București – Ultraperformanță Informatică

Coordonator Manz Victor

Coordonator
Manz Victor
Echipa de profesori
Moroianu Theodor Pușcasu Felix
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
32
Buget 2019 - 2020
1775€

Programul claselor

Clasa a 9-a

Selecție

Testare online

Data

Vineri, 23 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 31 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe email-ul declarat la inscriere.

Clasa a 10-a

Selecție

Testare online

Data

Vineri, 23 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 31 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe email-ul declarat la inscriere.

Clasa a 11-a

Selecție

Testare online

Data

Vineri, 23 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 31 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe email-ul declarat la inscriere.

Clasa a 12-a

Selecție

Testare online

Data

Vineri, 23 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 31 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe email-ul declarat la inscriere.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Aelenei Alex Ioan 10
2 Andreescu Mihnea 10
3 Apostol Daniel 11
4 Ardelean Alexandru Petru 9
5 Axenie Raisa 11
6 Bălan Teodor 9
7 Balasescu Eusebiu Rares 10
8 Boabeș Răzvan Mihai 9
9 Bobeică Mihai Rares 10
10 Bunescu Stefan 10
11 Cainamisir Vlad 11
12 Călinescu Mihai Alexandru 11
13 Ciociea Rares Andrei 10
14 Cojocaru Andrei 11
15 Colțoș Radu 11
16 Corlan Filip Teodor 11
17 CRISTEA CRISTIAN 9
18 DINUCU-JIANU DAVID 12
19 Dobrin Traian 11
20 Feodorov Andrei 11
21 Filat Nicolae 12
22 Gavra Bogdan 11
23 Gavrizi Mircea Luca 11
24 Grosu Alexandru Gabriel 9
25 Hosu Iulia 11
26 Ion Andrei-Robert 10
27 Ionescu Ciprian 12
28 Ivan Tudor 11
29 Jianu Ioana 11
30 Luchianov Alex 10
31 Magirescu Tudor 11
32 Metehau Luca 10
33 Mirica Matei 12
34 Moldoveanu Cosmin 10
35 Mușat Tiberiu 12
36 Nitoiu Evelina Maria 11
37 Pagu Tudor Stefan 10
38 Perju Verzotti Luca 10
39 Peticaru Alexandru 9
40 Piscu Stefan 10
41 Pitur Stefan 12
42 Popa Stefan 12
43 Pusca Eusebiu 10
44 Roata-Palade Mircea-Andrei 11
45 Slanina Iulia 10
46 Tinca Matei 12
47 Toma Eliza Maria 9
48 Verde Flaviu Cristian 10
49 Verzotti Matteo-Alexandru 9
50 Visan Alexandru 12