Constanța – Fizică

Coordonator Băraru Ion

Coordonator
Băraru Ion
Echipa de profesori
Argintaru Dănuț Dobrin Ioan Florin Dogărescu Adina Nasurla Ilhan Neicu Maria
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
143
Buget 2019 - 2020
6205€

Programul claselor

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pe durata desfășurării cursurilor vor avra loc testări peiodice pentru stimularea performanței elevilor.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 08:30

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor fi contactați de către dl profesor prin Whats App

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pe durata desfășurării cursurilor vor avra loc testări peiodice pentru stimularea performanței elevilor.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Dl profesor va contacta elevii prin WhatsApp

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pe durata desfășurării cursurilor vor avra loc testări peiodice pentru stimularea performanței elevilor.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 11:30

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor fi contactați pe whatsApp

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pe durata desfășurării cursurilor vor avra loc testări peiodice pentru stimularea performanței elevilor.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor fi contactați pe WhatsApp

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pe durata desfășurării cursurilor vor avra loc testări peiodice pentru stimularea performanței elevilor.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 16 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor fi contactați de către dl profesor.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pe durata desfășurării cursurilor vor avra loc testări peiodice pentru stimularea performanței elevilor.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor fi contactați pe WhatsApp.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Pe durata desfășurării cursurilor vor avra loc testări peiodice pentru stimularea performanței elevilor.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor fi contactați pe WhatsApp.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Abaianiți Elena-Miruna 9
2 Abibula Alice 7
3 Anghel Razvan 6
4 Apolozan Octavian-Alexis 11
5 BADESCU MIRUNA BEATRICE 10
6 Balaur Victor-Andrei 10
7 Banioti Mihai 11
8 beghim izel 6
9 Birsasteanu Radu 7
10 Bobe Delia 9
11 Bolocan Vlad-Constantin 11
12 Boteanu George-Răzvan 8
13 Bucur Andrei 6
14 Buzoiu Anna 6
15 Calipetre Alexandru Tudor 6
16 CEALERA MATEI-GABRIEL 6
17 chiriac briana 9
18 Chirpac Radu 6
19 Ciobanu Stefan 11
20 CIORABAI ASRIN 6
21 Cioranu Andrei Patrick 9
22 CIUBOTARU REBECCA LEEA 6
23 Costea Cristian 6
24 Criveanu Andreea 6
25 Criveanu Ilinca 6
26 Criveanu Maria 7
27 Culerda Andrei 11
28 Curea Eduard 7
29 Diaconescu Carbunescu Victor 9
30 Dimancea Cristian Andrei 8
31 Dinu Andrei 6
32 Dinu Stefan 11
33 Dinu Ștefan Alexandru 9
34 Dobre Cristina 9
35 Doroftei Bogdan 9
36 Dragulescu Andrei Sebastian 8
37 Dumbravă Victor-Ioan 12
38 Dumitrescu Adriana 9
39 Dumitrescu Bianca 6
40 Durea Andrei-Victor 9
41 Economu Carina Elena 6
42 Ferariu Liviu-Andrei 10
43 Gabrian Alexandru 10
44 Gavril Eduard Mihai 7
45 Georgescu David 10
46 GEORGESCU IARINA ANA MARIA 8
47 Georgescu Razvan-Carol 7
48 Gisberto Raul 6
49 Goran Alexandru Gabriel 7
50 Gorgovan Bianca Maria 11
51 Ibraim Eric Andrei 8
52 Ibram Amir 6
53 Ibram Harun 11
54 Ibram Tahir 9
55 Irod Rianna 9
56 Isbasoiu Gabriel 11
57 Isleam Bilghin 9
58 LAZAR RAZVAN-GABRIEL 11
59 Lutai Vlad 8
60 Marin David Alexandru 8
61 Micle Beniamin 11
62 Mîcnea Irina-Maria 10
63 Mîrzac Teia 9
64 Mureanu Răzvan-Anton 8
65 Nachiu Eric Ioan 6
66 Nasurla Kaan 10
67 Neagu Alexandru-Florin 10
68 Neamtu Alexandru 10
69 Neculae Ioana 9
70 Olteanu Tudor 6
71 Omer Arkan 9
72 Oprea Daniel 10
73 Oprea Robert Madalin 8
74 Orbocea Matei 8
75 Osman Arun 12
76 Otincelescu Darius Marian 7
77 Pana Sarmis 7
78 Papazicu Agora 6
79 Pascu Marc Nicolas 7
80 PAVEL BOGDAN STEFAN 8
81 Petcu Robert Ștefan 11
82 Peteu Ingrid 6
83 Petrec Dragos 7
84 Petrescu Vladimir-Ioan 11
85 Popa Alecsander Ioan 8
86 Popescu Andrei 10
87 Popescu Cristina - Loredana 8
88 Preda Hristofor 8
89 Preda Teodor 6
90 Predoi Sinziana Maria 6
91 Priceputu-Dan Irina 6
92 Qi Vîrlan Milioara 10
93 Rado Mara Karina 6
94 ROMAN ALEXIS MIHAI 6
95 Roman Andreea 6
96 ROSCA SEBASTIAN GABRIEL 7
97 Sarbu Iulia Ștefania 6
98 Serban Gabriel 8
99 Serif Melec-Melisa 6
100 Simionov Vlad-Matei 6
101 Siret Luca Alexandru 8
102 Solomon David 9
103 Sonuvar Ebru 8
104 Staicu Razvan Daniel 6
105 Stan Soponaru Ana Daria 10
106 Stanciu Rares Stefan 9
107 Stănescu Matei Octavian 10
108 Stanoiev Victor Stefan 6
109 Stefanescu-Timoasca Luca-Mihail 6
110 Stoica Antonio Ioan 7
111 Stoica Madalina Maria 7
112 Suciu Antonie Amir 10
113 Suru Melania-Daria 9
114 Sutu Atanasie Teo 9
115 Târhoacă Alexandru Rareș 10
116 Tatarus Maria-Diana 6
117 Trocaru Stefan 7
118 Uzum Neculae Alexandru 6
119 Vulpe Alexandra 8
120 Yildirim Ali Baris 8
121 Zica Stefan Alexandru 10