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  6017. Ene Cosmin clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6018. UNTESU ALEXANDRU ANDREI clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6019. UNTESU ALESIA NICOLE clasa 7 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6020. naros emanuel clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6021. UNTESU ALESIA NICOLE clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6022. Stoean Stefan clasa 8 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6023. Poberezinic Ian clasa 8 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6024. UNTESU ALEXANDRU ANDREI clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6025. Tanko Szilard clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6026. Ursoi Eva clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6027. Poberezinic Ian clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6028. BALAUR FRANCESCA clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6029. Poberezinic Ian clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6030. Cojocaru Vicentiu clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6031. Oprea Tereza Emilia clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6032. LAITIN VICTOR -NICOLAS clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6033. AHIM SAMIR MIHAI clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6034. Bolunduț Razvan clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6035. Motiu Radu clasa 10 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6036. VLAD SIRBU clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6037. BLAGA LUCA clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6038. Jircan Alexandru clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6039. Olar Alexandru clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6040. DRAGUT ALEXANDRU NICOLAS clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6041. Kovacs Paul-Adrian clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6042. Alexandrescu Robert clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6043. Bența Daria clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6044. Stanca Ana-Maria clasa 7 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6045. Stanca Ana-Maria clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6046. Hortopan Alex clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6047. Weber-Cifor Clara-Elvira clasa 10 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6048. Pacurariu Matei clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  6049. Lușcan Alexandru Mihai clasa 10 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6050. STATE RARES clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6051. Bandac Rares clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6052. IONESCU CRISTIAN clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6053. Budaca Marius-Andrei clasa 12 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6054. Matei Robert-Rares clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6055. Dorneanu Mihnea Constantin clasa 7 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6056. Hrițuc Cosmin Gabriel clasa 10 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  6057. GITOI LEONARD NICOLAS clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6058. Lie-Ungurean Stefan clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6059. Soporan Paul clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6060. Pricopie Florin clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6061. Rusan Mihai Andrei clasa 11 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6062. Cristei Gabriel-Marian clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6063. IONESCU TUDOR MIHAI clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6064. GRUIA DARIA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6065. Spiridon Miruna- Gabriela clasa 7 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6066. Mai Antal David Carol clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6067. Ciuntu Sorin Andrei clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6068. IVASCU DELIA ANDREEA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6069. Pavel Stefan clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6070. Spiridon Miruna-Gabriela clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6071. Vladu Ștefan clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6072. Pipelca David clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6073. Matache Stefan clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6074. Ciolac Christian clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6075. Golea Patricia clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6076. Cranganu Denisa clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6077. BARBU LUMINITA-RAMONA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6078. GRUESCU ANDREEA ELENA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6079. BOANCA RAUL ALIN clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6080. DRAGUSAN EDUARD-ANDREI clasa 6 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6081. STANU DARIUS MIHAI clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6082. Untariu David clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6083. Denis Tanasă clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6084. Chiriac Valentin clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6085. Mihai Cristiana clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6086. Nica Sebastian clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6087. Hordoan Ioan Georgică clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6088. RADUT DAVID MIHAI clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6089. Androne Vlad clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6090. Corobian Antonia clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  6091. Gavrilut Florin clasa 10 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6092. Manda Maria-Alexandra clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6093. ciobanu razvan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6094. Gheorghiță Cătălina-Maria clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6095. Tache Rares Mihai clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6096. PARASCHIV DARIA ALEXANDRA clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6097. Cosman Arina Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6098. Asandei Stefan Alexandru clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6099. IANCAU ALESIA-MARIA clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6100. BARBU GABRIELA-BIANCA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6101. Dragan Clara Teodora clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6102. Dragan Clara Teodora clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6103. Dorobanțu Miriana- Gabriela clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6104. Tudor Alysa Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6105. Grigorescu Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6106. MEDINTU THEA CRISTIANA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6107. Chiluti Grama Ciprian clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6108. Turturica Dorin clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6109. Moșuțan Melissa clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6110. Groza Darius Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6111. Lazar Bogdan clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  6112. Lazaroiu Matei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6113. DRESCANU DARIUS-MIHAI clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6114. Vacarus Daria Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6115. PREDESCU RAUL GABRIEL clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6116. Talpos Lorena Daiana clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6117. Talpos Lorena Daiana clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6118. Neculaescu Zotic Iustin clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6119. Dudas Ana Daciana clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6120. Popescu Alecsa clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6121. