Vino în echipa Hai la Olimpiadă!

O campanie inițiată de Fundația eMAG cu sprijinul BCR

Prin acest program urmărim ca pregătirea pentru performanță să se desfășoare în cele mai bune condiții și să oferim această posibilitate tuturor elevilor care pot și doresc să se pregătească la un nivel peste medie. Vrem să ne asigurăm că potențialul lor este cultivat corect, cu ajutorul profesorilor valoroși din sistemul educațional românesc.

În perioada 2 – 23 septembrie 2019 vă puteți înscrie copilul la centrul de pregătire pentru materia de care este pasionat, iar pentru admitere el va susține o testare în perioada 27 septembrie – 1 octombrie.

Verificați în lista de mai jos dacă este afișat orașul din județul dvs. și materia la care vrea elevul să se pregătească pentru clasa/nivelul lui.

Formular de înscriere Formular de înscriere Lista celor înscriși până acum Lista celor înscriși până acum

În anul școlar 2019-2020 își desfășură activitatea de pregătire următoarele centre:

  1. Alexandria – Fizică (clasele 6-8)
  2. Baia Mare – Matematică (clasele 5-12)
  3. Bârlad – Informatică (clasele 5-12)
  4. Bârlad – Fizică (clasele 6-8)
  5. Bistrița – Matematică (clasele 5-11)
  6. Bistrița – Fizică (clasele 6-11)
  7. Bistrița – Informatică (clasele 5-12)
  8. Beclean – Matematică (clasele 5-8)
  9. Beclean – Fizică (clasele 6-8)
  10. Beclean – Informatică (clasele 5-10)
  11. Brașov – Matematică (clasele 5-12)
  12. Brașov – Fizică (clasele 6-12)
  13. Brașov – Informatică (clasele 5-12)
  14. București – Matematică (clasele 5-12)
  15. București – Informatică (clasele 5-12)
  16. București – Fizică (vom anunța în curând clasele)
  17. Buzău – Matematică (clasele 9-10)
  18. Buzău – Fizică (clasele 6-10)
  19. Buzău – Astronomie și Astrofizică (clasele 5-12)
  20. Cluj-Napoca – Astronomie și Astrofizică (clasele 6-9)
  21. Cluj-Napoca – Matematică (clasele 5-12)
  22. Cluj-Napoca – Informatică (clasele 5-12)
  23. Constanța – Matematică (clasele 5-12)
  24. Constanța – Fizică (clasele 6-12)
  25. Constanța – Informatică (clasele 5-12)
  26. Constanța – Chimie (clasele 8-12)
  27. Drobeta Turnu Severin – Informatică (clasele 5-12)
  28. Hunedoara – Matematică (clasele 5-11)
  29. Huși – Fizică (clasa a 10-a)
  30. Iași – Informatică (clasele 5-8)
  31. Năsăud – Matematică (clasele 5-8)
  32. Năsăud – Fizică (clasele 6-8)
  33. Năsăud – Informatică (clasele 5-8)
  34. Oradea – Matematică (clasele 5-12)
  35. Oradea – Fizică (clasele 6-12)
  36. Piatra Neamț – Matematică (clasele 5-10)
  37. Piatra Neamț – Fizică (clasele 6-12)
  38. Piatra Neamț – Astronomie și Astrofizică (clasele 9-10)
  39. Piatra Neamț – Informatică (clasele 5-12)
  40. Râmnicul Sărat – Fizică (clasele 6-8)
  41. Rădăuți – Informatică (clasele 5-8)
  42. Sângeorz Băi – Matematică (clasele 5-8)
  43. Sângeorz-Băi – Fizică (clasele 6-8)
  44. Suceava – Informatică (clasele 5-12)
  45. Târgoviște – Matematică (clasele 5-12)
  46. Târgu Mureș – Matematică (clasele 5-12)
  47. Târgu Mureș – Informatică (clasele 5-12)
  48. Timișoara – Fizică (clasele 6-12)
  49. Timișoara – Informatică (clasele 5-12)
  50. Vatra Dornei – Informatică (clasele 5-12)
  51. Vaslui – Informatică (clasele 5-12)
  52. Vaslui – Fizică (clasele 6-12)