Hunedoara – Matematică

Coordonator Dan-Ștefan Marinescu

Coordonator
Dan-Ștefan Marinescu
Echipa de profesori
Cornea Viorel Iulian Hațegan Mihaela Monea Mihai Opincariu Mihai Szep Gyuszi Teodor Daniel
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
140
Buget 2019 - 2020
3857€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi informatii despre conectare de la profesor, prin WhatsApp sau email.

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi informatii despre conectare de la profesor, prin WhatsApp sau email.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi informatii despre conectare de la profesor, prin WhatsApp sau email.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi informatii despre conectare de la profesor, prin WhatsApp sau email.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi informatii despre conectare de la profesor, prin WhatsApp sau email.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi informatii despre conectare de la profesor, prin WhatsApp sau email.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi informatii despre conectare de la profesor, prin WhatsApp sau email.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Alexa Maria Gabriela 8
2 Baltat Karina Mihaela 5
3 Băra Mihai-Iulian 7
4 BOGDAN RARES-ANDREI 5
5 Bolunduţ Florin-Adrian 9
6 Bota-Olelei Bogdan Paul 9
7 Burca Alexandra-Mihaela 9
8 Butoi Alexandru - Gabriel 9
9 Caslaru Daria-Ioana 5
10 Chiș Ianis Alexandru 6
11 Cojocariu Denis Andres 7
12 Crihan Andreea Emanuela 5
13 Danciu Eduard Florin 7
14 Demean Adina-Maria 9
15 DOBREI DENISA MARIA 6
16 Dona Alexandra 6
17 Duman Sebastian 8
18 Dumitrescu Riana Ioana 5
19 Florea Ariana Ioana 11
20 Florea Danescu Mario Stefan 6
21 Fodor Rareș Vladimir 6
22 Fodor Taisia 8
23 Geacă Delia -Izabela 6
24 Gîdei Larisa Maria 7
25 Iacob Mihai Alexandru 6
26 Iaremschi Ana Jarmila 6
27 Iloiu Ovidiu 7
28 Iordache Ana Maria 7
29 Krech Samuel 11
30 Luca Iordan David 5
31 Luca Maria 8
32 Lupsa Tudor Luca 7
33 Manole Iulia Nicoleta 6
34 Marascu Stefan 6
35 Marincoi Vanessa -Diana 5
36 Mihăescu Duta Vlad Ștefan 7
37 Mocanu Diana Maria 5
38 Moise Alexandru 10
39 Nistor Andrei Alexandru 6
40 Niță Renate 8
41 OANCEA ELENA ALEXANDRA 5
42 Olarasu Ioana Karina 7
43 Pavel Alexandra Florina 5
44 Petrescu Eduard Mihai 6
45 Petrescu Iulia Andreea 5
46 Petruțesc - Boaru Rareș - Iustin 8
47 Popovici Andrei Ioan 6
48 Răcășan Filip 6
49 Răducu Răzvan Ștefan 7
50 SAVU DAVID LUCA 7
51 Șfarț Maria Alessia 5
52 Sfat Sergiu Mihnea 7
53 Silasi Rares Iosua 7
54 Smarandache Marco Samuel 11
55 Stanca Paul Cristian 7
56 STANCOVICI SARA MARIA 6
57 Stoica Andrei 8
58 Stratulat Ioan Bogdan 8
59 TERA DAVID-LUCAS 5
60 Timofte Oana Maria 7
61 Todoran Alexandru Raul 10
62 TOMUS VLAD ANDREI 7
63 Toplician Mihai 7
64 Vasile Eduard Andrei 7
65 Vătășelu Robert Andrei 7
66 Voicu Alexia 7