București – Fizică

Coordonator Toma Ion

Coordonator
Toma Ion
Echipa de profesori
Aaron Francisc Dionisie Alexandru Gabriela Alexoiu Georgeta Cornel Mironel Niculae Gavrila Constantin Boc Liliana Onea Cristina Panait Constanta Petrescu Narcisa Popescu Beatrice Proorocu Aneta Radu Octavian Stoica Victor Theodorescu Carmen
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
180
Buget 2019 - 2020
12500€

Programul claselor

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 06 noiembrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre conectare prin email.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 06 noiembrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre conectare prin email.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 06 noiembrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre conectare prin email.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 06 noiembrie, 2021, ora 09:00

Durata: 4h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre conectare prin email.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 06 noiembrie, 2021, ora 09:00

Durata: 4h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre conectare prin email.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 06 noiembrie, 2021, ora 09:00

Durata: 4h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre conectare prin email.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 06 noiembrie, 2021, ora 09:00

Durata: 4h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi detalii despre conectare prin email.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Agatie Maria 7
2 Alecu Alexandru 8
3 Alexandru Gabriel-Dan 8
4 Andar Matei Ștefan 10
5 Andrei Adrian Sorin 10
6 Angelescu Sarah Diana 7
7 Anghel Andrei Ionut 6
8 Anghel Laura 8
9 Angheluță Alexandru Ioan 6
10 Angheluță Vlad Matei 12
11 Anton Alexandru 11
12 ARGINT MARIA THEODORA 10
13 Arianna Maria Birloiu 6
14 Avram Carina Maria 6
15 Badea Robert Mihai 8
16 Balaban Rareș-Andrei 9
17 Balaceanu Claudia Sinziana 9
18 BALAN ANA MARIA 10
19 Balosu Brianna Theodora 6
20 Banica Bogdan 6
21 Batrinu Gabriel 8
22 BIVOLARU ALEXANDRU CRISTIAN 9
23 Blăjuț Alexia-Briana 10
24 Boabes Cristina 6
25 Boabes Razvan 10
26 Bogdan Ioana 6
27 Bogzeanu Andrei Cezar 9
28 Boncan Dragos-Eduard-Gabriel 12
29 Borcila Andrei 6
30 Borcila Stefan 6
31 Bordei Alexandra 10
32 Bradean Stefan 10
33 Bratu Alin Teodor 10
34 Buiciac Victor 6
35 BUMBES MATEI 7
36 Buzatu Darius-Alexandru 10
37 Carjan Mihai 9
38 Catanet Vanessa Elena 7
39 Cazacu Brindusa Alexandra 12
40 Cazacu Rares Gabriel 6
41 Cazacu Vlad-Andrei 6
42 Cergan Nadia 6
43 Cezar Rotaru 6
44 Chirita Vlad-Alexandru 8
45 CHIRITESCU VLAD TEODOR 7
46 Chitea Anamaria 7
47 Chitu Sarah-Maria 9
48 Chivu Andreea Ana 9
49 Chivu Razvan Gabriel 10
50 Ciobanu Beatrice Ioana 6
51 Ciobanu Bianca maria 9
52 Ciobanu Dacian 11
53 Ciobanu Daria Alice 11
54 CIOCIANU MIRUNA - CRISTIANA 6
55 Ciortan Irina 10
56 Cirstea Ioan 7
57 Ciubuc Petru 11
58 Cobianu Radu Costin 6
59 Cojocaru Andrei 12
60 Cojocaru Ester 8
61 Constantinescu Theodor 11
62 Costache Alexandru 11
63 Cotorogea Teodora Ioana 9
64 Cracana Andrei 7
65 Creanga Robert 9
66 Dima Vlad-Matei 9
67 DIMULESCU DAVID-ALEXANDRU 6
68 DIMULESCU VLAD- MIHAI 9
