Constanța – Chimie

Coordonator Bălașa Doina

Coordonator
Bălașa Doina
Echipa de profesori
Dumitru Monica Mariana Marin Gina Sîrbu Rodica Stanciu Gabriela
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
40
Buget 2019 - 2020
5224€

Programul claselor

Clasa a 8-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Vineri, 15 octombrie, 2021.

Cu părere de rău nu putem organiza cursurile de pregătire pentru elevii din clasa a 8-a, deoarece s-au înscris prea puțini elevi pentru a forma o grupă de lucru.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Vineri, 15 octombrie, 2021.

Cu părere de rău nu putem organiza cursurile de pregătire pentru elevii din clasa a 8-a, deoarece s-au înscris prea puțini elevi pentru a forma o grupă de lucru.

Clasa a 9-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Vineri, 15 octombrie, 2021.

Selectie pe parcurs
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Primul curs se va desfasura online, folosind aplicația CLASSROOM. Elevii vor primi codul cursului prin WhatsApp. În funcție de evoluția stării epidemiologice se pot organiza și cursuri în clasă.

Clasa a 10-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Vineri, 15 octombrie, 2021.

Selecție pe parcurs
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Primul curs se va desfasura online, folosind aplicația CLASSROOM. Elevii vor primi codul cursului prin WhatsApp. În funcție de evoluția stării epidemiologice se pot organiza și cursuri în clasă.

Clasa a 11-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Vineri, 15 octombrie, 2021.

Selecție pe parcurs
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Primul curs se va desfasura online, folosind aplicația CLASSROOM. Elevii vor primi codul cursului prin WhatsApp. În funcție de evoluția stării epidemiologice se pot organiza și cursuri în clasă.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Vineri, 15 octombrie, 2021.

Selecție pe parcurs
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Primul curs se va desfasura online, folosind aplicația CLASSROOM. Elevii vor primi codul cursului prin WhatsApp. În funcție de evoluția stării epidemiologice se pot organiza și cursuri în clasă.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Ali-Derviși Meriem 9
2 Atodiresei Andrei 10
3 Badea Maria 9
4 BADESCU MIRUNA BEATRICE 10
5 Barbu Alexandra-Daria 9
6 Barna Alin-Andrei 11
7 Bobe Delia 9
8 Bolocan Vlad-Constantin 11
9 Bondar Melissa 10
10 Brighidovici Sara 9
11 Butnărașu Marian-Sorin 10
12 Ciobănescu Tiberiu 10
13 Ciobanu Stefan 11
14 Cioranu Andrei Patrick 9
15 Constantin Ioana Bianca 10
16 Dima Alexandru 9
17 Dinu Stefan Alexandru 9
18 Dobre Rareș-Ștefan 10
19 Durea Andrei-Victor 9
20 Economu Cristiana-Maria 9
21 El Seedy Omar 9
22 Fedulov Anastasia 9
23 Georgescu David 10
24 Gradinaru Adela 11
25 Herenciuc Bianca-Maria 9
26 iftemie teodora maria 11
27 Ilie-Șerban Bianca-Ioana 10
28 Irod Rianna 9
29 Jianu Mihaela Anca 11
30 Liboș Alexandra Simonne 9
31 Marcu Sebastian-George 10
32 Marculescu Teodora 9
33 Mircea Theodor Costin 10
34 Mitache Monica Andreea 12
35 Mușe Diana 9
36 Nazîru Cosmin 9
37 Necula Loredana 12
38 Neculae Ioana 9
39 Nistor Anne-Marie Denisa 10
40 Oae Gabriela-Maia 10
41 Pantazi Alexandra 12
42 Petrec Cristian 9
43 Predoi Smaranda Ioana 10
44 Rapeanu Maria 9
45 Selaru Maria Valeria 9
46 Șerban Ioana 9
47 socianu alexandra 9
48 Solomon David 9
49 Stan Maria 10
50 Stoica Alexandra 10
51 Tanase Ana Maria 9
52 Tudor Amalia 9
53 Tudorache Selena 9
54 Ungurianu Bianca Ioana 9
55 UNTESU ALESIA 9
56 Vasile Luisa 10
57 Vintilescu Andreea-Elisa 9