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6122. Angheloaia Victor clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6123. Matei Dragos clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6124. Talpos Darius Vasile clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6125. Kosz Filip clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6126. GHICA ANA-MARIA clasa 8 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6127. DOBRE ANASTASIA-MARIA clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6128. Sârbu Dragoş clasa 11 – Bârlad – Fizică (clasele 9-12)
  6129. DOBRE ANASTASIA-MARIA clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6130. Ciobanu David clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6131. Mandrea Bogdan-Aurelian clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6132. Ciobanu David clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6133. BACANU DARIA ALEXANDRA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6134. Popescu Emilia-Nicola clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6135. Marinica Maya Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6136. Leonte David-Andrei clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6137. Joita Alexandru clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6138. POP RARES ANDREI clasa 7 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6139. Leonte David-Andrei clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6140. Mihai David Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6141. DINU THEA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6142. Nistor Antonia Valentina clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6143. CONSTANTIN DEMETRIUS EDUARD clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6144. Albu Damian clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6145. Munteanu Ciprian-Marian clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6146. MUSAT CARMEN clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6147. Popa Briana Ioana clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6148. CREANGĂ Victoria Alexandra clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6149. Badistru Petre Marius clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6150. Petrec Cristian clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6151. Marian Alexandru clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6152. Chiujdea Mihaela clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6153. Pop Alexandra Maria clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6154. SAVA DENISA-FLORENTINA clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6155. ORODEL ROBERT clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6156. Cărbune Mihai Horatiu clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6157. Iosef Matei clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6158. Marian Alexandru clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6159. Badescu Bianca clasa 8 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6160. MORCOV AVA clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6161. Holban Leona-Maria clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6162. Duta Ionut-Paul clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6163. Popescu Cristian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6164. Marian Alexandru clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6165. Iliuta Bianca Sabina clasa 9 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6166. Lolea Alexandru clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6167. Chiujdea Mihaela clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6168. PALIMARIU VIRGIL ANDREI clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6169. Buliga Raul clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6170. Felecan Maria clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6171. Campan Maria clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6172. Pacuretu Tudor George clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6173. IACOBESCU RUXANDRA MARIA clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6174. CHIRITA VLAD ALEXANDRU clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6175. Leonte Iulia Gabriela clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6176. Pupeza Luca clasa 11 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6177. IACOBESCU RUXANDRA MARIA clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6178. CHIRITA VLAD ALEXANDRU clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6179. CHIRITA VLAD ALEXANDRU clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6180. Ristoiu Teodora Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6181. Serban Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6182. Carp Arianna clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6183. ILIOVICIU ROBERT-FLORIAN clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6184. Udroiu Adrian Florin clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6185. Mantescu Irina Maria clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6186. TRIFAN RAUL clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6187. derszi beatrice clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6188. Potora Andrei Ciprian clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6189. Ene Philip Alexandru clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6190. Panzaru Horia clasa 5 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6191. Panzaru Horia clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6192. Horvath David Ianis clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6193. Andrei Teodor Mihai clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6194. Andrei Teodor Mihai clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6195. Andrei Teodor Mihai clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6196. Gabriela Orban clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  6197. Grama Ruxanda clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6198. Dumitriu Mara Ioana clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6199. Pintilie Teodor clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6200. Marinescu Vlad Stefan clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6201. Balog Emese clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6202. Țurcanu Eduard-Vasile clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6203. Morărașu Radu clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6204. Marghele Laura clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6205. Dobos Fabian clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6206. Marghele Laura clasa 9 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6207. Chitulescu Dragos Mihai clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6208. Dobos Fabian clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6209. Vajda Ingrid clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6210. Tetcu Teodor-Mircea clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6211. Munteanu Andreea-Amalia clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6212. TUTUIANU