Beclean – Informatică

Coordonator Mureșan Vasile Ciprian

Coordonator
Mureșan Vasile Ciprian
Echipa de profesori
Nicula Mircea Cristian Măierean Ovidiu
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
48
Buget 2019 - 2020
1678€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Marţi, 13 octombrie, 2020, ora 15:00

Durata 2h

Locație

COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BECLEAN, laboratorul INFO 4 din Corpul D, Grupa 5-8 Beclean se intalneste marti 13 octombrie 2020 in laboratorul INFO 4 din Corpul D de la COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BECLEAN

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Marţi, 13 octombrie, 2020, ora 15:00

Durata 2h

Locație

COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BECLEAN, laboratorul INFO 4 din Corpul D, Grupa 5-8 Beclean se intalneste marti 13 octombrie 2020 in laboratorul INFO 4 din Corpul D de la COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BECLEAN

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Marţi, 13 octombrie, 2020, ora 15:00

Durata 2h

Locație

COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BECLEAN, laboratorul INFO 4 din Corpul D, Grupa 5-8 Beclean se intalneste marti 13 octombrie 2020 in laboratorul INFO 4 din Corpul D de la COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BECLEAN

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Data

Marţi, 13 octombrie, 2020, ora 15:00

Durata 2h

Locație

COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BECLEAN, laboratorul INFO 4 din Corpul D, Grupa 5-8 Beclean se intalneste marti 13 octombrie 2020 in laboratorul INFO 4 din Corpul D de la COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BECLEAN

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 17 octombrie, 2020, ora 10:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 ANTAL REBEKA-MELINDA 5
2 Bidian Andreea 11
3 Bindea Andreea 7
4 Budai Mark Krisztian 11
5 Bulgăr Adrian 11
6 Butoi Emilian 8
7 Caienar Nuria 8
8 Chis Adrian Claudiu 11
9 Cîrlejan Nasera 11
10 Costin Eduard Răzvan 11
11 Denes-Botean Matei 5
12 Diugan David 5
13 Diugan Relu 7
14 Hiticas Marius 11
15 Ilincaș Cristian Andrei 5
16 Ilovan Dacian 11
17 Irimes David 11
18 Iuga Cosmin 11
19 Luca Victor Daniel 9
20 Maierean Andra 5
21 Măierean Mircea 11
22 Măluțan Alexandra 11
23 Măluțan Denis 7
24 Marc Maria 8
25 Mititean Adrian 11
26 Mititean Cristian 11
27 Muntean Utu-Bogdan 11
28 Năstase Alexandru Gabriel 5
29 Oprea Alexia Maria 5
30 Pop Denis 11
31 Pop Kara 8
32 Pop Rares 11
33 Rus Erik 7
34 Rusu Nicola 11
35 Săsărman Florina Alexandra 11
36 Săsărman Gabriela 7
37 Sîmbuan Narcis 10
38 Stoian Ioana 7
39 Szasz Alexandru 11
40 Talos Raul Mihai 7
41 Țilia Ionuț Nicolae 11
42 TOMOIAGA MELISSA GEORGIANA 5
43 Vlad Ilinca 8
44 Vlasin Bogdan 11
45 Zagony Markus 5