Piatra Neamț – Fizică

Coordonator Haralamb Dorel

Coordonator
Haralamb Dorel
Echipa de profesori
Secară Cristinel Oniciuc Grigoruță Bejan Diana Frenți Mariana Oniciuc Anișoara
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
160
Buget 2019 - 2020
7328€

Programul claselor

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi prin e-mail informațiile de conectare de la profesorii îndrumători.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi prin e-mail informațiile de conectare de la profesorii îndrumători.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi prin e-mail informațiile de conectare de la profesorii îndrumători.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 08:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi prin e-mail informațiile de conectare de la profesorii îndrumători.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi prin e-mail informațiile de conectare de la profesorii îndrumători.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi prin e-mail informațiile de conectare de la profesorii îndrumători.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi prin e-mail informațiile de conectare de la profesorii îndrumători.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Adamache Thobias 7
2 Ailenei Ilinca 7
3 Albu Andrei Cezar 6
4 ALUPULUI BOGDAN 7
5 Andrei Silvia Stefania 7
6 Andronache Bogdan 11
7 Andronic Darius 10
8 Anghel Ema 6
9 Apalaghiei Ioan 8
10 Apalaghiei Ștefan 6
11 Apostol Alexandru 10
12 ARIS ANA PATRICIA 12
13 Asavinei-Apostol Maria 11
14 Atomulesei Tudor-Gabriel 7
15 Avram Teodora 10
16 Băboi Robert Ioan 7
17 Bataraga Luca Iustin 6
18 Bataraga Matei Casian Matei Casian 7
19 Berea George-Alexandru 9
20 Besu Talida Iustina 6
21 Bilan Robert-Cristian 12
22 Bistriceanu Traian 10
23 Bodron Dimitrie-Hrisostom 6
24 Bodron Simeon-Petru 7
25 Boghean Daria Andreea 9
26 BOGHIAN GABRIEL 7
27 Bordei Cristian Constantin 7
28 Branut Ioana-Alexandra 11
29 Brasoveanu Bogdan-Ionut 7
30 BURSUC LUCA 7
31 Buzdea Ioana 6
32 Buzdea Matei 11
33 Buzdugan Tudor-Ștefan Tudor-Ștefan 9
34 Cadar Tudor 7
35 Cadar Tudor Ștefan 7
36 Calugaru Tudor-Andrei 8
37 Cardei Darius Cardei 8
38 CĂTĂLIN ȘTEFAN ANDREI 6
39 Catrinoi Darius Ionut 6
40 Cazan Giorgia Aurora 7
41 Chitu Tudor 11
42 Cosniceanu Mihai-Cosmin 12
43 CRETU DAVID MATIA 6
44 Crețu Sebastian Ilie 8
45 Crihan David 6
46 Cristian Sara-Francisca 9
47 Croitoriu Ștefania-Andreea 10
48 Denciu Andrei Cristian 8
49 DRĂGAN DELIA-IOANA 9
50 Dragusanu Fabian 6
51 DUMITRESCU MARIA NICOLE 6
52 Dunare Stefan 11
53 FLORESCU DRAGOS-MATEI 8
54 GÂDEI IOAN 6
55 Gal Lucca James 7
56 GAVRIL IUSTIN 6
57 Grosu Teodor 11
58 Haba Matei 8
59 Hanganu Tudor 9
60 Horodniceanu Stefan 7
61 Hotoleanu Daria Teodora 6
62 HRENIUC ANDREI 8
63 Hustiu Ioan-Teodor 6
64 Ifrim Tudor Iustin 7
65 Ilisei Iasmina 7
66 Irimia Octavian Mihai 6
67 Isăchioaei Luca Andrei 6
68 Isachioaei Mihnea 8
69 Ivanov Alex 7
70 Luchian Cristian 8
71 Luchian Maria 6
72 LUPAŞCU SIMON-DIMITRIE 9
73 Lupascu Theodor Mihai 10
74 Macovei Daniel 6
75 Macovei Gabriel 6
76 Manolache Denis 6
77 Martinas Ecaterina Maria 6
78 Maruntelu Alexia 7
79 Meynaghi-Aghdam Alexandru 9
80 Miron Marta-Florentina 11
81 MITREA ANDREI-TUDOR 6
82 Movileanu Ștefania 8
83 Movileanu Stefania Elena 8
84 Neagu Ilinca 7
85 Neagu Victor-Matei 6
86 Nechita Anna Irina 6
87 Nita Calin Mihai 8
88 Nita Dragos Gabriel 6
89 NOHAI MARA-TEODORA 6
90 NOVAC ALEXIA 6
91 Ojica Alexandru 12
92 Oniga Ioana Amalia 9
93 Ozarchevici Mihaela 9
94 Panainte Silviu Ioan 7
95 Pantofaru Petru Alexandru 6
96 Pascal Flavia 11
97 Pascale Anamaria 7
98 PASTRAV ANDREI COSTIN 6
99 pilan george mihai 6
100 Pîntea Nicu-Evelin 10
101 Ploscaru Davide-Christian 7
102 POPA IOANA SOFIA 6
103 Popescu Maria 9
104 PRISĂCĂRUȚĂ ELENA ALESSIA 6
105 Pruteanu Antonio 12
106 Răşcănescu Mara-Ştefania 6
107 ROMANIUC ALBERT-IULIAN 9
108 sandovici maria 12
109 Sandu Ilinca 7
110 SAVIN TUDOR-ALEXANDRU 6
111 Scurtu Iancu Matei 10
112 Sirbu Maya 6
113 Spataru Matei Stefan 10
114 STAFIE ALEXANDRA-MARIA 6
115 STURZU MATEI ALEXANDRU 7
116 Todiras Ema Alexandra 7
117 Tofan Petru-Robert 9
118 TOFAN SEBATIAN-IUSTIN 6
119 Topliceanu Bianca 11
120 Tutuianu Ilinca 10
121 Țuvichi Andreea-Miruna 9
122 Vadeanu Razvan-Andrei 7
123 VĂIDEANU VICTOR VASILE 6
124 Voaides-Negustor Robert-Ionut 9
125 VOLOSENIUC HUDESCU ALEXANDRU 7
126 VOLOSENIUC HUDESCU MATEI 9
127 Vrinceanu Bianca Elena 6
128 Zagarin Tudor 10