Piatra Neamț – Informatică

Coordonator Manolache Gheorghe

Coordonator
Manolache Gheorghe
Echipa de profesori
Andone Elena Blaga Gabriela Diaconu Vasile Ene Dumitru Mititelu Ana Mirela Nour Georgeta Olaru Liviu Constantin
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
161
Buget 2019 - 2020
6204€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii pe mail elev

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii pe mail elev

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii pe mail elev

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 08:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii pe mail elev

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii pe mail elev

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii pe mail elev

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii pe mail elev

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Detalii pe mail elev

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Adascalitei Grasu Gabriela Daniela 8
2 Afloarei Codrin 11
3 Afloroaei Elena-Geanina 10
4 Albiș Mihai David 6
5 ALBU ANDREI CEZAR 7
6 Amitoaiei David 5
7 Apalaghiei Ioan 9
8 Apalaghiei Stefan 7
9 APETRI ALEXIA MARIA 6
10 APREUTESEI IOANA TEODORA 5
11 Atomei Bianca-Elena 10
12 Atudosiei Andrei Cristian 11
13 Barna Adelina-Maria 5
14 Barna-Unguru Andrei 6
15 BEȘU TUDOR 10
16 Besu Roca Andrei 8
17 Birlodeanu Matei 5
18 BISTRICEANU ANDREI -NICOLAE 5
19 Bodnar Matei Stefan 6
20 Botez Nicolle 6
21 Botomei Vlăduț 9
22 Brasoveanu Bogdan-Ionut 8
23 Bucur Andrei 10
24 Bucur Marius Gabriel 10
25 Budeanu Ionuț_Mihai 5
26 Buga Stefan-Bogdan 11
27 bunghez matei 9
28 BURDULOI DARIUS SEBASTIAN 5
29 BURSUC DARIA 5
30 Butnaru Vlad Andrei 12
31 Caia Andreea 9
32 Calugaru Tudor-Andrei 9
33 Catrinoi Darius Ionut 7
34 Cenușă Matei-Constantin 9
35 Chirita Matei 6
36 Cîrcu Ștefan 9
37 Cirja Stefan 11
38 Ciubotariu Radu 7
39 Ciucanu Stefan 9
40 CIUCHILAN Alexandru 9
41 Colta Philippe Andrei 7
42 CONSTANTIN ROBERT 7
43 CORFA TUDOR GEORGE 6
44 Craiescu Iustin 11
45 Cretu Timotei 6
46 Crihan David 7
47 Dăscălescu Florin-Andrei 7
48 Diaconescu Adrian 11
49 DIACONESCU BOGDAN-OCTAVIAN 5
50 Dobranis Mara 9
51 Dobrescu Andrei-Paul 11
52 Dobrin Costin 5
53 Dorneanu Răzvan-Sebastian 12
54 Enachescu Andrei Florin 9
55 FEDIUC ANA 5
56 Filip Iustin 10
57 Gaspar Robert - Andrei 11
58 Gavril Rares-Matei 7
59 Gavriloaia Darius 9
60 Gherghel Narcis Mihai 10
61 Ghiban David 6
62 Ghiban Luca 6
63 Grosu Dragos 7
64 Haba Matei 9
65 Helbet David Cristian 8
66 Horodniceanu Andrei 11
67 HRUM ANA-IRINA 9
68 HRUM ANDREI 5
69 Iftime Silviu 11
70 IFTIME STEFAN ALEXANDRU 10
71 Iftimie Tudor-Stefan 10
72 Ilieș Andrei-Cristian 12
73 Isăchioaei Luca-Andrei 7
74 LATU ILARIA 6
75 Lecusescu Vlad 5
76 LUCHIAN CRISTIAN 9
77 Luchian Vasile 11
78 Luncanu Iustin Constantin 5
79 LUNGOCI STAMATIN ROXANA 5
80 Lupes Alex Stefan 8
81 Macovei Teodor Andrei 12
82 Manolache Andrei-Eduard 9
83 Manolache Denis 7
84 Marcu Elena-Anastasia 9
85 Matasă Dan-Vasile 9
86 Maxim Alexandru 7
87 Mitrea Andrei-Tudor 7
88 Morosanu Flavius Stefan 6
89 Munteanu Andreea Ioana 9
90 Murariu Luca Rareș 7
91 NEACSU DENIS IOAN 9
92 Neagu Ștefan Claudel 9
93 Negru Octavian-Ionut 9
94 Olaru Sebastian Codrin 11
95 Opriță Adelina 9
96 Pangaleanu Catalin 11
97 Pătrăcescu Sofia-Karina 5
98 Patranea Cosmin-Cristian 10
99 Pătuleanu Sorin Andrei 9
100 Pătuleanu Vlad Constantin 6
101 Petrescu Matei 9
102 Popa Rafael 6
103 PRISĂCĂRUȚĂ ELENA 7
104 Rahău George Kevyn 5
105 Răspopa Codrin Andrei 9
106 Romaniuc Mihai 7
107 SARPE - NEBOISA LUCA 6
108 SAVA TUDOR-ȘTEFAN 5
109 Schilik Antonio Gabriel 6
110 Slatinaru Andrei Alexandru 12
111 Spiridon Ovidiu-Stefan 11
112 Strungariu David constantin 6
113 Tablan Andrei Damian 9
114 TABLAN MATEI-CHRISTIAN 11
115 Tacu Alexandru 12
116 Tanasa Denis Andrei 7
117 Tanasa George Octavian 9
118 Țancoc Marian-Gabriel 11
119 Tatulea Bogdan 6
120 Timofti Dan-Alexandru 9
121 Toma Iustin Casian 5
122 Toma Stefan 11
123 Toma Hasan George 5
124 Trif Alexandru Stefan 9
125 Trifan Ioan Bogdan 5
126 Trufaș Constantin-Rareș 11
127 Tudora Dan-Alexandru 10
128 Turnea David-Cătălin 11
129 UDUDEC RAZVAN IONUT 5
130 URZICA PAVEL DENNIS 6
131 VEISS TIANA-ALESIA 6
132 Visan David 9
133 Zaharia Bogdan 7