Cluj-Napoca – Informatică

Coordonator Guran Adriana-Mihaela

Consider ca este important să daruim mai departe din ceea ce am primit în viață. Meseria de dascăl oferă o modalitate împlinitoare de a transmite ceea ce am învățat de la profesorii noștri. Preocuparea mea pentru studiul modului în care oamenii interacționează cu calculatoarele (sistemele interactive) este o punte între ingineria software și psihologie, un domeniu de asemenea fascinant.

Existența centrului ”Hai la Olimpiadă!” în cadrul Facultății de Matematică și Informatică este importantă în contextul educativ din orașul nostru, Cluj-Napoca. Interesul continuu și crescut al elevilor pentru participarea la activitățile de pregătire ne oferă certitudinea că activitățile sunt potrivite, iar rezultatele validează abordarea noastră. Activitățile din cadrul centrului sunt susținute de cadre didactice cu experiență în coordonarea elevilor în vederea participării la competiții din domeniul informaticii.

Coordonator
Guran Adriana-Mihaela
Echipa de profesori
Anton Mihai Bratu Andrei Cheres Adriana Cozma Tudor-Andrei Iacob Paul Cristian Lup Vasile Miclea Adrian Pantea Beniamin-Traian Popovici Andrei-Sorin Preda Andrei-Constantin Salantiu Crina Szarvas Robert-Karol Turdean Alex
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
90
Buget 2019 - 2020
4714€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.zoom.us/j/97345069558?pwd=Y0luYmx6bXowQTVDcm5hWjhCUXgyUT09

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.incepatori: zoom.us/j/97345069558?pwd=Y0luYmx6bXowQTVDcm5hWjhCUXgyUT09 avansati: zoom.us/j/93830370062?pwd=ajk2R0FZcUtDZTRCUVBtM094a1pGUT09

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Link zoom zoom.us/j/93830370062?pwd=ajk2R0FZcUtDZTRCUVBtM094a1pGUT09

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.zoom.us/j/93830370062?pwd=ajk2R0FZcUtDZTRCUVBtM094a1pGUT09

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.zoom.us/j/99547217439?pwd=WjdNSkh4Q1NFaVZLWFN4WmhOSzhGdz09

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.zoom.us/j/96906004616?pwd=dTIzVHllZFV2cFM0U21sSVNESWo2Zz09

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.zoom.us/j/99680740727?pwd=d1UzYlV2cjlTR0s0RUtJTGhkT2owUT09

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.zoom.us/j/99680740727?pwd=d1UzYlV2cjlTR0s0RUtJTGhkT2owUT09