RARES-STEFAN clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6213. Dulf Alex Darian clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6214. Preda Ana Teodora clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6215. Uta Radu clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6216. Dumitrache Damian Gabriel clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6217. Dumitrache Damian Gabriel clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6218. Vasiliu Maria clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6219. pop alexandru clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6220. Moldovan Alexandru clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6221. Stolniceanu Călin clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6222. Banu Maria Anastasia clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6223. Lung Ionut Daniel clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6224. Stineru Daniel clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6225. Lung Ionut Daniel clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6226. Gheorghe Paul Dimitriu clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6227. SERGHEI RADU-STEFAN clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6228. Horga Tudor clasa 11 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6229. Gheorghe Paul Dimitriu clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6230. Ont Andreea clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6231. Moldovan Petra clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6232. Țîru Andrei Dragoș clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6233. Mitrea Andrei- Tudor clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6234. Miron Titus Adrian clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6235. BACIU ROBERT MATEI clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6236. Dorgo Robert clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6237. Zagarin Tudor clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6238. Mitrea Andrei Tudor clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6239. Ababei Stefania clasa 6 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6240. Mihai Jucan clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6241. abagiu mihai-stelian clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6242. Bărăitanu Tudor clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6243. Palaghia Ioana-Teona clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  6244. Mihai Jucan clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6245. PETRARU RARES-GABRIEL clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6246. BOCA ALINA-MARIA clasa 9 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6247. abagiu mihai-stelian clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6248. Adam Eric clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6249. Coros Anastasia Maria clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6250. Pascal Flavia clasa 10 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  6251. Stoica Ana Maria clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6252. Vadadi Delia clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6253. Stefan Mihnea clasa 10 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  6254. Vlad David-Andrei clasa 8 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  6255. Bindea Gabriel clasa 7 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  6256. suson ema clasa 8 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  6257. Bălan Sarah Sonia clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  6258. Nechita Teodor-Marc clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  6259. TODIREANU RAZVAN-DAVIS clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6260. Dumitrache Milena clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6261. Anton Cosmin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6262. Sotropa Luisa Adriana clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  6263. Tiron Raul clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  6264. Voica Alesia clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6265. Grigorean Eduard-Constantin clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6266. Macarov Lucian clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6267. TODIREANU RAZVAN -DAVID clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6268. Horge Carla clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6269. Horge Carla clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6270. Ghita Sofia Maria clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6271. Macri Tudor clasa 8 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6272. Petrache Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6273. Stroie Sorana Adela clasa 7 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6274. Panainte Silviu Octavian clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6275. TODIREANU RAZVAN-DAVID clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6276. Dobrescu Dragos clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6277. Sturzu-Cosma Smaranda clasa 9 – Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  6278. Sava Diana clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6279. Petrache Matei clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6280. Urian Gabriela Maria clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6281. Roatis Remus clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6282. BANU EMILIA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6283. Arhire Maya clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6284. Urian Gabriela Maria clasa 8 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6285. Rotaru Maria Ioana clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6286. Filip Vlad-Andrei clasa 10 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6287. Voaides Negustor Robert Ionut clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6288. Urian Vlad Stefan clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6289. Stan Sofia – Maria clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6290. Rotaru Elena Alexia clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6291. Popa Vlad Andrei clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6292. Anton Luca clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6293. Urian Gabriela Maria clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6294. Rotaru Ioan Constantin clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6295. ROSCA SIMONA clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6296. spinache raluca marina clasa 7 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6297. spinache raluca marina clasa 7 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  6298. Iurian Bogdan Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6299. Rotaru Maria Ioana clasa 10 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6300. Urian Gabriela Maria clasa 8 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6301. Rotaru Maria Ioana clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6302. Urian Vlad Stefan clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6303. Nedelea Laurentiu clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6304. TOMA MIHNEA STEFAN clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6305. Toader Rares-Andrei clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6306. Iurian Adrian Razvan clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6307. Rotaru Elena Alexia clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6308. Rotaru Elena Alexia clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6309. FABIAN IOANA-MARIA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6310. Sturzu-Cosma Smaranda clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6311. RAFIRA MIHAI VICTOR clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6312. Nasoi Ioana clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6313. Sicoe Sebastian clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6314. Popa Darius Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6315. Ciceo Andrei clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6316. Tepeneu Razvan clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6317. Haiduc Tudor clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6318. Radu Gloria Alexia clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6319. Vătui Alexandru clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6320. Sandor Ana-Maria Stefania clasa 8 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  6321. Tepeneu Razvan clasa 9 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6322. Sprinceanu Mihai clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6323. Sprinceanu Mihai clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6324. Nagy Alin Cristian clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6325. DURDUN CEZAR NICOLAE clasa 7 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6326. Zöldi Tamás Botond clasa 12 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6327. Lupușoru Vlad-Marian clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6328. DANA INA ANDREEA clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6329. SUSLOV ANDREEA-TEODORA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6330. Andronic Maria clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6331. Baciu Ioana clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6332. Diac Armand Valentin clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6333. Muresan David Sorin clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6334. Miron Lorena clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6335. Ungureanu Petru-Dragos clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6336. Ureche Ioana clasa 8 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  6337. Bota Paula clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6338. Baciu Ioana clasa 11 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6339. Cerutti Louisa-Maria clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6340. Nanu Alexia clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6341. Valiyakath Fadel clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6342. Chiţu Darius clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6343. Dima Alexandru clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6344. COSMA SHARIS VICTORIA clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6345. Valiyakath Fadel clasa 8 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6346. Roman Maria Ioana clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6347. NICUSAN LUCA clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6348. Codarcea Sara Camelia clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6349. MARIS IANIS LUCA clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6350. Mocanasu Cristian clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6351. NICUSAN LUCA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6352. Dimitriu Mihnea Andrei clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6353. Geodoiu Felix-Marian clasa 10 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6354. Sacaliuc Andreea Bianca clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6355. Stanciu Iulia-Mihaela clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6356. MIRCEA ALESSIA MARIA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6357. Galuti Miriam clasa 6 – Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  6358. Tarbă Andrei-Nicolae clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6359. BERINDEAN NICOLAE SERBAN clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6360. Prodan Radu-Matei clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6361. Pantaziu Mihnea clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6362. Althamer Grigore Ziana clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6363. Galuti Miriam clasa 6 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  6364. Popa Vlad Andrei clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6365. Pantaziu Mihnea clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6366. Ungureanu Bianca clasa 10 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6367. Ghenea Mihai-Tudor clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6368. Militaru Monica Andreea clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6369. Patuleanu Sorin Andrei clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6370. Kelemen David Andrei clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6371. BACIULESCU DIANA ANDREEA clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6372. Spaczai Carla clasa 12 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6373. Pitu Bianca clasa 9 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6374. BACIULESCU DIANA ANDREEA clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6375. Luchi Iacob Adrian clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  6376. Panzariu Roberto clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6377. Tofan Petru Robert clasa 8 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6378. Iordache Alexandru-Cristian clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6379. Chipirliu Denis clasa 10 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6380. Novac Tudor clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6381. Buia Mihaela Maria clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  6382. Tiu Raluca Andreea clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6383. DAVID JUSTIN MARIAN clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6384. Buhuși Teodora Maria clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6385. Saileanu Razvan clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6386. Hoza Alina Maria clasa 5 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  6387. Chiriac Maria Karina clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6388. Popescu Maia Ștefania clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6389. Istratie Stefan clasa 6 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6390. SOUCA THOMAS clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  6391. AVANU ANDREI MIHAIL clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6392. Popa Alexandru-Ioan clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6393. Mazilu Mario Daniel clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6394. Stan Alexandru Cristian clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6395. Corondeanu Raul Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6396. Avram Robert Ionut clasa 10 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  6397. Trenisan Sofia clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6398. Buda Tudor Adrian clasa 6 – Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  6399. Stetca Ariana Gabriela clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6400. Gherman Victor clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  6401. Gherman Victor clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  6402. COMAN RAZVAN IOAN clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6403. Carare Theodora-Sabina clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6404. Ursache Cristian Andrei clasa 6 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6405. Tudorache