Bistrița – Informatică

Coordonator Mureșan Vasile Ciprian

Coordonator
Mureșan Vasile Ciprian
Echipa de profesori
Gălățan Susana Gălățan Constantin Candale Silviu Titus
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
120
Buget 2019 - 2020
4196€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va folozi aplicati ZOOM. Elevii vor primi link pe mail.

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va folosi aplicatia zoom si se va trimite linkul pe mail.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii au fost anuntati pe mail

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii au fost anuntati pe mail

Clasa a 9-a

Selecție

Testare online

Data

Vineri, 09 octombrie, 2020, ora 15:00

Durata: 1h

Mai multe detalii despre procesul online de testare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Testul va fi primi pe mailul cu care s-au inscris elevii.
Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii au fost anuntati pe mail

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se va folosi aplicatia zoom si se va trimite linkul pe mail.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Acul Mathyas 9
2 Alexa Flavius Catalin 9
3 Bâcâin Octavian-Tiberiu 6
4 Bachiș Ovidiu 9
5 Badita Ruben 6
6 Badiu Anca 12
7 Baldean Paul Cristian 5
8 Barabas Robert Ilie 10
9 Barsan Emilian Ioan 10
10 Bartha Áron 8
11 Bejenari Daniel 9
12 Beres Robert 10
13 Biliboaca Alex-Victor 9
14 Bindea Mihai 9
15 Bindiu Alexandru Viorel 9
16 Bobiș Adrian Teodor 9
17 Boca Matia 7
18 Boca Raluca 9
19 Bora Andrei 6
20 Borodi Bogdan 10
21 Borodi Gabriel 5
22 Bortă Andrei Florin 9
23 Bosi Emanuel 7
24 Bota Mihnea Catalin 10
25 Botta Iosif Matei 5
26 BOZBICI ADRIAN DAVID 11
27 Bucilă Mihai Cristian 11
28 Budurlean Andreea 10
29 Buga Teodora Maria 10
30 Bugnar Ana Alexandra 6
31 Bumbu Tudor 7
32 Cărbune Mihai Horatiu 6
33 CHIS RAUL CIPRIAN 5
34 Cifor Octavian 5
35 Cimpean Abel 12
36 Ciornei Dragos 9
37 Cioroiu Alexandru 6
38 Circeie Lorena-Diana 6
39 Cîțcăuan Antonia 11
40 Ciui Cristina Violeta 10
41 Ciurcău Leonardo Iulian 12
42 Costan Gabriel Cristian 11
43 Costiug David Stefan 9
44 COTUL-POP MIHAI NICOLAS 6
45 Cotutiu George 9
46 Crăciunescu Raul Christian 6
47 Cretu David 9
48 Cretu Tudor-Luca 10
49 Csurka Andrei Cristian 5
50 Danci Bianca Ana-Maria 9
51 Danci Paul Andrei 6
52 Danila Antonia 6
53 Deak Ana Alexandra 9
54 Debrețeni Daria-Maria 9
55 Demian Cătălin Ionuț 12
56 Demian Lavinia 6
57 Doroftei Diana Maria 6
58 Emrich Denisa 9
59 Fatu Mihai 6
60 Floare Doru 10
61 Floarea Denisa-Lorena 10
62 Fodorca Rares 9
63 Gherman Paula Sorana 12
64 Giurgean Paul Dan 5
65 Gonda Bogdan 11
66 Grec Marc 12
67 Haban Adela 9
68 Hadarau Raul-Natanael 6
69 Hobinca Alexandru 5
70 Ihut Andra Sorina 12
71 Ilieș Dragos 9
72 Ilovan Cristian Daniel 10
73 Irzsa Iulian Eugen 9
74 Izvoran-Oltean Stefan Petru 9
75 Lari Mihai Darius 6
76 Lazar Maria-Ioana 10
77 Linul Niculina-Ionela 9
78 Lup Alexia 9
79 Lupsa Laurentiu Ioan 12
80 Luscan Alexandru Mihai 11
81 Magerusan Alexandru Ilie 9
82 Malasinca Sebastian 10
83 Marc Bogdan 9
84 Marc Octavia 10
85 MARCOIE LAURA 10
86 Maxim Edward Mihai 6
87 Mihaila Darius Andrei 5
88 Mihalca Daniel 10
89 Mogovan Jonathan 10
90 Moldovan Alexandru Bogdan 6
91 Moldovan Andrei 10
92 Moldovan Mihai Andrei 5
93 Moldovan Mihai Andrei 9
94 Moldovan Tudor 12
95 Moloca Adam 5
96 Monda Raul 8
97 MORAR ADELA 10
98 Mureșan Daniel Vasile 7
99 Muresan Gabriel 6
100 Muresan Lara Alexandra 9
101 Muresan Luca 7
102 Murgu Razvan Tudor 9
103 Muscar Sara-Maria 5
104 NALAȚ DENIS RĂZVAN 6
105 Neagos Mara 6
106 Nedelea Sebastian Alexandru 9
107 Negrea Andrei Bogdan 12
108 Obada Alex Andrei 9
109 Ometita Lauriana Alexandra 6
110 Oniga Andrei Mihai 11
111 Oul Gabriel Alin 9
112 Petringel Ioan-Alexandru 9
113 Podariu Alexandru 12
114 Podariu Iulia 10
115 Pop Alin 9
116 Pop Alin 9
117 Pop Bianca Maria 5
118 Pop Dorian-Dumitru 11
119 Rad Lorin Mircea 5
120 Radu Răzvan 6
121 Răzoare Paul 10
122 Robert Lungu 9
123 ROMAN Antoniu 5
124 Ros Horatiu-Gabriel 11
125 Roșu Bogdan 10
126 Rotar Andreea Roberta 7
127 Rotar Eduard Nicolas 7
128 RUS TIRA CRISTIAN DAVID 5
129 Rusu Miruna Dumitrina 9
130 Sarb Rares 10
131 Sighiartău Achim-Caleb 10
132 Silas Raul Adrian 9
133 Sima Mario-Robert 11
134 Somesan Eduard 10
135 Somesan Paul 12
136 Somesan Roxana 5
137 Șorecău Adrian-Vasile 11
138 Stanciu Alin Gabriel 12
139 Șteopoaie Vlad 11
140 Stroe Cristian Emanuel 11
141 Suciu Sergiu Eduard 12
142 Takacs Robert 11
143 TATAR ROBERT DAVID 6
144 Țifrea Raul-Andrei 10
145 Timiș Diana 9
146 Toadere Cristian 11
147 Tuchila Adi-Bogdan 10
148 Tusa Stefan Adrian 6
149 Urzică Andreea-Simona 6
150 Vlașin Marian 9
151 VOIVOD DIANA - CRISTINA 9