Piatra Neamț – Informatică

Coordonator Manolache Gheorghe

Coordonator
Manolache Gheorghe
Echipa de profesori
Andone Elena Blaga Gabriela Diaconu Vasile Ene Dumitru Mititelu Ana Mirela Nour Georgeta Olaru Liviu Constantin
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
161
Buget 2019 - 2020
6204€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vor fi admisi mai intai elevii cu rezultate la concursuri si olimpiade scolare de matematica sau informatica, apoi cei care au urmat cursurile CEX Neamt, cei cu rezultate scolare bune. Participantii trebuie sa aiba numar de telefon si adresa de gmail deoarece cursurile vor fi planificate sambata in program online.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va transmite pe mail invitația de conectare

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vor fi admisi mai intai elevii cu rezultate la concursuri si olimpiade scolare de matematica sau informatica, apoi cei care au urmat cursurile CEX Neamt, cei cu rezultate scolare bune. Participantii trebuie sa aiba numar de telefon si adresa de gmail deoarece cursurile vor fi planificate sambata in program online.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va transmite pe mail invitația de conectare

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vor fi admisi mai intai elevii cu rezultate la concursuri si olimpiade scolare de matematica sau informatica, apoi cei care au urmat cursurile CEX Neamt, cei cu rezultate scolare bune. Participantii trebuie sa aiba numar de telefon si adresa de gmail deoarece cursurile vor fi planificate sambata in program online.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va transmite pe mail invitația de conectare

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vor fi admisi mai intai elevii cu rezultate la concursuri si olimpiade scolare de matematica sau informatica, apoi cei care au urmat cursurile CEX Neamt, cei cu rezultate scolare bune. Participantii trebuie sa aiba numar de telefon si adresa de gmail deoarece cursurile vor fi planificate sambata in program online.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va transmite pe mail invitația de conectare

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 07 octombrie, 2020.

Vor fi admisi mai intai elevii cu rezultate la concursuri si olimpiade scolare de matematica sau informatica, apoi cei care au urmat cursurile CEX Neamt, cei cu rezultate scolare bune. Participantii trebuie sa aiba numar de telefon si adresa de gmail deoarece cursurile vor fi planificate sambata in program online.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va transmite pe mail invitația de conectare

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vor fi admisi mai intai elevii cu rezultate la concursuri si olimpiade scolare de matematica sau informatica, apoi cei care au urmat cursurile CEX Neamt, cei cu rezultate scolare bune. Participantii trebuie sa aiba numar de telefon si adresa de gmail deoarece cursurile vor fi planificate sambata in program online.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va transmite pe mail invitația de conectare

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 07 octombrie, 2020.

Vor fi admisi mai intai elevii cu rezultate la concursuri si olimpiade scolare de matematica sau informatica, apoi cei care au urmat cursurile CEX Neamt, cei cu rezultate scolare bune. Participantii trebuie sa aiba numar de telefon si adresa de gmail deoarece cursurile vor fi planificate sambata in program online.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va transmite pe mail invitația de conectare

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Miercuri, 07 octombrie, 2020.

Vor fi admisi mai intai elevii cu rezultate la concursuri si olimpiade scolare de matematica sau informatica, apoi cei care au urmat cursurile CEX Neamt, cei cu rezultate scolare bune. Participantii trebuie sa aiba numar de telefon si adresa de gmail deoarece cursurile vor fi planificate sambata in program online.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va transmite pe mail invitația de conectare

