Bistrița – Fizică

Coordonator Violeta Griga

Coordonator
Violeta Griga
Echipa de profesori
Ilea Carmen Gherman Lucia Cătinean Carmen
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
80
Buget 2019 - 2020
3440€

Programul claselor

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi de la profesor prin email sau WhatsApp detalii despre conectarea la cursurile online.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 13:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi de la profesor prin email sau WhatsApp detalii despre conectarea la cursurile online.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi de la profesor prin email sau WhatsApp detalii despre conectarea la cursurile online.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi de la profesor prin email sau WhatsApp detalii despre conectarea la cursurile online.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 23 octombrie, 2021, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Elevii vor primi de la profesor prin email sau WhatsApp detalii despre conectarea la cursurile online.

Clasa a 12-a

Selecție

Vom anunța mai multe detalii Marţi, 19 octombrie, 2021.

Nu avem elevi de clasa a 12-a înscriși.
Prima ora de curs

Vom anunța mai multe detalii Marţi, 19 octombrie, 2021.

Nu avem elevi de clasa a 12-a înscriși.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Alexa Aliceea 6
2 Avram Cristian Andrei 6
3 Bâcâin Octavian-Tiberiu 7
4 Biriș Kertesz Sara Aura 6
5 Bobeanu Flavius 9
6 Bodica Natașa 6
7 Bodnar Andrei 11
8 Borodi Gabriel 6
9 Buga Florina-Cristina 9
10 Cătinean Răzvan 7
11 Cîrceie Lorena Diana 7
12 Cismaș Elena 7
13 Ciurdaș Maria Alexandra 9
14 Clapa Paul 6
15 Deac Darius-Sebastian 9
16 Deac Tania Maria Ariana 7
17 Demian Lavinia 7
18 Gherasim Sergiu-Robert 7
19 Gonczi Noa Sara 7
20 Greab Horațiu 6
21 Hobinca Alexandru 6
22 Jalbă Marian 10
23 Kiss Naomi 9
24 Kloeble Ana 7
25 Man Lucian 6
26 Manzat Emma 6
27 Marchis Alexandru 6
28 MARGINEAN TUDOR STEFAN 6
29 Merutiu Razvan 6
30 Moldovan Alexandru Bogdan 7
31 Moldovan Antonio 6
32 Moldovan Maia Teodora 6
33 Moldovan Mihai Andrei 6
34 MORAR TIBERIUS 9
35 Morari Cosmina 6
36 NALAȚ DENIS RĂZVAN 7
37 Pop Bianca Maria 6
38 Potra Daniel 6
39 Rad Lorin - Mircea 6
40 Radu Răzvan 7
41 Roman Andrei Razvan 9
42 Stetco Rares Vlad 7
43 Zăgrean Eliza 7