Matei clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6406. MURARIU TUDOR clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6407. MURARIU TUDOR clasa 11 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6408. Mitiletis MIltiadis clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6409. Bufnea Alessia Cristina clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6410. Corondeanu Raul Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6411. Dan Safciu Marcus clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6412. Saratean Tudor clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6413. Bichis Patrick clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6414. olaru andreea denisa clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6415. Crisan Andrei clasa 7 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6416. Mihai Blidaru clasa 7 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  6417. stetcu claudiu bogan clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6418. Chirila Matei Constantin clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6419. MURIN MIRIAM clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6420. HALMA MATEI ALEXANDRU clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6421. Nita Cristian clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6422. Serban Ioan Truta clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  6423. CURESCU TEODORA CASIANA clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6424. Gligor Horia Teodor clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6425. Adam Raluca-Mihaela clasa 9 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6426. Dinu Briana Nicolle clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6427. Vasilache Daria Maria clasa 7 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6428. Velicu Tudor-Octavian clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6429. Memet Amir Enes clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6430. Kis Stefan Laurentiu clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6431. Dinu Briana Nicolle clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6432. Gligor Horia Teodor clasa 8 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6433. Anca Matei clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6434. Bazarca Andrei clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6435. Drenea Sebastian clasa 5 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  6436. Ioan Maria Cristina clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6437. VOINEA ANDREEA-MARIA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6438. Ursescu Adi clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6439. Brica Ianis Adrian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6440. Horodincă Irina clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6441. Rusu Alexia-Stefania clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6442. Lazurca Martina clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6443. Culda Mira Teodora clasa 9 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6444. Kis Stefan Laurentiu clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6445. Stanciu Rares Stefan clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6446. Lenghel Cezar Codrin clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6447. Strătulat Ildiko Vivien clasa 12 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6448. Paun Codrin Gabriel clasa 5 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6449. Morosanu Teodora clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6450. Birisan Denisa clasa 12 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6451. Cotu Dragoș-Mihai clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6452. Picu Alexandru clasa 8 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  6453. SAVEANU PATRICIA-ALEXIA clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6454. Scarlat Iulia clasa 11 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6455. Bleoju Marco clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6456. Irimiea Bianca clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6457. Suciu Andrei Nicolas clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6458. Moldovan Marius andrei clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6459. Carp Irina clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6460. Moldovan Marius andrei clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6461. Moldovan Marius andrei clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6462. Gogancea Maria Teodora clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6463. VLAD TUDOR clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6464. Somesan Eduard clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6465. Andrusceac Cezar clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6466. kaminschi karina clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6467. Rosca Raissa Elena clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6468. Șerban Ghindean Denisa Ioana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6469. Stanescu Mihai clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6470. Icatoiu Stefan clasa 7 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6471. Ticu Clara Alesia clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6472. Anchidin Aniela clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6473. Carabian Oliver clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6474. Uilean Alexandru clasa 6 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6475. Cardei Catinca Ioana clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6476. Enachioiu Sorin Catalin clasa 10 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6477. Zaharia Mario Denis clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6478. Pristav Tudor Mihai clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6479. Ticu Clara Alesia clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6480. Dobos Fabian clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6481. Tufescu Dragos-Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6482. Eftimie Eduard clasa 10 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6483. Cantur – Darie Teodora clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  6484. Cantur – Darie Teodora clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  6485. Cantur – Darie Teodora clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  6486. Morariu Tudor clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6487. Mîrzac Teia clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6488. Pudilic Alina-Oniţa clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6489. Diaconescu Octavian clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6490. Saghel Albert Cristian clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6491. UȚU NAGHIU ALEXANDRA VICTORIA clasa 5 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6492. Pudilic Alina-Oniţa clasa 9 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6493. Stan George Gabriel clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6494. Mina Mihail Toma clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6495. Marc Alexia Stefania clasa 6 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6496. Ristache Maria-Alexandra clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6497. Minoi Elena Marina clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6498. Minoi Elena Marina clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6499. Cornea Matei clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6500. MATEIU BETSAIDA clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6501. Coropiatnic Teodora clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6502. Manea Vlad Cristian clasa 8 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6503. Ene Albert- Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6504. Dănilă Victor clasa 11 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6505. TAMAS MIHAI-CALIN clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6506. Gavrila Ioana Valeria clasa 8 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6507. Dima Luca Alexandru clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6508. Cioca Bogdan-George clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6509. Radasan Ioana clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6510. Oprea Alex Florin clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6511. Vrînceanu Alexandra clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6512. Iusco Victor stefan clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6513. DEJEU MARIA clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6514. Cretoiu Maria-Cristina clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6515. Negoescu Iulia clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6516. Berea Carmen-Elena clasa 9 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6517. Mates Toma-Octavian clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6518. Iusco Victor stefan clasa 9 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6519. Pascu Marc-Nicolas clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6520. Zamfir Luca-Cristian clasa 5 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6521. Berea George Alexandru clasa 8 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6522. Varvari Adrian clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6523. Dragomir Marinel-Florinel clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6524. Drăgan Mihail clasa 6 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  6525. Borcan Teodor-Cristian clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6526. Sfintes Stefan clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6527. Babarici Ana- Maria clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6528. Cristian Cataranciuc clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6529. Boja Eric octavian clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6530. Drăgan Mihail clasa 6 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  6531. Sotir Stefan Victor clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6532. Mogovan Neemia clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6533. Pușcaș Raul Andrei clasa 9 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6534. creti alessia stefana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6535. Chiorean Rares Flavius clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6536. Nica Diana clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6537. borodi rares stefan clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6538. Sotir Stefan Victor clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6539. Chifan Rares Casian clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6540. Rotaru Lucas clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6541. Lazarutiu Ioana clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6542. Anton Petru-Adrian clasa 8 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6543. Gavrea robert clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6544. borodi oana maria clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6545. Cardei Darius Andrei clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6546. Huza Damian clasa 11 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6547. Ilies Eduard Cosmin clasa 9 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6548. Mituca Laura clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6549. MURESAN ALEX CRISTIAN clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6550. Morjan Marga-Maria clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6551. Chiuariu Andreea clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6552. Berea George Alexandru clasa 8 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6553. Ionascu-Strungariu Sebastian-Constantin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6554. Spatarelu Daniel clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6555. Ionascu-Strungariu Sebastian-Constantin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6556. Dragos Andra clasa 7 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  6557. Mirea Albert Mihai clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6558. Dragos Andra clasa 7 – Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  6559. Stanica Andrei clasa 9 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6560. Busuioc Laurentiu clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6561. Serindac Andrei – Paul clasa 6 – Vaslui – Fizică (clasele 6-12)
  6562. Nădășanu Monica clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6563. Chirila Matei Constantin clasa 6 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6564. Andreica Mara Ioana clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6565. Carleciuc Yanis Gabriel clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6566. Serindac Andrei – Paul clasa 6 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6567. Lungu Ariana clasa 7 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6568. Grigorescu Gabriela clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6569. Busuioc Laurentiu clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6570. Popa Darius Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6571. Cantor Alexandru clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6572. Haidau Fabian Andrei clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6573. Căciulescu Delia clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6574. Farcas Tania Patricia clasa 10 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6575. Prundus Luca Stefan clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6576. Ometita Lauriana Alexandra clasa 5 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6577. Radu Eduard Andrei clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6578. Sumandea Denisa clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6579. Pirckmayer Sophia clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6580. Căciulescu Denisa Elena clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6581. Pirckmayer Sophia clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6582. Crecan Dragos Matei clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6583. Kiss Amalia Ioana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6584. Ionescu George Mihai clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6585. Gheorghica Istrate David clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6586. Grigus Claudia clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6587. Simion Alexandra clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6588. BUTNARIU ANDREI IULIAN clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6589. DRAGU MIHAI OCTAVIAN clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6590. Solovastru Sebastian clasa 11 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6591. Simionescu Bianca Andreea clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6592. Prunoiu Miruna clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6593. Teleaga Matei clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6594. Alexa Raul Andrei clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6595. CLINCI ARIANNA clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6596. Sava