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Aka Nadine 9
2 Albu Andrei 5
3 Avram-Cristea Alesia 5
4 Băbeanu Cătălina 5
5 Badea Maria Lorena 10
6 Badu Catalin 12
7 BAHNA COSMINA-IOANA 12
8 Bara Andrei Cătălin 5
9 Baraian Tudor 12
10 Barau Matei Theodor 5
11 Barbat Matei 7
12 BARBOS ANDRADA IOANA 10
13 Barbos Andrei 5
14 Barbos Mara 5
15 Berciu Daria Maria 9
16 Bia Stefan 11
17 Bina Oana 5
18 Bochis Andrei 7
19 BOGDAN NICOARA 5
20 Bojan Patrick 5
21 Bondor Mihnea-Stefan 9
22 Bota-avram Florin Cristian 6
23 Braicu Maia 9
24 Breaban Gabriel 5
25 Broscoi Mihai 6
26 Buda Cornel Iustin 10
27 Buia Aurelian 10
28 Buligă Mihai 11
29 Cadar Matei Alexandru 5
30 Calinciuc David 5
31 Caracioni Octavian Luca 8
32 Catineanu Andrei 12
33 Ceclan Tudor 6
34 CHELCEA ALEX 6
35 Chifor Stefan 7
36 Chiorean Matei 6
37 Chisalita-Cretu David-Corneliu 6
38 Ciornai Alexandru 7
39 Cocora Matei 10
40 Coldea Matei 9
41 COMAN RAZVAN IOAN 6
42 COSTE ANDREI 8
43 Coța Blanca Elena 11
44 Coța Briana Olimpia Maria 9
45 Cotoi Rares-Andrei 10
46 Craciun Filip 5
47 CRISAN ALEXANDRU DAN 9
48 Crișan Anda 7
49 Crisan Felix 9
50 Crişan Felix 9
51 Cuibus Dorin Iosif 11
52 Daisa Pavel 10
53 Dandea Ana Maria 11
54 Daniel Znaceni 12
55 Danilov Bianca 7
56 Darius Mester 11
57 Dima Alexandru 7
58 Dusceac Bogdan 11
59 Erdic Dragoș 10
60 Farcas Eduard Cristian 9
61 Farcas Vlad Cristian 11
62 Fat Vlad-Alexandru 11
63 Felecan Alexandra Elena 5
64 Filimon Briana 9
65 Florea Florin 9
66 FLOREA LUCA 5
67 Gabor Bogdan 5
68 Gabor Ioana 11
69 Gadalean Daniel-Bogdan 10
70 Gadalean Tudor 11
71 Galoș Ana-Maria 6
72 Gavra Cristi 12
73 Gavrila Catalin 10
74 Gavrila Cristian-Ioan 9
75 Gavrus Dragos 11
76 Geng Walter 11
77 Ghiolțan Sara Ioana 5
78 Gligor Horia Teodor 9
79 GLIGOR SORANA-MARIA 10
80 Goia Cătălin-Ioan 9
81 Gosa Bogdan 10
82 Gulin Tudor 11
83 Hanțig Lorena-Maria 11
84 Harangus Paul Andrei 11
85 Harangus Paul-Andrei 11
86 HERBAN ANTONIU GEORGE 6
87 HODREA ALEXANDRU 5
88 Hordoan Roberto Sergiu 10
89 Horvath Timea 5
90 Hosu George Bogdan 8
91 HUSARIU KARINA 9
92 Iancu Julien 11
93 Ignat Alex Matei 11
94 IORDACHE MIHAI-ADRIAN 5
95 Iorga George 9
96 Iuga Andrei 5
97 Iuga-Horia Marie-Odette 10
98 Iuoras Andrei 7
99 Kelemen Andrei-Stefan 5
100 Kiss Aris Eduard 9
101 Kulcsar Noemi 11
102 LACUSTEANU IOAN-ALEXANDRU 5
103 Lauran David 12
104 Luca Vlad Andrei 6
105 LUNGU FLAVIA ALEXANDRA 6
106 Lup Gabriela 9
107 Lupas Georgiana 5
108 Lupas Robert Serban 6
109 Măgdaș Vlad 9
110 Maniu Maria-Diana 10
111 MARCU BOGDAN CRISTIAN 11
112 Margin David 5
113 Marginean Ana 7
114 Marian Denis Cristian 5
115 MATEI CRISTIAN 9
116 Mates Dragos Mihai 11
117 Miron Alexandru Bogdan 9
118 MIRONESCU DAVID-CODRIN 5
119 Mocan Rares Andrei 5
120 MOCIAN ANDREI 10
121 Moldovan Radu Andrei 5
122 Moldovan Andrei Gheorghe 10
123 Morariu Iulia Ela 5
124 Morariu Tudor 6
125 Morodan Georgiana-Tatiana 9
126 Morodan Teodora-Ecaterina 6
127 Muntean Simon 12
128 Munteanu Matei 9
129 Munteanu Nordin 7
130 Murărița Daniel 7
131 Murărița Nadia Emilia 5
132 Negru Carina 5
133 Negru Diana 10
134 Nemes Teodora 11
135 Nemes Vlad 6
136 Nicoara Darius 7
137 Nicolaescu Valentin luis 12
138 Nicula Andreea Elena 7
139 Nicula Maria-Cristina 11
140 Nistor David 5
141 Niță Cristian 11
142 Oltean Denisa Natalia 12
143 ONIGA ECATERINA 5
144 PÂNGĂLEANU CĂTĂLIN 10
145 Pasca Andrei Alexandru 5
146 Paul Irina 9
147 Pescariu David 10
148 Petcu Tudor 5
149 Petras Kevin-Andrei 9
150 Petrule Rares 9
151 Pintea Cristiana 10
152 Pintea Patrick Daniel 5
153 Pop Alex Cristian 9
154 Pop Antonio 10
155 Pop David Adrian 7
156 Pop Denisa 5
157 Pop Mihaela Roxana 6
158 POP PAUL ALEXANDRU 10
159 Pop Rares Andrei 11
160 Pop Sergiu Teodor 9
161 POP TUDOR-STEFAN 8
162 pop victor-cristian 5
163 Potfalean Andrei 10
164 Potoceanu Răzvan 9
165 Potra Vlad 9
166 Potra-Ratiu Darius 10
167 Purcel Laura 10
168 Rad Tudor-Andrei 10
169 Radu Alexandru-Mihai 10
170 Radu Dragos 5
171 Radu Horatiu 6
172 Radu Luca Andrei 5
173 Radu Tudor - Eduard 10
174 Radu Tudor-Eduard 10
175 Rapa-Balan Tudor-Florin 7
176 Rednic Luca 10
177 Rohan Lorena - Ioana 11
178 Roșu Ovidiu 11
179 Rotar David Rafael 10
180 Rus Alexandra Maria 8
181 RUS ANDREI 5
182 Rus Vlad 5
183 Rusu Cătălina 5
184 Sabadis Mihai 10
185 Sabo Catinca 5
186 Sălejan Maria 10
187 Samoila Ciprian 10
188 Samoila Isabella 9
189 Sandea Iancu-Ioan 6
190 Sandu Natalia Maria 5
191 Șchiop Bogdan 10
192 Schiop Paul 10
193 Scrob Calin 9
194 Serban Emilia 5
195 Sescu Diana 10
196 Silion Mihai 6
197 Soimosi Bogdan Cristian 10
198 Souca Thomas 8
199 Stan Vanesa Daria 6
200 ȘTEFAN-CAZACU IAN 5
201 Șteiu Mihnea-Gabriel 10
202 Suciu Andrei 11
203 SZABO ANDREI TUDOR 6
204 Szabó Sára 10
205 Szekrenyes Peter 6
206 Tarcea Tudor Ionut 10
207 Teodorescu Tudor Stefan 6
208 Tofan George 11
209 Trocan George 5
210 Trocan Victor 10
211 Tulbure Aris Alexandru 5
212 Ursache Matei 10
213 Vana Marc-Aurelius 10
214 Varvari Patrick 7
215 Vasii Emma Elisa Lucia 9
216 Vraja Vasile Andrei 12
217 Vrincianu Andrei Darius 10
218 ZERIU Bogdan Mihai 10