Buzău – Astronomie și Astrofizică

Coordonator Mîndruță-Tănăsescu Virginia

Coordonator
Mîndruță-Tănăsescu Virginia
Echipa de profesori
Ilie Dănuț
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
24
Buget 2019 - 2020
1014€

Programul claselor

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura online, iar detaliile referitoare la desfășurarea lor și data începerii lor vor fi comunicate la data de 9 octombrie.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura online, iar detaliile referitoare la desfășurarea lor și data începerii lor vor fi comunicate la data de 9 octombrie.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura online, iar detaliile referitoare la desfășurarea lor și data începerii lor vor fi comunicate la data de 9 octombrie.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura online, iar detaliile referitoare la desfășurarea lor și data începerii lor vor fi comunicate la data de 9 octombrie.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura online, iar detaliile referitoare la desfășurarea lor și data începerii lor vor fi comunicate la data de 9 octombrie.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura online, iar detaliile referitoare la desfășurarea lor și data începerii lor vor fi comunicate la data de 9 octombrie.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Cursurile se vor desfășura online, iar detaliile referitoare la desfășurarea lor și data începerii lor vor fi comunicate la data de 9 octombrie.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Alexia-Teodora Stoicescu 9
2 Blăjanu Gabriela 9
3 Blăjanu Ștefania 9
4 Boldureanu Andreea 7
5 Brătilă Teodora 10
6 Brezoaie Naomi Sara 9
7 ciubotaru Dara 6
8 Ciubotaru Radu 8
9 Cojocaru Ester 7
10 Constantin Ioana 11
11 Dărab Ilinca 10
12 Edu Andrei Petru 7
13 Iacob Ilinca 7
14 Iordache Razvan Gabriel 11
15 Necula Alexia Maria 7
16 Panait Teodor-Dimitrie 10
17 Robe Simona-Alexandra 9
18 Sîrghe Matei 9
19 Toader Carmen Marcela 9
20 Toader Ileana Alexandra 9
21 Vezeteu David Constantin 12
22 Voinea Maria 10
23 Zarea Sebastian andrei 11