Carla Elena clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6597. Todoran Marian Victor clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6598. Voicu Andrei clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6599. Manole Eric Mihai clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6600. Stiegelbauer Alexandra clasa 8 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6601. Pantazi Bianca Maria clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6602. Popescu Alexandru Iulian clasa 10 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6603. Ghibu Theodor-Luca clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6604. Sava Andrei clasa 10 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  6605. Sorici Theodoa Raya clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6606. Cenuse Adriana Ioana clasa 10 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6607. Bodron Dimitrie clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6608. Coropiatnic Mihnea clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6609. Țuțuianu Cosmin clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6610. Toncean Larisa Andreea clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6611. Popescu Anna Daria clasa 9 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6612. Sava Andrei clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6613. Anton Luca clasa 6 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6614. Manz Iuliana Karine clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6615. Furcea Alexandru clasa 5 – Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  6616. CHISALITA IACOB GABRIEL clasa 6 – Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  6617. Căluș Ionel clasa 9 – Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  6618. Oniga Maria clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6619. Prisecari Anastasia clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6620. Bodron Dimitrie clasa 5 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6621. Floarea Gabriela Estera clasa 9 – Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  6622. ROSCA SEBASTIAN GABRIEL clasa 5 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6623. Vacarean Albert-Cristian clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6624. Ghibu Theodor-Luca clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6625. Danciu Andreea- Beatrice clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6626. Bitca Andrei clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6627. Costeniuc Emanuel Ioan clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6628. Croitoru Daria clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6629. Bene Ionut-Matei clasa 8 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6630. Ipate Mihnea clasa 6 – Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  6631. Blaj Mara clasa 5 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6632. ROSCA SEBASTIAN GABRIEL clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6633. Moldoveanu Patrick clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6634. Cristel Elena clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6635. POPAZAN SABINA clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6636. Suciu Matei clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6637. Tarbă Andrei-Nicolae clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6638. Ghibu Theodor-Luca clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6639. Popescu Diana Maria clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6640. Crangus Flavia-Stefania clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6641. Cazac Lucas clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6642. Dosoftei Nectarie clasa 7 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6643. Chiluti Grama Lacramioara clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6644. Serban Alexandru clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6645. Zsigmond Artur clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  6646. Ripiciuc Amalia Ioana clasa 6 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6647. Gheorghiu Maria Cristina clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6648. popazan sabina clasa 7 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6649. Chertes Patrick Daniel clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6650. NEACSU DENIS STEFAN clasa 6 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6651. Chertes Patrick Daniel clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6652. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6653. Cazac Lucas clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6654. Batu Denisa clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6655. Lupes Andrei clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  6656. Lazarescu Alina Maria Ioana clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6657. Gavrilă Eduard Paul clasa 5 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6658. MARIN DAMIAN clasa 7 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6659. SZILAGYI IULIA MARIA clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6660. MOTRIUC IULIAN VASILICA clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6661. Pop David Adrian clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6662. IONITA TONI DANIEL clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6663. Ionescu Anastasia Michaela clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6664. RIZEA MARIA MANUELA clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6665. Mai Antal David Carol clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6666. Sasa DAVID Victor clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6667. DUMITRU DARIAN clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6668. Angheloaia Victor clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6669. Pacuretu Andrei Arin clasa 10 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6670. MURESAN DAVID clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6671. Potorac Alexandru clasa 10 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6672. MURESAN IONATAN clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6673. Dragut Ioana Angelina clasa 5 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6674. MURESAN IONATAN clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6675. HANC MIHAI COSMIN clasa 5 – Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  6676. MURESAN DAVID clasa 6 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6677. Roșca Alexandru clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6678. Bumbaș Cristina clasa 8 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6679. JOLTA TUDOR clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6680. Burlacu Rares clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6681. Pascu Nicolae clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6682. Marincat Octavian clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6683. Achim Tudor Luca clasa 5 – Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  6684. Cirstoiu Vlad clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6685. Mate Erik Richard clasa 9 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6686. VRINCIANU CALIN MIHAI clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6687. LEACH LUCA ANDREI clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6688. Hodoroga Sonia clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  6689. Bota Sara Ana clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6690. Bota Sara Ana clasa 9 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6691. Lupu Ruxandra – Maria clasa 