Timișoara – Fizică

Coordonator Barvinschi Paul

Coordonator
Barvinschi Paul
Echipa de profesori
Berbecel Viorel Bojin Sorin Filip Carmen Golcea Sandu Mirel Ivașcu Simona Jeflea Ioana Matei Nicoleta Roxana Pascu Gabriel Udrescu Valentina Liliana Wolf Elena
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
200
Buget 2019 - 2020
8020€

Programul claselor

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre modalitatea de conectare prin email / whatsapp sau apel telefonic.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre modalitatea de conectare prin email / whatsapp sau apel telefonic.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre modalitatea de conectare prin email / whatsapp sau apel telefonic.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre modalitatea de conectare prin email / whatsapp sau apel telefonic.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 11:00

Durata 3h

Locație

Universitatea de Vesrtdin Timisoara, Etajul 2, sala F206, Bulevardul Vasile Parvan, Nr. 4, Timisoara

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre modalitatea de conectare prin email / whatsapp sau apel telefonic.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Vineri, 15 octombrie, 2021.

Cu părere de rău nu putem organiza cursurile de pregătire pentru elevii din clasa a 12-a, deoarece s-au înscris prea puțini elevi pentru a forma o grupă de lucru.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Vineri, 15 octombrie, 2021.

Cu părere de rău nu putem organiza cursurile de pregătire pentru elevii din clasa a 12-a, deoarece s-au înscris prea puțini elevi pentru a forma o grupă de lucru.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Agafitei Razvan Gabriel 11
2 Alba Vlad 6
3 Anghel Filip Neo 6
4 Anghelescu Rares 6
5 Arapu Bogdan 6
6 Balcu Antonia-Ioana 10
7 Berar Isabella Maria 6
8 Biro Ariana Raisa 7
9 Bizău Andreea-Bianca 10
10 Bojincă Sara 10
11 BOLEA TUDOR MARIAN 7
12 Botnari Nectarie 10
13 Brutaru Vlad Andrei 11
14 Buie Amalia 6
15 Bunas Maria 6
16 Bundau Bigdan Petru 11
17 Burduhos Carina 10
18 Buștea Paula 6
19 Buta Alexandru 6
20 Butar Clara 10
21 Cazamir Victor Alexandru 10
22 Cheșa David 9
23 CHIRA-JURJ ALESIA 8
24 CHIRA-JURJ MIRUNA 6
25 CHISDE ANDREI 8
26 Ciovica Andrei Luca 6
27 Circiumaru Mihai Marin 6
28 Cirjea Ana Gabriela 10
29 Ciurusniuc Arsenie Nicolae 6
30 Cosma Carina 6
31 Cosma Tudor 6
32 Croitoru Andrei 9
33 Domil Șerban 9
34 Durnea Sorin-Gabriel 7
35 Felea Mălina 10
36 Georgescu David 7
37 Georgescu David 7
38 Ghiocel Andrei Tiberiu 10
39 Grajdeanu Nicolae 7
40 GRUI ANDREI-MATEI 6
41 Hosu Lucas Darian 7
42 Hotea Alexia-Elena 6
43 Hreniuc Andrei 9
44 Hurduzeu Cristiana 6
45 Ilincariu Ioana-Camelia 9
46 Karaklajić Igor 10
47 Kelemen Alexandru 6
48 Koussini Elissa 6
49 Lapadat Anastasia 6
50 LUCA VLAD ANDREI 7
51 Matasaru Stephanie 10
52 Mateaș Emilia 8
53 Matei Isabela Patricia 6
54 Matei Luca 6
55 Mazilu Adelina-Dora 11
56 Mihaila Luca 6
57 Molocea Albert 6
58 MUNTEAN TUDOR FLAVIU 9
59 Munteanu Mihai 6
60 Murariu Rusalin - Cosmin 10
61 Naciu Alexandru 6
62 ORHEIAN CLARA - ELENA 6
63 Pacurar Maria 6
64 Pescaru Alexandra 11
65 Pițurcă Mihaela 10
66 Plavat Fabian-Remus 10
67 Popescu Andrei Alexandru 8
68 Popescu Sonia Beatrice 10
69 Popute Dragos Mihai 7
70 Racz Roberta Ioana 6
71 Rata Radu Stefan 6
72 Rata Sorin 11
73 Ripan-Luca Vanda Carmina 7
74 Roșu Teodora Ioana 6
75 Rotariu Daniel-Paul 10
76 Samfescu Veronica 6
77 Sava Sergiu 10
78 Sbarcea Luca 8
79 Scheușan Andrei-Ioan 7
80 Sirca Nicolas 6
81 Somesan Gabriel 7
82 Șorândaru Laurențiu-Ioan 6
83 Suciu Bianca 6
84 Teghiu Bogdan Stefan 8
85 Tuleu Iulia-Maria 10
86 Urda Andrei 7
87 Uțu-Naghiu Alexandra 7
88 VĂLUGĂ TEODORA OLIVIA 6
89 Varro Andrei Robert 10
90 Vodislav Anamaria 7
91 Voinescu Alesia- Mihaela 7