Bârlad – Informatică

Coordonator Rășcanu Lidia-Gabriela

Coordonator
Rășcanu Lidia-Gabriela
Echipa de profesori
Giurcanu Vlad Mocanu Bogdan
Elevi în anul școlar 2019 - 2020
57
Buget 2019 - 2020
3960€

Programul claselor

Clasa a 5-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe mailul declarat la inscriere.

Clasa a 6-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 11:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe mailul declarat la inscriere.

Clasa a 7-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe mailul declarat la inscriere.

Clasa a 8-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 2h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe mailul declarat la inscriere.

Clasa a 9-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Duminică, 10 octombrie, 2010, ora 12:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe mailul declarat la inscriere.

Clasa a 10-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 12:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe mailul declarat la inscriere.

Clasa a 11-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe mailul declarat la inscriere.

Clasa a 12-a

Selecție

Pentru această clasă sunt admiși toți elevii înscriși.

Prima ora de curs

Predare online

Data

Sâmbătă, 10 octombrie, 2020, ora 09:00

Durata: 3h

Mai multe detalii despre procesul online de predare veți primi pe email de la coordonatorul centrului.Se vor primi informatii pe mailul declarat la inscriere.

Lista elevilor admiși

# Elev Clasa
1 Acasandrei Mihai 9
2 Albu Alexandru 9
3 Anechite Teodora 5
4 Balan Razvan-Teodor 12
5 Bejenaru Ana - Maria 5
6 Carabat Radu 11
7 Cârnu Emilian 5
8 Chetrone Rares-Stefan 10
9 Chipirliu Denis 11
10 Chiriac Ștefan 8
11 Ciripescu Vlad 8
12 Cozma Mihnea 8
13 Creangă David-Ștefan 5
14 Cretu Robert 11
15 Croitoru Ioana 11
16 Cruceanu Mara 6
17 Dănilă Matei Constantin 8
18 Dediu George Cosmin 7
19 Dimcea Erik 10
20 DOMINTEANU TUDOR GABRIEL 5
21 Dorneanu Diana 9
22 Dorobat Tudor George 6
23 Dulgheru Cosmin Ioan 6
24 Ferșeta Matei 6
25 Gavrila Gabriel 9
26 Giurcanu Codrin 11
27 Hirjan Fabian-Andrei 12
28 Hozu Cosmin 12
29 Huidumac Alin 7
30 Hutuleac Gabriel 9
31 Hutuleac Stefan 12
32 Ichim Ana-Maria 8
33 Iulius-Adrian Cornici 6
34 Martac Mihnea 8
35 Matei Dragos-Laurentiu 10
36 Micu Ioana 8
37 Mocanu Raluca-Maria 8
38 Nentu David 5
39 Onu Paula 11
40 Perju Rareș 9
41 Postolache Sebastian-Andrei 9
42 Pricop David 5
43 Răducanu Daria-Ioana 9
44 Rascanu Teona 5
45 Sandu Justinian 8
46 Sava Ionela Alexia 9
47 Spînu Rareș 8
48 Tufaru Alex-Gabriel 12
49 Turculet Iustinian-Costin 10
50 Uja Denis 11