6 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6692. Axenie Raisa clasa 10 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6693. Farcas Eduard clasa 8 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6694. Oprita Constantin Lucian clasa 9 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6695. Tiron Luca clasa 8 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6696. Căileanu Teodora clasa 9 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6697. Mociran Elena clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6698. Andacs Robert Eugen clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6699. Neag Ioana Gabriela clasa 10 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6700. Tanasa George Octavian clasa 7 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6701. Ciui Sebastian clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  6702. RUNCAN DARIUS CONSTANTIN clasa 5 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6703. Vornicu Rareș Florin clasa 6 – Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  6704. Marcu Cosmin-Alexandru clasa 9 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6705. IONESCU MARA ALEXIA clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6706. Crîșmariu Axinte Daria Maria clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6707. Itu Sebastian-Gabriel clasa 6 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6708. Zegleanu Ioana Roxana clasa 5 – Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6709. Leonte Mihnea clasa 11 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6710. Itu Sebastian-Gabriel clasa 6 – București – Matematică (clasele 5-12)
  6711. Constantin Daniela clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6712. Negulescu Razvan clasa 10 – Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  6713. Toma Andrei Calin clasa 6 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6714. Manciu Patricia clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  6715. Manciu Patricia clasa 9 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  6716. Oprea Alexia clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6717. Solinschi Andrei Rares clasa 9 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6718. Culerda Andrei clasa 9 – Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  6719. Tetcu Teodor-Mircea clasa 6 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6720. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6721. Precup Alina clasa 11 – Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  6722. Blaj Deea Maria clasa 9 – Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  6723. Minza Francesca – Isabela clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6724. Andreica Mara-Ioana clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6725. Andreica Mara-Ioana clasa 5 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6726. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6727. Mustata Antonio Gabriel clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6728. Dragomir Andrei Theodor Paul clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6729. Leu Petrişor-Andrei clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6730. Dragomir Andrei Theodor Paul clasa 11 – București – Fizică (clasele 6-12)
  6731. Cîrstea Mihnea clasa 9 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6732. Cîrstea Mihnea clasa 9 – Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  6733. Misăilă Vlad clasa 10 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6734. Nitescu Paul-Iustinian clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6735. Garabet Radu Alexandru clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6736. Garabet Radu Alexandru clasa 5 – Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  6737. Paduret Diana Mihaela clasa 8 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6738. Cristoloveanu Mara clasa 7 – Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  6739. Farcas Vlad Cristian clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6740. ILUK EVELYN MARIA clasa 7 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6741. Iudean David clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6742. Iudean David clasa 6 – Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  6743. Burtic Luca-Daniel clasa 5 – Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  6744. Stahie Ioan Alexandru clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6745. Ahmadi Aryan clasa 12 – Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  6746. Luncă Diana clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6747. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6748. Floarea Mara Cerasela clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6749. Floarea Mara Cerasela clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6750. Floarea Mara Cerasela clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6751. Floarea Mara Cerasela clasa 6 – Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  6752. Andrei Talpos clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  6753. Chesăuan Andrei clasa 7 – Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  6754. Pachitanu Matei clasa 7 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6755. Popa Cosmin Ionut clasa 10 – Bârlad – Fizică (clasele 9-12)
  6756. REIT SARAH clasa 5 – Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  6757. Ciofu Dinuța Dumitrița clasa 9 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  6758. iriş Marius Andrei clasa 7 – Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  6759. Pachitanu Matei clasa 5 – Iași – Informatică (clasele 5-8)
  6760. ROMILA BIANCA GEORGIANA clasa 9 – Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  6761. FAZEKAS CALIN ALEXANDRU clasa 6 – Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  6762. Hodoroga Sonia clasa 6 – Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  6763. Tiu Raluca Andreea clasa 10 – Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  6764. Rusu Alexia-Stefania clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6765. Rusu Alexia-Stefania clasa 6 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6766. Rotar Mircea Raul clasa 10 – Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  6767. Irimiea Bianca clasa 9 – Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  6768. Ionascu-Strungariu Sebastian-Constantin clasa 5 – Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  6769. Stanciu Rares Stefan clasa 7 – Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  6770. Bujdei-Leonte Tudor clasa 12 – Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  6771. Muresan Paul Nicolae clasa 6 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6772. Carleciuc Yanis Gabriel clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6773. Borza David clasa 5 – Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  6774. Carleciuc Yanis Gabriel clasa 5 – Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  6775. Popescu Tudor clasa 11 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6776. Nath Antonia clasa 8 – Becelean – Informatică (clasele 5-10)
  6777. SANZ ENE ANA CAMELIA clasa 7 – București – Informatică (clasele 5-12)
  6778. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6779. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6780. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6781. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6782. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6783. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6784. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  6785. Cruceru Ana clasa 6 – Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)