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Adamache Albert 5
2 Adamache Thobias 7
3 Adăscăliței Grasu Gabriela Daniela 7
4 Afloarei Codrin-Ionut 10
5 Afloroaei Daniel 11
6 Albu Andrei Cezar 6
7 Alistar Adrian-Stefan 11
8 ALUPULUI BOGDAN 7
9 Anastasoaei Andrei 10
10 Andrei George Christian 5
11 Andries Vlad 12
12 Andriuță David 7
13 Andronache Bogdan 11
14 Apalaghiei Ioan 8
15 Apetrei Alexandru 11
16 Apetrei Stefan 9
17 Apetri Alexia Maria 5
18 Arcus Antonio Matei 9
19 Asmarandei Cătălin-Gheorghe 12
20 Atănăsoaei Alexandra 11
21 Atudosiei Andrei Cristian 10
22 Balint Franceska 11
23 Berescu Adrian 12
24 BEȘU IOANA 5
25 BESU TUDOR 9
26 Beșu-Roca Andrei 7
27 Biciușcă Matei-Alexandru 12
28 Bistriceanu Traian 10
29 Bodescu Stefan Rares 12
30 Bodron Dimitrie-Hrisostom 6
31 Borfalau Valentin 12
32 Bors Andrei Flavius 10
33 Bostan Călin-Constantin 11
34 Bostan Roger Alex 10
35 Brasoveanu Bogdan-Ionut 7
36 Bucur Cosmin-Andrei 9
37 Bucur TEODOR 5
38 Buga Stefan-Bogdan 10
39 Buluc Alexandra-Elena 9
40 Butnaru Vlad 11
41 Butuc Flavius Constantin 11
42 Butunoi Daniel-Adrian 11
43 Buzdugan Tudor-Stefan 9
44 Cadar Tudor 7
45 Cadar Tudor Ștefan 7
46 Catrinoi Darius Ionut 6
47 Cazan Giorgia Aurora 7
48 Cenușe Vlad 10
49 Chilu Mihnea-Ioan 10
50 Chindea Ioana Teodora Simona 9
51 Chiriac Ilinca 9
52 Chitas David Andrei 5
53 Ciocate Teodora 5
54 Ciocoiu Calin 5
55 Cîrjă Ștefan-Manuel 10
56 Cojocaru Dan-Andrei 11
57 Colța Philippe Andrei 6
58 Corfă Tudor-George 5
59 CORLADE MIRIAM 5
60 COZMA MARIA-LETIȚIA 9
61 Craiescu Iustin 10
62 Cretu Andreea-Georgia 5
63 Cretu Timotei 5
64 Cretu Vasile 5
65 Crihan David 6
66 Crudu Ștefan 6
67 Culbece Rose Marie Andreea 12
68 Dascalescu Florin-Andrei 6
69 David Helbet 7
70 Diaconescu Adrian 10
71 Dominte Constantin Florin 9
72 Dragusanu Fabian 6
73 Duca Andrei - Rareș 11
74 Dunare Stefan 11
75 Enăchescu Alexandra-Elena 11
76 ENĂCHESCU ANDREI FLORIN 8
77 Eșanu Flavius 9
78 Gălbază Alexandru Mihai 11
79 Gavril Rares 6
80 Hanghicel Razvan-Mihai 12
81 Ifrim Cristian 12
82 IFRIM GABRIELA 7
83 Iftime Stefan Alexandru 9
84 IGNEA BIANCA 9
85 Ilieș Andrei Cristian 11
86 IONASCU-STRUNGARIU SEBASTIAN-CONSTANTIN 6
87 IONASCU-STRUNGARIU VIVIANA 10
88 Ionel Dragos Matei 7
89 IONIȚĂ MARIUS-ANDREI 12
90 Iordache Amalia Ioana 9
91 Isăchioaei Luca Andrei 6
92 Ivan Patricia 11
93 Lozonschi Razvan 12
94 Luchian Cristian 8
95 Luchian Maria 6
96 Macovei Andrei 11
97 Manolache Denis 6
98 MANOLACHE ILINCA MARIA 5
99 manole alexandru-pavel 9
100 Manolica Matei-Theodor 9
101 Matasă Alexandra 11
102 Maxim Alexandru 6
103 Mazarianu Matei 5
104 Mihăilă Nicolae 12
105 Mîndru Tudor 9
106 MITREA ANDREI-TUDOR 6
107 Mitreanu Iustin-Gabriel 7
108 Mocanu Georgiana 11
109 Morosanu Flavius Ștefan 5
110 Mosnegutu Adrian-Ioan 10
111 Mucenicu Robert 10
112 Murariu Alexandra 9
113 Muraru Daniel-Dumitru 11
114 Neagu Ștefan Claudel 8
115 NEDELCU RAZVAN-STEFAN 6
116 Nedelcu Stefan Daniel 10
117 NEGRU OCTAVIAN IONUT 8
118 Nemțanu-Bălău David 5
119 NIUNIN MATEI-GABRIEL 11
120 Novac Alexia 6
121 Olariu Rares-Stefan 6
122 Olaru Sebastian-Codrin 10
123 Pantaziu Andrei-Rares 11
124 Pantea Marius Nicusor 11
125 Paraschiv Iustin 9
126 Patranea Cosmin-Cristian 9
127 Patuleanu Vlad Constantin 5
128 Pîntea Nicu-Evelin 10
129 Pobereznic Ian Nicolae 9
130 Popescu Maria 9
131 PRISĂCĂRUȚĂ ELENA ALESSIA 6
132 Pristav Tudor-Mihai 9
133 Putila Mihai Alexandru 11
134 Racovanu Xenia 9
135 Rascanescu Mara Stefania 5
136 Răşcănescu Mara-Stefania 6
137 Rosu Teodor 9
138 Sescu Diana 10
139 Simionescu Raul Alexandru 11
140 Slatinaru Andrei Alexandru 11
141 SPATARU MATEI STEFAN 10
142 Spiridon Ovidiu 10
143 Stan Rares Stefan 5
144 Stoean Stefan 9
145 TABLAN MATEI-CHRISTIAN 10
146 Tacu Alexandru 11
147 Tanasa George Octavian 8
148 Țapuc Delia 10
149 Țîțan Georgiana-Elena 9
150 Todosia Sebastian-Constantin 9
151 Tofan Robert 9
152 Toma Stefan 10
153 TRUFAȘ CONSTANTIN RAREȘ 10
154 Tuburlui Mihai 7
155 Tudora Dan-Alexandru 9
156 Turcanu Costin Teodor Ianis 7
157 Ungureanu Tudor 9
158 Vamanu Petru-Gabriel 12
159 Vasilescu Apostol Stefan Constantin 5
160 virjan luca 6
161 VOLOSENIUC HUDESCU ALEXANDRU 7
162 VOLOSENIUC HUDESCU MATEI 9
163 VORNICU RARES 7