Constanța – Matematică

Coordonator Zîrnă Cătălin

Coordonator
Zîrnă Cătălin
Echipa de profesori
Chichirim Nelu Constantinescu Gabriela Contanu Mihai Petrea Cristina
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
166
Buget 2019 - 2020
5730€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Data

Vineri, 19 noiembrie, 2021, ora 12:10

Durata: 1h

Locație

Gimnaziul CNMB Constanța, 1, Strada Nicolae Iorga 16, Constanta
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Sâmbătă, 20 noiembrie, 2021.

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 13 noiembrie, 2021, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Alte detalii vor fi comunicate de către profesorul titular de curs.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 13 noiembrie, 2021, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Alte detalii vor fi comunicate de către profesorul titular de curs.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 13 noiembrie, 2021, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Alte detalii vor fi comunicate de către profesorul titular de curs.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 13 noiembrie, 2021, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Alte detalii vor fi comunicate de către profesorul titular de curs.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 13 noiembrie, 2021, ora 11:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Alte detalii vor fi comunicate de către profesorul titular de curs.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Luni, 18 octombrie, 2021.

Cu părere de rău nu putem organiza cursurile de pregătire pentru elevii din clasa a 11-a, pentru că s-au înscris prea puțini elevi pentru a forma o grupă de lucru.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Luni, 18 octombrie, 2021.

Cu părere de rău nu putem organiza cursurile de pregătire pentru elevii din clasa a 11-a, pentru că s-au înscris prea puțini elevi pentru a forma o grupă de lucru.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Luni, 18 octombrie, 2021.

Cu părere de rău nu putem organiza cursurile de pregătire pentru elevii din clasa a 12-a, pentru că s-au înscris prea puțini elevi pentru a forma o grupă de lucru.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Luni, 18 octombrie, 2021.

