Timișoara – Informatică

Coordonator Lupșe-Turpan Mircea Adrian

Coordonator
Lupșe-Turpan Mircea Adrian
Echipa de profesori
Bohm Cristina Dorina Fiat Oana Mihaela Iordaiche Eugenia Cristiana Keresztes Luminița Dorina Roșu Ovidiu Ilie Simulescu Adriana Mia
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
164
Buget 2019 - 2020
5632€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata 2h

Locație

Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara, Etajul 2, Sala 27, Str. Ghirlandei, Nr. 4

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii despre conectarea la curs vor fi trimise pe e-mail.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii despre conectarea la curs vor fi trimise pe e-mail.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii despre conectarea la curs vor fi trimise pe e-mail.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii despre conectarea la curs vor fi trimise pe e-mail.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii despre conectarea la curs vor fi trimise pe e-mail.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata 3h

Locație

Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara, Parter, Sala 2, Str. Ghirlandei, Nr. 4

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata 3h

Locație

Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara, Parter, Sala 2, Str. Ghirlandei, Nr. 4

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Adămuț Ruxandra-Maria 5
2 Agafitei Razvan 10
3 Albu Mihai 11
4 Androne Vlad 10
5 Badescu Beniamin 6
6 Badescu Bianca 9
7 Balcu Antonia-Ioana 9
8 Bodrogean Nadira 10
9 Boldea Rares-Razvan 9
10 Boldea Serban-Sabin 5
11 Bonea Mara 11
12 Boțoc Indi 11
13 Buburuzan Alexandru Stefan 12
14 Buibas-Virlan Gabriel 9
15 Bundau Bogdan Petru 10
16 Călescu David Ioan 5
17 Călin Alexandru Nicolae 6
18 Cazamir Victor Alexandru 9
19 Chileban Dragos-Andrei 12
20 CHIRA-JURJ ALESIA-MARIA 7
21 CHIRA-JURJ MIRUNA-EMILIA 5
22 Chirculescu Bogdan 5
23 Chiriac Ienus Silvia Maria 6
24 Ciobanu Razvan 10
25 Cîrdei Alesia-Briana 9
26 Ciuras Ioan Alexandru 10
27 Ciuras Octavian Arcade 9
28 Coldea Paul 6
29 Cornea Alexandru-Mihai 5
30 Coroban Vlad 9
31 Creț Andrei 11
32 Crișan Andrei-Bogdan 7
33 Demian Alexandra 9
34 Dogaru Alexandru 5
35 Dogaru Vlad 5
36 Drăgănescu Ioana-Lisandra 12
37 Dragomir Maria 5
38 Dudas Ana Daciana 6
39 Dumitrașcu Alexandru 9
40 Dumitrascu Stefan Alexandru 8
41 Dumitrescu Bogdan 6
42 Durnea Sorin-Gabriel 6
43 Efleih-Hassan Raian 10
44 Enăștescu Ștefania 5
45 Flueras Andrei 5
46 Flutur Mihail 11
47 Frigura-Iliasa Flavia-Mihaela 9
48 Gaube Robert 12
49 Gavreliuc Ioana 9
50 Gavrilciuc Ioana Maria 5
51 Geambazu Iulia 7
52 Ghimboașă Iosif-Casian 10
