Brașov – Informatică

Coordonator Șerban Manuela Corina

Coordonator
Șerban Manuela Corina
Echipa de profesori
Ardelean Andrei Timotei Barbulescu Ruth Fodor Bogdan Gasparovici Andrei Ion Robert Luca Roberta Moflic Ioana Nitulescu Laura Penghiș Diana Nicoleta Popa Milena Daniela Popovici Maria Trandabur Alexandra
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
127
Buget 2019 - 2020
7734€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom face o selectie pe parcurs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Skype: join.skype.com/hPwqt7jUMSE0

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom face o selectie pe parcurs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Skype: join.skype.com/iT6exBoRhNOh

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom face o selectie pe parcurs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Skype: join.skype.com/jqKFbWs3M2cs

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom face o selectie pe parcurs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Skype: join.skype.com/jqKFbWs3M2cs

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom face o selectie pe parcurs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Skype: join.skype.com/pf0DdVeTqySn

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom face o selectie pe parcurs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Skype: join.skype.com/hczcHFGGiS71

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom face o selectie pe parcurs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.urlshortener.teams.microsoft.com/8D8657E4141BB0A-7-1 Vom folosi Microsoft Teams.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Vom face o selectie pe parcurs.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 03 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.urlshortener.teams.microsoft.com/8D8657E4141BB0A-7-1 Vom folosi Microsoft Teams.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Ababei Raul 8
2 AIOANEI ANTONIA-ELENA 5
3 Alazaroaie Darrin Matei 6
4 ANGHELESCU VLAD ANDREI 5
5 Arzoiu Marius 12
6 Barbu Anca 9
7 Bartis Tudor Andrei 6
8 BEJENARIU ALEXANDRA 7
9 Belghiru Dani-Mihai 9
10 BENE IONUT-MATEI 9
11 Bercea Maximilian 10
12 Beteringhe Teodora Maria 7
13 Bezdedan Eric Ștefan 6
14 Bîldea Toma Rareș 6
15 Bleotu Alexandru David 8
16 Bobeș Bianca Maria 11
17 Bota Sara Ana 10
18 Boureanu Teodora 9
19 Brătucu-Ion Sebastian 5
20 BREZINA EDUARD ERNEST 6
21 Buga Mihai Daniel 10
22 Bujor Mihai Alexandru 10
23 Bularca Andrei 10
24 Burlacenco-Bayer Stefan 8
25 Burlacu Stefan Matei 7
26 CABA DAVID 5
27 Caplan Dara-Maria 10
28 Cârmâcianu Andrei-Eduard 6
29 Catrangiu Dan Stefan 9
30 Catrina Mirela 12
31 Catrina Sorana Aurelia 12
32 Caval David 10
33 Chiorean Alexandru 11
34 Chiriac Andrei 5
35 Chiriac Casian 10
36 Chirilă David 6
37 Chiscan Alexia 10
38 Chițea Răzvan 11
39 Chițu Darius 8
40 Ciobanu Tudor 9
41 Cioroianu Matei 6
42 Colojoară Alexandru 5
43 Comaniciu Cristina 12
44 Comaniciu Ioana 7
45 Coteanu Gabriela 10
46 Cotelea Carlo 10
47 COTICA MATEI 5
48 Covaciu Darius 9
49 Cozma Robert 9
50 Cristea Liviu Marian 11
51 Davidescu Raul 5
52 Diaconu Delia 9
53 Diaconu Delia Andreea 9
54 Dima Matei 11
55 Dina Bogdan 9
56 Dinu David Danut 5
57 Dobre Catalin 12
