Târgu Mureș – Informatică

Coordonator Szabó Zoltan

Coordonator
Szabó Zoltan
Echipa de profesori
Balazs-Oldal Katalin Bogdan Sanda Botezan Claudia Maria Fejér Magdalena Ignat Judit-Anna Jakab Irma Tünde Kondert Enikő Mailat Ildiko Mărginean Manuela Turdean Alexandru
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
190
Buget 2019 - 2020
6082€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Veti fi anuntati pe WhatsApp si/sau e-mail.

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Veti fi anuntati pe WhatsApp si/sau e-mail.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Veti fi anuntati pe WhatsApp si/sau e-mail.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Veti fi anuntati pe WhatsApp si/sau e-mail.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Veti fi anuntati pe WhatsApp si/sau e-mail.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 08:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Veti fi anuntati pe WhatsApp si/sau e-mail.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Veti fi anuntati pe WhatsApp si/sau e-mail.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 24 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Veti fi anuntati pe WhatsApp si/sau e-mail.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Adorjáni Jonathán 10
2 Alex Petrar 9
3 Avram Andrei 11
4 BALOGH ROBERT 6
5 Beldean Ștefania 11
6 Bercea Andrei 12
7 BERINDEAN NICOLAE ȘERBAN 6
8 Blaga Alexandra 10
9 BOCA ALINA-MARIA 10
10 Bors Alexandru 9
11 Bors Andrei 5
12 Bosa Robert Antonio 9
13 Bota Paul Mihai 6
14 BUTILCA RADU-OCTAVIAN 5
15 CAMPEAN RARES ADRIAN 9
16 Cerces Maria Alexandra 9
17 Ceușan Andrei 9
18 Chertes Patrick Daniel 6
19 Chertes Rares 9
20 Chisu Caius Alessandro Ioan 5
21 Cîmpean Mara 11
22 Ciorea Mihnea Stefan 10
23 Cojocnean Rares 5
24 costin maria larisa 8
25 costin mihai antoniu 6
26 Craciun Bogdan Matei 5
27 CRACIUN TUDOR MATEI 9
28 Creța Codrin Nicolae Martin 5
29 Cristea Raul 12
30 Czuczusi Emil 9
31 Darius Turcu 11
32 Dirjan Paul Dumitru 6
33 Dragoi Mircea 10
34 Duicu Tudor 9
35 Enachi Alisa Francesca 9
36 Frandes Raul Sorin 11
37 Gorea Denisa-Maria 10
38 Gorea Stefan 10
39 Grăjdieru Dumitru 8
40 Grigore Emilian Eduard 10
41 Halatiu Bogdan 7
42 Iacob Tudor 8
43 Kis Ștefan Laurențiu 6
44 Lates Ovidiu-Alexandru 10
45 Lazăr Rareș 10
46 Macovei Catalin Andrei 9
47 Mailat Rares 7
48 Maior Luca 6
49 Măluțan Andrada 9
50 Marginean Iulia Stefania 6
51 Marian Albert Mihai 6
52 Mera Ramona-Delia 11
53 Mezei Monika 10
54 Mikó Ágnes Anna 12
55 Moga Eduard 11
56 Moldovan Ilie Gabriel 12
57 Moldovan Natalia Cristiana 5
58 Molnar Laci-Laurentiu 7
59 Morar Iulia Stefana 9
60 Murar Raul 6
61 Nagy Zsuzsa 10
62 NITUI ANDREI-NICOLAE 9
63 Ognean Mihnea 11
64 Oltean Stefania Maria 8
65 Orbán Gergő 10
66 Pal Robert-Attila 9
67 PÂNGĂLEANU CĂTĂLIN 10
68 Pascaru Radu-Andrei 9
69 petan ioana nicoleta 10
70 Petruț Raul-Sabin 10
71 Pirlea Maier Maria Bianca 11
72 Podar Paul 6
73 Pop Cristian 6
74 Popa Carla 12
75 Popescu Mihnea-Daniel 10
76 Porav Sergiu Daniel 5
77 Potorac Alexandru 11
78 Rechesan Rares 9
79 Rus Tudor 5
80 Rusu Alexandru Mihai 9
81 Rusu Mara 10
82 Rusu Serban 7
83 Sandor Andrei 10
84 Schnedarek Bence 9
85 Simion Sonia Gabriela 9
86 SIMON ANDREEA NICOLETA 6
87 Simon Áron 11
88 Soare Vlad Florian 6
89 SOLOVASTRU CEZAR CASIAN 11
90 Suciachi Sebastian 7
91 Suteu Tudor Stefan 10
92 Szilágyi Botond 11
93 Szövérfi Bence 7
94 Todoran Diana 12
95 Tompea Luca 10
96 Tomutiu Ionut 12
97 Toșa David 11
98 Trif Maria Daiana 6
99 Trifan Alexandru 11
100 Truta Ioan-Constantin 5
101 Tudose Rares-Felix 12
102 Turcu Flavius 11
103 Ugran Radu 10
104 Újfalusi Ábel 10
105 Vajda Péter 10
106 Vita Cristian 9
107 Vlad Daniel Olar 6
108 Vlas Dumitru 11
109 ZAHARIE ANDREEA MARIA 10
110 ZAHARIE DELIA ELENA 6