53 Giurea Vlad 10
54 Grigoraș Mario Andrei 9
55 Hasca Nadia - Alexia 5
56 Havrics Sebastian Gabriel 7
57 Icobescu Aldana 5
58 Ionescu George-Alexandru 9
59 Jitiu Tudor 5
60 Kelemen Alexandru 5
61 Lala Alexandru 6
62 Leonte David Andrei 7
63 Luca-Sfia Davide 10
64 Lucut Ioana Bianca 7
65 Lugojan Emanuel 12
66 Macra Sergiu 10
67 Maier Silvia 9
68 Marcu Cristina 7
69 Margine Kevin Philip 9
70 Marian Bogdan Alin 9
71 Marincu David Gabriel 6
72 Marișescu Miruna Ioana 10
73 Matasaru Patrick 11
74 Matasaru Stephanie 9
75 Micu Roxana-Laura 10
76 Mihăilă Luca 5
77 MINDA LUCIAN-DAN 9
78 Mitroi Bogdan 10
79 Miu-Baldu Dragos 7
80 Moga Marius Ioan 12
81 Moisa Luca 6
82 Moisescu Ciocan Alesia Maria 9
83 Motiu Radu 11
84 Muntean Radu 6
85 Munteanu Mihai 5
86 Murariu Rusalin-Cosmin 9
87 Mustea Teodora-Maria 5
88 Nagy Alexandru Ioan 6
89 Naom Octavian Giovanni 10
90 Napau Dragos 10
91 Neamu Flavius-Andrei 9
92 Negrut Remus 6
93 Nica Fabian 9
94 Nica Sebastian 10
95 Nicolicea Diana-Maria 5
96 Nita Tudor 9
97 Oanta David 7
98 Oprea Casian 8
99 Oprea Tudor Alex 9
100 Oprita Octav 9
101 Oros Vlad-Ștefan 10
102 Pacurari Sofia Elisa 5
103 Paduraru Isabela Raluca 6
104 Padure Alexandru 10
105 PALYO-MUSET ANDREI 8
106 Panainte Raluca 11
107 Panduru Mihai 12
108 Pasca Tudor 11
109 Pătru Bianca Maria 10
110 PAUN ARTHUR 7
111 Paunescu Andrei Lucian Ionut 5
112 Perdivară Andreea Nicoleta 5
113 Petrie Andreea 10
114 Pintea Giulia 7
115 Plavat Fabian 9
116 Pokker Maximilian 10
117 Popa Andrada 10
118 Popute Dragos-Mihai 6
119 Prodan Pavel 9
120 Purdea Marco 9
121 PURJA GEORGE 6
122 Radu Andron 8
123 Radu Bogdan 10
124 Radulescu Darius Marian 10
125 Rancu Elena 6
126 Reviczky-Lévay Agnes 5
127 Ripan-Luca Vanda-Carmina 6
128 Rotariu Daniel-Paul 9
129 Rotariu Ioana Bianca 5
130 Roua Sergiu Vlad 7
131 Rus-Gheorghiu Lucas-Michael 9
132 Rusu David 10
133 Sava Sergiu 9
134 SCHEUȘAN ANDREI-IOAN 6
135 SCHEUȘAN IOAN-ALEXANDRU 7
136 Seracovanu Edward-Christian 8
137 Serban Claudiu Razvan 9
138 Silion Teodora-Claudia 9
139 Simion Alexandru George 11
140 Simion Bogdan-Dumitru 12
141 Singer Fabian 6
142 Sireanu Vlad 10
143 Soames Marcos Paul 10
144 Socoliuc Ștefan 5
145 Soporan Paul 9
146 Sorandaru Laurențiu Ioan 5
147 Stanciu Iulia-Mihaela 10
148 Stanica Andrei 10
149 Ștefănescu Alexandru Ștefan 9
150 Stoica Tobias 10
151 Suta Stefan 9
152 Tarlea Alexandru 7
153 Țepeneu Răzvan 10
154 TIMUCA ANDREI-MIHAI 6
155 Titirigă Tania 10
156 Tokar Andreea-Miruna 9
157 TOMA BRIHACESCU 8
158 TOMA MIHAI COSMIN 10
159 Tomici Vlad 9
160 Tudor Vlad 9
161 Tudorache Lucia Bianca 10
162 Țunea Alexandra 10
163 Turcin Gabriel 9
164 Tuță David Andrei 5
165 Urda Andrei 6
166 Ursoi Iulia Denisa 6
167 Zsak Eric 7