58 Dodon Mihail 7
59 Dogar Vlad-Andrei 6
60 Drăghici David-Costin 10
61 Dragomir Daria Nicoleta 10
62 Enica Andrei 9
63 Ficard Antoniu 12
64 Frîncu Theodor Florian 6
65 Frunză Paula-Georgiana 9
66 Gafton Andreea 10
67 Galmeanu Ioana-Alexandra 9
68 Garalbatin Rares-Stefan 9
69 Gaspar Robert Dominik 10
70 Gavrila Victor Alexandru 9
71 George Dan-Cristian 10
72 Gheorghe Ciprian Andrei 9
73 Grapa David Gabriel 10
74 Griga Victor-Cristian 6
75 Grigore Alexandru 12
76 Grosu Stefan 5
77 Grozea Alexandru 7
78 Hancu Sara - Teodora 7
79 HUMINIC ANASTASIA 5
80 Husar David 5
81 Iacomi Paul 9
82 Ilie Lucian-Alexandru 11
83 Ilie Lucian-Alexandru 11
84 Ilin Radu-Ștefan 6
85 Ittu Alexandru 9
86 Jardan Andrei 12
87 LEAH VLAD-PETRE 5
88 Mălai Darius Dumitru Daniel 9
89 Manea Vlad-Cristian 9
90 Manolescu Pavel 9
91 MARGARIT SILVIU MARIAN 10
92 Margine Ioan Cristian 7
93 Margine Ioan Cristian 7
94 Margine Ioan-Cristian 7
95 Marian Ioana Maria 5
96 Marincat Octavian Ioan 7
97 Matei Dragos Cristian 5
98 Matei Stefan Gafton 5
99 Maxim Anca 10
100 Miclea Ioan Daniel 5
101 Micu Bogdan-Andrei 11
102 Mihăilă Eduard 9
103 Mihăilă Stefan 5
104 Minoiu Teodor 7
105 Miron Codruta 11
106 Moarcas Cosmin 12
107 Moga Andrei 5
108 Moisei Ion 9
109 MORARIU RAZVAN-MIHAI 8
110 MORARIU ROBERT-ANDREAS 5
111 Năvădaru Călin 11
112 Neagoe Teodor 10
113 Neagu George Stefan 9
114 Neaoge Teodor 10
115 Nikole Dobre 5
116 Nistor Darius 5
117 Oniciuc Vlad-Ioan 5
118 Opriș Liviu-Vlad 10
119 Oros Iacob Robert 10
120 Pal Mara Rebekka 8
121 Palaghia Andrei 10
122 PÂNGĂLEANU CĂTĂLIN 10
123 Pasere Sebastian 9
124 Patrascu Andrei Marian 9
125 Petre Vlad 11
126 Petreanu Călin 5
127 PIETREANU DANIEL 6
128 Pindaru Mara 12
129 Pintea Mihai Octavian 5
130 Pintiliciuc Ana-Maria 12
131 Pintilie Teodor 11
132 Pirpiliu Teodor 10
133 Plescan Razvan Cristian 5
134 Pomponiu Iulius Eugen 11
135 Pop Rares-Andrei 8
136 Popa Angel 7
137 Popa Ioana 10
138 Popa Irina 5
139 Popa Rares 10
140 Popa-Roșu David-Fabian 9
141 Popescu Alexandru Iulian 11
142 Rădoi Adelina-Ioana 5
143 Radu Butu 9
144 Radu Ioana Alexia 10
145 Radulescu Andrei 10
146 Rădulescu David Andrei 9
147 Rădulescu Răzvan-Ion 12
148 Rechitean Maria 9
149 Roman Bianca 11
150 Rostogolea Tudor 11
151 Rozmarin Andrei 11
152 Rusei Marius 6
153 Russu Mihaela 9
154 RUSU FELICIAN GABRIEL 9
155 Sandu Eduard 10
156 SATNOIANU DOMINIC-IOAN 10
157 Scorția Claudia 11
158 Șelaru Daniel 9
159 Sescu Diana 10
160 Sfrijan-Penciu Ilinca 11
161 Shaikh Muhammad Saud 10
162 Simedrea Alexandru 7
163 Sintea Teodora 10
164 Sofronie Andrei Alexandru 10
165 Stan Luciana-Gabriela 9
166 Stanciu Alexandra 12
167 Stefan Serafim Ioan 9
168 STEFANESCU CEZAR IONUT 5
169 Stoenescu Darius Andrei 5
170 Stoian Anamaria 9
171 Stratulat Cosmin 11
172 Stroici Vlad 9
173 Tache David Stefan 6
174 TANASĂ IOANA MARIA 5
175 Tanase Codrin Octavian 11
176 Tanko Szilard 11
177 Tecusan Andreas 6
178 Teulea Ioan-Octavian 11
179 Tișcă Laurențiu 10
180 Tocitu Anthony -John 7
181 Ungureanu Ioan-Iulian 9
182 Ungureanu Otilia Maria 5
183 Ureche Tudor 10
184 Vaida Radu Andrei 12
185 Vâlcea Ștefan 9
186 Varariu Alisia Andreia 9
187 VASILEVSCHI GEORGE LAURENTIU 9
188 Vasiu Victor Alexandru 7
189 Veștea Darius 9
190 VLAD-DRĂGHICI MAXIMILIAN 6
191 Zisu Cătălin 9