Cu părere de rău nu putem organiza cursurile de pregătire pentru elevii din clasa a 12-a, pentru că s-au înscris prea puțini elevi pentru a forma o grupă de lucru.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Abaianiți Elena-Miruna 9
2 Adilburi Elif 10
3 AGAFITEI ALMIRA-BRIANNA 5
4 Aioanei Florin-Adrian 10
5 Anagnoste Ionut 8
6 Anghel Mihai Costin 5
7 Asalos Vlad Andrei 7
8 Badea David Nicholas 8
9 Bădeliță Andrei Cristian 5
10 BADESCU MIRUNA BEATRICE 10
11 BANCIU MIHAI TOMA 7
12 Bejenaru Alexandru Eduard 7
13 BLACIOTI PETRU 6
14 Bobe Delia 9
15 Boteanu George-Răzvan 8
16 Bucur Delia 6
17 Buzea Mario Ocatvian 8
18 Cadâr Eda 7
19 Caliman Albert-Stefan 5
20 Călin Paul-Vladimir 6
21 Caloianu Sarah Maria 5
22 CAMARAS MARIA 6
23 Câmpan Andreea 8
24 Caraghete Ana Marina 5
25 CAZACU ANDREI 9
26 CEALERA MATEI-GABRIEL 6
27 Ceban Victoria 9
28 Chirea Ariana 5
29 Chirpac Radu-Silvestru 6
30 Ciobănescu Tiberiu Florin 10
31 CIORABAI SERBIN 6
32 Cioranu Andrei Patrick 9
33 Ciote Mario 5
34 Constantin Ioana 10
35 Costea Carina Elena 6
36 Cotoros Eduard 6
37 criveanu ilinca 6
38 Criveanu Maria 7
39 CRIVEANU MATEI IONUT 9
40 Cucu David Alexandru 5
41 Cupșa Elena Sofia 5
42 Curtseit Arman 5
43 Cusa Eva-Ilaria 9
44 Deliu Matei 5
45 Dima Victor Gabriel 7
46 Dimancea Cristian Andrei 8
47 Dina Mihai-Albert 5
48 Dinca Radu 9
49 Dinu Ștefan Alexandru 9
50 Dobre Anastasia 7
51 Dobre Cristina 9
52 Dragomir Victor- Nicolae 5
53 Dragulescu Andrei Sebastian 8
54 Economu Carina -Elena 6
55 Enica Lavinia-Ioana 10
56 Fagadau Alexandru Gabriel 8
57 Ferariu Liviu-Andrei 10
58 Fintina Elenys Cristiana 5
59 Floarea Mara Cerasela 8
60 Fudulea Daria Maria 9
61 Fudulea Diana 5
62 Furdulea Sara Maria 6
63 Gavril Eduard Mihai 7
64 Geogea Elisa 8
65 GEORGESCU IARINA ANA MARIA 8
66 Gheajă Tudor-Cristian 9
67 Ghenge Erin Aila 5
68 Gheorghe Ana 10
69 Ghițoiu Matei-Daniel 6
70 Giumba Matthias 6
71 GOGOAȘĂ MARIA SARA 5
72 Hagi Sophia 8
73 Ialangi Darius-Alexandru 10
74 Ibraim Eric Andrei 8
75 Ibram Amir 6
76 Irod Rianna 9
77 Isleam Bilghin 9
78 Istrat Cezar 5
79 Ivascu Victor 8
80 Jianu Sophia-Maria 5
81 Lefter Roxana 8
82 Lefter Tudor 8
83 Lutai Vlad 8
84 Măndilă Ekatrina Ioana 8
85 Măndiță Theodor 5
86 Mareș Ingrid 5
87 Martinescu Roxana 9
88 Mergeane Andrei 8
89 Micu Raisa-Cristiana 8
90 Mihai Ella 5
91 MINCIU ROMINA-PAULA 5
92 Miu Darius Cristian 5
93 Mocanu Cristian Matei 6
94 Muntean Mara 8
95 MUNTEANU RADU CONSTANTIN 5
96 Musa Onur 6
97 Musat Luca-Andrei 8
98 Mustafa Harun 8
99 Nachiu Eric Ioan 6
100 Năforniță Robert-Andrei 8
101 Nastase Mihai Valentin 5
102 Neculae Ioana 9
103 NECULAE STEFAN 5
104 Negru Iuliana 5
105 Oancea-Vladu-Dinu Matei-Ionut 5
106 Obreja Ingrid 7
107 Ochesel Razvan Mihai 9
108 Olaru David-Andrei 6
109 Omer Arkan 9
110 Oprea Robert Madalin 8
111 Orbeanu Victor 6
112 PANITA RADU 5
113 Patrichi Ștefan 8
114 PAVEL BOGDAN STEFAN 8
115 Peiciu-Pastorcici Alberto 7
116 PEPI AMALIA IOANA 5
117 Petcu Iulia 6
118 Peteu Ingrid 6
119 PETRE DAVID 6
120 Petrea Maria-Andreea 7
121 PICU ALEXANDRU CRISTIAN 10
122 PÎNZARU MIHAI 6
123 Pîrvan Rareș-Ștefan 9
124 Pirvulescu Daria Maria 5
125 Pistalu Maria 5
126 Pop Ioana Alexandra 5
127 POPA LAURA MARIA 5
128 Popescu Andrei 10
129 Popovici Gabriel 6
130 Pospai Nichita 8
131 Poturlu David 9
132 Pralea Ilie-Gabriel 5
133 Preda Hristofor 8
134 Preda Teodor 6
135 Priceputu-Dan Irina 6
136 Rado Mara Karina 6
137 RADU DAVID GABRIEL 6
138 Rafte Alexandru 5
139 Ramazan Alara 6
140 Rapeanu Maria 9
141 Resul Sara-Sevim 5
142 Ripiciuc Amalia Ioana 8
143 Rizea Ema-Teodora 6
144 ROMAN ANDREEA 6
145 ROSCA SEBASTIAN GABRIEL 7
146 Rosu Mihai Bogdan 8
147 Ruxandaru Ioana 5
148 SALIM TERIM 5
149 Șandru Robert-Petru 5
150 Sandu Adrian Ionut 6
151 Sârbu Iulia Ștefania 6
152 SECELEANU ANDI SEBASTIAN 6
153 Serbanescu Lavinia-Adela 6
154 Simionov Vlad-Matei 6
155 Sinos Nicolas 5
156 SINTEA TUDOR ALEXANDRU 5
157 Slave Mihai 6
158 Solomon David 9
159 Sonuvar Ebru 8
160 Sorici Theodora 7
161 Spătaru David Ioan 7
162 Stamule Lisa 8
163 Stan Maria 10
164 Stan Sofia- Maria 7
165 Stan Soponaru Ana Daria 10
166 Stanciu Rebeca Maria 8
167 STĂNEI SOFIA ELENA 5
168 Stefanescu-Timoasca Luca-Mihail 6
169 Stilpeanu Cezar-Nicholas 10
170 Stoica Alexandra 10
171 Stoica Rares 7
172 Stroe Ariana 9
173 Stroie Tudor-Andrei 9
174 Suru Melania-Daria 9
175 Sutu Atanasie Teo 9
176 Tănăsescu Andrei-Rareș 8
177 Tatarus Maria-Diana 6
178 Tega George-Mihai 7
179 Timofte Matei Alexandru 5
180 Tode Antonia Ianula 9
181 Trocaru Stefan 7
182 TUDOR MATEI 5
183 Uda Theo Patrik 9
184 Vanut Andrei-Alexandru 6
185 Vasilescu Adrian 7
186 Vasilescu Florian-Andrei 6
187 VASILESCU RAZVAN 6
188 VASILESCU VLAD 7
189 Vlaicu Cristina- Gabriela 6
190 Vochitu Maria Ariana 5
191 Voicu Delia Andreea 9
192 VREJOIU-OTELEANU RUXANDRA-MARIA 5
193 Vulpe Alexandra Ioana 8
194 Yildirim Ali Baris 8
195 Zavera Stefan 8
196 Zvîncă Răzvan 5