69 Dincă Maria 7
70 Dinescu Vlad Mihail 9
71 Dinu Antonia 11
72 Ditu Lia-Maria-Elena 9
73 DOBRE CALIN CEZAR 6
74 Dobrescu Emilian 9
75 Drăgan Adrian Ștefan 11
76 Dragomir Andrei Theodor Paul 12
77 DUMITRACHE STEFAN DANIEL 8
78 DUMITRACHE VLAD MIHAI 6
79 Dumitrescu Alexia 7
80 Dumitru Ana Ecaterina 6
81 Dumitru Stefan-Mihnea 11
82 Durdun Cezar Nicolae 9
83 Ene Cosmina Cristiana 10
84 Feraru Petru Vladimir 6
85 Florescu Alexandru 7
86 Foca Denisa 8
87 Gâdici Mihnea 6
88 Ganea Oliver 6
89 Gasan Carol Luca 12
90 Gavrea Sara 9
91 GEORGESCU RADU 7
92 Ghinescu Stefan-George 11
93 Giurgea Ana-Maria 7
94 Goitescu Luca Nicolas 7
95 Gradinaru Maria 6
96 Grama Stefan Nicolae 8
97 Grigore Denisa 8
98 Grigorescu Raluca Ioana Aimée 11
99 Gusita Mihnea Costin 8
100 Iancu Crina Maria 7
101 Iatagan Andrei - Claudiu 11
102 Ilie Alexandru 7
103 IONESCU MIHNEA-IULIAN 6
104 Ionescu Petru-Vlad 12
105 Ionescu-Mircea David-Andrei 10
106 Ionita Claudiu 10
107 Iordache Maria-Emilia 10
108 Iordache Rares Mihai 9
109 ISAC LUCA 7
110 Ivan Daria Andreea 6
111 Ivan Maria 7
112 Lavrente Alexnadu 6
113 Linte Radu 11
114 Manasia Alexandru Mihai 7
115 Manasia Nicolas-Andrei 9
116 Marin-Perianu Vlad 6
117 Mateescu Vlad Gabriel 6
118 Matei Ilinca 6
119 Mazilu Tudor 7
120 Micu Imanuel Andrei 6
121 Mihaes Anais 10
122 Mihai Stefan Horia 9
123 Mihăilă Lia Alexandra 9
124 MIRCEA ANDREI CATALIN 6
125 Mitrache Narcisa Elena 7
126 Miu Ana Corina 7
127 Moinescu Anton-George 11
128 MOLDOVAN LAURA 8
129 Monea Ana-Maria 9
130 Morarescu Mihnea 11
131 Neacsu Matei 7
132 Neamțu Crina Alexandra 7
133 Nedelcu Matei 7
134 Negoita Diana-Maria 9
135 Negreanu Diana-Ilinca 7
136 Netoiu Rares 6
137 Nicolae Rares 6
138 Nicolae Vladimir 8
139 Niculica Toma 10
140 NIEMESCH CRISTIAN ALEXANDRU 6
141 Nitulescu Daria Ioana 6
142 Ogrezeanu Anca 9
143 Orasanu Andrei 7
144 Padureanu Sara Nectaria 6
145 PANDELESCU MARIA CATALINA 7
146 Panzaru Horia 7
147 Patan Victoria 9
148 Paun Daniel Marcus 6
149 Pintea Tia 10
150 PLAȚA PATRICIA 6
151 Platica Claudiu-Alexandru 10
152 Pocatilu Vlad Gabriel 9
153 POP VICTOR 10
154 Popa Horia 10
155 Pupazan Eric Andrei 7
156 Râșnoveanu Alexia 10
157 Rat Natalia 8
158 Rău Cristina Mihaela 10
159 RISTACHE VLAD-GABRIEL 11
160 Rotaru Robert 8
161 Săcăluş Ana Maria Daniela 6
162 Sisan Yunus-Amiri 11
163 Slanina Iulia 11
164 Slanina Simon 9
165 Solescu Mihai 11
166 Sotir Stefan 11
167 Stan Alexandru-Gabriel 11
168 stan diana 6
169 Stan Timeea Maria 6
170 Stan Vlad Gabriel 9
171 Stanescu David-Gabriel 6
172 STANOIU IOANA 9
173 Stefan Alexandru Vladut 9
174 Stefan Ioan 9
175 Stefan Eric Eric 11
176 Stroica Anastasia 10
177 Supiala Alexandra 11
178 Tanase Mihnea Andrei 9
179 Tanase Tudor Cristian 6
180 Tanasiciuc Laura Cristina 12
181 Tibulca Ana 9
182 Ticuș Rareș Andrei 12
183 Toader Bogdan 7
184 Tornea David-Andrei 7
185 Treanta Daria Mihaela 7
186 Trutescu Renata Maria 7
187 Tubac Maria Alexia 9
188 Tudirache Ana-Maria 7
189 Tudor Catalin 10
190 TUDOR STEFAN ANDREI 6
191 Tudose Eva Sofi 7
192 UNTESU ALEXANDRU 9
193 Valoschi Nencescu Yanis Teodor 6
194 Vasile Andreea Anamaria 10
195 Vasilescu Claudia 10
196 Vasilescu Teodor 10
197 Visan-Hara David-Matei 6
198 Zainea Matei 12
199 Zbranca Razvan-Mihai 10