Buzău – Informatică

Coordonator Nicolae Olăroiu

Coordonator
Nicolae Olăroiu
Echipa de profesori
Nicolae Olăroiu
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
Buget 2019 - 2020

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 30 octombrie, 2021, ora 11:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Link-ul videoconferintei este: meet.google.com/ffq-tqad-rij

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 30 octombrie, 2021, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi informatii despre conectare prin email / WhatsApp

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 30 octombrie, 2021, ora 11:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Link-ul videoconferintei este meet.google.com/fur-ttod-yyg

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 ANDREI DENIS GABRIEL 5
2 Anghel Cristian-Răzvan 9
3 Apetri Ana-Maria 9
4 Balaceanu Theodor-Vlad 9
5 Balan Musat Andrei 9
6 Barbu Andra 9
7 Boacă Vlad-Ștefan 5
8 Boldisteanu Andrei 5
9 Branza Eduard 5
10 Burlacu Iustin-Daniel 9
11 Catrinoiu Constantin-Răzvan 6
12 CHITIC DAVID- ALEXANDRU 9
13 CONSTANTIN ALINA NICOLETA 9
14 Constantinescu Sergiu 9
15 Corcodel Alin-Ionut 9
16 Cosconea Carla 5
17 Cristache Sebastian 5
18 Cruceru Alessia 9
19 Diță Miruna 9
20 Dumitrascu Daria Maria 5
21 Dumitrescu Leonardo 9
22 Dumitru Andra-Mihaela 9
23 Duțu Bianca Elena 9
24 Ene Roxana Elena 9
25 Frîncu Irina Elena 5
26 Georgescu Rares Florian 5
27 Gheorghe Alexandru 9
28 Gogea Stefan 9
29 Grigore Rares Stefan 9
30 Hanganu Alexandra Elena 9
31 Hudita Eduard Mihai 9
32 Huiu Dragos 9
33 Ifrim Gabriela 9
34 ILIESCU MARIO-CRISTIAN 9
35 Ionașcu Antonia Sara 5
36 IORDACHE David-Andrei 9
37 Iordache Eduard-Ștefănuț 9
38 Istrate Alexandru Stefan 9
39 Leonte Mihai 9
40 Line Stefan Gavril 5
41 Mănăilă Andrei Luca 9
42 Marin Andra Nicoleta 9
43 Mazilu Tudor 5
44 Meteleanu Dorin-Gabriel 9
45 Mihailescu Ana 9
46 Mirea Costin-Alexandru 5
47 Mocanu Cosmin-Georgian 9
48 Mutu Rares 9
49 Neagu Dragoș-Ionuț 10
50 NEDELCU Albert 5
51 Niță Rareș 9
52 Oancea Mihai Constantin 6
53 Oprea Eliza Ștefania 9
54 OPRISANU GEORGIANA DARIA 5
55 Pantazi Cezar Emilian 9
56 Paun Cristian Alin 9
57 Păun Petru 5
58 Pita Rares Constantin 6
59 POSIRCA ANA-MARIA 5
60 Radu Ioana 9
61 Rădulescu Adina-Maria 5
62 Roibu Rares Stefan 5
63 SANDU DAVID-MIHAI 5
64 Sandu Eva Marie 5
65 Sandu Octavian-Florin 9
66 SARARU ALEXANDRU CRISTIAN 5
67 SARARU DARIA ALEXA 5
68 Sare Alba Ionut Adrian 5
69 Sava Sofia Maria 5
70 Serban Bianca 9
71 Sîrbu Alexandru 9
72 Solea Eva Maria 5
73 Stanca Alexandra 9
74 Stanciu Andrada-Maria 9
75 Stoica Catinca 5
76 Tache Radu 5
77 Tanase Stefan-Daniel 9
78 Trentea Alexandra Mihaela 9
79 Tudor Andreea Irina 9
80 Tudor Briana-Mihaela 10
81 Tudorache Luca 6
82 Untea Ioana Maria 5
83 VLAD GABRIEL-ALEXANDRU 6
84 Vlad Octavian-Paul 9
85 VOICU ALEXANDRA ELENA 5
86 Voicu Alexandru 9