Buzău – Matematică

Coordonator Enescu Bogdan

Coordonator
Enescu Bogdan
Echipa de profesori
Ambrinoc Costică Ghiță Luminița Petrișan Luminița Țâțan Ovidiu
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
20
Buget 2019 - 2020
1877€

Programul claselor

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Link-ul de conectare va fi publicat pe grupul de Facebook www.facebook.com/groups/emag.mate.bz Elevii sunt invitați să se înscrie pe grup, cu numele folosit la înscrierea la centru (ID-ul trebuie să conțină numele de familie). Pe grup vor fi publicate săptămânal materiale legate de lecțiile care urmează să fie susținute.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 11:15

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Link-ul de conectare va fi publicat pe grupul de Facebook www.facebook.com/groups/emag.mate.bz Elevii sunt invitați să se înscrie pe grup, cu numele folosit la înscrierea la centru (ID-ul trebuie să conțină numele de familie). Pe grup vor fi publicate săptămânal materiale legate de lecțiile care urmează să fie susținute.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Apetri Ana-Maria 9
2 CONSTANTIN ALINA NICOLETA 9
3 Corcodel Ionut 9
4 Costinescu Rares 10
5 Crețoiu Teodora Elena 10
6 Darie Andrei Sebastian 9
7 Duțu Bianca 9
8 Duțu Luiza-Alexandra 9
9 ENACHE Mario-Alexandru 10
10 Enache Miruna 10
11 Foarfeca Maria 10
12 Gheorghe Teodor 9
13 Grigore Rares Stefan 9
14 Hanganu Alexandra 9
15 Mănăilă Andrei Luca 9
16 Marin Andra 9
17 Nicolau Razvan 10
18 Paun Cristian Alin 9
19 Popa Mihai Cristian 10
20 Porumb Valentin 9
21 Pospai Alexandru 10
22 Radu Alexia Gabriela 10
23 Radu Raluca 10
24 Sandu Octavian-Florin 9
25 Stanciu Andrada-Maria 9
26 Trentea Alexandra Mihaela 9
27 Tudor Ștefan Giani 9
28 Vasile Cristian-Ștefan 9